Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7701) bencematesz


bencematesz
csendes tag

Sziasztok. Egy kis segítséget kérnék. Az A50 naponta kb. 2x random újraindul. Elvileg a gyorsítótárakat töröltem, más tippem nincs. Valakinek tipp? köszi

(#7702) rothfb válasza bencematesz (#7701) üzenetére


rothfb
veterán

Állítsd vissza alapra. Ha úgy is újraindulgat, akkor szerviz.
Esetleg okozhatja egy alkalmazás is. Érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy mióta csinálja és akkor mik lettek telepítve. Nincs kizárva, hogy ha alkalmazás okozza, eltávolítva megszűnik a hibajelenség.

(#7703) bencematesz válasza rothfb (#7702) üzenetére


bencematesz
csendes tag

Köszi. Holnap visszaállitom, de ha visszaállítas után visszatöltöm a lementett adatokat akkor visszamehet az is ami ezt okozta. Meglátjuk.

(#7704) rothfb válasza bencematesz (#7703) üzenetére


rothfb
veterán

Így van. Egy ideig használni kellene minimális alkalmazás mennyiséggel. Csak az alap dolgokat kellene visszaengedni a telefonra.

(#7705) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!
Alkalmazás tiltásra ez az app ? Próbálta valaki?

(#7706) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok.
Lassan elköszönök a topictól. Már úton van a nagy S tesó. :)
Köszönök minden segítséget nektek. Szuper es segítőkész csapat alakult ki. :R

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7707) gjoco1 válasza kugli (#7705) üzenetére


gjoco1
addikt

Ezt nem ismerem.... Package Disabler Pro-t használjuk itt többen.

Sok sikert az új vashoz!

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#7708) bmt50 válasza kugli (#7705) üzenetére


bmt50
senior tag

Még nem próbáltam, de "óccsósítom" és kipróbálom.
Megírom majd milyen.
Jelenleg nincs fenn a Package Disabler, de nem érzek lassulást a napi használatban a Bixby vagy a többi bloatware miatt, amit tiltottam alatta.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7709) PA80 válasza MadMancs (#7706) üzenetére


PA80
tag

Szia!

Én is sok szerencsét kívánok az új telóhoz! Megkérdezhetem, hogy mi az oka a váltásnak?
Egyébiránt te is nagyon segítőkész voltál, köszönöm! :)

(#7710) draco31


draco31
veterán

Másnak is csinált már úgy, hogy hirtelen se kép se hang, és csak 30mp bekapcsológomb nyomva tartásra indul el?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7711) bmt50 válasza draco31 (#7710) üzenetére


bmt50
senior tag

Nem emlékszem, hogy valaha akár csak kifagyott, vagy hirtelen újraindult volna.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7712) PA80 válasza draco31 (#7710) üzenetére


PA80
tag

Egyszeri eset vagy többször is előfordult már? Nekem eddig egyetlen alkalommal volt hasonló, de egy újraindítás megoldotta a problémát.

(#7713) rothfb válasza draco31 (#7710) üzenetére


rothfb
veterán

Soha nem volt ilyen gondom.
Talán valami app okozhatja.

(#7714) MadMancs válasza PA80 (#7709) üzenetére


MadMancs
veterán

Igazából nem volt különösebb oka. Jött egy jó lehetőség. Nem volt semmi baj A50 el ami miatt lecseréltem volna :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7715) PA80


PA80
tag

Nekem amúgy olyan fordult elő többször is az utóbbi úgy kb. 2-3 hónapban, hogy másodpercekig/fél percig semmilyen érintésre nem reagált a kijelző. Ezt biztos nem egy app okozta, mert több app használata közben is előfordult. Érdekes módon viszont ez mindig magától helyrejött. Illetve egyszer-kétszer volt olyan, hogy böngészés közben meg úgy érzékelte, mintha nyomkodnám a kijelzőt, pedig hozzá se értem és pl. random megnyitott oldalakat. Ez viszont valószínűleg a böngésző app hibája lehet, bár nem merem 100%-ra kijelenteni. Érdekes, mindenesetre...

(#7716) draco31 válasza PA80 (#7712) üzenetére


draco31
veterán

Nem emlékszem, hogy lett volna korábban ilyen. De hát lassan 2 éves, lejár a gari, el kell romoljon :DDD
Olyan kijelző érzékelős dolog nekem is van néha, de olyankor koszos is a kijelző, letörlés után jó ismét.
App nem hiszem, mert 3 hónapja telepítettem az utolsó új appot rá. Szerintem csak rossz napja volt.
Pedig még ügyelek is rá, fólia nélkül is karcmentes, pedig favágás, minden van. :)

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7717) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Öcsém megszólt hétvégén, hogy miért kicsi a kép a telefonomon amit csinálok, akkor miért van ilyen szép, nagy kijelzős telefonom :D . 4:3- ban fényképezek. Ő még a régi OP- mat használja, 16:9- el használja, felesége a Realme-t teljes képernyőn.
Azért csak jobb képet készít 4:3-ban, nem?
Bár már gondolkodtam azon is, hogy át állítom 16:9- re, mert kicsit nagyobbak lesznek a képek, jobban mutat a kijelzőn.
Nem tudom, hogy valaha is fogok- e képeket előhívni, mert akkor mindenképpen jobb a 4:3.
Ki, hogy használja? 4:3, 25mp, 16:9, esetleg teljes képernyőn?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7718) zojjektum válasza pècsimunkás (#7717) üzenetére


zojjektum
senior tag

4:3 25mp. Néha élő fókusz, azt is 4:3-ban.

(#7719) miles.co


miles.co
csendes tag

Sziasztok.
Kérdésem lenne, nem találtam meg eddig a választ, pedig kerestem, mégpedig,
hogyan lehet kikapcsolni a rezgést?
Lehet, hogy csak engem idegesít, de engem egyre jobban....persze lehet, hogy csak az, hogy nem tudom, hogyan kell, de nem jövök rá / nem találom, hogy hol lehet a rezgést kikapcsolni.
Az app-oknál sem tudom külön kikapcsolni, de ha általánosságba véve többet nem rezegne nekem az is jó lenne. Nem, nem néma üzemmó kell, csengjen, pittyegjen, zajongjon, csak ne rezegjen, ezt szereteném.
Van ötlete valakinek? Vagy csak tényleg engem zavar?.. :U

A privátot előbb észreveszem, mint az UP-ot! (a hirdetéseim addig élnek, míg le nem zárom, akkor is ha nincs up-olva)

(#7720) rothfb válasza miles.co (#7719) üzenetére


rothfb
veterán

Hangok és rezgés/Hangmód és ott ha hangra rakod, megjelenik, hogy rezgés csengéskor. Azt kikapcsolod és híváskor nem fog rezegni.
Máshol pl billentyűzetnél, a billentyűzet beállításaiban kell kikapcsolni, hogy ne rezegjen érintéskor.

(#7721) pècsimunkás válasza miles.co (#7719) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Érdekes, az én telefonjaim az többi 6-7 évben szinte csak rezgőn vannak :D .
Ezért is volt fontos nekem az értesítő LED, amit ennél a telefonnál kivált az AoD notify.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7722) bmt50 válasza MadMancs (#7714) üzenetére


bmt50
senior tag

Ha jól sejtem, akkor ez a telenoros beszámítós dolog, nem?
Mennyit ajánlottak az A50-ért?

Más:
2 hónapja írtam a brutál tokról, amit rendeltem. Egy hónapja használom elégedetten. Itt van néhány kép róla:
[kép] [kép] [kép] [kép]
Persze, nem túl kecses benne a telefon, de jó a fogása, és nagyon véd a leejtésektől.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7723) MadMancs válasza bmt50 (#7722) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem jól sejted. :) Voda hosszabbítás. Red november + online kedvezmény + hűség kedvezmény együtt kiadta hogy S20+ 5G 21x9809Ft na ennyiért nem hagyhattam ott nekik egy ~félmillás telót. :DDD
Megvan még A50 is, költözök át róla. Utána eladódorba kerül.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7724) rothfb válasza MadMancs (#7723) üzenetére


rothfb
veterán

Plusz gondolom az előfizetés havi díja, ami mennyi is?

(#7725) MadMancs válasza rothfb (#7724) üzenetére


MadMancs
veterán

12990 (ennél több meg nem lesz ugye mert minden korlátlan) de azt eddig is fizettem, szóval ebből a szempontból nem releváns.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7726) rothfb válasza MadMancs (#7725) üzenetére


rothfb
veterán

Tehát évente majd 300000-et kifizetsz mobiltelefonra... Oké, hogy korlátlan, gondolom éjt nappallá téve beszélsz, sms-ezel és netezel mostmár S20-on teszed majd mindezt 21 hónapig ennyiért és meg sem szabadulhatsz tőlük. Hát én nem tudom. Persze kinek mi a fontos.

Én A50-en teszem mindezt Telekommal és Digivel. Sms-t nagyon ritkán írok, Digivel hálózaton belül korlátlan más irányba 5 Ft/perc, Telekommal hálózaton belül 9 Ft, más irányba 19 Ft. Digivel még korlátlan a net, Telekommal, amennyit veszek.
Diginél januártól 1000 Ft-ért 200 perc és 15 Gb netet használhatok. Utána 4Ft/perc minden irányba. Netezni meg sosem érem el a 15 Gb-ot. Tehát bele fogok férni. Ha mégsem, vagy olyan helyen vagyok ahol nincs Digi, ott a Telekom.

Számoljunk kicsit. Tegyük fel, hogy januártól kifizetek a Diginek 1000 Ft-ot havonta és pluszban beszélek mondjuk naponta 1 órát (közel sem, de tegyük fel). Ami havi szinten (már levonva a 200 percet) 1660 perc, ami 6640 Ft/hónap. Plusz az előfizetési díj, ami így összesen 7640 Ft/hónap. Ebben már van ugye 15 Gb net is. Erre nem számolok többet mert sosem érem el, a közelébe sem kerülök.
Ehhez még tegyük hozzá a Telekomos költséget, amit egyszerűsítsünk le úgy, hogy mivel van a Digi, havi szinten elköltök (mert elvetemült vagyok és beszélek azon is és netezek azon is) mondjuk 2000 Ft-ot (sosem, de tegyük fel).
Tehát összegyúrva a két szolgáltató költségeit, mondjuk durván fizetek havi szinten 10000-et és ebben van vegyesen a két szolgáltatóval napi szinten durván 1 óra 20 perc beszélgetés, 16-17 Gb net, néhány sms. És nem függök 1 szolgáltatótól, mivel kettővel állok kapcsolatban, nincs hűség, nem vagyok lekötve. Igaz nem S20-am van, de kéne a francnak több százezres telefon.
Mindezzel csak azt akarom mondani, hogy nem annyira jó a te ajánlatod egy szolgáltatóval, hűséggel, tartozással, hitellel. Hacsak nem egész nap csak beszélsz és netezel megállás nélkül. Ha napi szinten órákat beszélsz, biztosan megéri. Persze ha sokat beszélek, nekem is van lehetőségem korlátlanul beszélni és netezni, igaz a kettő együtt 20000 a telekom domino esetében. De főleg a Digi mellett ez sosem fog kelleni, meg amúgy sem. Akkor már az előfizetés érné meg a Telekomnál is.

[ Szerkesztve ]

(#7727) kugli válasza rothfb (#7726) üzenetére


kugli
aktív tag

Végig sem olvastam az írásodat.
Szerintem mindenkinek saját dolga hogy mire költ,ez nagyon nem ide tartozik,akkor sem ha offba tetted...

(#7728) MadMancs válasza rothfb (#7726) üzenetére


MadMancs
veterán

Értem amit mondasz. Nekem is van DIGI sim. Az meg hogy 1 havi számlám több lesz 8600Ft al (mert egyeztettem 1750el, ki tudom az összes törlesztőrészlet fizetni egyszerre, amit meg is fogok tenni decemberbe), hát megesik.

De igaza van kugli nak, ez már nagyon off. Többiek kérdezték mire és miért valtottam, erre válaszoltam. :R

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7729) rothfb válasza kugli (#7727) üzenetére


rothfb
veterán

Nincs közöm hozzá, csak leírtam a véleményemet.
Erről szól egy fórum. És igen offba tettem, mert nem tipikusan A50-es téma.
Ezzel az erővel azt is mondhatnám, hogy a véleményem, összehasonlításom véleményezése a részedről ugyanezen okok miatt irreleváns. Nem tartozik a fórum témájához és még csak offba sem tetted, mint én. Mondhatni nincs ahhoz közöd, hogy nekem mi a véleményem Madmancs Vodás S20-as szerződéséről. De ugye a fórum nem így működik. Gondolom érted.
Amúgy nem rossz indulatból írtam, amit írtam és tényleg kíváncsi lennék Madmancs válaszára, de nem számonkértem vagy ilyesmi. Semmi ilyen szándékom nem volt.

Csak tényleg érdekel kinek és miért éri ez meg a szolgáltatókon kívül. Pusztán ezért írtam, amit írtam.

[ Szerkesztve ]

(#7730) rothfb válasza MadMancs (#7728) üzenetére


rothfb
veterán

Egyben kifizeted? Lehet ilyet???
De gondolom a hűségnek maradnia kell...

(#7731) MadMancs válasza rothfb (#7729) üzenetére


MadMancs
veterán

Mikor vodával szerződtem év elején digi nem volt láthatáron se (számomra). Havi 400-450percet beszélek havonta belföld vegyes irányba. Nemzetközi eu ~100perc, Sms ~100db havonta, mms pár darab, net 20-30gb, Így adott volt hogy reddel jövök ki a legjobban. Na ez most is marad csak annyi hogy 2 évvel hosszabbodott. Törlesztő meg ugye mivel egyben lesz kifizetve nem lesz. Digi jó lenne. De (bár mozgáskorzetem 95% a le van fedve) míg nincs legalább 90% os országos lefedettsége nem vállalom elsődleges sim nek. 12990Ft ér annyit netezek és annyit telefonálok amennyi jólesik (akkor is ha külföldön vagyok EU-belül). Nekem Red éri így meg jelenleg legjobban. Majd 2 év múlva kiderül többi szolgáltató (főleg digi) mit ajánl. Addig meg jól van ez így.

1750 azt mondta lehet, csak kérvényezni kell.

De hogy on is legyek. Volt itt kérdés (általam is) hogy A50 tud e mit kezdeni USB-C fülessel. Jelentem tud. Legalábbis S20+ hoz adott USB-C s AKG füles gyönyörűen muzsikál vele.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7732) kugli válasza rothfb (#7729) üzenetére


kugli
aktív tag

Nem a kíváncsiságod zavart,hanem a stílus ahogy fogalmazol többször is... Ejtem a témát!

(#7733) rothfb válasza MadMancs (#7731) üzenetére


rothfb
veterán

Köszönöm a válaszod. Így már világos a dolog. Úgy meg, hogy kifizeted egyben, úgy meg tényleg nem rossz egy majd fél milliós telefon 200000 körül. Ez így korrektnek mondható.

(#7734) PA80


PA80
tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy rootolta már itt valaki az A50-et PC segítsége nélkül? Azért lenne rá szükségem, mert a telefon sd kártyájáról szeretnék bebootolni egy Win 7-et és az ahhoz szükséges app root jogot kér. Több helyen is utánanéztem, hogyan kell ezt megcsinálni, de root nélküli megoldást nem talàltam. Se telepítő cd, se pendrive, se külső merevlemez stb. nem áll rendelkezésemre, szóval ezek nem játszanak a Win 7 helyrehozatalára. Tudom, Knox, meg ugrik a gari, de fontos lenne! Esetleg valami olyan megoldás, amihez nem kell root-jogosultság? Most lehet hülyének néztek, hogy ilyennel akarok szórakozni, de most ennyire korlátozottak a lehetőségeim és fontos lenne. Korábbi telefonjaim közül nem egyet sikerült root-olnom, bár ott "viszonylag" egyszerű dolgom volt, nem tudom, A50-nél ez mennyire macerás. Persze csak akkor, ha más lehetőség nincs, ez a legutolsó, amivel próbálkoznék.
Köszi előre is a segítséget!

(#7735) PA80 válasza PA80 (#7734) üzenetére


PA80
tag

Már tárgytalan a kérdésem, úgy döntöttem, hogy nem nyúlkálok bele a rendszerbe, jobb a békesség. Bár kíváncsi lettem volna, hogy kivitelezhető-e, amit leírtam, de inkább nem kockáztatok.

(#7736) miles.co válasza rothfb (#7720) üzenetére


miles.co
csendes tag

Köszi a gyors választ :R
Ezt megtaláltam, ki is kapcsoltam.
Amit nem találok, hogy pl Email vagy sms érkezésekor hogy lehet a rezgést kikapcsolni? Az App beállításoknál, pl. a Gmail Appnál nincs ilyen lehetőség, a YahooMail-Appban sincs, vagy nem találom. Az Sms-App-ban sem találtam ilyet.
Egyéb ötlet esetleg?

Valakinek másnak?
Lehet tényleg csak engem zavar, hogy sms érkezésekor rezeg?! :F

@sky11 Kinek a pap, kinek a PapLAN.
Egyébként nekem is rettentően hiányzik róla az értesítő LED, mert nekem is eddog ilyen telefonjaim voltak, dehát ezen nincs, így átszoktam a hangokra. Persze innentől meg állatira zavar a rezgés, mert a hangot le tudom halkitani, de ha az asztalon el kezd rezegni akkor konkrétan a rezgéstől nem hallom a csengőhangot vagy az sms jelzőt...na van amikor ez állati idegesítő tud lenni...ezért aztán kikapcsolnám...de nem tudom hol kell, és ez meg persze mégjobban idegesít. :W :U

A privátot előbb észreveszem, mint az UP-ot! (a hirdetéseim addig élnek, míg le nem zárom, akkor is ha nincs up-olva)

(#7737) zojjektum válasza miles.co (#7736) üzenetére


zojjektum
senior tag

Értesítési ledként ezt használom [link]

(#7738) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Ma reggelre volt egy érdekesség. Este 9 körül 43%- on volt a telefon, reggel 5- re lemerült 15%- ra. Hozzá sem nyúltam, üzenet sem jött, szóval nem értem.
Megnéztem a statisztikát, semmi extrát nem mutatott.
Remélem többet nem lesz ilyen.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7739) PA80 válasza pècsimunkás (#7738) üzenetére


PA80
tag

Nekem tegnap reggelre ugrott le kb. 20%-ot az éjszaka folyamán, anélkül, hogy hozzányúltam volna vagy futott volna valami a háttérben. Mostanában kicsivel gyorsabban is merül, mint eddig. Múlt hónapban volt 1 éves még csak, bízom benne, hogy nem az akku kezdett el benne gyengülni. Mondjuk, intenzíven van használva, de akkor is érdekes lenne... Olyan 1-1,5 hónapos kora környékén is csinált ilyen durva éjszakai merülést kétszer egymás után, legyáriztam, azóta tegnap volt megint ilyen először. Fogalmam sincs, mi okozhatja! Én "mániákusan" mindent bezárok, lekapcsolok, mielőtt éjszakára lerakom, szóval nem értem, mitől lehet ez!

[ Szerkesztve ]

(#7740) rothfb válasza pècsimunkás (#7738) üzenetére


rothfb
veterán

Néha érdemes újraindítani a telefont. Nem Fejér megyében laksz véletlenül és nincs Digimobilos kártyád?:D

(#7741) MadMancs válasza rothfb (#7740) üzenetére


MadMancs
veterán

Tegnap este digi helyreállt. :DDD Bár nem az egész megye esett ki, mór pl egész du/este rendbe volt digi mobil ügyileg. Cserébe Várpalota (Veszprém megye) egész delután off. Mobil + kábel.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7742) rothfb válasza MadMancs (#7741) üzenetére


rothfb
veterán

Csak arra gondoltam, hogy a mobiltornyok kiesése miatt (múltkor nálunk is elvágtak optikai kábelt a környéken és még a mobil tornyok sem működtek, meg más sem) esetleg a telefon, a simkártya "keresgéli" a tornyokat, de nem találja és ezáltal komolyabban is képes meríteni az akkumulátort.:D

(#7743) pècsimunkás válasza rothfb (#7740) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nem, Németországban élek.
Hetente 1x kiapcsolom, általában hétvégén.
Meg ha lefrissítem az alkalmazásokat, akkor is újraindítom a telefont. Az is kb heti egy alkalom.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7744) rothfb válasza pècsimunkás (#7743) üzenetére


rothfb
veterán

Nem telepítettél mostanában valamilyen új alkalmazást?

(#7745) pècsimunkás válasza rothfb (#7744) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nem. De csak ma reggelre volt először ilyesmi. Ha előfordul megint, akkor reset . Eddig úgysem volt.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#7746) MadMancs válasza rothfb (#7742) üzenetére


MadMancs
veterán

Tudom mire értetted. :) Arra írtam hogy este 6ra helyreállt digi mobil és digi vezetékes szolgáltatás a fehárvári kábelvágas után, szóval nem okozhatta az éjjeli merülést. 😁

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#7747) fdani0807 válasza PA80 (#7739) üzenetére


fdani0807
tag

Nekem is csinál ilyeneket. Néha napján egy éjszaka alatt 10-20% a. Júliusban múlt egy éves. Azóta néhányszor gondol egyet és újra is indul. De ezt az utóbbi szoftverfrissítés úgy néz ki megoldotta szerencsére.

(#7748) PA80 válasza fdani0807 (#7747) üzenetére


PA80
tag

Én a helyedben megejtenèk egy FR-t, mert az nagyon nem oké, hogy rendszeresen ilyeneket csinál a telefonod. Tudom, hogy macerás, de érdemes ilyen esetekben megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#7749) fdani0807 válasza PA80 (#7748) üzenetére


fdani0807
tag

Igen, tudom. De szerencsére a SmartSwitch egész jól vissza tudja hozni az adatokat, így azért lényegesen könnyebb már :)

(#7750) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Szeretnék vásárolni egy galaxy a51-et bontatlan dobozban de magánszemélytől. Ha független kell-e tartanom attól, hogy esetleg letiltják?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.