Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Preferia válasza Gabesz84 (#1750) üzenetére


Preferia
csendes tag

Köszönöm a segítséget.Azt hiszem a G800 nál maradok:)

(#1752) nokia párti


nokia párti
őstag

Ez egy nagyszerű telefon! 2szer is volt ilyenem.Kamerája fantasztikus képeket csinál nappal.De a xenon vakut nagyon elbénázták,mert még az N95 ledje is jobb!Hiába villan nagyobbat a G800-é,akkor is max 2 méterig jó.Ez a kedvenc Samsungom,pedig én Nokiafan vagyok bevallom.Engem a hangzása lepett meg leginkább.Tényleg ahogy a tesztben is írják"állatira hangos",bár max hangerőnél már kicsit recseg,de egyáltalán nem vészes.A fém készülékházról már nem is beszélek.Egyedül az miatt vagyok szomorú,hogy téma nuku!!Meg hát java játékokat/programokat nehezen lehet rá rakni.
De ettől függetlenül ajánlom nagyon mindenkinek!!!Tényleg nagyszerű telefon. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#1753) S3RIOUS


S3RIOUS
tag

Üdv!

Samsung g800-am van, kb. 1 hónapja vettem használtan. Tökjó állapotban meg minden, és csak kivi vagyok hogy van-e rá új szoft.
A jelenlegi szoftver: G80LXXHA6

Ha van is új szoft szerintetek érdemes cserélni?
Várom mielőbbi válaszotokat!
István

(#1754) Palika71 válasza S3RIOUS (#1753) üzenetére


Palika71
őstag

Nekem egy 1.5 éves van, de semmi olyan problémával nem találkoztam, amit egy frissítés megoldhatott volna. Imádom.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#1755) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Segítséget szeretnék kérni.
Win7 64bit van fent és telepíteném a Samsung Stúdiót de amikor kész van egyszerűen nem találja meg a telefont.
Miért lehetséges ez,mindent rendbe talál telepítés alatt és USBről nem ismeri fel.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#1756) tesom válasza Gaboman (#1755) üzenetére


tesom
csendes tag

Szevasz frissíteni kell a Samsung pc stúdiót szerinttem

[ Szerkesztve ]

(#1757) Gaboman válasza tesom (#1756) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Megpróbálom,köszi!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#1758) Loituma69 válasza Gaboman (#1755) üzenetére


Loituma69
őstag

Nekem is win7 64 van fent és samsung studio lejújabb, de a telefont nem ismeri fel a gép nekem sem! Próbáltam xp módban a win7 alól de akkor sem ok!

[ Szerkesztve ]

(#1759) Loituma69


Loituma69
őstag

Windows 64 bit verzio van a gépemen és a samsung studió 3.1, 3.2, 7.0 egyik sem ismeri fel a telefonomat G800 a tököm ki van a samsung fejlesztőkkel most kell átírni 06 helyett +36 az összes telefonszámot van vagy 150 és nem tudom megcsinélni számítógépen mert ez a szerencsétlen pc studio program nem kompatibilis a windows 7 64 bites verziójával. 2010 írunk vazz használjak win 98, hogy működjön a samsung studio program? Ez szégyen! Hozzá teszem volt N82 nokia telefonom ugyan ez volt a gond nem volt olyan nokiás szoftver ami együtt működött volna a win 7 64 bittel. a F*SZ ki van!

(#1760) Gabesz84 válasza Loituma69 (#1759) üzenetére


Gabesz84
őstag

1: miert kell atirni a telefonszamokat?
2: nem turkaltal veletlenul szerviz menuben es allitottad at az USB modot? (nekem sem ment, aztan eszembe jutott hogy regebben hekkeltem ra java alkalmazasokat, amihez at kellett allitani, es elfelejtettem viszaallitani)

Amugy mar utalom ezt a telefont, mert egy baszott nagy krumpli, es kb semmit sem tud, az egyetlen jo benne hogy viszonylag jo kepeket lehet vele csinalni, de azt mas telefonnal is lehet mar, optikai zoomot meg nem hasznalom ugyse... Az egyetlen bajom hogy ami tetszene telefon most, az baszott draga, olyat meg nem akarok venni ami nem tetszik, meg a windoz mobile 7-et is csak megvarnam, addig elvagyok ezzel.

(#1761) Gabesz84 válasza Loituma69 (#1759) üzenetére


Gabesz84
őstag

szedd le az usb drivert a samsung oldalarol, a g800 fajljai kozul, innen

aztán telepítsd fel mindkettőt, aztán ha végeztél csatlakoztasd a telefont. A PC studio nem fogja felismerni.
Most nyisd meg az eszközkezelőt, lesz benne egy felkiáltójeles eszköz, az lesz a telefonod, -> frissítsd az illesztőprogramot, és mikor van rá lehetőséged add meg neki a program files (x86) alatt lévő samsung mappát. Fel fogja telepíteni. Ezután nekem megjelent mégegy felkiáltójeles samsung eszköz annak a driverét ugyanígy kel telepíteni a program files(x86)/samsung mappát megadva hogy ott keresse.

Ezután felismeri a PC studio.
Mindezt a linkelt oldalrol letöltött 3.2-es PC studioval csinaltam.

Régebben Vista x64 alatt nem szarakodott, most ez van, meg nem tud frissíteni a PC studio... de működik így is szoval leszarom :)

[ Szerkesztve ]

(#1762) Loituma69 válasza Gabesz84 (#1761) üzenetére


Loituma69
őstag

Köszi a segítséget! Remélem működni fog, de most nincs kedvem xarakodni vele!
Telefon számmal kapcsolatban! :

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1763) Loituma69 válasza Gabesz84 (#1761) üzenetére


Loituma69
őstag

Megcsináltam a leírtak szerint és működik THx Végre jó a pc studio, ebben már csak az a ciki, hogy írtam vagy 3 samsung szervíznek és fogalmuk sem volt a megoldásról!

(#1764) Gabesz84 válasza Loituma69 (#1763) üzenetére


Gabesz84
őstag

ahh, ugyan, a samsung szervizben balfekek dolgoznak vagy nemtom, en mielott lejart a telo garija, gondoltam beviszem nekik, hogy frissitsenek szoftot rajta (elotte en nem hivatalos forrasbol sajat magam frissitettem), mondanom sem kell, hogy regebbit tettek ra mint ami rajta volt :) ez az oktogonnal levo samsung szerviz plazanal tortent, arrol nem is beszelve, hogy 2 hetig ultek rajta.

Amugy a megoldast en is neten leltem google-el, magamtol valszeg a sokadik kor lefutasa utan jottem volna csak ra. Az meg szomoru, hogy a 2 eves felso-kozepkategorias telefonjuk supportjat igy leszarjak :(

errol meg nem tudtam hogy a 06-ot is ajanlott atirni +36-ra, sztem en majd akkor esek neki, ha valami gondom lesz belole.

[ Szerkesztve ]

(#1765) Gattsu


Gattsu
tag

Hello
Most rendeltem egy ilyen telefont, olvasgattam, hogy mennyire nem ajánljátok zenére... EQ-n kívül mindenben jó, fut a háttérben, kihangosítva iszonyat jól szól, a fülese nem a legjobb, de használható és lehet kapni hozzá jobb minőségű fülest. Szóval ha már nincs benne eq, akkor nektek már alkalmatlan zenére? Volt már nem 1 sonym, samsungom, motorolám, most egy nokia 6500 slide-ot váltok re g800-ra, de elég sok zenét hallgatok és esküszöm ,én még nem is nagyon piszkáltam egyik eq-ját sem. Az olyanoknak, akik buszon bömböltetik a "zenét" a fülükbe, hogy 3 sorral odébb is hallom, azoknak lehet, hogy fájó pont, de egy vonatútra, vagy egy kis buszozáshoz szerintem nem kell több. A kamerája amint látom nem hagy kivetni valót maga után, a menü elfogadható, a dokumentumokat a beépített böngésző pedig hiba nélkül viszi. Nem értem hol itt a gond. Bár még 2 napot kell várnom, mire a kezembe lesz a kicsike, semmi riasztó dolgot nem olvastam róla. A zenelejátszó lehúzását 1-2 embertől pedig végképp nem értem. Ha annyira fontos a hangminőség, vigyenek magukkal gramofont...

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#1766) Gabesz84 válasza Gattsu (#1765) üzenetére


Gabesz84
őstag

Zenére valóban nem ajánlom én személy szerint, de nem csak az EQ hiánya miatt, igaz az az elsődleges ok. A hozzá adott headset kényelmetlen, és cserébe szarul is szól, ezt ugye lehetne némileg "javítani" EQ-val, de nincs. Ha másik fülest akarsz használni, akkor meg be kell szerezned egy jack átalakító kábelt a telóhoz, mert ugye samsung saját csati van rajta, nem 3,5-ös jack csatlakozó. (plusz költség ugye)
A másik, hogy bár szerintem zenéléssel is elevickél 2 napig (ha nem fotózol mellette) a töltés kijelzés katasztrofálisan szar a telefonon, nem lehet megtudni hogy mikor fogja beadni a kulcsot: ha 3 csík van (összesen ennyi van) akkor jó vagy, ha leesik 2 csíkra töltöttség jelző, akkor kb bármikor kikapcsolhat, van hogy 1 napot bírja, van hogy pár órát, 1 csíkot nagyon ritkán látok, mert olyan állapota majdnem nincs a telefonnak :) És ami még rátesz egy lapáttal: alacsony töltöttségnél kb 2 percenként jelez, és mindig felvillantja a kijelzőt, hogy lehetőleg még gyorsabban merüljön ;]

Kamerája jó, böngésző az épphogy használható, de csak ha valamit sürgősen meg kell nézni, mert elég lassú szegény, pdf olvasó dettó, kb van de minek kategória. Mondjuk néha jól jött pdf-be konvertált powerpoint slideokat nézni rajta, de ez is a csak ha nagyon muszáj kategória.

Nem tudom mostanában mennyiért vesztegetik (30k?), fényképezős telót nem kapsz olcsóbban jobbat szerintem, de zenelejátszót biztosan.

Szóval ennyi, nekem már több mint 2 éve van meg, eddig semmi baja, masszív jól összerakott cucc. Ja igen és mint feljebb írtam már, a terméktámogatást már elfelejtette hozzá a samsung....

(#1767) udi válasza Gabesz84 (#1766) üzenetére


udi
őstag

Nekem is ugyanezek voltak az észrevételeim.Zenére nem is tudtam használni emiatt.A fényképezőben pedig oké hogy van OPTIKAI zoom de ha zoom-olsz akkor az nem gyengén képminőségcsökenéssel is jár..akkor meg minek bele...Ráadásul mivel egy fektetett optika van benne mint egy vékony kézi gépben ha leejted és rosszul esik akkor elmozdul a benne lévő "tükör" és kész káosz lesz a képminőség utána.
(ha a G600 optikát head-set-t és a hangcuccot /bang-olufsen/ rakták volna bele akkor hibátlan teló lenne)
de ez az én véleményem :)

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1768) Gattsu


Gattsu
tag

Egy 3,5-ös átalakító 650 forint vaterán. Egyébként komolyan mondom, nem tudom, mi bajotok van, hogy nincs eq benne, alapból is jól szól, nem egy megabass, de egy nokia 6500 slide-ot (előző telefonom) vagy motorola z8-at, v3xx-et, samsung i600-at, de még sorolhatnék sok sok telefont, amit még így is simán lenyom. Most hogy nincs benne 8 hangzáskép, amiből 7 használhatatlan, aztán ha mákod van, van kézzel állítható, amivel esetleg tudsz javítani egy kicsit az amúgyis szarul tömörített mp3-akon. Nem értelek benneteket. Na mindegy, nekem zenehallgatásra is tökéletesen megfelel a telefon.

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#1769) Gattsu válasza udi (#1767) üzenetére


Gattsu
tag

Te mondj már egy telefont, ami zoom közben nem rontja a képminőséget.
Az optikai zoom sokkal hasznosabb, mint a digitális, igaz, hogy romlik a kép, de amíg a digitálisnál 1 képet lát a kamera és azt nagyítja neked szoftveresen, addig az optikai zoomnál ténylegesen tükrökkel felnagyított képet látsz, szerintem rohadtul nem összehasonlítható. Ha egy képet digitálisan felnagyítassz, jobb esetben a 3. zoomnál már homályos a kép, így pedig alapból 3. zoomban tudsz fényképezni, ahol még simán élvezhető a képminőség.

[ Szerkesztve ]

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#1770) Gabesz84 válasza Gattsu (#1769) üzenetére


Gabesz84
őstag

ja, csak felhos idoben, esetleg szobaban (teremben) hasznalhatatlan az optika ebben, mert a fenyateresztese konvergal a nullahoz :) Amugy tenyleg jobb az optika, de emiatt csak javareszt csak nyaron verofenyes napsutesben hasznalhato.
(kulonben meg ajanlom a telora feltenni a legfrissebb firmware-t eleg sokat javult nekem tole a kepminosege)

Amugy ebben is bang&olufsen erosito van, vmi icepower vagy mi, ezert szol jol. Esetleg agybadugos fulessel hasznalhato zenere, abban van alapbol eleg mely, de azz akku ido problemajat ez nem orvosolja.

(#1771) udi


udi
őstag

Félreértettetek engem picit.Az optikai zoom alapvetően összehasonlíthatatlan a digitálissal.Az optika az optika.Sokkal jobb mindenben.A baj csak az hogy míg egy kompakt olcsó gépben használható addig a samuban sajnos DRASZTIKUS minőségcsökkenéssel jár még csak 1* nél is.Tudom mert próbálgattam.És ez minden esetre igaz legyen az felhős vagy sem,ha használja az ember akkor valahogy nem lesz igazi a képminősége.És erre mondom hogy jó hogy van benne de kb minek.Amugy digi zoom-ot sem használtam még sosem mert egyszerüen nem is értem hogy mire találták ki,mert értelme nuku :)

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1772) udi válasza Gattsu (#1768) üzenetére


udi
őstag

mondok két példát se k750 vagy se k800 de még az se k850-em is jobban szólt.Ez csak ami eszembe jutott pont.Ne érts félre jól szól ez a telefon de ugye vannak konkurenciák és ahoz kell mérni nem máshoz :)

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1773) Gattsu


Gattsu
tag

Valaki nem tudna linkelni nekem egy g80lxxhf1 -es firmware-t? SEHOL nem találok, pedig ez a legújabb. Mobil-Mánián fent volt, de 3napja elérhetetlen az oldal. Google nem dob ki semmit, csak fórumokat, ahol szintén kérik, hogy töltsék fel valahova. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném!

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#1774) Gabesz84 válasza Gattsu (#1773) üzenetére


Gabesz84
őstag

nem az a legujabb :)
G800LXEIE1 az ujabb, innen letoltheted.

(#1775) Gattsu válasza Gabesz84 (#1774) üzenetére


Gattsu
tag

De az nem G80L-es, nem lesz tőle osztott képernyőm?

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#1776) Gabesz84 válasza Gattsu (#1775) üzenetére


Gabesz84
őstag

nem hiszem, eloszor en is azt hittem, de mikor meg tavalyelott elvittem szervizbe, nekem is g800L-es firmware-t tettek fel, pedig eredetileg g800-as volt rajta. Ezt a firmware-t en meg januar elejen feltettem a telefonomra, semmi baja nem lett tole.

najo, valamit te is meg en is beneztunk, neked g80L-es firmware kell ha jol ertem, viszont amit irtam az is az, csak valamiert egy nullaval tobb van irva a kodjaban :)
telefonra telepitve G80LXEIE1-et ir.

[ Szerkesztve ]

(#1777) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

Üdv.

Valaki tudna küldeni G800-hoz játékokat e-mailben vagy valahova feltöltve?
Sajnos kevés játékom van hozzá, azokat meg már nagyon unom.
Előre is köszi!

E-mail címem az adatlapon megtalálható!

[ Szerkesztve ]

Üdv, Gabesz

(#1778) Gattsu


Gattsu
tag

Nem tudom mennyire vagy otthon torrentben, de ha isohuntra beírod, hogy java 240x320, van egy csomó... De ez gondolom itt nagyon off, úgyhogy nem szóltam,

Értem, akkor jó lenne feltenni az eie-t, csakhogy az oldal amit linkeltél nem tudom, hogy kell róla tölteni. Rámegyek, bejön egy másik, orosz oldal, de link sehol sincs rajta és a letöltés sem indul el. Megint rapidshare-es linken láttam ezt az fw-t is, de mindig azt írja, hogy próbáljam később. Egyébként köszi a segítséget!

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#1779) Gattsu


Gattsu
tag

Idő közben sima g80lxeie néven megtaláltam máshol és letöltöttem, viszont az albérletbemben hagytam az adatkábelt, úgyhogy majd holnap felrakom...

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#1780) Gaaabeeesz válasza Gattsu (#1778) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

köszi szépen!

Üdv, Gabesz

(#1781) Gattsu


Gattsu
tag

Na felraktam az EIE-s szoftot. Megy, működik, magyar, úgyhogy minden jó. Bár sok változást (semmit) nem tapasztaltam. De mivel update, biztos van benne. Ez akkor a legújabb?

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#1782) Gabesz84 válasza Gattsu (#1781) üzenetére


Gabesz84
őstag

én nem találtam újabbat, de nem is nagyon kerestem :)

(#1783) Gaaabeeesz


Gaaabeeesz
aktív tag

Üdv.
Olyan kérdésem lenne, hogy adott egy G800.
Tegnap történt vele valami, de nem tudom mi lehet.
Szóval:

Kijelzőn elkezd remegni, villogni a megjelenített kép.
Utána elsötétült a képe.
Kikapcs-bekapcs.
1percig semmi gondja nincsen, se remegés, se villogás semmi.

Ok, megint nekiáll. Nézegetem kicsúsztatom stb, ott már érzékenyebb, és bepontozódott a kép. néha becsikozódik.

Kikapcs-bekpacs megoldja egy ideig a becsíkozást, vagy a besötétülést, de a remegést nem.

Először szalagkábelre gondoltam, de már LCD-re is gondolok.
Szerintetek melyikkel van a gond?
És melyiknek kb. mi az ára, és szerelési költsége?

Előre is köszi a választ!

Üdv, Gabesz

(#1784) Zsola001


Zsola001
csendes tag

Sziasztok!Érdeklődöm,hogy létezik e G800 hoz olyan szoftverfrissítés ami után elérhetővé válik a hangjegyzet beszélgetés közben?

(#1785) Gattsu


Gattsu
tag

Szerintem szalagkábel hiba. Ha m.o-on veszed és szerelteted, akkor belekerül legalább 12-14ezerbe. Viszont ha nem vagy parkinzonos és van lehetőséged ebay-ről rendelni, kb 3-4ezerből megúszod és a szerelés sem vészes.

Nem tudok olyan szoftverfrissítésről.

Toshiba l650d 146 / SE K800 / x360 slim 250GB /Galaxy S / Xperia Ray

(#1786) udi válasza Zsola001 (#1784) üzenetére


udi
őstag

én nem hallottam még ilyenről :(

Rossz alkatrészek garanciáztatásában,javításában,garanciális problémában tudok segíteni.Ezekben:vga-hdd-táp-ram-cpu-lap-monitor.Priviknél több hetes csuszásban vagyok,sorry.Ezért hivj bátran:06305902749

(#1787) BalanceR


BalanceR
addikt

Sziasztok!
Meg tudnátok mondani, hogy melyik a jelenleg legújabb Firmware a G800-hoz?
Most van fenn: G80LXXHF1
Ha van újabb, mi változott?
A képminőségre hatással van?
Előre is köszi :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#1788) mrpet


mrpet
tag

Ez a készülék egy halál buta egyszerű teló volt...a média viszont eszméletlen. optikai zoom...gyönyörű képeket csináltam vele

(#1789) Adamyno


Adamyno
tag

Nekem is hasonló a problémám, mint az előttam szólónak...

Először csíkozott, aztán most semmi. Csak hang van, háttérvilágítás, de kép nincs. Fekete a képernyő. Szétszedtem megnézni, szalagkábel nem csúszott-e ki, de minden a helyén volt, látszólag nincs rajta sérülés.

Én a video chipre gyanakszom, de azt a pár ezrest megjátszom előtte szalagkábelre. E-bayen már occó pénzé' lehet kapni.

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.