Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) imi314 válasza exelsior1 (#10200) üzenetére


imi314
senior tag

DVB tunert már lehet venni androidhoz, ezzel megoldható lenne.

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#10202) Impressa válasza exelsior1 (#10200) üzenetére


Impressa
őstag

Sajnos, míg nem kapunk ilyen Samut, addig marad a netes tévézés! Viszont ekkora képernyőn, tényleg jobb a tévézés.

imi314: jé, tényleg van most néztem... :)

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#10203) Markizmark válasza Impressa (#10202) üzenetére


Markizmark
addikt

Tudnátok linkelni? Magyarban lehet kapni?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#10204) Impressa válasza Markizmark (#10203) üzenetére


Impressa
őstag

Sajnos magyaros nincsen, vagy nem leltem rá. Ezt használom, de a frissítés óta külön kell a magyar csatornákat a listához adni.

És kiszedték belőle a TV2, RTL klub-ot. Régen több magyar volt benne.

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#10205) nggabi válasza exelsior1 (#10200) üzenetére


nggabi
nagyúr

a dvb-t sticket bevállalhatná valaki ebayről, hátha működik :D

"szenyor dzsíííí"

(#10206) HUNPSP válasza exelsior1 (#10200) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Egyetértek veletek. És igen, tényleg van nekik kihúzható antennájuk, én is csak lestem, amikor láttam a videóban.
Egyébként +- funkciók is vannak szolgáltatótól és kontinenstől függően.

(#10190) Feree13:
Na, nem tudom hogy lehetne megoldani a dolgot, de az tény, hogy neked csak egyszer kell rákattintani a fotógombra. Az neked megcsinálja a képeket, és amikor végigfut a csík, akkor elpakolja a HDR képet a galériába.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#10207) Szakiii


Szakiii
addikt

Insane chip az mit takar? És honnan tudom meg hogy én telómra veszélyes e.

(#10208) HUNPSP válasza Szakiii (#10207) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

SZedd le és nézd meg, hogy mit ír.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#10209) Szakiii válasza HUNPSP (#10208) üzenetére


Szakiii
addikt

Note -II Sudden Death?

No.Sane chip.

Ez jót jelent?

(#10210) HUNPSP válasza Szakiii (#10209) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Teljesen rendben van, amit kérdeztél (az Insane), azzal van csak probléma. :)
Melyik rendszeren vagy? Mert ha nem 4.1.1., akkor egyébkén is jó a helyzet.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#10211) Szakiii válasza HUNPSP (#10210) üzenetére


Szakiii
addikt

4.1.2 :) miután kibontottam egyből frissítette megát 4.1.1-en kb 3 percig volt

(#10212) Markizmark válasza nggabi (#10205) üzenetére


Markizmark
addikt

Az engem is érdekelne. Abban is benne vagyok hogy aki szokott onnan rendelni az vesz x darabot és elosztjuk a dolgokat.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#10213) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Még mindig keresek olyan widget-et vagy app-ot amivel a képeket lehet lapozgatni a főképernyőn. Van benne ugyan gyári, de ott csak 1 kép látható, vagy be lehet állítani hogy diavetítést csináljon. ha valaki tudna ilyet írja már meg.

(#10214) GML válasza Szakiii (#10211) üzenetére


GML
őstag

Szolgáltatós? Vagy boltban vetted?

(#10215) Szakiii válasza GML (#10214) üzenetére


Szakiii
addikt

gyári független, bolt

[ Szerkesztve ]

(#10216) nagyito88


nagyito88
aktív tag

Én webshop-ban vettem, gyári független, samu garis- Első bekapcs után rögtön ugrott a frissités ablak, majd kicsit belaktam, frissitettem, és azt irja, hogy: Note II Sudden Death? No. Sane Chip.

Akkor ha jól értem amíg nem frissitette magát jb-re és sane chipes a teló akkor volt hajlamos a megdöglésre?
Ha nem sane chip-es, és nincsa rajta jp akkor nem volt veszélyben?

(#10217) nggabi válasza Markizmark (#10212) üzenetére


nggabi
nagyúr

nekem annyira nem kell, meg sztem elsőre csak 1-et kéne rendelni, h egyáltalán működik e.

"szenyor dzsíííí"

(#10218) AliceWake válasza nagyito88 (#10216) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

4.1.1-en van gond Insane (= bolond, őrült, zavarodott, etc) chip-pel. Illetve minél több időt töltött 4.1.1-en a hibás chip.
Hozzászólásokban 9351-től kezdődik a chip őrület, ha érdekel, érdemes elolvasgatni.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#10219) nagyito88 válasza AliceWake (#10218) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Persze hogy érdekel :) Ezért is kérdeztem. És köszönöm a választ. :R

(#10220) imi314


imi314
senior tag

nagyon idegesit,h egyik romon sem megy az snote ... :(

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#10221) S e t h válasza imi314 (#10220) üzenetére


S e t h
nagyúr

Miért rossz a gyári rom?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10222) lucifer31 válasza Szakiii (#10215) üzenetére


lucifer31
csendes tag

mennyi volt?

(#10223) imi314 válasza S e t h (#10221) üzenetére


imi314
senior tag

se gyárin se omegan se ahd se criskelon nem megy, addig megy mig visszanem állitom a dolgokat titaniummal,nincs más választásom mint kézzel visszaállitani a dolgokat,igy egyelőre megy...

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#10224) GML válasza imi314 (#10223) üzenetére


GML
őstag

Ez vajon egyedi eset? Pont most gondolkodok hogy vegyek-e, vagy sem. :(((

(#10225) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Újrarakás, új alaplap, új szoftver, semmi, de semmi nincs a készüléken a legszükségesebb alkalmazásokon kívül, és kezdődik minden előről. Mit kövessek még el? Mit?! :W

Non omnis moriar.

(#10226) imi314 válasza GML (#10224) üzenetére


imi314
senior tag

zack kollégának sem ment ,ha jol emlékszem, de ez ne riasztjon el szerintem ,mert én nagyon szeretem és nincs még olyan telo amiért lecserélném

Alice.. sztem vidd vissza szervizbe.

[ Szerkesztve ]

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#10227) AliceWake válasza imi314 (#10226) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Szerintem is. Csak előbb kidühöngöm magam, nehogy a törvény által is már büntetendő magatartást tanúsítsak, ügyintézés címszó alatt. :(((

Non omnis moriar.

(#10228) Markizmark válasza imi314 (#10220) üzenetére


Markizmark
addikt

Crash ROMokat próbáltátok már? Én 4.2 óta azt használóm. Most 4.8 van és gondolkodom az 5.0-án. Meg vagyok velük elégedve.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#10229) Danny750 válasza Danny750 (#9882) üzenetére


Danny750
őstag

Ilyen chip-es Note 2-vel lehet probléma 4.1.1-el? (i317-es lte)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#10230) zack válasza imi314 (#10195) üzenetére


zack
nagyúr

Jaaaa....Én semmit se teszek vissza Ti Backup-pal, csak az aktuális mentett beállítását a proginak, és ott is csak azokét, ami elég sok időt venne igénybe újra beállítani, és persze a játék mentéseimet.
Mindent Market-ből telepítek hogy ne legyenek problémák.

Van új Music Player (Neutron Music Player) ami szerintem jobb a PowerAmp-nál. ;] Ez nem lett tesztelve hangmérnök szemmel, azt tudom, de majd kikérem a véleményét.
Olyan beállításokat tartalmaz, mint egyik másik lejátszó sem, és jó fülessel tényleg hallható a különbség. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10231) zack válasza GML (#10224) üzenetére


zack
nagyúr

A két probléma teljesen különböző eredetű. Nálam csak 1 ROM-on nem ment, de itt is csak azért, mert valamiért kivették az alapértelmezett telepítőből, és külön kell hozzáadni az AROMA telepítőből.
Nálam csak ennyi gond volt. Tehát nálam alapvetően nincs gond az SNote-tal, most AHD-n is flottul működik.

Iminél A Titanium Backup progi kavar be, ami szintén nem ROM hiba.

Ezek miatt kár gondolkodnod akár 1 percet is. Remek telefon. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10232) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hali. Volt szerencsém egy remek tokot venni. Olyan mint a Samsung flip tokja a hátlap helyére megy, karbonszálas, és van egy eléggé profi kitámasztója is. Ajánlom mindenkinek.

Galaxy S10

(#10233) imi314 válasza zack (#10231) üzenetére


imi314
senior tag

de miért van az ,h idáig nem volt vele gond mindent visszaraktam és működött, pár napja meg nem megy ?

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#10234) zsolt501 válasza imi314 (#10233) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Próbáld leszűrni programonként, és beállításonként, mert lehet hogy az egyik program kavar be vagy egy beállítás. Szóval indulj a 0 ról, és lépésenként próbáld kiszűrni az okot, nálam az ilyen segíteni szokott, mert ilyenbe már futottam bele más telefonnal is.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#10235) imi314 válasza zsolt501 (#10234) üzenetére


imi314
senior tag

értem ,köszi az infót,ha lesz úgy időm kipróbálom.

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#10236) Fradipuma


Fradipuma
tag

A pénteki kisebb hivatalos frissítés óta még drasztikusabban csökkent az akkumlátor ideje. 2 óra 18 perc kijelzőhasználat után 30százalékon vagyok... Remélem összekapják magukat a samunál...

(#10237) ZoliM@ster válasza Fradipuma (#10236) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Mikor csináltál utoljára full wipeot frissítések között?

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#10238) AliceWake válasza Fradipuma (#10236) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Jézusereje! Milyen rom?

Non omnis moriar.

(#10239) Fradipuma válasza ZoliM@ster (#10237) üzenetére


Fradipuma
tag

Egyszer se. Ilyeneket kell csinálni akkor is ha nem rootolt a teló? Egy linket esetleg tudnál adni a menetéhez?

(#10240) GML


GML
őstag

Azért simán megléphetné a Samu azt, hogy a frissítésmenete: backup, wipe, frissítés, wipe, restore.
Így sem lenne több 10 percnél az egész. És nem idegeskedne senki sem. Vagy legalább is kevesebben.

(#10241) Fradipuma válasza AliceWake (#10238) üzenetére


Fradipuma
tag

Gyári 4.1.2. Build száma xxbmd6. Nem tudom mi történt, de valamit szerintem nagyon elmértek

(#10242) zack válasza Fradipuma (#10241) üzenetére


zack
nagyúr

Nem mertek el semmit. Juzer error. Az osszes uj fozott erre a verziora epul... Wipe nelkul nem tudom mit csodalkozol.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10243) ZoliM@ster válasza Fradipuma (#10241) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

A wipenak nem sok köze van a roothoz.A wipe alapvetően a felhasználói adatokat törli.Nyilván ha folyamatosan frissíted a készüléked és közben semmi adatot nem törölsz,egy idő után összekavarodnak a dolgok ebben a nagyon okos( ;] ) rendszerben,és ebből jönnek az ilyen galibák.Én sem értem a Samsung miért nem úgy adja a frissítést,hogy legalább 2-3 frissítésenként legyen egy full törlés,mert így csak a szerencsétlen felhasználó szív.

A lényeg az,hogy a legjobb ha megteszed.Legegyszerűbben talán úgy megy,hogy Beállítások-Biztonság-Gyári beállítások visszaállítása.Viszont ezzel MINDEN adat,program,beállítás,mentés elvész a készülékről.Tehát még a belső tárhelyről is töröl minden képet,videót zenét.Ez előtt egy nagyobb mentést kell megcsinálni,belső tárhelyről adatokat lementeni,programokat összegyűjteni,hogy mi az amit újra fel akarsz tenni,sms-eket lementeni(sms backup and restore nevű progi pont jó erre).
Ezután újra minden beállítást meg kell vele jegyeztetni,minden wifi pontot,jelszót egyebet,de egy tiszta rendszered lesz.Természetesen play áruházból visszarakod a progikat és kész(Egyébként itt jön jól a root,mert a Titanium Backup nevű programmal mindent le lehet menteni a készülékről(programot,adatot,játékmentést,wifi pontokat,hívásnaplót)és néhány gombnyomással gyorsan visszaállítható.Root nélkül sajnos hosszadalmasabb,de megéri)

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#10244) Markizmark válasza ZoliM@ster (#10243) üzenetére


Markizmark
addikt

Ha CWMből csinálok egy teljes backupot, majd wipeolok és utána visszaállítom akkor ugyan ott vagyok, vagy akkor is tisztább lesz a rendszer?

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#10245) ZoliM@ster válasza Markizmark (#10244) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Azzal csak ugyan ott vagy,én Titaniummal is csak a wifi pontokat,hívásnaplót és a játék mentéseket szoktam lementeni,semmi programot vagy egyéb adatot.Mindig mindent teszek vissza playről.Igaz 1 órába is beletelik,de még sose voltak ilyen gondjaim.Szerintem megér ennyit...Főleg annak aki nem naponta cserélgeti a romokat :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#10246) Markizmark válasza ZoliM@ster (#10245) üzenetére


Markizmark
addikt

Titbackupban van olyan, hogy telepített alkalmazások áthelyezése SD-re. Ez mi lehet? Átbindeli őket sdre, és rendesen futnak majd?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#10247) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Eddig én is mindig full wipeoltam a romok között, és utána kézzel állítgattam be mindent, igaz majd 2 óra, viszont így tutti semmi nem kavar be. És eddig nem is kavart...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#10248) TTomax


TTomax
nagyúr

Hmmmm... azért 4.1.2-es gyári romból sem mindegy melyik van fenn....este felraktam a DMB6 franciát.... a decemberi DLL4 franciáról váltottam...sokkal sokkal simább...akkuidö hasonló...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#10249) Danny750


Danny750
őstag

Na lenne egy kis problémám.....
Rootolt a telefono és letöltöttem a superuser-t a marketről engedély-t adtam neki, mert kiakartam próbálni ,hogy meddig engedi felhúzni a cpu-t ,erre egy újraindítás után feláll a hálóra és kapásból fefagy.....csak világít a kijelző ,de semmit sem csinál és egy idő után újraindul! Mit kellene tennem??
Köszi :R

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#10250) zzola válasza Danny750 (#10249) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem első és leggyorsabb a lépés a factory reset.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.