Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) patomi válasza bmt50 (#4999) üzenetére


patomi
őstag

Most bose soundbar 500-on próbáltam és piszok jól szól. Kékfog kapcsolaton.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#5002) patomi válasza patomi (#5001) üzenetére


patomi
őstag

Meg kell követnem magam, itt is hallható pc és teló között a különbség, sajnos, nem kicsit. (bocsi kifutottam az időből)

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#5003) bmt50 válasza mcs (#5000) üzenetére


bmt50
senior tag

Az A50 felé különbözőek az elvárások felhasználói szokások függvényében.

Én pl. -sokakkal ellentétben- nagyon ritkán használok headset-et. A súlyomnak talán nem ártana a headset-bicikli kombó :DDD , de a családi logisztika és egyebek miatt a kocsiban és a munkahely bluetooth hangszóróin van nálam a zenehallgatás az A50-ennel.
Így sajnos engem nem vígasztal a tény, hogy fülessel milyen jól szólna a cucc.

Tisztelt patomi, mcs, Luissimo, és Többiek:
azt lenne még érdekes tesztelni, hogy ugyanezen jelenség S9-S10-Mi8-Mi9, stb flagship-eken is megfigyelhető? :R

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#5004) kugli válasza bmt50 (#5003) üzenetére


kugli
aktív tag

Esetleg kipróbálni valahogy egy olyan hangkeltőt aminek van saját hangszabályzója? Bluetoothn nem hallgatok zenét,a gyári agybadugós füles nekem bőven jól szól,illetve van egy trust (tipust nem tudom most)bedugós fülesem ami baromi jól kényelmesen illeszkedik a fülembe,meglepően erős mély van benne.

[ Szerkesztve ]

(#5005) MadMancs válasza kugli (#5004) üzenetére


MadMancs
veterán

Gyári agybadugós?
Nekünk egy sima folyton kiesős gagyi füles volt a dobozban.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5006) bmt50 válasza kugli (#5004) üzenetére


bmt50
senior tag

Equalizer-es bluetooth hangszóróra gondolsz?
Kipróbálom majd, ha lesz olyanom. Már gyúrok, akarom mondani gyűjtök rá.
Annyit minden esetre mondhatok, hogy a Platinet márkát messziről kerüljétek el! :(((

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#5007) Meizu80


Meizu80
junior tag

Kár, hogy az utolsó akkuhasználati statisztikámat nem örökìtettem meg, pedig érdemes lett volna! Akkor csak úgy emlékezetből: kb. 33-34 óra készenlét, 7-8 óra közötti SOT és tegnap este 19%-on tettem fel tölteni, tehát még picit bírta is volna. Ha még ennyit se nyomkodtam volna, szerintem 2 nap is simán meglett volna. És mennyien szidják az Exynos-t, hogy nem takarékos :) Különösen a készenléti merülés csökkent le, mióta legyáriztam, van, hogy egy dekát nem merül egész éjjel! :)

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

(#5008) kugli válasza bmt50 (#5006) üzenetére


kugli
aktív tag

Igen,csak nem tudom mi jobb,egy jobb minőségű hanszóró,vagy az equalizer. Már vagy 10 éve hogy felszámoltam a kiépített házimozi-hifi rendszerem,azóta szinte csak telón hallgatok zenét,vagy autóba. De sztem egy telefon nem fog soha olyan minőségű és erős jelet produkálni ami külső normál hangszórókat képes szépen meghajtani. Fülessel viszont szép hangja van minden tartományban.

MadMancs igen,gyári füljáratba bedugós a samu headsete. Én is azért nem szeretem,mert szinte csak mozdulatlan helyzetben marad meg a fülemben. A trust viszont agybadugós ugyan,de az egész fülkagylóba illeszkedik,ami megfelelő tartást ad még futáskor is pl.

(#5009) MadMancs válasza kugli (#5008) üzenetére


MadMancs
veterán

Így már értem. Úgy értettem "agybadugósat" kaptál hozzá gyárilag. Mert nálunk sima fülkagylóba-nem-illeszkedő volt a dobozban. Sajnáltam is. Anno amit S6 hoz kaptam az valami brutál jó "agybadugós" volt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5010) bmt50 válasza kugli (#5008) üzenetére


bmt50
senior tag

Az a szomorú hogy míg a régi eszközök mennek a padlásra, addig ez a mobil- meg miniatűrizációs divathullám technológiailag nem hozza azt a minőséget, amit a korábbi hangrendszerek. Elismert tény, hogy a bluetooth technológia még a nem olcsó aptX vagy Sony LDAC kódek szinten sem hozza az aux minőséget.
A bluetooth hangszórók sláger termékek, de hangminőségük jó esetben is csak jó/élvezhető. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy nekem csak a legjobb a jó, mert akkor nem 12ezret, hanem 120ezret fordítanék bt hangszóróra (már ha megtehetném).
Csak csalódás, hogy még annyikért se kapsz egy öreg házimozi rendszerrel minőségben pariban lévőt.. :F
Na mindegy, már tart a hangszóró vadászat :DD

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#5011) Meizu80 válasza bmt50 (#5010) üzenetére


Meizu80
junior tag

Nekem egy kisebb meg egy nagyobb JBL-em van, de mindkettő már elmúlt 3 éves, szóval újonnan már nem kapható. Mindkettő hibátlan a mai napig egyébként. A nagyobbal (Charge 2+) kifejezetten kellemes zenét hallgatni, filmet nézni, persze ne várj nem tudom én milyen hangzást, de a méretéhez képest nem rossz. Természetesen ez beltérre igaz, kültérre gyenge az a 15 W (bár volt ott is használva próbaképpen), de egy kis/közepes méretű szobában, jól elhelyezve kifejezetten élvezhető. Én anno 30-ért jutottam hozzá akciósan, annyiért jó vétel volt, de többet nem adtam volna érte, ez volt a lélektani határ egy hordozható cuccért. Az újabb JBL-eket nem próbáltam, szóval azokról nem tudok nyilatkozni, de én azok között nézelődnék. Szerintem eredeti áron túlárazottak, de egy akció keretében, ahogy én is vettem, megérhetik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

(#5012) sendrew


sendrew
csendes tag

Olyannal találkoztatok, hogy az A50 állapotsora magától gyamatosan lenyílik?
Nem érintem a kijelzőt, nincsen rajta fólia, nem ér hozzá a tok.

(#5013) MadMancs válasza sendrew (#5012) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem tapasztaltam még ilyet.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5014) Mike3090


Mike3090
csendes tag

Üdv! November közepe óta van ilyen telóm. Elégedett vagyok vele, viszont a legutóbbi január végi frissítés szivat. Az akkuhasználatban mindenáron az Android rendszer akar a győztes lenni közben meg talán még jobb is az üzemidő. A másik ami idegesítőbb, hogy az értesítési függönyt lehúzva kb 2-4 mozdulatonként laggol, tehát pl. a gyorskapcsolók lapozásánál is, de úgy tűnik csak akkor ha a főképernyőről nézem meg az értesítéseket illetve állítanék valamit ha aktív alkalmazásban vagyok akkor nem. Telekomos, A505FXXU3ASL6 verzió van fent, gyári visszaállítást csináltam, semmi. Más is tapasztalt ilyet?

(#5015) Meizu80 válasza perge666 (#4978) üzenetére


Meizu80
junior tag

Igazad volt, pont ugyanaz volt a baj az enyémnél is. Kipucoltam, tökéletesen szól. Örök hála :R És így mostmár értem, hogy az új Sony-m miért volt 6 ezerrel drágább ennél és hogy nem viccből írták rá, hogy Extra Bass :) Azért ez sem rossz, ahhoz képest, hogy csak 4 ropi volt! Tartaléknak jó lesz!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

(#5016) perge666 válasza Meizu80 (#5015) üzenetére


perge666
veterán

Örülök hogy segíthettem.:)

(#5017) wihar123 válasza perge666 (#5016) üzenetére


wihar123
aktív tag

Sziasztok!
Perge666, Szia!
Wow, ez ezerből két embernek jutott eszébe (nekem sem),-neked+perge666-nak :K
Nagy köszönettel adózok én is! :R

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#5018) perge666 válasza wihar123 (#5017) üzenetére


perge666
veterán

Szegény ember feltalálja magát,a gazdag meg alapból tojik rá és löki ki.

(#5019) Meizu80 válasza wihar123 (#5017) üzenetére


Meizu80
junior tag

Nekem ez eszembe se jutott volna magamtól, ha Perge nem írja. Nem is gondolná az ember sokszor, hogy mennyire egyszerű a megoldás!

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

(#5020) benzol


benzol
aktív tag

Ti nem kaptatok reggel ilyen értesítést? :DDD

https://index.hu/techtud/2020/02/20/rejtelyes_ertesitest_latott_a_samsungjan/

Én reflexből elsöpörtem...

///\oo/\\\

(#5021) Gabor777 válasza benzol (#5020) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Szintén...töröltem az értesítést azonnal. Nem is néztem, hogy mi az.

(#5022) MadMancs válasza benzol (#5020) üzenetére


MadMancs
veterán

Szintén. De félálomban söpörtem is félre.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5023) rothfb válasza benzol (#5020) üzenetére


rothfb
veterán

Nekem ki van kapcsolva a Find my Mobile szolgáltatás. Ha minden igaz. Nem is kaptam semmit.

(#5024) rothfb válasza rothfb (#5023) üzenetére


rothfb
veterán

Tévedtem. Én is megkaptam, csak nem volt bekapcsolva a net a telefonomon. Most csatlakoztam és meg is jöttek az 1-esek.:D

(#5025) doongoo


doongoo
addikt

Most jött meg TMH-ra februári bizt. csomag

(#5026) bmt50 válasza benzol (#5020) üzenetére


bmt50
senior tag

Én is kaptam ilyet. Nemis értettem, mi ez :F
Kössz az infót, okosabb lettem :R

Teszteljék csak a szolgáltatást, legalább fejlődik valami.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#5027) perge666 válasza benzol (#5020) üzenetére


perge666
veterán

Dehogynem kaptam.
Néztem is egyet hogy ez mi akarna lenni.
:F

(#5028) manokaki


manokaki
őstag

Töltésnél nem lehet kikapcsolni , hogy a kijelzön ne jelenjen meg a tőltés jelzése alul végig amig tölt ???

(#5029) rothfb válasza manokaki (#5028) üzenetére


rothfb
veterán

Kapcsold ki a kijelzőt addig. Töltsd akkor, mikor nem használod.
De egyébként nem teljesen érthető a kérdés. A "töltés" felirat csak a zárolt képernyőn jelenik meg, amikor használod a telefont, feloldottad, akkor csak az akkumulátor ikon a jobb felső sarokban árulkodik arról, hogy töltés alatt áll a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#5030) manokaki válasza rothfb (#5029) üzenetére


manokaki
őstag

Köszönöm , de A51-en máshogy van de megkaptam a választ .

(#5031) wihar123 válasza manokaki (#5030) üzenetére


wihar123
aktív tag

Wow, elrontották az A50-est, adtak neki egy 1-est... :Y :R

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#5032) Meizu80


Meizu80
junior tag

Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar, de 4 hónap után eljött az a pillanat ma éjjel, hogy majdnem földhöz vágtam ezt a hulladékot! Este fél 9-kor letettem az asztalra, de a megszokottal ellentétben bekapcsolva felejtettem az adatkapcsolatot! 40% körül volt a töltöttség, 6 óra körüli SOT-tal. Éjjel fél 1 körül felébredek, valami világít az asztalomon! Mondom, ez meg mi a f...? Nézem, teló kijelzője bekapcsolva (hozzá sem nyúltam) és az értesítési sávban ott díszeleg, hogy "Szoftverfrissítés" és 18%-on az akku (a februárit nem töltöttem le, arra figyelmeztetett)! Puszta kiváncsiságból megnéztem a SOT-ot is, az meg felment majdnem 10 (!) órára! Tehát 4 órát bekapcsolva volt a kijelző csak úgy :Y Itt majdnem repült a telefon, de visszafogtam magam és gyorsan kikapcsoltam mindent. Ha nem ébredek fel és mindent úgy hagyok, reggelig valószínűleg úgy lemerült volna, hogy be se tudtam volna kapcsolni! Akinek van ötlete, hogy ez mitől lehetett, ne tartsa magában! Köszi!

Amúgy ebből a tanulság: sose hagyd éjszakára a wifi-t, adatkapcsolatot bekapcsolva, mert ilyen meglepetések érhetnek!

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

(#5033) rothfb válasza Meizu80 (#5032) üzenetére


rothfb
veterán

Hm. Nincs nálad bekapcsolva, hogy a kijelző x idő után kikapcsoljon? Én 2 percre állítottam. Így ha bármi jön és felvillantja a kijelzőt és nem alszik el azonnal, ha máskor nem, de 2 perc után kikapcsol a képernyő.

(#5034) Meizu80 válasza rothfb (#5033) üzenetére


Meizu80
junior tag

De be van kapcsolva az időkorlát és nálam is 2 perc! Akkor viszont mi az a plusz 4 óra SOT?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

(#5035) rothfb válasza Meizu80 (#5034) üzenetére


rothfb
veterán

Jó kérdés. Milyen szoftverfrissítés jött?
Szerk.: Ja már látom, a februári.
Mi a tanulság? Telepítsd a frissítéseket akkor amikor megjelennek.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#5036) MadMancs válasza Meizu80 (#5032) üzenetére


MadMancs
veterán

Nálam be van kapcsolva wifi és mobilnet is nonstop, csak némítva vagyok ( éjjel mennek backupok, auto frissítés, stb amihez nem árt net) de ilyet még nem tapasztaltam. Értesítéskor se villan fel kijelző csak AOD jelzi. Amúgy is 2 perces időkorlát van beállítva.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5037) Meizu80 válasza MadMancs (#5036) üzenetére


Meizu80
junior tag

Akkor passz! Most lefrissítettem, remélem, mégegyszer ilyen nem lesz!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

(#5038) draco31


draco31
veterán

Nem követem a topicot egy ideje. Tegnap voltam a vodában, és azt mondta az egyik eladó, hogy nagyon sok A50-est visszavittek hibákkal. Én viszont semmit nem tapasztalok, 1 éve megy hiba mentesen.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#5039) patomi válasza draco31 (#5038) üzenetére


patomi
őstag

Jók ezek a dumák, hogy”sokat” csak azt nem monbja senki, hogy mennyiből. Lehet abból eladtak 600-at, míg pl. iPhone 8-bol 100-at. Előbbiből vissza visznek 30-at, másikból 10-et. Akkor melyik a sok?
Csak példa a szifon, ne vegye senki magára ..

szerk, nekem is hiba mentesen megy, igaz csak 4 hónapja.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#5040) ph2012 válasza rothfb (#4968) üzenetére


ph2012
senior tag

De kár, hogy nem lehet tiltani téged mint a facebookon röppen a tiltás. Megvenném a 6 hónapos prémiumot, csak hogy titltani tudjak, de átutalással nem műküdik a fizetés. Ez is elképesztő nyomor színvonal.

(#5041) rothfb válasza ph2012 (#5040) üzenetére


rothfb
veterán

De sajnállak... Amúgy komoly veszteség lennél számomra...:DDD
Én prémium vagyok, még senkit sem tiltottam, lehet, hogy el kellene kezdeni.;]

(#5042) rothfb válasza ph2012 (#5040) üzenetére


rothfb
veterán

Egyébként prémiumként sem lehet tiltani. Én legalábbis nem találtam ilyen lehetőséget.

(#5043) wihar123 válasza ph2012 (#5040) üzenetére


wihar123
aktív tag

Igen, csak azért, mert őszinte és van véleménye? :C Jó, hogy nincs hatalom a kezedben, mert kihalna a fórum. :))

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#5044) MadMancs válasza rothfb (#5042) üzenetére


MadMancs
veterán

Ignorálni lehet prémiumként, azaz nem látod postjait.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5045) rothfb válasza MadMancs (#5044) üzenetére


rothfb
veterán

Hol? Én amúgy alkalmazást használok, de webes felületen sem találtam ilyen lehetőséget.

(#5046) MadMancs válasza rothfb (#5045) üzenetére


MadMancs
veterán

[Itt] :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5047) wihar123 válasza rothfb (#5045) üzenetére


wihar123
aktív tag

Ne is keresd, inkább alkalmazd, ezt az emberileg, igencsak fennkölt elvet:
"Ha egyszer eldöntheted, hogy igazad legyen vagy kedves légy, légy kedves." (az idézet forrása: Az igazi csoda c. film)

"Bezzeg az én időmben...",-még egy "bezzeg" és jöhet a Zrinyi sör,-az meg minek?-megiszom és kirohanok...

(#5048) rothfb válasza wihar123 (#5047) üzenetére


rothfb
veterán

Hagyjam rá?:)

(#5049) rothfb válasza MadMancs (#5046) üzenetére


rothfb
veterán

Áh. Köszi!:R

(#5050) TIT


TIT
veterán

Sziasztok!
Tényleg olyan vacak ez a telefon ahogy írják?
Pl.gyorsan merül,2 simnél elveszti a jelet,wifit is,hívások nem jönnek be.
Újjlenyomat sensor rossz mert nem érzékel jól.
Térerő,gps gyenge.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.