Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) gjoco1 válasza szaboi6512 (#9000) üzenetére


gjoco1
addikt

Semmi gond nincs ebből .Én is szoktam ilyeneket " elkövetni " . :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#9002) draco31


draco31
veterán

Amikor kikapcsolva ébreszt a telefon, akkor nektek a beállított zene szól, vagy valami alap hang?
Pl. ma reggelre is újraindult nekem a telefon ( 1-2 nap és kapja az új akkut) és csak valami alap gyári csipogást nyomott az ébresztőnek.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9003) tarcsihun


tarcsihun
csendes tag

Kikapcsolva nem ébreszt.....

(#9004) draco31


draco31
veterán

Elérkezett a nagy nap, este akkut cserélek :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9005) gjoco1 válasza draco31 (#9004) üzenetére


gjoco1
addikt

:C

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#9006) draco31 válasza gjoco1 (#9005) üzenetére


draco31
veterán

2019. 06. az akku gyártási dátuma. Gondolom akkor legyártottak egy jó adagot, és ha elfogy, akkor annyi. Gyári akku, nem utángyártott.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9007) gjoco1 válasza draco31 (#9006) üzenetére


gjoco1
addikt

Én anno rendeletem az LG V10-hez akkut tartaléknak ( a telefon meg is van még ) ami szintén hasonló gyártási dátumú volt. Az eredeti ki volt véve a telcsiből és úgy pihen a többi telefon között a gyűjetményemben. Az eredeti még mindíg használható , a rendelt pedig felpúposodott álltában. :DDD
Amúgy nem azért tapsikoltam , hanem irígyelem a tudásod , hogy kitudod cserélni. :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#9008) bmt50 válasza gjoco1 (#9007) üzenetére


bmt50
senior tag

Nem nagy mutatvány. Az összes Samsungnál kb. ugyanaz, egy kazal yt videó van fenn róla.
2 dolog problémás igazán:
1. tuti eredeti akksit találni, ami nem kis mutatvány
2. a hőlégfúvóval és pengetővel körbefeszegetett hátlapot úgy visszatenni, hogy az helyén ragadjon, és később se engedjen el. :F
Persze tudom lehet hozzá kapni ragasztócsíkot, de akkor is..

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#9009) draco31 válasza gjoco1 (#9007) üzenetére


draco31
veterán

Régebben sok telefon kijelzőt cseréltem, de ezek már kicsit nehezek.
Annó én raktam fel az elsők között szétszedős videót a Voda Smart Prime 6-ról. Olyanom volt, nem csinált senki még videót, én meg unatkoztam :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9010) gjoco1 válasza draco31 (#9009) üzenetére


gjoco1
addikt

Nézegettem egy jópár videót akku cseréről.......Nem semmi mutatvány már ezeknél. :DDD
Grat !

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#9011) draco31 válasza gjoco1 (#9010) üzenetére


draco31
veterán

Még nem grat, csak most kezdem :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9012) gjoco1 válasza draco31 (#9011) üzenetére


gjoco1
addikt

:DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#9013) draco31 válasza gjoco1 (#9012) üzenetére


draco31
veterán

Siker :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9014) gjoco1 válasza bmt50 (#9008) üzenetére


gjoco1
addikt

Lányom férje szokott telfonokat javítgatni és tőle tudom , hogy olyan ragasztót , mint a gyárban használnak , nemnagyon tud szerzni.
Elégvsilányak , amiket tud szerezni. Persze lehet nem jó a beszerzési forrása.
A másik igen , jó akkut is csak a gyártás folyamán tesznek bele . Amihez Mi hozzájutunk már kicsit kérdéses. :F

drako31 :C

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#9015) bmt50 válasza gjoco1 (#9014) üzenetére


bmt50
senior tag

TMX, meg Samu szervíz kap ezekből, SufniGSM helyi mobilbóót "szervizese" nem. Hozhatnék én is bentről olyan ragasztókat...hallod :Y
De akkor azt nem nyitod ki utána egy kis hőlégfúvózás után. Ott a kerettől kezdve a hátlapig minden kuka lesz. :F
Ebből a szempontból szerencsésebb gyengébb ragasztót használni, mert úgyse teszel egy 1-2-3éves telefont vízbe, IP védettség ide vagy oda. Tokban meg azért nem fog szétnyílni.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#9016) gerner1 válasza gjoco1 (#9014) üzenetére


gerner1
veterán

Egy megbízható beszerzési forrás: LINK
Náluk, van gyári profil-tömítés (ragasztó), is. [Persze, a gyár által -ezeknek használatához- kidolgozott technológiát nem árulják, de aki tud keresni a neten, az azt is megtalálja (nem youtube...)] ..

[ Szerkesztve ]

(#9017) gjoco1


gjoco1
addikt

Köszönöm fiúk , továbbítom a ' mesternek " a jótanácsokat ! :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#9018) draco31 válasza bmt50 (#9015) üzenetére


draco31
veterán

Edigitalon vettem az akkut. Minden apró részlet felirat, stb megegyezett a kiszerelt akkuval.
Lassú töltővel is 2 óra volt mire feltöltött, a régi az felment 1 óra alatt is már a lassúval.
Illetve éjjel 1% akku merülése volt, pedig GPS, Bluetooth, WiFi minden megy folyamatosan.

Ragasztót most vettem ilyet. Úgy tűnik tartja a hátlapot, bár amúgy is tokban van. De van kéznél ékszerragasztóm is, azzal ha valamit összeragasztok, az úgy marad örökre :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9019) gjoco1 válasza draco31 (#9018) üzenetére


gjoco1
addikt

Nekem ez a második A50 telefon , amit most tartaléknak használnék , de az előző , amit eladtam , az fiatalabb volt ( nem volt egy éves sem ) a mostani már a második évét kezdi elérni. Hatalmas eltérés van a kettő között. Persze felhasználói szokások befolyásolják az akkut .......Az előző az töltés után cirka fél nap alatt kezdett merülgeti pár százalékot. A mostani , már a lecsatlakoztatás után pár perc és 99% . Jól bírja amúgy még így is , hogy a nyár végén tölti be a két évet.

Ahogy nézem a ragasztó hasonló tudású , amit gerner1 kollega linkelt. :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#9020) draco31 válasza gjoco1 (#9019) üzenetére


draco31
veterán

Nekem április elején volt 2 éves.
Nagyon rendszertelenül össze-vissza töltöttem mindig is. Rendszeres volt az, hogy csak 10-15 percre bedugom a gyorsba, vagy a simába, ahol épp voltam. Illetve Pokémon GO-zok, az minden részét használja folyamatosan. Plusz ilyenkor még a hotspot is megy rajta.
Szóval nincs kímélve egy cseppet sem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9021) bmt50 válasza draco31 (#9018) üzenetére


bmt50
senior tag

Kívánok tartós eredményt :))
Ezeket a hímestojásokat úgyis tokban ajánlott használni.
Tisztelt kollegák, én nem azt írtam, hogy nem lehet gyárihoz közeli minőségű alkatrészhez hozzájutni a kereskedelemben. Hanem azt, hogy gyárihoz nem :F
Arról, hogy maszek szervizek honnan, mennyiért, milyen minőségü alkatrészt szereznek be, arra van némi rálátásom. Ismerem a nagykerest, akitől a fél ország rendel mobilba meg laptopba cuccokat. Inkább nem irom le, amit nekem mondott :U

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#9022) gjoco1 válasza draco31 (#9020) üzenetére


gjoco1
addikt

Végülis azért van a vas , hogy használjuk nem ? :DDD

bmt50 Van sejtésem mit mondott a nagykeres . . . . . :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#9023) draco31 válasza bmt50 (#9021) üzenetére


draco31
veterán

Tok van csak nekem rajta, de az első perctől kezdve. A sarkai ettől függetlenül kapnak mégis.
Fóliát viszont nem vettem rá, de még karcmentes. Ügyelek, hogy más ne kerüljön a zsebembe mellé, és ennyi.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9024) draco31


draco31
veterán

Ésss az új akkuval is megvolt a random újraindulás a semmitől. Ezek szerint nem akku probléma ez.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9025) 19ati93 válasza draco31 (#9020) üzenetére


19ati93
senior tag

Nekem is jól bírja az akksija és full random töltögetem. Van hogy 2 napig semmi, van mikor meg 70-75%-on van és feltöltöm fullra. :D Szóval kopp-kopp.. (Fast charging-ot csak akkor használom ha nagyon muszáj.) 2 éves lesz nyáron a telefon.

(#9026) bmt50 válasza draco31 (#9024) üzenetére


bmt50
senior tag

Bár mondhatnék valami olyan zöldséget, hogy szoftverhiba, de ez sajnos szerintem elektronika hiba lesz.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#9027) draco31 válasza bmt50 (#9026) üzenetére


draco31
veterán

Tudom. De most már addig megy, amig meg nem pusztul :D (vagy poco x3 pro nem lesz a vodánál) :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9028) bmt50 válasza draco31 (#9027) üzenetére


bmt50
senior tag

Ajánlok jobbat: zenfone 8

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#9029) pècsimunkás válasza draco31 (#9027) üzenetére


pècsimunkás
addikt

A Poco X3 pro nincs 200 euró Németországban :Y!
Bomba ár!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#9030) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Mióta megkapta az Android 11-et összesen kétszer fagyott le. Előtte 2 évig egyszer sem. Ma fagyott le másodjára. Lefuttattam a *#0*# diagnosztikát nincs hiba. Viszont most nem tudom, hogy tényleg a 11-es miatt van e. áprilisi patch is fent van.

Nálatok nem fordult elő, hogy csak a három gomb lenyomásával kapcsolt be úgy lefagyott?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#9031) szaboi6512 válasza GoodSpeed (#9030) üzenetére


szaboi6512
őstag

Nálam 2x is, de még Android 10 verzión, 11.-en még nem...Kopp-Kopp...

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#9032) GoodSpeed válasza szaboi6512 (#9031) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Nálam repült a telefon egyszer a rollerrel pont a lefagyás előtti napon. Annyi történt, hogy a rollert letámasztottam, elborult. A telefon a kormányon volt Borofone BH15 tokban. A Borofone lerepült telefonnal együtt, de a készüléket megvédte, plusz a telefonon tok van, egyetlen a készülék bal alján a fólia megrepedt, vettem rá újat. Kívülről sértetlen, belülre meg nem látok. Mondjuk garanciális július végéig. Plusz van rá biztosítás is. Az esés után másnap fagyott le, és még ma.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#9033) gjoco1 válasza GoodSpeed (#9032) üzenetére


gjoco1
addikt

Én sokat korizom és akkor soha nem viszem magammal.
Tanultam az előző évekből még a Note 9 az oldalamon volt és racingoztem gokartal. Szerencsére egy ütközés alkalmával , az üvegfólia fogta fel a sérülést. Ketté is repedt. :D
Azóta leteszem a telefont.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#9034) GoodSpeed válasza gjoco1 (#9033) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Nekem egy Xiaomi MI A2- tripityára tört, még az előző rolleremmel. Nem volt rajta biztosítás :( Eladtam 10K-ért, mert bár minden elhajlott, működött, még a kijelző is. Szervizekben mindenhol azt mondták nem éri meg javíttatni. Olyan szervizekben is amelyeknek pénzük származott volna belőle, korrektek voltak.

Nálam az a gond, hogy az új rollernél műszerfalként funkcionál. Plusz elmegyek ide-oda, mérem a távolságot is. Mondjuk a roller is, de szeretek online lenni is.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#9035) andrás47 válasza GoodSpeed (#9034) üzenetére


andrás47
senior tag

Üdv ! Érdemes még ilyen készüléket venni egy ismerősöm adná el keveset használt nincs még egy éves 40-ért gondoltam másod telonak jó lenne, vagy annyiért jobbat is találhatok? Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#9036) nyitom válasza andrás47 (#9035) üzenetére


nyitom
aktív tag

Ha tényleg vigyáztak rá akkor érdemes, de azért az árát egy picit soknak érzem.

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#9037) bmt50 válasza nyitom (#9036) üzenetére


bmt50
senior tag

Enyémet 45-ért adtam el 1 hónapja. Május 9-ig volt rá garancia, szóval még akkor garanciális volt. Akksi 83%-on állt az Accubattery szerint. Összes tartozék+4 tokot adtam hozzá.
Szerintem a 40 jó ár, HA a telefon valóban olyan karcmentes tip-top, mint az enyém volt.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#9038) nyitom válasza bmt50 (#9037) üzenetére


nyitom
aktív tag

Igen, az tény,hogy jó készülék. Az enyém is lassan 2 éves lesz, de még sok gondom nem volt vele, illetve hazudok, mert 2 hónapos korában alaplapot cserélt benne a samu szervíz, de azóta tökéletes. :R

[ Szerkesztve ]

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#9039) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

A lakat jel mellett mi az az ujrahasznositott elem jel :F

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#9040) gerner1 válasza GoodSpeed (#9039) üzenetére


gerner1
veterán

Energia takarékos üzemmód.

(#9041) GoodSpeed válasza gerner1 (#9040) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Köszi, nem tudom mitől kapcsolódott be, de most ki is kapcsoltam.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#9042) pècsimunkás válasza draco31 (#9027) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Poco x3 pro- ról még egy szó...
Nemrég vettem egy Poco M3- at darts számolónak, másod telefonnak. Jó áron volt 120 euróért!
De....
Ha tudtam volna az X3 pro- ról, azt vettem volna, az lett volna a telefonom, a Samsung lett volna a másod telefon.
De nem tudtam róla, úgyhogy mindegy már :D ...

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#9043) gjoco1 válasza GoodSpeed (#9041) üzenetére


gjoco1
addikt

Bekapcsolható véletlenül , ha húzod le a redőnyt és az ujjad véletlenül hozzáér bármelyik " kapcsolóhoz " . Én rendszeresen bekapcsolom véletlenül a BT-t , mert ott húzom le. :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#9044) Mike3090 válasza benzol (#8995) üzenetére


Mike3090
csendes tag

Sajnos nálam is One ui 2.5 óta akadnak a slowmo videók, de még az S10 fórumban írnak ilyesmit. Nekem nem segïtett se az Android 11 se fr se semmi. Kár érte

(#9045) PA80 válasza pècsimunkás (#9042) üzenetére


PA80
tag

Szegény kis A50-et le akartad degradálni második telefonnak? Mit vétett? :DDD

(#9046) pècsimunkás válasza PA80 (#9045) üzenetére


pècsimunkás
addikt

:N

Csak ma néztem mennyi a Poco X3 Pro, és az M3 helyett megvettem volna azt, akkor ment volna nyugdíjba az A50 :) .

De...

Nyugi, nem szabadultok tőlem!!!!!!!!!!!!!

;]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#9047) draco31


draco31
veterán

Megmaradt a napi 1 újraindulása, a napszak az változó, van amikor éjjel teszi meg. Így már biztosan nem az akku volt a gondja.
Lehet így a sim-nek kikapcsolom a pin kód kérését, úgy ha újra is indul és nem veszem észre, legalább elérhető maradok, de védve van továbbra is a mobil, mert ujjlenyomat és biztonsági kód úgy is van beállítva.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9048) bmt50 válasza draco31 (#9047) üzenetére


bmt50
senior tag

Annyit kipróbálhatnál, hogy kikapcsolod ami nem kell állandóan. Értem ezalatt bluetooth, wifi, gps, nfc, stb.
Talán ki lehet valahogy zárni, ha ezek közül csinálja valamelyik.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#9049) gjoco1 válasza draco31 (#9047) üzenetére


gjoco1
addikt

:F
Gáz...De legalább lett friss akkud. :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#9050) draco31 válasza bmt50 (#9048) üzenetére


draco31
veterán

NFC az csak néha van bekapcsolva ha kell, többi folyamatosan megy.
De az az érdekes, hogy akkor indul újra, amikor nincs használatban, tehát vagy éjjel valamikor, vagy napközben ha zsebben van, vagy asztalon, stb. Tehát sosem használat közben.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.