Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) pècsimunkás válasza zojjektum (#2000) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszi !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#2004) Armi5 válasza bmt50 (#1997) üzenetére


Armi5
tag

Nekem is van egy flottás kártyám..

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#2007) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Az A40-re már kint van XEH rom-ra 07.01-es frissítés, erre meg még mindíg semmi.
A fene se érti ezt.

Alister from Hell

(#2008) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!
Gondolkodok egy ilyen készülék vásárlásán. Olvastam a tesztet,de azért megkérdezem,több felhasználó több vélemény tapasztalat ugye. A5 2017 készüléket váltana. Kamerában van különbség az A50 javára? Tesztben említik hogy létezik 6GB RAM verziós. Hivatalosan magyarországon be lehet olyat szerezni,van értelme egyébként? Fényképezés,net,mail,navigáció amikre többnyire használom. Nem játszom rajta. A készülék mennyire karcolódik?
Köszi előre is a válaszokat!

(#2009) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Rendeltem fóliát a telefonhoz . Ezután jutott eszembe egy kèrdès : működni fog az ujjlenyomat olvasó ?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#2010) Drughi válasza kugli (#2008) üzenetére


Drughi
addikt

Szia,

Hivatalos garanciával nincs itthon forgalomban 6gb-os.
Karcolódik, mint minden plasztik/üveg telefon, de nem jobban vagy kevésbé mint általában.

@sky11: igen, de kevésbé jól

[ Szerkesztve ]

(#2011) junkhead


junkhead
aktív tag

Vettem Blitzwolf 3A hálózati és szivartöltőt, elbírja az akksi? Nem vágja agyon?
Köszi

(#2012) kreg


kreg
tag

Május elején vettem ezt a telót a Telekomnál,azóta volt rá összesen egy az egy darab frissités,a biztonsági javitás szintje májusi.Nem szeretnék nagyon türelmetlennek látszani,de azért legalább a biztonsági verziót frissithetnék (elötte egy vodás A8 2018-am volt,arra menetrendszerüen jött hónap végén a frissités).Persze,egyébként is lenne rajta mit reszelni...a Telekom minden telónál igy csinálja (sehogy...)?

(#2013) Alastair' válasza kreg (#2012) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nem a Telekom sara, a Samsungé.
A független még áprilisin van.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#2014) Armi5


Armi5
tag

Nektek is folyton megszakad a bluetooth és a wifi? nem is lehet visszakapcsolni utána a bluetooth-t. Azt olvastam fórumokon a májusi update megoldja ezt, de XEH telefonokra még nem jött és nem is tudják mikor jön.

[ Szerkesztve ]

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#2015) kreg válasza Alastair' (#2013) üzenetére


kreg
tag

Vagy úgy.Az se tűl biztató ha a Samsung szarakodik ennyit. Annyira azért nem olcsó telefon hogy ennyire szarjanak rá...

(#2016) Black_Raven válasza kreg (#2015) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ami fele ennyibe kerül, az már kapott júliusit.:D Elvileg ebből adták el a legtöbbet, ezért furcsa egy kicsit..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2017) kreg válasza Black_Raven (#2016) üzenetére


kreg
tag

Akkor pláne érthetetlen hogy mire várnak. Kellene azért az ujlenyomatolvasón is javitani picit, szóval ráférne egy komolyabb frissités.

(#2018) Nekton válasza junkhead (#2011) üzenetére


Nekton
aktív tag

Igen. Nem.

(#2019) junkhead válasza Nekton (#2018) üzenetére


junkhead
aktív tag

köszi

(#2020) Alastair' válasza Black_Raven (#2016) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Az A505F kapja sorban, a júniusinál jár.
Az A505FN leragadt.
Nem is tudom, hova a francba lehetne írni, legalább valami infóért.
Engem konkrétan rohadtul idegesít.

Alister from Hell

(#2021) tom120514 válasza Armi5 (#2014) üzenetére


tom120514
őstag

Nem szakad meg egyik sem, wifi megy a házban lévő routerek között amerre megyek, ahogy kell.

Never go full retard.

(#2022) Black_Raven válasza Alastair' (#2020) üzenetére


Black_Raven
veterán

Jó kérdés, s4 volt az utolsó Samum.(amikor neked is Lord V..:D )

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2023) benisti válasza benisti (#1968) üzenetére


benisti
csendes tag

Sziasztok!

Pozitív fejlemény az ügyben, voltam telenorba kicseréltettem a sim kártyát próbaképpen (2 év felett ingyenes), azóta nem tapasztaltam a korábban említett elhalkulásos történetet.

(#2024) zojjektum válasza Alastair' (#2020) üzenetére


zojjektum
senior tag

A samsung.com/hu oldalon most feltettem nekik a kérdést igaz szemrehányóan + hogy egy kicsit arconköpésnek érzem ezt a fajta szelektációt ami itt a régiók között megy . Kíváncsi vagyok mit reagálnak, de nyilván azt, hogy ütemezve vannak a frissítések.

[ Szerkesztve ]

(#2025) draco31 válasza junkhead (#2011) üzenetére


draco31
veterán

A töltő elektronika a telefonokban van. Amit mindenki töltőnek hív, az valójában csak egy áram átalakító. A telefon dönti el, hogy mennyi kell neki belőle.
A blitzwolf jó márka, nekem is csak olyan kábeleim, és adaptereim vannak mindenfelé.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2026) pècsimunkás válasza Armi5 (#2014) üzenetére


pècsimunkás
addikt

A wifi kapcsolat ma többször is megszakad , a Bluetooth - ot mèg nem próbáltam. Remélem nem lesz gond , mert az autóban sokat használom . Holnap vagy holnapután megjön a fólia , akkor rakom át a sim kártyákat a telefonba , akkor fejezem be a belakást .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#2027) batai15 válasza draco31 (#2025) üzenetére


batai15
félisten

Pontosan . Annyira ő dönti el hogy Huawei toltovel szóba se áll .

(#2028) Alastair' válasza batai15 (#2027) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A Huawei töltőkábelének egy picivel rövidebb a vége, azért nem tölti.

Alister from Hell

(#2029) zojjektum


zojjektum
senior tag

Na a frissítésekkel kapcsolatban ezt a választ kaptam:

"Köszönjük, hogy kérdésével megkeresett bennünket.

Engedje meg, hogy tájékoztassuk, az Ön által megjelölt A50-es készülékre a legutolsó bíztonsági frissítés májusban vált elérhetővé. Bíztonsági frisstések akkor érkeznek a készülékekre, ha azokon tapasztalható valamilyen szoftveres elakadás, így ezek nem havonta érkeznek.

Amennyiben, valamilyen rendellenes működést tapasztalna a készülékkel kapcsolatban, megkérjük jelezze a részünkre a hatékony segítségnyujtás miatt.

Továbbra is készséggel állunk szíves rendelkezésére Samsung termékekkel kapcsolatos kérdései esetén. A gyorsabb és hatékonyabb segítségnyújtás érdekében javasoljuk, hogy hivatkozzon a ..... nyilvántartási számra.

Üdvözlettel,
Mátis Kitty
Samsung Electronics Magyar Zrt.
Ügyfélszolgálat"

Ezek szerint nálunk semmilyen hiba nem áll fenn ezért nem is kapunk frissítéseket csak majd valamikor. Érdekes, más régiós készülékeken jöhet nálunk minden atomstabil.

[ Szerkesztve ]

(#2030) zojjektum válasza zojjektum (#2029) üzenetére


zojjektum
senior tag

Néhányan azért még megszúrhatjátok az ügyfélszolgálatot! Most erre azért még én is reagálok, hogy ne nézzen már madárnak a sablon halandzsával.

(#2031) harry3 válasza zojjektum (#2030) üzenetére


harry3
őstag

Szvsz felesleges. Ha százan rájuk írtok akkor sem fog hamarabb jönni, és százegyedjére is sablon szöveget fogtok kapni. :DDD

(#2032) Nordik válasza harry3 (#2031) üzenetére


Nordik
őstag

Ez csak sablon szöveg ahogy mondod, jönni fog az a frissítés. :)

(#2033) zojjektum válasza harry3 (#2031) üzenetére


zojjektum
senior tag

Egyértelmű, de hadd dolgozzon az ügyfélszolgálatos, ha már csak erre képes hivatkozni. :D Meg különben is ma ilyen napom van, hogy nem megyek el a hülyeség mellett szó nélkül.

(#2034) Alastair' válasza zojjektum (#2033) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Én a Samsung Members-ben a chat-ben kérdezősködtem :DD
Ott is jött a sablon, majd elkezdtem belemerülni a régiókba, a csc-be, azt se tudta eszik vagy isszák.
Toljátok ti is oda, hagy idegeskedjenek.
Vagy 3x még én is beírok :DDD

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#2035) Nekton válasza Alastair' (#2028) üzenetére


Nekton
aktív tag

De hiszen ez szabványos csati. Én az A40-et mindenfélével töltöm. Huawei-jel is. A gyorstöltést is tudja azzal is.

(#2036) Alastair' válasza Nekton (#2035) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Szabvány vagy nem, így van. A c csati hossza, ami bemegy a töltőnyílásba rövidebb vagy 2 mm-el.

Alister from Hell

(#2037) draco31 válasza batai15 (#2027) üzenetére


draco31
veterán

Hát nem tom, sógornak p10-ese van, tesómnak meg A9, és tölt vele.
Esetleg az lehet amit lentebb írtak, hogy kicsit rövidebb, én még nem próbáltam vele, de ki fogom ha eszembe jut.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2038) zojjektum válasza Alastair' (#2034) üzenetére


zojjektum
senior tag

Na, ismételten jött egy válasz, hogy a smart tutor programmal a technikusaik ránéznek a telefonomra (ha letöltöm és engedélyezem nekik), hogy felmérjék a telefonom hibás működését. Egyszerűen nem akarják/tudják felfogni, hogy mit is akarsz kérdezni tőlük.

(#2039) draco31 válasza zojjektum (#2038) üzenetére


draco31
veterán

Azt kell nekik válaszolni, hogy a google biztonsági csomagját akarod, amit már a többi A50 megkapott, mi meg nem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2040) zojjektum válasza draco31 (#2039) üzenetére


zojjektum
senior tag

Írtam. Nem értik. Azt válaszolták nincs baj a telefonnal és azért nem jön frissítés, mert nem indokolt. :Y Esküszöm ezek azt sem tudják mi az, hogy szoftverfrissítés.

[ Szerkesztve ]

(#2041) draco31 válasza zojjektum (#2040) üzenetére


draco31
veterán

Úgy sem lehet velük jóra kijutni. Ha email-ben volt velük a duma, akkor esetleg meg lehet próbálni facen, hátha más ember válaszol rá. Én nem is aggódok rajta, amíg rendben stabilan működik.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#2042) Imi1981 válasza zojjektum (#2040) üzenetére


Imi1981
veterán

Mit rugózól ezen annyira? Vírusos lesz a telód ha nem jön biztonsági frissítés? Dehogy lesz.. Kicsit túlaggódjátok ezt az egészet. Engem a hibajavítások sokkal jobban érdekelnek aminek érezhető haszna is lenne de az se jön (legalábbis is olyan ami javítana sok hibát). Én a70-re várok már igazi hibajavításos frissítést mert az utolsó nem sok mindent javított.

(#2043) zojjektum válasza draco31 (#2041) üzenetére


zojjektum
senior tag

Aggódni én sem aggódom, csak ki nem állhatom azt, hogy idiótának néznek. Az meg, hogy nem tudják értelmezni a kapott információt az egyenesen nevetséges. Nem tudom milyen feltétele van annak, hogy ügyfélszolgálatos legyél, de az biztos, hogy nincs magasan az a bizonyos léc.

(#2044) zojjektum válasza Imi1981 (#2042) üzenetére


zojjektum
senior tag

Tehát akkor egyről beszélünk, tudomásom szerint hibajavítások is vannak a frissítésben, legalábbis amit ugye máshol kiadtak. Ergó nem csak a biztonsági csomag érdekel, az csak egy dolog a többi között/mellett ezért várom, mint ahogyan te is.

[ Szerkesztve ]

(#2045) Imi1981 válasza zojjektum (#2044) üzenetére


Imi1981
veterán

Akkor bocs! Az más mert arra tényleg szükség van.

(#2046) Alastair' válasza Imi1981 (#2042) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Konkrétan nem működik a VoLTE a vodafonnal, az A40-el május óta működik, az A70-el szintén.
Az A40-en hozzászoktam, hogy kristály tiszta hangminőségben beszélek, ez meg budi hang.
Még HD hang sincs.
Szóval lenne mit javítani és pont ezért mennek el a sunyiba.

zojjektum: próbáld te is a hangsúlyt a VoLTE hívásokra fektetni amikor baszogatod őket.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#2047) kaboci


kaboci
csendes tag

A lányomnak vennénk Honor View 20 vagy Samsung Galaxy A50 ? Különbség a 6 vs 4 RAM - érvek és ellenérvek az egyik vagy másik mellett?
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#2048) tonyqa23 válasza Alastair' (#2046) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ma kaptam sms-t, hogy inditsam ujra a telot a HD hanghoz.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#2049) El-Telya válasza tonyqa23 (#2048) üzenetére


El-Telya
csendes tag

Melyik szolgáltató?

(#2050) Alastair' válasza tonyqa23 (#2048) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Se HD hang, se VoLTE, csak a Digivel. Szégyen.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.