Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A40 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) punky10 válasza bacsis (#3950) üzenetére


punky10
addikt

Erre majd térjünk vissza fél év múlva! :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#3952) borix válasza punky10 (#3951) üzenetére


borix
őstag

Nekem is volt beázott telefonom mikor kiszáradt utána ismét lehetett használni, de már nem volt az igazi. Lett valami hibája már nem emlékszem mi volt, ami random előjött.

(#3953) pjen válasza bacsis (#3950) üzenetére


pjen
félisten

Sajnos nem valószínű,hogy hosszú életű lesz.A belekerült víz nem hagyja abba áldásos tevékenységét,álltalában.De legyen szerencséd.

(#3954) Sungoo válasza bacsis (#3950) üzenetére


Sungoo
addikt

Várj, még a nyák-on elkezd dolgozni a korrózió. Lehet szerencséd, de nem ez a jellemző. Azért a másikat, amit vettél, ne add még el.

(#3955) nOvOp válasza bacsis (#3950) üzenetére


nOvOp
senior tag

Mi a redmi 6-tal jártunk így. Egy hétig ment, aztán elszállt az érzékelés, nem reagált semmire a kijelzője. Vettem bele máik kijelzőt, kicseréltem, de az sem reagál, most még megnézek pár filléres alkatrészt, aztán, ha azok sem oldják meg, nem foglalkozom vele. De csodák még vannak, így bízhatsz még a sajátodban. :)

(#3956) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Köszönöm az újabb jó tanácsokat :R akkor egyelőre mèg masszìv megfigyelès alatt lesz a kèszülèk! 2-3 hèt múlva jelentkezek ismèt hogy alakult a sorsa

(#3957) Pipi75


Pipi75
tag

Sziasztok! Ma erdekes jelenseget produkalt a telefon. Nem mukodott a mobilnet. Helyileg a Kondorosi iszoda kinti reszen voltam, de utana hazafele sem. Makd otthon bekapcsolzam es mukodott,azota is. Kelenfold amugy....terero volt,telefonalni tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#3958) rothfb válasza Pipi75 (#3957) üzenetére


rothfb
veterán

Szolgáltatói hiba. Egyértelmű. Nekem is volt már ilyen. Ki majd bekapcsoltam a mobilnetet és megjavult.

(#3959) Pipi75 válasza rothfb (#3958) üzenetére


Pipi75
tag

Tobbszor ki be kapcsoltam,nem lett jo. A telefont is kikapcsoltam,nem lett jo. Repulo uzemmod be makd ki,akkor sem lett jo. Otthon meg jo🙄.

(#3960) rothfb válasza Pipi75 (#3959) üzenetére


rothfb
veterán

Lehet, hogy a mobil toronnyal volt gond. De nem a telefonnal ez biztos. Ha a telefonnal lett volna, akkor otthon sem lenne jó. Plusz akkor még másik szolgáltató másik kártyájával is ki kellene próbálni, hogy kijelenthessük, hogy a telefonnal van gond.

(#3961) Pipi75


Pipi75
tag

Koszonom, remelem,a toromy volt a ludas. Azota mukodik, masfele is a varosban.
1 eve volt h jo par napig az Allee bevasarlokozpontban nem ment a mobilnet,utana ott is.

(#3962) rover45 válasza bacsis (#3950) üzenetére


rover45
senior tag

Ez volt az első válasz a kommentedre: "Én benne hagynám a rizsben egy-két napot és utána megpróbálnám bekapcsolni." :DDD

(#3963) rothfb válasza rover45 (#3962) üzenetére


rothfb
veterán

Ki válaszolta ezt???:D

(#3964) rover45 válasza rothfb (#3963) üzenetére


rover45
senior tag

Fogadjunk, hogy a hétvégén volt főtt rizs Bacsiséknál :D

(#3965) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Megjött a frissítés a T.-s romokra is.

#?*@&!

(#3966) Sungoo válasza zeon.hu (#3965) üzenetére


Sungoo
addikt

Most rakom fel asszonyéra. “SIM kártya könnyebb felismerés”. Még a végén kiderül, mégsem hardveres probléma?

(#3967) Andrewstarr válasza Sungoo (#3966) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Nekem már régóta nem jött elő, most feltettem ezt, kíváncsi leszek. :))

(#3968) zeon.hu válasza Sungoo (#3966) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam maradt a 2. slotban, majd megnézem, hogy milyen az elsőben.
(Szintén érint a SIM probléma)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#3969) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Sziasztok!
Vettem egy ilyen telefont, és olyan gondom lenne, hogy sokszor elmegy a hang vagy nagyon rossz minőségre vált.
1.SIM: Digi 4G (0-1 pálcikás térerő)
2.SIM Voda 2G (de próbáltam 4G-n is) (4 pálcikás térerő)

Mindegy hogy melyik SIM-et használom, mindkettőnél előfordul. Esetleg más is találkozott ilyennel? Van rá megoldás vagy inkább még most vigyem vissza?

[ Szerkesztve ]

(#3970) -cobra- válasza -cobra- (#3969) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Még annyi, hogy próbáltam VoLTEvel és Vowifivel is, akkor se jobb. Ugyanitt korábban S6 tökéletes volt.

(#3971) rothfb válasza -cobra- (#3970) üzenetére


rothfb
veterán

Vidd vissza. Cseréljék...

(#3972) scapegt


scapegt
senior tag

Sziasztok,

Megjelent egy új gyorsgomb a lehúzható panelen, az a neve, hogy Igazi szél. Tud olyat, hogy Igazi szél ki és Igazi szél tovább. Mi a fene ez? Mert a beállításokban hiába keresem, nem találom, viszont nem is csinál semmit. Az ikonjából sem bírok rájönni a funkciójára. Biztos nem világító szél, azt ez a telefon nem tudja (vagy mégis? :D )

(#3973) szenesember válasza scapegt (#3972) üzenetére


szenesember
aktív tag

Nálam nincs ilyen gomb, pedig most frissítettem. Tippre szerintem a lekerekítés élsimításához van köze, mivel a 10-es droid frissítés óta csúnya, recés a lekerekítés.

(#3974) DJGABI válasza scapegt (#3972) üzenetére


DJGABI
addikt

Fényképezd ki. Ha rányomsz az ikonjára röviden/hosszan, akkor nem visz a beállításaihoz?

10-esben van a digital wellbeingben ilyen wind down mód [link] . Az lenne az? Bár az meg szürkeárnyalatosra teszi a képet, azt észrevennéd.

De kétlem hogy ilyen gúgeltrenszlétes fordítást bennhagytak volna. Nem valami általad telepített progihoz tartozik?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3975) scapegt válasza DJGABI (#3974) üzenetére


scapegt
senior tag

Óóóó, hogy az a ... ! :D De igen, feltettem egy progit, mivel a telefonon nincs status led, sem világító szélek, hogy lássam az értesítéseket feloldás nélkül is. Nem gondoltam volna, hogy ide is bele tud mászni egy program .. sorry :D Az meg végképp kiment a fejemből, hogy ha hosszan nyomom, odavisz :W Sorry! A True edge nevű program volt egyébként. Köszi még egyszer! :R

(#3976) mzsolty87


mzsolty87
csendes tag

Sziasztok.
Kérhetnék segítséget a pontos kamerabeállításhoz? Lehetőleg olyantól aki tud legalább képet is küldeni hogy mit mire állítsak.

(#3977) pjen válasza mzsolty87 (#3976) üzenetére


pjen
félisten

Ez leginkább attól függ mit fényképezel :) Kell vaku,nem kell vaku stb

[ Szerkesztve ]

(#3978) mzsolty87 válasza pjen (#3977) üzenetére


mzsolty87
csendes tag

Nem, nem ilyen jellegű a problémám. Hanem az a gond, hogy mint az előlapi mint a hátlapi kameránál szinte képről képre változik a kép felbontása. Egyszer maximális megapixellel készük a kép, a következő kép már csak 720x960 vagy kisebb. Mindez úgy hogy közben nem változtatunk a beállításokon.

(#3979) rover45 válasza mzsolty87 (#3978) üzenetére


rover45
senior tag

Ez ám az igazi automata mód :DDD

(#3980) mzsolty87 válasza rover45 (#3979) üzenetére


mzsolty87
csendes tag

Ez már túl automata.

(#3981) swordoc


swordoc
tag

Az milyen vicc már, hogy csak képarányt lehet állítani a fényképezőnél, képméretet nem? :o

(#3982) mzsolty87 válasza swordoc (#3981) üzenetére


mzsolty87
csendes tag

A korábban leírt probléma mellett nekem is ilyen gondom van.

(#3983) csucsu52


csucsu52
aktív tag

Sziasztok!

Visszaolvasva írtatok pár értesítési led helyettesítő appot, de van olyan amelyik "AZ IGAZI"?
Értem ez alatt, hogy ami tényleg bevált, egyszerű, minden értesítést jelez?

(#3984) scapegt válasza swordoc (#3981) üzenetére


scapegt
senior tag

Miért nem?
16:9 arányban lehet FHD vagy HD felbontás is első és hátsó kamerával egyaránt. Ez nem elég? :D

(#3985) lufi7 válasza csucsu52 (#3983) üzenetére


lufi7
aktív tag

Tedd fel a Glance Plust.
Tud magyarul és rengeteg mindent belehet állítani benne.

[ Szerkesztve ]

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#3986) lufi7 válasza lufi7 (#3985) üzenetére


lufi7
aktív tag

Glance Plus

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#3987) swordoc válasza scapegt (#3984) üzenetére


swordoc
tag

Képarány és képméret két különböző dolog. Egyébként utánaolvastam, a Samsung az újabb telefonokon (S10 például) kihagyja ezt a feature-t, mert ez így felhasználóbarát szerintük. Mint a quick panel rácsmérete.

(#3988) scapegt válasza swordoc (#3987) üzenetére


scapegt
senior tag

Tudom, nem véletlen írtam hogy FHD vagy HD. Vagy ti a képméretre MB-ban gondoltatok? :F

(#3989) glacious


glacious
addikt

Akinek volt a SIM PIN kérős hiba, annak mi volt a megoldás? Elég átrakni a másik foglalatba a kártyát?

(#3990) nyitom válasza glacious (#3989) üzenetére


nyitom
aktív tag

Szervíz! :))

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#3991) csucsu52 válasza lufi7 (#3986) üzenetére


csucsu52
aktív tag

A glance plus nem az igazi,nem boldogultam vele, viszont az always on edge olyan szinten testreszabható és eddig mindent tud, h csak pillázok!
Lehet csak a notch körül körbefuttatni ledet, vagy az egész képernyőn, de akár egy értesítesi pöttyöt is ki lehet tenni.
Minden alkamazásra külön beállítható meddig és hogyan jelezze.

(#3992) rover45 válasza glacious (#3989) üzenetére


rover45
senior tag

Szerviz :)

(#3993) lufi7 válasza csucsu52 (#3991) üzenetére


lufi7
aktív tag

Nekem tökéletes, de azért megpillázom. :D

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#3994) BeeNiTTo


BeeNiTTo
aktív tag

sziasztok
leszedtem a glance plus nevü app ot és beállítottam hogy csak új értesítéskor jelenjen meg mert nagyon hamar merültem tölle ,de igy most ha lezárom a telom egyböl bejön az aod majd amikor elhalványul felébreszti a telót és bejön a lockscreen majd ujra a aod és ez megy folyamatosan úgy hogy nem jön semmi értesítés

ezt valami beállítással kilehet venni hogy ne ébressze a telót??
azt szeretném ha csak új értesitésnél kapcsolna be

(#3995) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Ilyen Clear View tokot használ valaki? Jól a telefonra van szabva? Jól működtethetőek a gombok? Ha ez nem jó, kérlek, ajánljatok másikat? Köszi.
Clear View tok telefon tok hátlap Samsung Galaxy A40 ezüst

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#3996) swordoc


swordoc
tag

SIM kártyás mókáknál mindig érdemes első körben kivenni - ha van - a memóriakártyát. Utóbbi öt évben minden telefonomban random előjött SIM hiba és mindig a memóriakártya okozta.

(#3997) Géjza válasza swordoc (#3996) üzenetére


Géjza
őstag

Ezt nem az okozza (feleségem A40-esének közelében nem volt memókártya).

(#3998) rover45 válasza Géjza (#3997) üzenetére


rover45
senior tag

Nálunk sem volt benne soha és mégis volt SIM hiba :(

(#3999) pjen válasza rover45 (#3998) üzenetére


pjen
félisten

Nálam 2 sim és memória kezdetek óta és semmi baja.

(#4000) evilskati


evilskati
aktív tag

Édesapámnak és nekem is A40-ese van. Neki Telekomos, nekem Vodás (bár dual SIM-nél talán alapból független mindegyik.) Neki folyamatosan előjön a probléma, nálam még egyszer sem jelentkezett.

Szerviz a megoldás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.