Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) fasirTTT válasza ZoliM@ster (#10899) üzenetére


fasirTTT
őstag

meg ugye az ingyenes szállítás :D

ezt a hátlapot néztem ki, mert védi a képernyőt :D

és erről valami vélemény ? :D túl olcsó xd

[ Szerkesztve ]

(#10902) ZoliM@ster válasza fasirTTT (#10901) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Flippes tokot személy szerint én sosem használnék,de ízlések és pofonok.
Az az optika meg szerintem marhaság,de ennyiért érdemes lehet kipróbálni.Sok értelmét nem látom igazából :(

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#10903) Szakiii válasza fasirTTT (#10901) üzenetére


Szakiii
addikt

Ez a tok nekem azért nem tetszik mert a króm keretet nem védi, van olyan is ami ugyan ez csak nem hátlap cserés hanem rendes tok.

(#10904) fasirTTT válasza Szakiii (#10903) üzenetére


fasirTTT
őstag

mutatsz nekem 1 olyat?

(#10905) Szakiii válasza fasirTTT (#10904) üzenetére


Szakiii
addikt

http://viewitem.eim.ebay.hu/Litchi-Leather-Flip-Skin-Case-Cover-For-Samsung-Galaxy-Note-2-II-N7100-Red/390569281661/item

Bocsi hogy így küldtem de linkelve nem engedte valamiért. Hirtelen ezt a tokot találtam.

[ Szerkesztve ]

(#10906) fasirTTT válasza Szakiii (#10905) üzenetére


fasirTTT
őstag

közbe keresgettem én is és ezt találtam

viewitem.eim.ebay.hu/Black-Flip-Leather-Case-Battery-Back-Door-Cover-for-Samsung-Galaxy-Note-2-N7100/221210601616/item#MRLOCATE

én se linkelek, teloról nemtudok

(#10907) Szakiii válasza fasirTTT (#10906) üzenetére


Szakiii
addikt

Ez is hátlap cserés. Ezek nem vedik körbe a telot.

(#10908) nagyj74


nagyj74
senior tag

Mai nap beszereztem egy note 2-t. Nem semmi a gép :-)

(#10909) Hauptmann válasza fasirTTT (#10901) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ezekkel a hátlapcserésekkel vigyázni kell, mert sokban nincs NFC antenna, így azt bukod. Persze, ha nem használod, akkor mindegy.

(#10910) aicon


aicon
senior tag

Itt van néhány tok leírással.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#10911) Szakiii


Szakiii
addikt

Omega rom van fent. Nem tudjatok lehet valahogy atlatszova tenni a gyari status bart?

(#10912) Nightfall75 válasza Szakiii (#10911) üzenetére


Nightfall75
tag

Meg kell vásárolnod hozzá a Simplistic Control nevű programot, abban van ez és még sok egyéb hasznos opció is.

(#10913) Szakiii válasza Nightfall75 (#10912) üzenetére


Szakiii
addikt

Es omegaval tuti megy?

(#10914) Koczó93 válasza MaCS_70 (#10900) üzenetére


Koczó93
őstag

Szvsz 120 környéke.

(#10915) imrufo válasza Szakiii (#10913) üzenetére


imrufo
tag

Tuti.
Én is Omega v15-el használom.
Bár ha jól emlékszem, nem elég Google Play-ről a Simplistic Control, kell hozzá XDA-ról az alap framework progi is... [link]

(#10916) MaCS_70 válasza Koczó93 (#10914) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm -- valahogy én is így gondoltam.

Lehet, hogy hülyén hangzik, de erősen gondolkodóba estem egy nyilvánvalóan gyengébb minőségű, de dualSIM-es készülékkel kapcsolatban, így lehet, hogy megválnék a Note2-től.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10917) Nightfall75 válasza Szakiii (#10913) üzenetére


Nightfall75
tag

Igen, bocsi tényleg kell hozzá az alap framework progi is, korábban benne volt az omegában, de a V12 óta kikerült belőle, és az imrufo által belinkelt oldalról lehet letölteni. Pontosabban ez a fájl kell az oldalról (a deodexed verzió):

V3.5.1 Odexed and Deodexed LL4/7, MA5/6/7, MB2

Nem vagyok olyan naprakész az Omega rom-ot illetően, én a monx féle rom-ot használom, abba pedig nemrég került bele választhatóként az aroma telepítőben.

(#10918) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
Mitől van az,hogy a kijelző nem kapcsol le magától,csak akkor kapcsol le ha megnyomom a kikapcsoló gombot.
Újra indítottam és nem változik semmi. :F
Rájöttem
Automatikusan 10 percre állította a képernyőzárat,vajon miért?

[ Szerkesztve ]

(#10919) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ezt nem értem :F
Megzavarodott a telefon,eddig ha csatlakoztattam a dokkolóhoz, a képernyő elsötétedett,most nem kapcsol ki.

(#10920) Koczó93 válasza MaCS_70 (#10916) üzenetére


Koczó93
őstag

Akartam is kérdezni hogy mire váltanál, mert én egy jelenleg kapható telefonra sem cserélném le :D bár a sajátom csak 2 hetes de imádom. Azért szerintem jól gondold át ezt a 2 simes telefont. A note kijelzője és a többi fearure nehogy hiányozzon.

(#10921) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Üdv!

Nincs valakinek egy felesleges aksija a telóhoz? :)
Eredeti, nem kínai vacak..

[ Szerkesztve ]

(#10922) Impressa


Impressa
őstag

Üdv!

Egy kis segítségre lenne szükségem, mert már nincs több ötleten. A Nóta Bt-je nem akar működni rendesen.
Ez azt jelenti, hogy a Nóta láthatóságát a párosított eszközökre korlátozom, akkor működik rendesen. Ha kikapcsolom ezt a korlátozást, akkor semmilyen eszközzel nem kommunikál, még a párosított eszközök sem, mert nem is látják. A Nóta sem lát semmilyen eszközt.

Valakinek vmi ötlete lenne van megköszönöm!

Gyári rom 4.1.2

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#10923) fasirTTT válasza ZoliM@ster (#10899) üzenetére


fasirTTT
őstag

jah de lényegébe azért nem megy mert a payra nem tudok regizni úgy, hogy utalni is tudjak.

[ Szerkesztve ]

(#10924) Koczó93 válasza fasirTTT (#10923) üzenetére


Koczó93
őstag

Nekem nincs kártyám csak folyószámlám így én a Top up lehetőséget használom. Ha ide feltöltesz egy összeget tudsz vele vásárolni. Nem próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#10925) bacus


bacus
őstag

Sziasztok, nagyon tetszik ez a hatalmas készülék, az érdekelne, hogy mennyire zavaró ezen telefonálni?

Esetleg ki mivel használja, gondolok itt bluetoothos fülesre. Mert azt nem igen birja a fülem, hogy egézs nap a fejemen legyen egy ilyen.., létezik valami kicsi szintén bluetoothos fejhallgatószerüség?

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#10926) bostone


bostone
addikt

Lehet tudni valamit a note3 megjenési időpontjáról, kezdő áráról? Gondolom octa procival hozzák ki.

(#10927) Koczó93 válasza bacus (#10925) üzenetére


Koczó93
őstag

Szerintem semmivel sem nehezebb telefonálni vele mint mondjuk egy 4,8"-os telefonnal, ha pedig valakinek a látvánnyal örömet okozok örülök neki :) viszont ha sokat telefonálsz akkor minden szempontból hasznosabb egy bluetoothos pici füles de ebben nem tudok segíteni.

(#10928) z67


z67
őstag

Tudtok ajánlani valamilyen övre szerkeszthető bőrtokot, amelyikbe belefér a gyári ütésálló tokkal együtt a telefon? Lehetőleg fekvőt ráadásul.
Jön a nyár és még lövésem nincs, hogy fogom magammal vinni a telefont, akár szórakozni, akár bárhova a rövidgatyás, pólós időszakban.

zoltán

(#10929) taranis válasza bacus (#10925) üzenetére


taranis
addikt

Nekem Iphone 3GS-em volt előtte, ami jóval kisebb. Azt hittem gáz lesz ezzel telefonálni, úgyhogy napokat töltöttem azzal, hogy milyen BT headsetet veszek majd hozzá. Most ott vagyok, hogy a Note2 megvan kb. 3 hete, és pont ugyanúgy telefonálok vele, mint az Iphoneal, azóta sem vettem még headsetet. Sokkal könnyebb megszokni, mint ahogy elsőre tűnik. A környezeted lehet, hogy megjegyzi majd, hogy mi az a tepsi a füled mellett, de erre is van megoldás, nálam döbbenetesen jól működik: telibe kell szarni.

colorizer.net

(#10930) Ferdzsoo válasza taranis (#10929) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Amióta a nóta megvan és a kezembe veszek egy akármilyen másik okostelefont, akár szifon 5 akár akármi, mindegyik egy kis játéktelefonnak tűnik hozzá képest. Rögtön elmosolyodok amikor a kezembe kerül és pl. nem találom el elsőre a linket a böngészőben, meg közelebb kell tartanom a szememhez mert sokkal kissebb minden rajta. :DDD
Csak a méretei miatt írtam ezt most. :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#10931) AliceWake válasza taranis (#10929) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

+1 :D

Nálam sem volt gond, tabról váltottam kisebbre, még Note1re, az ráadásul szélesebb is volt, mint a Note2. Felüdülés volt megszabadulni a headset-től. Teljesen kényelmes, akkor is ha állandóan a telefonon lógsz. Én már azt nem tudom, hova rakjam az ujjaimat, ha "apró" telefonnal kell boldogulnom :K

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#10932) taranis válasza AliceWake (#10931) üzenetére


taranis
addikt

Jaja dettó, nálam még az van, hogy azóta keresem Iphone-on a vissza gombot.

colorizer.net

(#10933) MaCS_70 válasza Koczó93 (#10920) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ezt nézegetem: [link]

A kijelzője határozottan jobban tetszik, mint az Amoled. Egymást mellett nyomogattam két készüléket, az IPS nekem egyértelműen jobban bejön.
Egyedül az NFC hiányzik belőle, de azt a terveimmel ellentétben úgysem használom semmire.

Üdv: MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10934) Koczó93 válasza MaCS_70 (#10933) üzenetére


Koczó93
őstag

Te tudod. Ha 2 simses telefon kell akkor muszáj kompromisszumot kötni valamiben.

(#10935) bacus


bacus
őstag

Köszönöm a válaszokat, közben találtam egy ilyet link :)

Majd ha meglesz a készülék, meglátom, a válaszaitok megnyugtatóak. Jó lenne valami független készülék, de lehet telenyomor függés lesz belőle.. , erre van okosság a függetlenitésre?

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#10936) bacus válasza z67 (#10928) üzenetére


bacus
őstag

Szerintem ez jobb, mint amit az övre tudsz tenni, a mostani ace2-höz használtam ilyet párszor, lehet alkarra tenni.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#10937) z67 válasza bacus (#10936) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm szépen, baratkozom vele!

(#10938) MaCS_70 válasza Koczó93 (#10934) üzenetére


MaCS_70
félisten

Hát ez az, hogy nem tudom... :(

Nagyon szeretem a Note-ot, és azzal a titkolt reménnyel vettem kézbe a MyAudiot, hogy érezhetően vacakabb lesz nála. De sajnos nem, kifejezetten nagyon szépen összerakott, igényes készülék, jelenleg nagyon jó áron.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10939) Koczó93 válasza bacus (#10935) üzenetére


Koczó93
őstag

A függetlenítés itt tiltott téma, seggberúgás jár érte :)

(#10940) S e t h válasza z67 (#10928) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezeket használom.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10941) bacus válasza Koczó93 (#10939) üzenetére


bacus
őstag

Ajjaj, még a telefon sincs meg, de már seggbe rúgnak? :)

Egyébként csak azt kérdeztem van e, nem azt kértem, hogy irja meg vki, hogyan.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#10942) aicon válasza S e t h (#10940) üzenetére


aicon
senior tag

A bőrtokos jónak néz ki.
Tudsz valami linket vagy fantázianevet adni ami alapján rá lehet keresni?

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#10943) Szakiii válasza MaCS_70 (#10938) üzenetére


Szakiii
addikt

Hát nem tudom én egyelőre nem láttam még telót aminek jobb a kijelzője, barátomnak nexus 4 van és annak igen jó ips kijelzője van de szerintem note 2 kijelzője szebb. S3 kijelzője nekem se jön be pl pentilne-al nekem nem az a gondom hogy "szőrös" mert az csak bele dumálás, viszont a szürke átmentet nem tudja jól megoldani egyszerűen sávosodik a kijelző, ugyan ez volt a galaxy nexus-al is nekem anno. De a note 2 kijelzője hibátlan. :)

(#10944) S e t h válasza aicon (#10942) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10945) aicon válasza S e t h (#10944) üzenetére


aicon
senior tag

kösz

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#10946) z67 válasza S e t h (#10940) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm szépen! A protective coverrel belemegy a bőrtokba?

(#10947) S e t h válasza z67 (#10946) üzenetére


S e t h
nagyúr

igen,én úgy használom,
párszor már ejtettem le,semmi gond nem volt belőle

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10948) z67 válasza S e t h (#10947) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm!

(#10949) Koczó93 válasza bacus (#10941) üzenetére


Koczó93
őstag

Szolgáltatónál egy bizonyos összegért függetlenítik. Ez a módja :)

(#10950) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Természetesen csak szürke és fehér van az Auchan-ban. A 0%-os hitelt a vállalkozók, ügyvezetők bukják (kezelési költséges hitel érvényes rájuk), csak alkalmazotti jogviszony esetén adják. Kezelési költséggel viszont már nem buli. Mondjuk nem vágom, hogy mi ez a hátrányos megkülönböztetés.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.