Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) DrKapocs válasza FeZ... (#5997) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nem működik, kipróbáltam (A50 android 10).

(#6002) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

9-es rendszeren nekem nem ment a mobilnet két kártyával csak eggyel. Szervizben is volt ez miatt tavaly mikor vettem, alaplapot cseréltek (tavaly ilyenkor), majd elküldték bevizsgálásra is de hibát nem találtak, állítólag náluk működött. Félre is raktam a telefont (közben 1 éve A70-et használok) és minden frissítésnél rápróbáltam újból de ugyanúgy rossz volt.

Nemrég megjött a 10-es rendszer amit feltettem és a probléma megszűnt. Most hasít a mobilnet két kártyával is.

Van még valaki akinek ilyen problémája volt ?

(#6003) MadMancs válasza Csocsesz75 (#6002) üzenetére


MadMancs
veterán

Mit értesz az alatt, hogy mobilnetet 2 kártyával?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6004) pècsimunkás válasza Csocsesz75 (#6002) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nekem mindkét sim kártyán van net. Működik mindkettővel, Mindkettőn megy a 4G, de természetesen nem egyszerre. Android 9-en sem volt gond.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6005) MadMancs válasza pècsimunkás (#6004) üzenetére


MadMancs
veterán

Nálam is pont így volt/van. Ezért nem értem mire is gondol pontosan.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6006) Csocsesz75 válasza MadMancs (#6005) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Ha 2 sim volt a telefonban akkor egyiken sem ment a mobilnet, csak akkor ha 1 sim volt bent. Teljesen mindegy, hogy melyik szolgáltató kártyái voltak bent, összessel ezt csinálta. Nem én voltam egyedül ezzel a problémával valamelyik külföldi samsung fórumon gyűltek az emberkék szép számmal.

(#6007) MadMancs válasza Csocsesz75 (#6006) üzenetére


MadMancs
veterán

Hmm. Pedig ott valami beállítási hibának kellett lenni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6008) kutyek válasza mcs (#5984) üzenetére


kutyek
senior tag

A fejlesztői beállításokban a "Bluetooth -> Disable absolute volume" kapcsoló nem pont ezt csinálja?

(#6009) Csocsesz75 válasza MadMancs (#6007) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Szűz rendszeren is ez volt a probléma. Gondolhatod, hogy mindent átnéztem nem egyszer, nem csak én.

Itt az a fórum.

[link]

(#6010) Csocsesz75 válasza Csocsesz75 (#6009) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Itt van magyar is ezt most találtam.

[link]

(#6011) MadMancs válasza Csocsesz75 (#6010) üzenetére


MadMancs
veterán

Ja igen a térerő probléma. Igen az létező hiba. Bár szerencsére engem ez se érintett.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6012) rothfb válasza pècsimunkás (#6004) üzenetére


rothfb
veterán

+1.
Szintén két kártya, telekom és digi. Mindkettő 4G LTE, volte mindkettő, vowifi a digis kártyán. Sosem volt netproblémám. Mindegy melyikre váltok, mindkét kártyán mindig volt, van net. Ha van térerő persze.

(#6013) 1egaly


1egaly
aktív tag

Amióta a 10es van rajta gyorstöltésnél,néha,eddig kétszer ,lefagy de úgy hogy csak a ki+hang le kikapcsolás megy.Újra indítom akkor meg nem látja az sd kártyát.Leállítom kártya ki-be ,indítom akkor ok! :F
Szóval macerás,hasonló vkinél??
Kösz a választ! :)

(#6014) MadMancs válasza 1egaly (#6013) üzenetére


MadMancs
veterán

Ebbe a topicban még nem volt ilyen eset. Legalábbis senki se írta. :F

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6015) benzol


benzol
aktív tag

Nálam a 10-es tökéletesen működik. Digi+Voda, net, 4G LTE, Volte, VoWifi: OK, térerő hasonló a 9-hez.
Az ujjlenyomatolvasó fürgébb, a akksi nálam 1-3 nap. A kamera tavaly június óta most a legjobb. Én elégedett vagyok minden téren a telefonnal. :K

[ Szerkesztve ]

///\oo/\\\

(#6016) MadMancs válasza benzol (#6015) üzenetére


MadMancs
veterán

+1

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6017) pècsimunkás válasza MadMancs (#6016) üzenetére


pècsimunkás
addikt

+1 tőlem is!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6018) PA80


PA80
tag

Én is elégedett vagyok a telóval, bár egy hangyányit mintha jobban laggolna most 10 alatt, mint 9 alatt. Nem úgy általánosságban, hanem egyes menüpontoknál, pl. belépek az Alkalmazások menübe és pár mp-ig iszonyatosan laggol. Aztán helyreáll és teljesen jó. Minden másban kb. hasonlóan teljesít, mint 9 alatt. Az akkuhasználati grafikont nem tudom egyedül megszokni, de ez legyen a legnagyobb gond. Amúgy minden klappol, üzemidő jó, fagyás, alkalmazásokból kilépkedés nincs, jó a kamera, térerő, bluetooth kapcsolat stabil stb. szóval jó kis teló ez. Még most is azt mondom, hogy az eddigi legjobb telefonom, kb. 7 hónap tapasztalatai alapján.

(#6019) MadMancs válasza PA80 (#6018) üzenetére


MadMancs
veterán

Ugyan nekem nincs app eszköztáram. Így nem tudok viszonyítani. De azt megnézheted hogy csúszzatással is ( persze ha neked megfelel így is) is laggol e. Én így használom, nincs lagg.:)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6020) #07746304


#07746304
törölt tag

Még eddiig nem tettem PowerBank-ra sosem az A50-et, de van egy ilyenem. Merjem használni alkalom adtán vagy másikat vegyek hozzá? Melyik az ajánlott?

(#6021) PA80 válasza MadMancs (#6019) üzenetére


PA80
tag

Igy nekem sem laggol, ahogy írtad. Köszi :)

(#6022) nemcso válasza #07746304 (#6020) üzenetére


nemcso
senior tag

Nekem két power bank van befogva alkalomadtán :
Xiaomi Mi 2S 10000mAh és
APC Power Pack 5000mAh
Elöbbi tudja a gyorstöltést, utóbbi nem.

Szerinrem semmi problémát sem okozna a Te pb-d sem.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#6023) #07746304 válasza nemcso (#6022) üzenetére


#07746304
törölt tag

Köszi :R

(#6024) pècsimunkás válasza MadMancs (#6019) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Csúsztatás fel? Arra gondolsz?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6025) MadMancs válasza pècsimunkás (#6024) üzenetére


MadMancs
veterán

Igen. Kezdőlapon felfelé pöccintve jönnek elő appok.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6026) pècsimunkás válasza MadMancs (#6025) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Úgy van nekem is. De használom a Novát, amit úgy állítottam be, hogy a képernyőt felfelé húzom, és be jön a menü. Amit többször beszéltnk itt: jót tett a telefonnak az Android 10.
A 9 alatt nálam itt- ott aggolt a telefefon, de a 10 óta semmi. Maradjon is így :)

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6027) mcs válasza kutyek (#6008) üzenetére


mcs
veterán

Hát te egy király vagy, köszönöm! Bingó.
Most már nyugodtabban alszok el. :D

[ Szerkesztve ]

(#6028) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Most is- ma is többször rácsodálkoztam az ujjlenyomat olvasóra. Android 10 frissítés óta 10/10 a hatékonyság, és villámgyors. Mint egy hagyományos ujjlenyomat olvasó.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6029) rothfb válasza pècsimunkás (#6028) üzenetére


rothfb
veterán

Nekem, amikor száraz az ujjam, azért téved. Nem olvas be mindig. De tény, hogy gyorsabb lett és pontosabb is.

(#6030) 19ati93 válasza rothfb (#6029) üzenetére


19ati93
senior tag

Nálam akkor hibázik ha picit nedves vagy megizzadt. :D

(#6031) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Ha nagyritkán hibázik, akkor nekem is száraz a kezem.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6032) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Úgy fest az én céges A50-em a fiók mélyén folytatja a pálya futását. (Megérkezett a privát s20-am, és mivel az dualsim-es nem kell fizikailag 2 telefon)
Összességében, nem egy rossz telefon az a véleményem, bár meglepő, hogy kompromisszumok vannak ilyen árszegmensbe már. :((
Kijelző, aksi (2sim-el) is elég frankó, a többi meg kb pont nem zavaró szint nekem nem sikerült megakasztanom bár tudva, hogy nem egy atom hw van nem is kisérleteztem vele.

(#6033) perge666 válasza pècsimunkás (#6028) üzenetére


perge666
veterán

Az arcfelismerés is hasonlóképpen működik azóta szerencsére.:C

(#6034) zojjektum válasza ADAM1337 (#6032) üzenetére


zojjektum
senior tag

Ha nem lennének kompromisszumok senki nem venne pl. s20-at 2 vagy akár háromszoros áron.

(#6035) ADAM1337 válasza zojjektum (#6034) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen persze lekell fedni a piacot, a samu ért is ehhez, 20-30 modell per év. :DDD

(#6036) pècsimunkás válasza ADAM1337 (#6035) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Régebben jobbon ontották a telefonokat. Most azért átlátható a paletta.
A Xiaomi és a Huawei viszont félelmetes. Van minden telefonjuknak sima, pro, note, note pro, note pro lite, meg még redmi, azoknál szintén mindenféle megnevezés. A Pocoról még nem is beszéltem :D
A Huawei/Honor... na, ott is. Szemrebbenés nélkül kiadnak egy telefont 3 féle néven. A Huawei p40 lite E processzora az elmúlt 2-3 évben 68!!! fajta telefonba került, a teszt szerint :D

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6037) ADAM1337 válasza pècsimunkás (#6036) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen kicsit átláthatatlan néhol a paletta, szerencsére a samunál mostanába jobban átláthatóbb 1-2 éve.

(#6038) 1egaly válasza 1egaly (#6013) üzenetére


1egaly
aktív tag

A fagyás megoldódott,nem az eredeti kábellel(kínaival) töltöttem,a gyárival tökéletes!

Más: A 10esen újraindítás után egy pár proginál(Fooview,Botton quick settings) indításukkor a következőfelbukkanó ablakot dobja.Nézegettem beállításokban,hogy lehet engedélyezni,hogy ne kelljen vele bajlódni minden startnál.
Tud vmi okosat?
Kösz! :)

[ Szerkesztve ]

(#6039) MadMancs válasza 1egaly (#6038) üzenetére


MadMancs
veterán

Ez az ablak a ChromeCast/Screen Mirroring megerősítő ablaka. Azt neked kell tudni ezek az appok mit és miért akarnak tükrözni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6040) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok. Felfedeztem még egy bugot 10el. BT eszköz esetén ha be van kapcsolva hívás is akkor mutatja eszköz töltöttségét. Ha viszont ki akkor már nem. Na én utóbbit használom mindig mert utálok fejhallgatóval/bt hangszóróval telefonálni. Ez mindenkinél így van? Nincs megoldás esetleg hogy mindkét esetben kiírja?

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6041) pècsimunkás válasza MadMancs (#6040) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nálam egyik esetben sem írja ki.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#6042) bmt50 válasza MadMancs (#6040) üzenetére


bmt50
senior tag

Nekem már android 9 alatt se írta ki töltöttséget, ha kikapcsoltam a hívás funkciót. Biztos 9 alatt volt még, mert márciusban küzdöttem akksis bluetooth hangszóróval utoljára. Azóta adapteres van, sztereó hangfalakkal :C

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#6043) OGSteve


OGSteve
csendes tag

Sziasztok , Android10es frissítéssel random újra indulgat a telefon. Van, hogy egy óra alatt 4x, van, hogy egy nap csak egyszer, ment factory reset, Odinnal töltöttem rá másik 10est semmi változás. Most visszaraktam a 9est, azóta, mint a frissítés előtt is, hibátlan. Valakinek hasonló , vagy esetleg 5let rá, hogy mi gondja lehet?

(#6044) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Érdekes ez az akkumulátor, legalábbis számomra. 10kor elindultam Pestre 100%-on. 45%-al értem haza délután 5kor. Közben sokat használtam a mobilnetet, a nap miatt kellett magasabb fényerő stb.
Képernyő időben ez a mutatvány (itthon wifi-n vagyok) kb 4 óra képernyőidő, most 36% :N

Mióta megvan ez a telefon, sose kellett egy nap kétszer töltőre raknom, de most muszáj lesz

(#6045) Mr. Nimbus válasza OGSteve (#6043) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Ez nagyon érdekes. FR után mentésből állsz vissza, vagy egyesével pakolod az appokat és állítod be a beállígásokat? Egyszer, ha nagyon ráérsz csinálj a 9-ről boztonsági mentést, tedd fel a 10-et, FR és ne tegyél rá új appot. Vajon akkor is újraindul?! Ha igen, akkor ott a software-es bugon felül lehet valami hardware-es. Ez mondjuk az én véleményem.

(#6046) OGSteve


OGSteve
csendes tag

Egyesével raktam őket próbáltam hogy csak a messenger+viber párost telepítettem, mert azok nélkül amúgy se sok értelme az egésznek, de úgy is jött a reset. Én is a hardveres hibától tartok, szerintem megvárom a következő buildet és ha azzal is marad, akkor vissza viszem amíg tart a garancia, csak azt nem tudom hogy mi van ha akkor pont nem fog újra indulni amikor majd a szervízben nézegetik.

(#6047) MadMancs válasza OGSteve (#6046) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha 0 appal FR után is Restart akkor felesleges várni, 100% hogy nem soft hanem hardware hiba.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#6048) Mr. Nimbus válasza MadMancs (#6047) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Szerintem is.

(#6049) bmt50 válasza MadMancs (#6047) üzenetére


bmt50
senior tag

Az is lehet, hogy 10-es más cpu governor és/vagy ram ütemező beállítással rendelkezik, és az Ő telefonja időnként megborul tőle. Ekkora volumenű gyártásnál benne van a hibahatárban 1-2 ilyen darab.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#6050) MadMancs válasza bmt50 (#6049) üzenetére


MadMancs
veterán

Lehet. De ettől még a CPU/RAM nem működik megfelelően. Kétlem hogy más beállításokkal jönne update arra az 1-2 telefonra. Vagyis marad a szerviz. Ha tényleg a Te általad felvázolt a helyzet esetleg akkor azon csak a csere vagy a 9re downgrade megoldás.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.