Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16014) zack válasza schawo (#15947) üzenetére


zack
nagyúr

"A Note2-nek sok előnye van az S4-hez képest:

üzemidő, hangminőség, egyenletesebb működés"

Ezt mire is alapozod? :U

25ó készenléttel 1ó10p kijelzővel 42%-on vagyok. Ez azért cseppet sem rossz, ahhoz képest, hogy 2x nagyobb a pixelszám, 70% erősebb GPU és 700mAh kisebb aksi... :U
Ez még biztos javulni fog, mert a ROM-ok még sokat fognak javulni nyár végéig.

Note 2 előnye így pár nap S4 használat után, a +0,5 col kijelzőméret, de ez megjnt szubjektív, mert kompaktabb az S4, könnyebben hurcolászható, menet közbeni utcai használata stabilabb. Nekem farmerzsebben pont elfér ülve is, ami így melegben nem elhanyagolható szempont, és Note2-vel esélytelen lett volna. Bár a hátlap itt is műanyag, de klasszisokkal jobb minőség mint Note2 esetében. Hangminőség fülessel szerintem jobb, de ezt még tesztelnem kell hosszabb távon, a kihangosítás minőségét egyértelműen jobbnak tartom, a beszéd minőség pedig semmivel sem rosszabb mint Note2-nél.

Mindkét telefon jó, Note2 előnye jelenleg a kiforrottság, de ez nem meglepő, mert fél év előnye van szoftveresen. 40k különbség nem kevés, de a magyar 2 év garis I9505 S4 pöpec kis gép lett. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.