Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) gabe_ válasza Zyelor (#7648) üzenetére


gabe_
őstag

Én is kikapcsoltam a voLTE-t a telekomos kártyámnál, azóta azon kívül, hogy jól működik hívás közben a telefon, nem tapasztaltam semmi változást. Kell egyáltalán ez a voLTE, mire szolgál ez egyáltalán?
Nekem nem hiányzik. :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#7652) zojjektum válasza gabe_ (#7651) üzenetére


zojjektum
senior tag

"Elvileg" gyorsabban kapcsolódik híváskor. "Elvileg" jobb hangminőség, hívás közben nem kapcsolódik le a mobilnetről.

(#7653) gerner1 válasza gabe_ (#7651) üzenetére


gerner1
veterán

Arra "kell", hogy 4G rendszeren legyenek a hanghívások. Így, hívás közben (akárcsak 3G -n) lehet netezni is, azon túl, hogy a hívásfelépülési idő sokkal rövidebb. Amennyiben ez nincs (VoLTE), akkor híváskor, minden készülék visszavált 3G -re, vagy az adott körülmények függvényében még tovább ⇒2G -re. Ez a visszaváltás a fallback.

(#7654) gabe_ válasza zojjektum (#7652) üzenetére


gabe_
őstag

Akkor ez ilyen majdnem parasztvakítás :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#7655) zojjektum válasza gabe_ (#7654) üzenetére


zojjektum
senior tag

Én néha hasznát veszem, mert olyankor egyszerre kell telefonálnom és neteznem, de amúgy majdhogynem igen.
A gyorsabban felépülő hívás, szerintem az a50nél nem túl jellemző, mert nálam az "asztalra" helyezett gyorshívó kontaktoknál néha nem tudom, hogy most rányomtam e az ikonra vagy mi van, mert olyan lassan vált a hívó képernyőre.

(#7656) Zyelor válasza gabe_ (#7651) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Ahogy a többiek is összefoglalták: Gyorsabban épül fel a hívás, 4G netezés hívás közben is (egyébként 3G-re, vagy ha az nincs 2G-re esik vissza, azokon pedig látványosan rosszabb a netezés), valamint a hangminőség jobb lehet (mint mondjuk 2G-n). Én például szeretem, mert sokszor kell telefonálás közben matatnom a netet mobilon, és enélkül nehezebben menne. De persze ez egyéni preferencia :)

[ Szerkesztve ]

(#7657) junkhead válasza Zyelor (#7648) üzenetére


junkhead
aktív tag

Nekem megoldotta.

(#7658) MadMancs


MadMancs
veterán

Frissítés.
Meglepően korán.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7659) zojjektum válasza MadMancs (#7658) üzenetére


zojjektum
senior tag

Úgy tűnik csak egy sima biztonsági frissítés, vagyis semmi extrát nem véltem felfedezni.

(#7660) bmt50 válasza MadMancs (#7658) üzenetére


bmt50
senior tag

Erre én már nem mondok semmit. Az A51 megkapta a 2.5-öt, ami egyébként inkább a Fold-ra van kitalálva, az A50 meg biztonságosabb lett. Hát köszi, inkább ne adtak volna ki semmit

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7661) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!
Gondoltam megveszem a package disabler pro alkalmazást,erre nem elérhető playen. Tud valaki róla infót? Esetleg alternatívát ami hasonlóan jó?

(#7662) Bounti válasza kugli (#7661) üzenetére


Bounti
aktív tag

Igen, ha nem vagy teljesen járatlan a számítástechnikában, akkor az ADB-s módszert tudom ajánlani. Ingyen van, és csak egy gép kell hozzá, némi türelem, és egy pici angol nyelvtudás:

[link]

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#7663) kugli válasza Bounti (#7662) üzenetére


kugli
aktív tag

Köszi! Az angol nyelv problémás,google fordítóval nem tudom mennyire tudok boldogulni. Esetleg androidos app ami hasonlóan jól működik?
Kiváncsi vagyok miért törölték playról...

(#7664) GLI válasza kugli (#7663) üzenetére


GLI
csendes tag

[link]
Elméletileg ez a friss verzió.

(#7665) bmt50 válasza kugli (#7663) üzenetére


bmt50
senior tag

Nemtom miért nem találod, nekem hozza a Play Áruház.. Túl azon, hogy nem fizettem érte :DD

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7666) GoodSpeed


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Az új novemberi Patch-el

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7667) MadMancs válasza bmt50 (#7665) üzenetére


MadMancs
veterán

De ez nem is az.

Samsung verziónál samsung van owner helyett és kék ikon.
És tényleg eltűnt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7668) dave987 válasza GoodSpeed (#7666) üzenetére


dave987
aktív tag

Ezt most miért kellett így ide egy csomó képet beszúrni..? :Y Linkbe tetted volna és akit érdekel az megnézi... Főleg hogy szerintem ilyen "kitérdekel" dolog, hogy az 1 éves középkategóriás telefon pontszámai hogy változtak a frissítések után,miközben tudjuk hogy a benchmark progit is minden újabb verzióval több pontot adnak ugyanarra a hardverre.

[ Szerkesztve ]

(#7669) kugli válasza bmt50 (#7665) üzenetére


kugli
aktív tag

Ezt megtaláltam,de 2018-ban frissítették utoljára és ebből azt hittem nem ez a jó verzió.

(#7670) pulyka jocó válasza GoodSpeed (#7666) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Engem az sokkal jobban érdekel, hogy mintha javult volna az akkumulátor idő. Szeptemberi és októberi frissítés után is rosszabb volt, legalábbis nekem.

(#7671) Zyelor válasza zojjektum (#7659) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Csak egy sima biztonsági frissítés, meg a VoLTE hívás problémákat javítja, csak azt persze nem írta bele a notesba a Samsung :) (vajon miért...? :DD)

(#7672) kugli válasza bmt50 (#7660) üzenetére


kugli
aktív tag

Elvileg az A50 is megkapja az android 11-et (reméljük one ui 3-al ) akkor igazából felesleges az one ui 2.5.

(#7673) zojjektum válasza Zyelor (#7671) üzenetére


zojjektum
senior tag

A volte-t nem vettem észre, mert nálam soha nem volt vele baj :) , viszont az akkuidő, sokkal jobb lett.

[ Szerkesztve ]

(#7674) bmt50 válasza MadMancs (#7667) üzenetére


bmt50
senior tag

Ok, igazatok van. A Samsung verzió eltűnt. A 15.8-as Pro verzió elérhető Google keresőben.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7675) bmt50 válasza kugli (#7672) üzenetére


bmt50
senior tag

Megkapja a oneui 3.0-t, ami nyilván felülírja amit a 2.1 vagy a 2.5 tud, csak azért mégis.Az Edge Panel pl. nekem nagyon kéne, de amit 3rd partyként telepítek, az nem olyan, és a ramotis máshogy kezelik a rendszerbe integrált alkalmazások..

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7676) n0is3es


n0is3es
aktív tag

Srácok a novemberi bizt frissitéssel jó már a VoLTE? Válaszotok melőre is köszi :)

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#7677) zojjektum válasza n0is3es (#7676) üzenetére


zojjektum
senior tag

5-tel feljebb [link]

[ Szerkesztve ]

(#7678) n0is3es válasza zojjektum (#7677) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Kössz

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#7679) kugli válasza bmt50 (#7675) üzenetére


kugli
aktív tag

Egyébként én is hasonlóan várom az újításokat. Igen megkapja az one ui 3-at,de mikor?! Pont kezdem megunni a telefont,kellene már valami újdonság,és mire jön az android 11 lehet már nem lesz meg az A50. Szóval jó meg szép de pl én is egy idő után megunom a készüléket és csere...

(#7680) bmt50 válasza kugli (#7679) üzenetére


bmt50
senior tag

Mire az A50 11-et kap, addigra 2 éves (tehát "öreg") készüléknek fog számítani. Az is benne van a kalapban, hogy lesznek extrák, amik nem fognak jönni az android 11-oneui 3-mal, ahogy android 10-2.0-val sem kaptunk meg mindent. Noha a hardver elbírta volna.
Ez marketing, de attól még lehetséges és nem kevéssé bántó.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7681) n0is3es válasza bmt50 (#7680) üzenetére


n0is3es
aktív tag

Én így is elvagyok vele, sőt még valamivel lehet jobb is mint a Redmi Note 9 Prom, ami ma elkezdte hogy nem frissit wifin keresztül rendszer alkalmazásokat :)

Pixel 6 & Alfa Romeo 147 1.6 Twin 120 LE 2006 ;)

(#7682) bmt50 válasza n0is3es (#7681) üzenetére


bmt50
senior tag

Az sajnos világos, hogy a kínai márkák többsége az utólagos support-on spórolja meg a készülékek árát. A Huawei pl. nem szaggatta szét magát a boszorkányüldözés előtt se, a Xiaomi-nál meg sok a bugos frissítés.
A jobb támogatás árát viszont a Samsung meg is kéri. A Redmi Note 8 hónapokkal később jött ki, mint az A50, mégis az induló ára 15-20szal olcsóbb volt.
Szóval én csak azt kérem számon, amiért fizettem.. Mert ezt a hardvert(most az amoledet meg az ufs tárolót tegyük félre) megkaptam volna olcsóbban is..

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7683) GoodSpeed válasza bmt50 (#7682) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

A Huawei nálam örökre leírta magát, már akkor amikor a MediaPad M3 8.4 (NEM LITE) Prémium verziónál eljátszotta azt, hogy Android 6.0-val jött ki, és kapott egy 7.0-t aztán jóccakát. Táblagép fronton akkor váltottam át iPad 2018-ra. Megjegyzem korábban még a Huwei előtt Nexus 7 2012 és 2013-im voltak... szóval nem voltam hozzászokva ahhoz amit a Huawei művelt. Örültem is, amikor elkezdte őket szívatni Trump!

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7684) Zssom


Zssom
tag

Kedves Fórumtársak.

Van esetleg valakinek tapasztalata UV-ragasztós sok D-s üvegfóliával?
Azt kutatom elsősorban, hogy az ujjlenyomat érzékelése továbbra is működőképes marad-e. Próbáltam tetetni rá 5D-s, nem ragasztósat, de az azon felül, hogy nem tapadt fel rendesen (3 db-ot cseszett el az amúgy ebben jártas szerelő), még az ujjlenyomatot sem érzékelte megbízhatóan. Sima lapos fóliákat meg ne is említsük ehez a készülékhez, azok kritikán aluliak hozzá. Ezek miatt most fólia nélkül használom, de megtetszett ez a ragasztásos módszer. Ha valaki tud a tapasztalataival segíteni, azt megköszönném

Zs.

[ Szerkesztve ]

(#7685) kugli válasza Zssom (#7684) üzenetére


kugli
aktív tag

Én [ezt tettem fel] magamnak,a hátlapra is,sokszor használom tok nélkül. Kb a média marktban is forgalmazott fóliával egyenértékű. Tökéletesen érzékel mindenhol,biometrikus szenzor is működik vele. Van egy segéd eszköz amivel pontosan fel lehet aplikálni a fóliát.

(#7686) Zssom válasza kugli (#7685) üzenetére


Zssom
tag

Hú, köszi, ez ígéretesnek néz ki.

(#7687) MadMancs válasza kugli (#7685) üzenetére


MadMancs
veterán

Mázlista.
Ugyanebből rendeltem kettőt (csak kijelző), mind a kettő kukában végezte, sehogy se tudtam normálisan a telóra applikálni. :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7688) kugli válasza MadMancs (#7687) üzenetére


kugli
aktív tag

Féltem hogy majd szépen felválik a széle ahogy kell,de nagyon jól tapad nem jött fel idáig

(#7689) zojjektum válasza kugli (#7685) üzenetére


zojjektum
senior tag

+1 és, ha kicsit levegős is marad valahol, néhány óra alatt magára "szívja" a telefon. Sokkal jobban szeretem, mint bármelyik üvegfóliát.

(#7690) GoodSpeed válasza MadMancs (#7687) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Az a kemény, hogy bementem a Telenorba új A50-hez új fólia, mondom a csaj tegye fel, mert nagyobb rutinja van... hát nem sikerült makulátlanra. Bementem a helyi Fistphone-ba mondom ha nálatok veszek új fóliát felrakjátok makulátlanra? Azt mondja, arra nincs garancia, vagy sikerül vagy nem, de akkor is 3K :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7691) bmt50 válasza GoodSpeed (#7690) üzenetére


bmt50
senior tag

Ebben az esetben "köszönöm, de nem kérem a terméket".
Minden telefonhoz árul az Ali keretet, amivel a fólia 99% pontossággal felrakható. Szegénységi bizonyítvány, hogy a gyakoribb típusokhoz nem rendeli meg. :(((

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7692) GoodSpeed válasza bmt50 (#7691) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Második esetben ezért nem mentem bele. Amazonról kerettel vásároltam két fóliát az iPad 2018-amra 2 éve, tökéletes megoldás ESR. Magam helyeztem fel, és elsőre tökéletesen sikerült.

Szerk: régebben volt olyan, ahol vákumos megoldással tették fel.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7693) bmt50


bmt50
senior tag

A hírek szerint az A50 is meg fogja kapni a oneui 2.5-öt.
Az angol nyelvű cikk itt található erről (a cikket időnként frissítik, utoljára ma): [link]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7694) Luissimo válasza GoodSpeed (#7690) üzenetére


Luissimo
veterán

Pestlörinc, Sárkány Center.
1500+500 a felrakás.
Ha nem makulátlan, akkor nem kell kifizetni😃
Mármint a felrakást😃

[ Szerkesztve ]

(#7695) GoodSpeed válasza Luissimo (#7694) üzenetére


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Nos igen... Hajdúszoboszlón lakom :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7696) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok.
Érdekes kerdéssel fordulok hozzátok.
Adott egy A50 és egy Harman-Kardon Citation One Wireless hangszóró. Minden szép és minden jó. Viszont A50 nem enged hívás közben ChromeCast Audion se lejátszani semmit. Huawein ezzel nincs gond. A50 et nem lehet erre valahogy rávenni? Családi összejöveteleken általában én zenélek nekik, és zavaró hogy ha hívnak vagy nekem kell hívni akkor csönd. Ez olyan mintha ChromeCast Video leállna ha hívnak. De szerencsére az nem teszi. Így van összepasszintva:

Előre is köszönöm tippeket. :R

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7697) gerner1 válasza MadMancs (#7696) üzenetére


gerner1
veterán

A NiceLockSound Assistant ('Good Lock' bővítmények egyike) moduljában vannak érdekes opciók. Pl: "Többforrású hang" . Én nem próbáltam, de "hátha" ...

[ Szerkesztve ]

(#7698) GoodSpeed


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog

Mennyire apasztja vajon az akkumulátort?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#7699) MadMancs válasza gerner1 (#7697) üzenetére


MadMancs
veterán

Köszönöm szépen. Megnézem.
Megnéztem. Ez az app nemmoldotta meg (de találtam megoldást). Viszont olyan opciókat találtam amiket nagyon régóta keresek és itt is erdeklődtem de nem lett megoldás (pl hangerő gomb hosszan nyomva számváltás). Ezer hála :R

GoodSpeed: Passz. De a folyamatos bt keresés miatt ehet azért. Nekem reggelre dobta fel, maradt kikapcsolva. :DDD

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7700) Luissimo válasza GoodSpeed (#7695) üzenetére


Luissimo
veterán

Sárkányok kínából mindenhol vannak :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.