Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A40 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) ANOka válasza punky10 (#3050) üzenetére


ANOka
őstag

A True tud magyar nyelven?
(Megértem az angolt, de egy ilyen fő alkalmazást magyarul szeretnék a telefonomon.)

(#3052) DJGABI válasza Krihó úr (#3049) üzenetére


DJGABI
addikt

gyakorlatilag is, többféle is. csak épp nem úgy működik mint a gyári, meg szívja az akksit

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3053) punky10 válasza ANOka (#3051) üzenetére


punky10
addikt

Igen,tud.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#3054) Ryoo válasza punky10 (#3050) üzenetére


Ryoo
senior tag

3rd party tárcsázót sosem használnék, ott nagyon sok a biztonsági kockázat, annyival nem szoktak többet tudni, mint amennyire veszélyesek számomra. Illetve nekem nincsenek is speciális igényeim egy ilyen appnál, hívja fel a számot, amit kiválasztok és kész. De persze ízlések és pofonok. :)

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#3055) eclipse19 válasza Ryoo (#3054) üzenetére


eclipse19
senior tag

Nem egészen értem, miért lenne veszélyes egy nem gyári tárcsázó, ha a hívást ugyanúgy a gyári alkalmazás végzi a tárcsázó csak azt hívja meg?

Ami a plusz tudást illeti, az azért szerintem elég nagy +, ha a betű(szám) méret tetszés szerint beállítható akkorára, amivel esetleg olvasó szemüveg nélkül (pl. utcán) is tudja az ember használni.
(A gyári tárcsázók egy ideje a bolha méretű betűket preferálják.)
Már akinek ez szempont. Van akinek az.

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#3056) Ryoo válasza eclipse19 (#3055) üzenetére


Ryoo
senior tag

De egy külső app nem biztos, hogy nem csinál még vmit a hívás közben, rögzíti vhova a hívást, telefonszámokat mondjuk nem csak a saját fiókodban tárolja, hanem továbbítja vhova, keylogger, és a bank telefonos ügyfélszolgálatánál máris loggolja a beírt azonosítódat, stb...betűméret az pedig változtatható rendszer szinten sztem már minden mai telefonban. De ez csak az én félelmem, simán lehet, hogy az általatok felsorolt appok megbízhatóak, de én maradok inkább a gyári megoldásoknál.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#3057) LIFE1


LIFE1
tag

Valaki vitte már szervizbe a telót a sim kártya kérése miatt?

(#3058) nyitom válasza LIFE1 (#3057) üzenetére


nyitom
aktív tag

A50 nemet hasonló gond miatt vittem be amit 2 nap alatt meg is oldottak alaplapcserével.
:R

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#3059) Marcsi49


Marcsi49
csendes tag

Sziasztok! Pár napja a telefon ikonra kattintva nem a szokásos hívási napló jelenik meg, hanem a Névjegyek. Ez nem lenne baj, de innen nem jön elő semmi lehetőség, ahonnan a billentyűzetet elő tudnám varázsolni, így csak azokat tudom hívni, akik a névjegyzékben szerepelnek. Nem tudom mit tegyek. Már visszaállítottam az eredeti beállításokat, de ez nem változott meg. Szept. végi a készülékem.

(#3060) rover45 válasza Marcsi49 (#3059) üzenetére


rover45
senior tag

A képernyő alján az alábbi szöveges menüpontok közül tudsz választani:
Billentyűzet Legutóbbi Névjegyzék

Nyomd át a névjegyzékről a billentyűzetre ;)

[ Szerkesztve ]

(#3061) Marcsi49 válasza rover45 (#3060) üzenetére


Marcsi49
csendes tag

Sajnos ezek most nem jönnek elő, nem tudom átváltani.

(#3062) Marcsi49 válasza rover45 (#3060) üzenetére


Marcsi49
csendes tag

Próbáltam képeket feltenni mik jelennek meg , de ki kellett törölnöm, mert nem lett. jó. Majd holnap feltelszem.

[ Szerkesztve ]

(#3063) rothfb válasza Marcsi49 (#3062) üzenetére


rothfb
veterán

A programok, alkalmazások között megtalálható a "névjegyzék" és a "telefon" nevű alkalmazás. Tudod, ahol az összes alkalmazás megtalálható. Onnan kihozhatod újra a főképernyő aljára a "telefon" alkalmazást.
Annyi, hogy nekem A50-en az alkalmazásokon belül van egy Samsung nevezetű programcsoport és azon belül van a "telefon" alkalmazás.

(#3064) LIFE1 válasza Marcsi49 (#3059) üzenetére


LIFE1
tag

Akkor remélem itt is így oldják meg a hibát!Mert már használni sem lehet! :))

(#3065) Andrewstarr válasza LIFE1 (#3064) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Milyen dátumú frissítés van rajta? Másoknak javult a helyzet, vagy nem? Sikerült rájönni a hiba okára? Nekem decemberi van rajta, de még nem próbáltam 2 simmel....

(#3066) LIFE1 válasza Andrewstarr (#3065) üzenetére


LIFE1
tag

December 1 úgy emlékszem.De elkell küldjem szervizbe mert már olyat is kidobott nincs regisztrálva a hálózat, és hívni sem lehetett vele!

(#3067) Ryoo válasza LIFE1 (#3066) üzenetére


Ryoo
senior tag

Honnan lett vásárolva a telefon? Mert az is lehet, hogy ha magánszemélytől vetted, ő meg szolgáltatótól hozta ki és nem fizette a díjat, akkor letiltotta a szolgáltató.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#3068) nyikszi


nyikszi
őstag

Valaki használ Digis kártyát? Mostanában alig akarja a netet megtalálni :( A 2. slotban van. 1. slotra váltok, telekom, az megy rendesen egyből. Lefedettség van, szóval nem az a gond.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#3069) Andrewstarr válasza nyikszi (#3068) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

1. sim Telenor 2. sim Digi most próbáltam, 4G-n itt Komáromban, du. 3-kor működik. :K
Még nem dobta ki a "nincs sim" hibát.

Üvegfóliára van valakinek bevált linkje ebayről? Amiket rendeltem könnyen letöredezik a széle...

[ Szerkesztve ]

(#3070) LIFE1 válasza Ryoo (#3067) üzenetére


LIFE1
tag

A telenornnál vettük ! Teljessen új volt!

[ Szerkesztve ]

(#3071) Ryoo válasza LIFE1 (#3070) üzenetére


Ryoo
senior tag

Akkor nem ez lehet a hiba. Szolgáltatónál nem voltatok? Lehet náluk van a hiba.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#3072) LIFE1 válasza Ryoo (#3071) üzenetére


LIFE1
tag

Már volt kártya csere is 2 szer de a hiba meg maradt. Egy hétig nem jelentkezett a hiba de azóta megint!

(#3073) nOvOp


nOvOp
senior tag

Sziasztok!
Most jutottam hozzá egy ilyen telefonhoz. Az lenne a kérdésem, hogy az első bekapcsolás alkalmával kellene nyelvet, G fiókot, stb-t választani, mint a régen? Négy éve vettem utóljára, akkor még kellett, de lehet azóta már változott. Teljesn új telefon, fólia stb. de az ördög nem alszik, ki tudja, volt-e már bekapcsolva. Nem szeretnék meglepetés programot rajta. Simán csinálnék egy visszaállítást alapból, de a mai napon a beállításra ment el, és csak most merült fel bennem ez az esgetőség. Köszi!

(#3074) fireman123 válasza nOvOp (#3073) üzenetére


fireman123
őstag

Feleségemnek a nyáron vettük, úgy emlékszem első bekapcsoláskor végig kellett menni ezeken a beállításokon. (én is ritkán veszek, de úgy rémlik voltak ilyen beállítások)

[ Szerkesztve ]

(#3075) DJGABI válasza nOvOp (#3073) üzenetére


DJGABI
addikt

végig kell. valszeg nem volt visszaállítva

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3076) nOvOp válasza fireman123 (#3074) üzenetére


nOvOp
senior tag

Köszi, akkor csak megcsinálom.

[ Szerkesztve ]

(#3077) gabe_ válasza nOvOp (#3073) üzenetére


gabe_
őstag

Tökmindegy, ha volt is már bekapcsolva a telefon, ha visszaállították gyári állapotra kikapcsoláskor, akkor úgyis kéri az alap beállításokat, google fiókot stb.
Szóval szerintem így nem lehet egyértelműen kiszűrni, hogy volt-e már bekapcsolva valaha a készülék.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#3078) nyitom


nyitom
aktív tag

Srácok azt láttátok,hogy a samsung membersről törlődtek az android10 frissítéssel kapcsolatos infók? Jó lenne tudni,hogy mi ennek az oka, változott e valami vagy csak véletlen történt a törlés. :W

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#3079) nOvOp válasza gabe_ (#3077) üzenetére


nOvOp
senior tag

Biztos, hogy volt, mert nem kérte az alap beállításokat az első indulásnál. Csináltam egy resetet, és kérte. Utólag gondolva, vszínűleg a forgalmazó könnyített a felhasználónak. Mindegy, így nyugodtabb vagyok 😁

(#3080) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Ugyan nem teljesen ide tartozik, de azért teszek egy próbát.

Páromnak kinéztünk egy Galaxy A30S típusú készüléket.

Minden tetszene rajta, viszont se értesítési led se AOD nincs.
Az AODt nem lehetne külső programmal bekapcsolni? Hogy ne kelljen feloldani állandóan a telefont? Mert neki rendszerint totál némában üzemel.

Előre is köszi a választ, akár privátban is.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#3081) Sungoo válasza Lalikiraly (#3080) üzenetére


Sungoo
addikt

Csak külön appal oldható meg, pl noled.

(#3082) Lalikiraly válasza Sungoo (#3081) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Az nekünk tökéletes lenne...
És tényleg működik az app? Előre is köszi.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#3083) pjen válasza Lalikiraly (#3082) üzenetére


pjen
félisten

A 40 en nem tökéletes.

(#3084) nOvOp


nOvOp
senior tag

Le lehet védeni az alkalmazásokat ujjlenyomattal?

(#3085) Lalikiraly válasza pjen (#3083) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Hát mi most az Xperia XA2 es telefonnal próbáltuk ki, azon szépen működött... Minden megjelent ilyesmi...
Nyilván csak próba mert nem amoled paneles a telefon így okafogyott, de a páromnak elég a Galaxy 30s is bőven. Így valószínű belevág :)

Köszi a helpet nagyon.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#3086) pjen válasza Lalikiraly (#3085) üzenetére


pjen
félisten

Keress rá,vegyesek a tapasztalatok.

(#3087) Lalikiraly válasza pjen (#3086) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Igen próbálgatjuk :)

Az AMOLED nevú pont jó amire kell :)

Köszi a helpet nagyon :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#3088) Bibby válasza nOvOp (#3084) üzenetére


Bibby
addikt

Persze, van ilyen funkció.

Ελευθερια η θανατος

(#3089) nOvOp válasza Bibby (#3088) üzenetére


nOvOp
senior tag

Ez a samsung pass alkalmazás lenne? Kerestem, de nem találtam mást. Segítenél? Xiaomiról váltottam, ott elégyértelmű volt számomra.
Illetve még egy kérdésem lenne, egyedi érteesítő hangot hogyan lehet beállítani? Ezer köszönet!

[ Szerkesztve ]

(#3090) Bibby válasza nOvOp (#3089) üzenetére


Bibby
addikt

Bocs, lehet félrevezettelek...pedig úgy emlékeztem használtam már, de most csak ilyen biztonságos mappát látok én is.
Akkor csak külön appot lehet telepíteni erre, nincs beépítve.

Ελευθερια η θανατος

(#3091) DJGABI válasza nOvOp (#3089) üzenetére


DJGABI
addikt

külön app kell alkalmazás jelszavazásra.

értesítési: mp3-ban legyen lehetőleg, meg belső tárhelyen az igazi. /media/audio/notifactions mappába kell bemásolni, létre kell hozni őket ha még nincsenek.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3092) kalanchoe válasza nyitom (#3078) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Én sem találom a Samsung Membersben a frissítéses infókat. Szerintem aggodalomra semmi ok, én arra tudnék tippelni, hogy változtatnak kicsit a megjelenési dátumokon, vagy pontosítanak.

(#3093) nOvOp válasza DJGABI (#3091) üzenetére


nOvOp
senior tag

Köszi! Végül ide kellett: Belső tárhely/Notifications

(#3094) eclipse19 válasza Lalikiraly (#3087) üzenetére


eclipse19
senior tag

Az megvan, hogy dupla koppintással is fel lehet ébreszteni? (Alapból nincs bekapcsolva.)
Így nem kell a gombot nyomkodni állandóan.
Addig is amíg (ha egyáltalán), lesz megbízható AOD.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#3095) #hpq


#hpq
aktív tag

Sziasztok!
Jelenleg 2 SIM kártyával használom a készüléket.
Az lenne a kérdésem, hogy amikor beszélek az 1-es SIM-en akkor a 2-es SIM-nél szimplán foglaltat jelez és nem működik a hívásvárakoztatás, ez fordítva is igaz. Van erre esetleg valamilyen megoldás vagy beállítás? Nagyon hasznos lenne. :)
Előre is nagyon köszönöm!

// -

(#3096) ivopapus válasza #hpq (#3095) üzenetére


ivopapus
tag

Nem lehetséges. Amíg az egyik SIM használatban van, addig a másik passzív lesz.

De ez az összes DS telefonnál így van.

[ Szerkesztve ]

(#3097) #hpq válasza ivopapus (#3096) üzenetére


#hpq
aktív tag

Köszi szépen! :R

// -

(#3098) punky10 válasza #hpq (#3095) üzenetére


punky10
addikt

Nem teljes megoldás,de az sokat segít,ha a két kártyát foglaltság esetén egymásra irányítod.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#3099) #hpq válasza punky10 (#3098) üzenetére


#hpq
aktív tag

Teljesen jogos, köszi!
Több mint a semmi.

// -

(#3100) nOvOp válasza punky10 (#3098) üzenetére


nOvOp
senior tag

Csak a teljesség kedvéért, ez plusz költség. Pl. ha így várakozik a hívás és utána fel is veszi, akkor az már az ő költsége is, de a várakoztatás is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.