Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7851) mcs


mcs
veterán

Sajnos vagy nem sajnos, eddig tartott a kooperációm az A50el, mert kedvező áron megvettem egy bontatlan, kék színű A70et. :)
Az A50 rendesen kitett magáért, és bízok abban, hogy az A70el sem fürdők be.

(#7852) rothfb válasza mcs (#7851) üzenetére


rothfb
veterán

Majd csak negyedévente kapod a frissítéseket...:DDD

(#7853) mcs válasza rothfb (#7852) üzenetére


mcs
veterán

Az A50nek sem a megjelenés napján tettem fel a legutóbbit. :D
Azért a 25 wattos töltés nagyon durván adja a naftát, pedig az A50et se tolja lassan a 15. :)

[ Szerkesztve ]

(#7854) dave987 válasza rothfb (#7852) üzenetére


dave987
aktív tag

Én az a50el is csak negyedévente kapom, szerb telenoros azt hiszem. Január lesz a következő frissítő hónapom. :))

(#7855) FeZ... válasza rothfb (#7852) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Szeptember 12-e után november 9-én jött a következő frissítés az A70-emre. Az nem negyedév. :N (Amúgy ezt a frissítési felfokozottságot sosem értettem igazán :B , de ez már egy másik történet )

(#7856) Bounti


Bounti
aktív tag

Sziasztok! Biztosan volt róla szó, de nem találom a keresővel.. szóval, azt szeretném kérdezni, hogy honnan rendelhetnék egy nem túl drága, de teljesen fedő üvegfóliát Magyarországról, amit esetleg más már kipróbált és bevált neki... Az árukeresőn már nézelődtem, de nincs túl sok vélemény ami alapján dönthetnék...

Előre is köszönöm, ha valaki megosztja velem!

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#7857) bmt50 válasza Bounti (#7856) üzenetére


bmt50
senior tag

Telenor 4500-ért teszi rá. A fiamnak most vettünk A21-et, és a nő kettőt elb@szott. A másodiknál azt mondta, hogy nem tudja miért nem illeszkedik rendesen, miért lesz levegős a széle. Abban maradtunk, hogy 2500-ért így odaadja. Végülis véd így is, és nem nekem kellett otthon szórakozni vele... plusz lehet nekem se sikerült volna :C

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7858) rothfb válasza FeZ... (#7855) üzenetére


rothfb
veterán

Csak úgy, mint az A40-re.;)

(#7859) zojjektum válasza bmt50 (#7857) üzenetére


zojjektum
senior tag

Azért b@szhatta el, mert üvegfóliából szerintem nincs olyan teljesen átlátszó, ami a szélein nem marad levegős, legalábbis én még azt nem találtam meg. Ami normálisan "illeszkedett" az a fekete szélű volt, abból is az ami teljes felületen tapad. Az a21 nem tudom milyen üveggel van szerelve, de gondolom annak a széle is le van gömbölyítve.
Mondjuk én át is szoktam a hydrogel-re, mert az üveg nálam soha nem volt tartós.

(#7860) FeZ... válasza rothfb (#7858) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Hát....igazából nekem tökmindegy. (Főleg az A40-re ;) ) A sajátomra sem érdekel különösebben, hogy mikor frissítik. Ha jön, feltolom rá, ha nem jön, akkor ennyi. :)

(#7861) Bounti válasza bmt50 (#7857) üzenetére


Bounti
aktív tag

Köszönöm szépen, annyiért a sarki mobilboltos normálisat rak fel itt nálunk is. Gondoltam, hátha már lehet rá olcsóbban kapni, akkor veszek többet, és felaplikálom én...

Azért köszi az infót!

[ Szerkesztve ]

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#7862) bmt50 válasza Bounti (#7861) üzenetére


bmt50
senior tag

Szívesen! :)
Ha esetleg szánnál rá többet mégis, akkor Média Markt-ban árulnak ClearPlex ütésálló fóliát rá, ami 6ezer. A helyszínen vágják a mobilod kijelző méretére, és felteszik. Aki eddig beinvesztált rá, az dícsérte.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7863) c64fanhun válasza Bounti (#7861) üzenetére


c64fanhun
tag

Én úgy szoktam, hogy aliexpressről egy 3 db-os csomagot berendelek, addig meg rajt van az előző. Így ha törne, repedne, akkor itthon csak lekapom és mehet is fel a másik! 3 db pedig kb 1000ft, míg telós boltokban nálunk 2500-ért tesznek fell full ugyan ilyent :D
Elhiszem amit írtak, clearplex is jó lehet, de nekem nem ér 6 ezret, mert ez is teljesen jó nekem, mióta megvan az a50 ezt használom.

(#7864) zojjektum válasza c64fanhun (#7863) üzenetére


zojjektum
senior tag

Főleg, hogy a "clearplexet" veszed meg aliról 600Ft/2db-ot. Legalábbis összehasonlítottuk kollégámmal az ő clearplexét az én alis hydrogélemmel ugyanaz volt a 2, max annyi, hogy a médiában nem készen lehet kapni, hanem ott vágják ki.

(#7865) MadMancs válasza zojjektum (#7864) üzenetére


MadMancs
veterán

Igen csak ott tuti felrakják, Alis Hydrogel meg (magamat is beleértve) senkinek sem sikerült ismerettségi körömben normálisan felrakni. Illetve ClearPlex 2 rétegből áll, Hydrogel csak egy sima hajlékony fólia. Tegnap rakattam CP fóliát S20+ ra, 8990Ft, de mindenki dicséri, ennyit megér a védelem.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7866) Bounti válasza bmt50 (#7862) üzenetére


Bounti
aktív tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, sajnos MM nincs a városban, és csak emiatt nem utazgatok most. Külföldről sem akarok rendelgetni, ki tudja mire ér ide, na meg akkor már inkább fizetek mondjuk hardveraprón valakinek, aki itthon árulja.

Mégegyszer köszönöm! :R

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#7867) gjoco1 válasza MadMancs (#7865) üzenetére


gjoco1
addikt

Teljesen egyetértek.Ennyit megérdemel a védelem.N8-N9-N10+óta CP-t használok és szeretem.Igaz még nem esett pofára egyik telóm sem,ami rajta volt/van elől-hátul.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#7868) zojjektum válasza MadMancs (#7865) üzenetére


zojjektum
senior tag

Igaz, az elsőt nehéz felrakni, de ha rájöttél hogyan kell, onnantól gyerekjáték az egész. Az, hogy hány réteg nem tudom, de már elég sok ejtést túlélt az biztos, viszont tapintásra érzésre nem tapasztaltam különbséget a cp-hez képest, de nyilván kinek mi.

(#7869) kisbaniiiiii


kisbaniiiiii
csendes tag

sziasztok! a legutolsó szoftverfrissítéssel javították az ujjlenyomat olvasó hatékonyságát amihez újraregisztrálást javasolt a fejlesztő csapat. na én azóta nem tudom beregisztrálni az ujjlenyomatomat mert mindig elakad a process bizonyos százaléknál... :) hasonlóba futott bele valaki? köszi a válaszotokat!

(#7870) fdani0807 válasza kisbaniiiiii (#7869) üzenetére


fdani0807
tag

Ez a most decemberi frissítésben történt? XEH-ra még nem érkezett meg egyébként ez a frissítés

(#7871) dave987 válasza kisbaniiiiii (#7869) üzenetére


dave987
aktív tag

Én amikor utoljára beállítottam, azt tapasztaltam hogy tovább kell otthagyni az ujjam rajta, amikor csinálja a beolvasást.

(#7872) fdani0807 válasza dave987 (#7871) üzenetére


fdani0807
tag

+1

(#7873) bmt50 válasza fdani0807 (#7870) üzenetére


bmt50
senior tag

Sima "bissztonsági" frissítés fog jönni. USA-ban már OTA elérhető.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7874) MT90


MT90
csendes tag

Üdv!

Az A40-es telefonommal olyan gond van múlt hét óta, hogy csak akkor kapom meg az sms-eket, ha előtte felmegyek wifi-re. Nem állítottam el semmit sem.

(#7875) rothfb válasza MT90 (#7874) üzenetére


rothfb
veterán

Ez az A50-es fórum, van A40-es is. Amúgy milyen szolgáltató?

(#7876) zojjektum válasza MT90 (#7874) üzenetére


zojjektum
senior tag

Mire van állítva a teljesítménymód?

(#7877) rothfb válasza zojjektum (#7876) üzenetére


rothfb
veterán

Bírom mostanában azt (és nem csak ebben a fórumban), hogy feltesz valaki egy kérdést, erre segíteni szeretnének neki, visszakérdeznek és az illető órákra (sőt sokszor "örökre") eltűnik. :DDD
Értem én, hogy nem a fórum előtt üldögél valaki és várja a válaszokat, de csak visszanézek záros időn belül, ha egy kérdést teszek fel.

(#7878) zojjektum válasza rothfb (#7877) üzenetére


zojjektum
senior tag

Igen, előfordul mondhatjuk :U
De az sem rossz, és nem feltétlenül ehhez tartozik, amikor megválaszolsz valamit, majd mintha szellem lennél a válaszod után 2 hozzászólással, ismét megjelenik ugyanaz a kérdés.

(#7879) kugli


kugli
aktív tag

Srácok!
Mobil adat ellenőrzésre aránylag pontos alkalmazást tudtok ajánlani? Fix adat keretem van,szeretnék egy ideig nyomon követni napi szinten néhány alkalmazást.Fontos lenne hogy roaming alatt is működjön.

(#7880) MadMancs válasza kugli (#7879) üzenetére


MadMancs
veterán

A gyári megoldással mi a baj?
Hajszál pontos megoldás úgyse lesz ha szolgaltatói oldalról nézzük mindig lesz eltérés.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7881) kugli válasza MadMancs (#7880) üzenetére


kugli
aktív tag

Napi szinten szeretném követni egy ideig. Ezt én nem látom hogy tudnám a gyáriban megnézni napra lebontva

(#7882) MT90


MT90
csendes tag

Munkahelyről írok, amikor van egy kis szabadidőm.
T-mobile-os vagyok. Nem vagyok szakértő, hol kell keresni. Amúgy én tudok küldeni, rendesen megkapják, csak én kapom meg akkor, ha wifi-re felmegyek.

(Kérhetem privátban is a válaszokat.)

[ Szerkesztve ]

(#7883) rothfb válasza MT90 (#7882) üzenetére


rothfb
veterán

Arra gondoltam, hogy esetleg előfordulhat, hogy nincs térerő és a wifire csatlakozásnál vowifin kapod meg az sms-eket. Telekomnál van vowifi előfizetés esetében, ha szolgáltatói szinten valaki aktiváltatta és a telefon tudja. A40 tudja, ahogy az A50 is.
De ha te tudsz küldeni wifi nélkül is és amúgy van is térerő, akkor nincs ötletem.

(#7884) zojjektum válasza MT90 (#7882) üzenetére


zojjektum
senior tag

Esetleg megnézheted a beállításokban, hogy az akkumulátornál a teljesítménymód mire van állítva, mert, ha közepesre vagy maxra, esetlegesen be van kapcsolva az adaptív energiatakarékosság az is előidézhet ilyen dolgokat (nálam legalábbis az adaptív x% után levette közepesre a teljesítményt és mobilnezes üzeneteket nem kaptam meg).

(#7885) kugli


kugli
aktív tag

Nem nagyon értem ezt a frissítési terveket. Elvileg jövő májusban kap android 11-et az A50 is,akkor mi értelme van januárban 2.5 one ui -t fejleszteni rá...

[ Szerkesztve ]

(#7886) bmt50 válasza kugli (#7885) üzenetére


bmt50
senior tag

Mert valószínűleg az S10/Note10 se most kap, és így szerintem májusban még az A50 se fog.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7887) dave987 válasza kugli (#7885) üzenetére


dave987
aktív tag

Hát azért hogy a fél szelet kenyér előtt még szórjanak nekünk pár morzsát. :D

(#7888) gjoco1 válasza bmt50 (#7886) üzenetére


gjoco1
addikt

[Ez] az ütemterv. :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#7889) bmt50 válasza gjoco1 (#7888) üzenetére


bmt50
senior tag

Legyen igazad! :R

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7890) gjoco1 válasza bmt50 (#7889) üzenetére


gjoco1
addikt

Ha tudják tartani az ütemtervet( lásd 20-as széria,arra már csepegtetik ),akkor talán..... :U

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#7891) MadMancs válasza gjoco1 (#7890) üzenetére


MadMancs
veterán

S20 széria nagyon érdekesen csinálja. VDH megkapta 1 hete, XEH és TMH meg még mindig semmi. Eddig az volt az egyértelmű hogy XEH mindig az első :U

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7892) gjoco1 válasza MadMancs (#7891) üzenetére


gjoco1
addikt

Érdekesen osztogatják az már igaz.Nyár elején még az volt,hogy a [Note9] is megkapja,de a legfisebb lista szerint már nem. :U

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#7893) MadMancs válasza gjoco1 (#7892) üzenetére


MadMancs
veterán

Samsung sose állította hogy Note 9 megkapja. Ezeket az innen onnan szedett cikkeket mindig fenntartással kell kezelni. Időben fel fog membersbe kerülni közlemény az a tuti. Idei évtől vallalnak 3 évet, Note 9 2018 as, droid 8.1 el jött ki, megkapta 8, és 10. 11 kb esélytelen.
Ettől persze érdekes ez a mostani frissítési szisztéma.
Egyébként aki sokat használ messenger chat fejjel annak átok 11, nem előny. Chat fej már nem működik együtt 11 el, buborékok meg még nem működik messengerrel.Most ilyan extra lite érzés van, messenger ertesités egyedül hang, állapotsáv/AOD ikon, és a redőnyön, senmi más. Aki chat fejhez szokott annak katasztrőfa. :DDD

Egyéb általános használat melletti különbség nincs.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7894) gjoco1 válasza MadMancs (#7893) üzenetére


gjoco1
addikt

Igen,ezek aálltalában"Fake News" források és sajnos az itt Off telefonok tulajdonosai reménykedtek.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#7895) bmt50 válasza gjoco1 (#7892) üzenetére


bmt50
senior tag

Kanadában a Note9 már kapja a 2.5-öt, ha a 3-at nemis fogja :)

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7896) gerner1 válasza bmt50 (#7895) üzenetére


gerner1
veterán

2.5 -öt már megkaptuk itthon is ~2hónapja...

(#7897) nyitom


nyitom
aktív tag

[link] :))Remélem tényleg kiadja nekünk is a samu. :))

[ Szerkesztve ]

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#7898) rothfb válasza nyitom (#7897) üzenetére


rothfb
veterán

Reméljük ezért késik annyit a decemberi frissítés...

(#7899) gjoco1 válasza nyitom (#7897) üzenetére


gjoco1
addikt

Tegnap [ollóztam] valahonnan.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#7900) fdani0807


fdani0807
tag

A hetekig tartó összeomlások, újraindulások után tegnap este óta nem hajlandó bekapcsolni a telefonom. Egy ideig vette a töltést, mára már arra se hajlandó. Samsung logónál elakad. Recovery modebol FR, most pedig várom a futárt az eMAGtól, hogy megkezdődjön a procedúra. :(
Valaki tapasztalt random beakadásokat annyira, hogy magától újraindult?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.