Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) AS válasza Produkció (#250) üzenetére


AS
félisten

Nah gratulálok :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#252) Produkció válasza AS (#251) üzenetére


Produkció
senior tag

köszi:) már most imádom, de annyi beállítás van rajta hogy még a csengetés módját meg se találtam:D...eddíg csak kamerát nézegettem, és hoppá;) a középső gomb a menüt hozza be nem a wapot :C ..kameránál az miért lehet hogy fényképezek szép a kép, ahogy elmenti sötét lesz? gondolom beállítási probléma

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#253) AS válasza Produkció (#252) üzenetére


AS
félisten

Kameránál nagyon nagyon sok beálltás van még én is kísérletezek

A Csengőhangot majd profilokban lehet bealítani. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#254) Produkció válasza AS (#253) üzenetére


Produkció
senior tag

igen már bontogatom a szárnyaimat:) nagyon hozzászoktam már a sonykhoz ahol a beállításoknál volt mindíg:)...amúgy az nem gáz hogy most rányomtam gépemre a telót hogy másoljak 1-2 mp3at rá és ugye közbe tölti? mert lekő merítani az aksit meg 10órát tölteni...

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#255) Gubro válasza Produkció (#254) üzenetére


Gubro
senior tag

Nem kell lemeríteni. Lítiumos akkumulátor nem ismeri a formázás fogalmát.
Feltöltöd és kész.

(#256) Produkció válasza Gubro (#255) üzenetére


Produkció
senior tag

én is így tudom, a k750el se csinátlam semmit anno, csakhát a boltos srác kihangsúlyoztam....ezért gondoltam hogy talán töltöm 10órát:D

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#257) AS


AS
félisten

Nem kell én sem tetem ráadásul az usb kábel tölti magátol is.. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#258) Gubro válasza Produkció (#256) üzenetére


Gubro
senior tag

Sajnos ez egy tendencia, amit pár éve beléjük vertek, azt még most is nyomják ész nélkül. :(((

(#259) Produkció


Produkció
senior tag

na már egész jól haladok vele, kiakartam próbálni a videohívást de nincs lefedettség. zenéket már toltam rá, szépen szólnak, eddíg egyedül a fülhallgatója nem jön be :(((
mármint a formája:S

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#260) AS válasza Produkció (#259) üzenetére


AS
félisten

Elég Aples-s :DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#261) erdoke


erdoke
titán

Megfogdostam ma, ez egy féltégla. :(

A legjobb aláírás a héten

(#262) AS válasza erdoke (#261) üzenetére


AS
félisten

Valoban az , egy minöségi tégla ;]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#263) erdoke válasza AS (#262) üzenetére


erdoke
titán

Nem kétséges, csak nálam ez a méret+súly már nem rúg labdába, ráadásul női kézbe kerestem telefont.
Talán két éven belül lesz tűrhető kamera vékonyabb és kisebb készülékekben is.

A legjobb aláírás a héten

(#264) AS válasza erdoke (#263) üzenetére


AS
félisten

F330 at ajánlom :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#265) Produkció válasza AS (#260) üzenetére


Produkció
senior tag

megtudnád mondani hogy hogy lehet a vakut bekapcsolni hogy fixen világítson? anno a k750emen csak lehúztam a kamera lapot és nyomtam 1 gombot....ezen meg még ha a menübe is rámegyek hogy BE...akkor se kapcsolja be cask ha fényképezek akkor villant....

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#266) AS válasza Produkció (#265) üzenetére


AS
félisten

Nem lehet ez Xenon vaku azok nem képesek ilyenre ilyen SE K800 és Nokia N82 is és meg fényképezök is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#267) Produkció válasza Produkció (#265) üzenetére


Produkció
senior tag

asszem találtam 1 hibát:S....a kamera beállításoknál van 1 olyan hogy képstabilizáló...ami nekem állandóan ki van kapcsolva...bekapcsolom, elmentem, visszalépek és már ki is van kapcsolódva....ez miért lehet? próbáltam a kamerabeállításoknál, meg amikor fényképezőnál vagyok...mindíg ezt csinálja...

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#268) Produkció válasza AS (#266) üzenetére


Produkció
senior tag

ez igaz:) ez eszembe se jutott látod hogy nem ledek ;)

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#269) Produkció válasza Produkció (#267) üzenetére


Produkció
senior tag

nem tom h a képstabilizálónak van-e vmi köze hozzá de így lámpafény mellett nem vmi jó képeket csinál....majd holnap megnézem normál fényviszonyok mellett.

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#270) Gubro válasza Produkció (#267) üzenetére


Gubro
senior tag

A vaku, meg a képstabi nem megy egyszerre.

(#271) Produkció válasza Gubro (#270) üzenetére


Produkció
senior tag

ja értem, köszi:)

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#272) fine77


fine77
csendes tag

...hali mind! Napokban váltottam G800-ra.., kész életforma váltás.. öskori elöfizus lévén több kedv. össz.-va, korrekt 40x....körül.. elöző teló 530as akkori váltásnál még nem volt e kat.megfelelő férfi válltozat jelen, igy megfelelő nyakpánt stb..
szóval nem sok időt foglalkoztam még vele.., valóban megnyerő külső.., okos belső.., pontos illesztésekkel, minöségi kívitelben.. Könnyen kezelhető, átlátható-érthető menüvel rendelkezik... :K , viszont eltelt 2 év, ill forg.kerülés között 3év közte, s 530 között.., amit nem éreztem kézhezvétele után, azt a pluszt amit az elöző teló adott... ez alatt értenék olyan apró plussz kiegészítő szolg.funk. mint akkor az 530 tudott a többihez képest.
Megadott paráit tudja, bár hasonló par. rendelkező fényképezőgép tudását fényfépezési teljesítményben, minöségben nem tudja elérni :F , jóval nagyobb, ill. több fényviszonyra van szügsége.., zoom viszont vetekszik a fényképzőkkel...
Összegezve, nagyon jó tul. rendelkező, s azt teljesíteni tudó, korrekt, gyönyörű telót kap, ki a G800 mellett dönt, viszont hagyományos teló mérethez képest némi méretbeli...., valahol komprumisszumot kell kötni...

(#273) Viktor0610 válasza Gubro (#270) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vajon miért? :F

Samsung Galaxy A54

(#274) Produkció válasza fine77 (#272) üzenetére


Produkció
senior tag

a méretét én is így fogom fel, ennyi tudást nem lehet még kis méretbe pakolni, kell a hely a kamerának meg a zoomnak:)

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#275) AS válasza Produkció (#274) üzenetére


AS
félisten

Meg a hangszoronak is. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#276) Produkció válasza AS (#275) üzenetére


Produkció
senior tag

na igen, a teteje tele van hangszórókkal:)

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#277) Produkció


Produkció
senior tag

most néztem, EW-be 115ért akarják adni :DD vajon hány G800 kelt már el az országba?:) biztos 1 jódarabig 1el se fogok találkozni a sajátomon kívül:) :P ;)

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#278) AS válasza Produkció (#277) üzenetére


AS
félisten

Én meg 125 ért láttam az MM-ben :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#279) Produkció válasza AS (#278) üzenetére


Produkció
senior tag

wazze:) és nekem csak 76 volt ;) tesztelgettem ma a kamera beállítását, szobámba, lámpa nélkül, a "nap:D" süt be az ablakon ami a felhős ég miatt elég halovány, a kontraszt -100 az élesség 100 a színek szintén 100on voltak a legjobbak asszem...ha nem az udvaron vagy nem természetes fénynél fozótok nem vmi jó az automata beállítása :(

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#280) AMD Power válasza Produkció (#277) üzenetére


AMD Power
titán

Én még egyet sem adtam el belőle. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#281) Produkció válasza AMD Power (#280) üzenetére


Produkció
senior tag

:R :P

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#282) AS


AS
félisten

G800 és a E900 :C
Avagy Goliát és dávid :C






[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#283) Gubro válasza AMD Power (#280) üzenetére


Gubro
senior tag

Annyira tetszik, hogy inkább megtartod mindet? ;]

(#284) Produkció válasza AS (#282) üzenetére


Produkció
senior tag

:)) :C :R

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#285) AMD Power válasza Gubro (#283) üzenetére


AMD Power
titán

Annyira drága ,hogy senki nem veszi meg. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#286) blueMerle válasza fine77 (#272) üzenetére


blueMerle
veterán

Muszáj mind. más. szavadat rövidítened? Elég nehézkes így az olv. :U :W

(#287) legiaap válasza Produkció (#274) üzenetére


legiaap
nagyúr

Dehogynem lehet...G600
:P

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#288) AS válasza legiaap (#287) üzenetére


AS
félisten

Az nem is szol olyan jól meg nincs optikai zoom, xenon flash ,és , 2.4 collos kijelzö. :)

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#289) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Annyit kérdeznék, hogy ár/érték arányban szerintetek melyik jobb:
G800 vs U700
Átlagjúzeri szempontból érdekelne, tehát bulik alkalmával 1-1 fotó vagy videó, hetente 2x mp3 hallgatás, néha böngészés, de leginkább csak hívás és SMS menne. (úgyis mondhatnám, hogy a gigapixelek nem okoznak erekciót) De azért a szép kijelző, kényelmes használat jól esne...
Még fontosak a szervezőfunkciók: kiváló naptár, ismétlődő ébresztés, jegyzetek.

Nos?

[ Szerkesztve ]

(#290) AS válasza Coyote2000 (#289) üzenetére


AS
félisten

Hát ez jó kérdés elsö javaslatom mind 2 öt probáld ki hogy tetszik e mert élöben más utána már mondhatok jó tanácsokat. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#291) tween válasza Coyote2000 (#289) üzenetére


tween
őstag

Most nem azért,mert 5 gigapixel,de szerintem azért egy buliba,ahol fények,sötét,meg füst van,oda elkél a xenon vaku,vagy tévedek?Plussz a képstabi!

(#292) Bibby válasza Coyote2000 (#289) üzenetére


Bibby
addikt

Szerintem, szigorúan úgy hogy nincs ezek közül egyik sem a birtokomban, jobban jánál vagy egy g600-zal, vagy pedig u600-zal. A g800 amiben több fényképező szinten az az optikai zoom meg a vaku, aminek az ára a készülék nagysága. Szeirntem egy buli alkalmával nem szeretnéd ha ez húzná le a zsebed, az optikai zoom pedig közeli képnél majdnem lényegtelen....

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#293) legiaap válasza AS (#288) üzenetére


legiaap
nagyúr

De van benne új menü... :P

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#294) nemma válasza Coyote2000 (#289) üzenetére


nemma
addikt

A kettő közül egyértelműen G800, az rendesen összerakott, minőségi telefon!

(#295) AS válasza Bibby (#292) üzenetére


AS
félisten

U700 G800 azért jobb mert okosabb szofver és jegyzet rész is jobb kapásbol 2 van benne.
(3g s Samsungok okosabbak és gyorsabbak is )

U600 at nem ajánlom, G600 még igen.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#296) Produkció válasza AS (#295) üzenetére


Produkció
senior tag

:K g600 vagy g800közül kell választani, kinek mi jön be, kompaktabb méret vs minőségi anyagok ;) :P

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#297) legiaap válasza AS (#295) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én az U700-at sem ajánlanám
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#298) AS válasza legiaap (#297) üzenetére


AS
félisten

Igaz akkor inkább F330.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#299) legiaap válasza AS (#298) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jól beszélsz
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#300) fine77


fine77
csendes tag

...üdv. Hát.. talán a g800 nem az a "bulizos" teló tipus..nem egy farmerzsebbe való tel..
probáltam magam is tesztelni, de az olympus240-esem/fényképezőgép/ könnyebben elfelejtem hogy nálam van.. no és a fénykép.., természetes fénynél ok., de kevés fénynél azaz lakás stb., nem tuda megközelítteni bármely beállítással sem az oly..240-est.., valamint fent emlitett 'új' vakú, nem érte el az álltalam várt várakozást :U , kis.., rövid tér bevilágosítására alkalmas ;) Az össz(!) többi még mindig *****5-ös.. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.