Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A személyeskedést befejezni, a kamerával kapcsolatosakat pedig a legiaap által linkelt topikban folytassátok!

Samsung Galaxy A54

(#1002) AS


AS
félisten

Hamarosan linkelek g800 al készült képeket. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1003) legiaap válasza AS (#1002) üzenetére


legiaap
nagyúr

Már hiányoltam
;)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1004) boygo


boygo
aktív tag

Egy ismerősömnek van ilyen telója és nekem is bejön. Lenne egy kis próblémánk. Nem megy a bluetooth ! Csak társított eszközzel hajlandó komunikálni. Biztosan lehet egyszerübb módon is, vagy nem ? :U

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#1005) AS válasza boygo (#1004) üzenetére


AS
félisten

BT felvedése opcio a bt beálitásokban.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1006) James3773 válasza Takashi (#1) üzenetére


James3773
csendes tag

[B]Sziasztok!!!

Please help nekem! Igazából nekem semmi gondom nincs a készülékkel, a kamerával is elvagyok, szerintam férfias telefon és nagyon szép is...a régi menü télleg kár hogy visszakerült, ami egy picit nevetséges ezen a szinten!

De ami nekem érthetetlen és nagyon rossz, hogy hiába a sok vélemény a hangszoróval meg minőséggel, nekem baromira nem eszeveszett a hangzásom, hanem nagyon is halk!!!!! Utcán képtelenség meghallani a csengést alapzajban max hangerőn:(:(:'( Akkor most mivan? Ez így van megcsinálva? Vagy az a baj hogy vodánál vettem vagy mi?:( Sonyericsson K510i-m volt és az mellett a Samsungomat hallani sem lehet:( Ha tud valaki segíteni, vagyí hozzászólni azt köszönöm előre is NAGYON!!!
Üdv, James[/B]

(#1007) Produkció válasza James3773 (#1006) üzenetére


Produkció
senior tag

nekem a k750i után hangos.....és ez is vodás, szal én nem tudok segíteni neked :F
első samu telom szal még a menüje is tetszik, főleg a voda live után :DDD

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#1008) legiaap válasza Produkció (#1007) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát a voda live menüje utána ez felüdülés az tuti.
:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1009) Produkció válasza legiaap (#1008) üzenetére


Produkció
senior tag

ne is mond:)...bár én azzal is elvoltam :DDD

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#1010) mark83bp


mark83bp
tag

én is linkelgetek majd be szépséges fotókat..
nagyon megvagyok elégedve.. a menüje nekem kánaán a sharp v903as live menüje után :DDD

most lehet persze rágódni ezen..és télleg igaz..a legolcsóbb digigépek szintjét sem éri el..nyah jó max azokkal van 1 szinten..de a normális árfekvésüektől mérföldekre van még a színvonala.. node azokkal nem tudok telefonálni.. és persze.. a minőségibb mp3 lejátszók is kenterbe verik... de ha valakinek megéri ennyiért is..hogy mindene benne legyen és csak 1 dolgot kelljen hurcolásznia.. és persze ezért mindenből enged 1 kicsit...

a jövő persze az hogy minden ilyen dolog 1be fog olvadni.. és a fejlődés döbbenetes.. most néztem meg az..öö.. 3..-4..éves sharp gx20as mobilommal annó csinált képeket.. pedig mekkora szám volt annó és előfizuval 140fele volt ha jól emlékszem... akkor kb 3-4év múlva már mindenkinek 1ben lészen a mobil-mp3-fotómasin...
jojo..persze maradnak a megszállottak..akiknek szuperminőségü kell..de én az átlagos 95% felhasználoról beszélek...

nekem a vakuja is rendben van amúgy.. jojo..2-3méter felett nem ér semmit..de addig szuperül világit mindent...

itt még képstabilizátor nélkül...

[link]

aztán már kicsit belegyüttem.. dehát ooolyan szépek :C

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#1011) legiaap válasza mark83bp (#1010) üzenetére


legiaap
nagyúr

De miért csak ekkorka a felbontásuk a képeknek?
Összetoltad?
Amúgy így kicsiben nem rosszak és gondolom esti képek.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1012) spawn21


spawn21
veterán

Hali Mindenkinke.

Nekem is egy samsung g800-am. Nagyon nem vagyok vele megelégedve,gyenge a szoftver,az összeszerelésről csak annyit hogy most akarom bevinni másodjára,mert akadozik a flipje. UUUUUgy megbántam hogy ezt a sz... mobilt vásároltam meg,nem kevés pénzért!
Lenne egy kérdésem,csak ugy. Ha nekem nem tetszik ennek a szoftvere ,azt meg lehet oldani hogy a g600 szoftvere repüljön az én telomon? Valaki ha tudja kérem írjon nekem valamit az emailomra. Remélem kiírhatom: uszg@freemail.hu köszi :C

Bocsánat a helyesírásért! Reggel van :DDD

[Kettő az egyben.]

[ Módosította: Viktor0610 ]

iPhone 13p

(#1014) blueMerle válasza spawn21 (#1012) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem lehet megoldani.

(#1015) spawn21


spawn21
veterán

Ahogy olvasgatom amit írtam,huh de cink.

Amelyik szó hiányzik azt tegyétek oda,jo? :Y

Csáo Gergő

iPhone 13p

(#1016) spawn21 válasza blueMerle (#1014) üzenetére


spawn21
veterán

Miért? Akkor mit tegyek ezzel a hányással?

akkor azt mondja meg nekem valaki,hogy miért ilyen buta ez a telefon? vagy vannak rejtett tartalékai? Nekem semmi java nem fut rajta! :W

[Kettő az egyben.]

[ Módosította: Viktor0610 ]

iPhone 13p

(#1018) Viktor0610 válasza spawn21 (#1017) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hozzászólásaid öt percig szerkesztheted, elküldés után.
Tedd meg, légy szíves a jövőben.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1019) blueMerle válasza spawn21 (#1016) üzenetére


blueMerle
veterán

Miért? Akkor mit tegyek ezzel a hányással?
Ez a "´hányás" a telefon szoftvere, a régebbi BlackUI. Amikor megvetted nem tünt fel hogy mi van benne? Minek vetted meg ha nem tetszik?!
Buta? Miért mit kellene tudnia? Van benne egy 5 megapixeles optika, 3x optikai zommal és xenon vakuval, továbbá nagyon sok hasznos funkció....

A JAVA dologra nincs tippem, soha nem játszottam telefonon. Ezt meghagyom a gyerekeknek.

[ Szerkesztve ]

(#1020) mark83bp


mark83bp
tag

nekem semmi bajom az összeszereléssel.. sőt.. profinak tünik minden télren..

ez nem okostelefon..és nem is se..hogy minden java kütyü fusson rajta...

de aki kicsit is utánaolvasott..az ezt kapásból vágta..

aki mini játékokon akar játszani az vegyen valami se-s telót...

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#1021) AS válasza mark83bp (#1020) üzenetére


AS
félisten

Vagy windozos, Symbian samsungot.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1022) joey04 válasza AS (#1021) üzenetére


joey04
titán

nem ide bocs

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1023) AS válasza joey04 (#1022) üzenetére


AS
félisten

Nem nem, nem tökéletes nekem a G800 , csak nekem van még multimédia mindenes készülékem is, így kiegészítik egymást.

Most hogy mondod hamarosan megírom , a G800 tesztemet, a Ph blogra, és nem lesz elfogult.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1024) joey04 válasza blueMerle (#1019) üzenetére


joey04
titán

Java dolgoknál miért mindenki csak játkokra gondol?most ebben az esetben igazad van a kérdező szerintem is javara gondolt az írásból következtetve az életkorra.amúgy nekem is fontos a java többek közt ezért nem is veszek Samsungot és bizony a programok mellett néha játszok is telefonon.ritka de van ilyen. 4-5 játék standard játék van fent ami elég is több nem kell.ezt a szemléletet nem értem hogy ha valaki játszik akér PC-n akár telefonon az miért gyerek vagy gyerekes?szerintem ez is egy kikapcsolódás mint minden más nem? :U
nem támadlak csak eszembe jutott ez a gondolat a hozzászólásod olvasva.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1025) AS válasza joey04 (#1024) üzenetére


AS
félisten

Java dologban igazat adok
Bár szerintem az már nagyon elavul... Valami más kellene.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1026) legiaap válasza joey04 (#1024) üzenetére


legiaap
nagyúr

Java-ra is lehet feltolni progikat is, de aki ezt komolyan gondolja az vegyen Symbianos telót. Ott korlátnalok a lehetőségek. :K

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1027) AS válasza legiaap (#1026) üzenetére


AS
félisten

Igen igen, és szebb is a grafika.
De a legszebb játékok amik majd Flash alapúak lesznek azok az érintőkijelzős készülékeken lesznek,.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1028) joey04 válasza legiaap (#1026) üzenetére


joey04
titán

ez így van de ettől még java játékokkal játszani nem értem miért annyira gyerekes?persze ha valaki tényleg CSAK erre használja az tényleg gyerekes. :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1029) spawn21


spawn21
veterán

Miért hisztiek azt hogy játszani akarok rajta,nem! A java játékokat különben sem kedvelem.
Próbáltam,szerezni rá szótárat,térképet. Az ég adta világon semmi nem akart menni rajta.
És hogy miért vettem,meg? Nem tudom,talán többet néztem ki belöle. Igen,nagyon jó a kamera amikor a kezed nem remeg,vagy jók a fényviszonyok. Vettem egy 100 ezer forintos telot,(mikor még annyi volt) elötte egy k800im volt,na az az jó telefon. Csak használtan vettem és kiderült hogy lopott volt. Tényleg mennyit érne még ez a telefon? :))

iPhone 13p

(#1030) Produkció válasza spawn21 (#1029) üzenetére


Produkció
senior tag

80ért eltudod adni, ettől jobbat ilyen árba nem fogsz kapni max a g600.
mod: az hogy te 1 selejtet fogtál ki az nem jelenti azt hogy a g800szar, az enyimnek semmi összeszerelési baja nincs, én is hiányolok belőle ezt-azt, de tökéletes telefon nincs....ennyi pénzt meg bőven megért :K

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#1031) spawn21 válasza Produkció (#1030) üzenetére


spawn21
veterán

Érdekes hogy mindíg én fogom ki a selejtet. Végülis lehet hogy nem rosz,csak nekem sok az elvárásom.

iPhone 13p

(#1032) blueMerle válasza spawn21 (#1031) üzenetére


blueMerle
veterán

Ma fogtam a kezembe eloszor. Jaj. Igazad van kolléga. Kritikán aluli az összeszerelés minösége, recseg-ropog,....és új telefonról beszélünk. Elhiszem hogy vannak minöségibb darabok, Samungtól már láttunk ilyet, de ez amit én fogtam, tragédia volt. Nagyon nem kellene.

(#1033) casarel


casarel
csendes tag

Sziasztok!

Nekem a telcsi összeszerelése,hangszorója,hibátlan.
segitséget kérnék,a fiam elállitotta a kamera beállitásokat,de nagyon ,borzalmas fotóim ,készülnek,homályos.....
Segitene valaki ,megfelelő paramétereket adni?Nem tudom mit mire kell beállitani: ISo....stb

Szép napot!!!!

(#1034) spawn21 válasza blueMerle (#1032) üzenetére


spawn21
veterán

Na végre,nem vagyok egyedül!

Különben tudja valaki hogyan lehet telefon tesztelővé vállni? hivatalosan!

Imádom fikázni a telefonokat. Volt már: huh de sok volt,z520,6230i,sx1,v635,e398,k800i,n73,k550 és most a g800. Olyan kéne mint az n73 kamerálya,a k800 strapabírása és kijelzője,a 6230i aksilyának az időtartama,és a g800 szépsége. Van ilyen?

iPhone 13p

(#1035) spawn21 válasza casarel (#1033) üzenetére


spawn21
veterán

Ha nincsenek jó fényviszonyok ne várj sokat.

De próbáld meg elöször visszaállítani a fényviszonyoknál tedd autora és aztán pedig már csak ki kell tesztelned.
Ezt azért írom,mert mindenkinek más a szép,ezt neked kell eldöntened.

iPhone 13p

(#1036) legiaap válasza spawn21 (#1034) üzenetére


legiaap
nagyúr

És miért pont az N73 kamerája azt elárulod?
Az egy vacak. Nekem volt olyan. A D900-hoz képest nagy nudli.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1037) spawn21 válasza legiaap (#1036) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem valamiért tetszett,de a k800i kamerája is jó.
Én a samsungomban csak a külsejüket kedvelem.

iPhone 13p

(#1038) casarel válasza spawn21 (#1035) üzenetére


casarel
csendes tag

Köszönöm :)
Igen ,az én véleményem is hasonló,ha nem is ilyen telcsikkel,de nincs 1 tökéletes egyikben ,ez a jó ,a másikban az a jó :)
Az U600,és a K800-al elég szép fotók sikerültek (valószinű nem piszkálta el senki a beállitásaim :Y .

Szép napot!!!!

(#1039) mark83bp


mark83bp
tag

háát nem vágom most ezt...

én eddig 3-t fogtam..és mind-mind messze minőségi...max a nokia 8910i-sharp v903 hoz tudom hasonlítani.. a nokia n95 messze nincs ezen a szinten(mármint minőségben)

és a tapasztalatom (eddigi telóimból kiindulva..amik fel vannak sorolva hsz-m alján) hogy eddig ez csinálja az egyik legjobb fotókat sötétben.. a képeim mind-mind vakusak voltak..ami néhány m-n belül szuper... de azért csodát nem várni...

de beltérben soakkat aláz így is simán...

és kinek mi a fontos..én télleg telefonnak használom..ezenkívül zenét és néha 1-2fotót nyomok vele..
van jobb szorakozásom is mint ilyen kis kijelzőök nyomogassak játékokat...

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#1040) legiaap válasza mark83bp (#1039) üzenetére


legiaap
nagyúr

Úgylátszik ennél a telónál is van szórás a minőség terén, de hát melyik telónak nem???
Amúgy a tesztben is nagyon dicsérték a minőségét és én is amit fogtam az aláz minden eddigi telót minőségben.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1041) Produkció válasza legiaap (#1040) üzenetére


Produkció
senior tag

:K

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#1042) blueMerle válasza mark83bp (#1039) üzenetére


blueMerle
veterán

Mit nem lehet vágni ezen? Ahogy említették szórás van minoség terén. Ennyi. Ilyet láttunk már a Samsungtól nem egyszer, hogy egy példát említsek: U700 :U
Attól még a G800 nem rossz, viszont nekem abszolut nem jott be fogdosás után. Ennél a K800i is minoségibb anyagokból van, pedig.... :U

(#1043) legiaap válasza blueMerle (#1042) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ennél a K800i is minoségibb anyagokból van, pedig...
Na azért ezzel nem értenék egyet.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1044) blueMerle válasza legiaap (#1043) üzenetére


blueMerle
veterán

Ez a Te véleményed :))

(#1045) Produkció válasza blueMerle (#1044) üzenetére


Produkció
senior tag

meg az enyém is, haver k800-a 3szor volt fél év alatt szervízbe, aztán eladta inkább....ennyit a k800ról....

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#1046) blueMerle válasza Produkció (#1045) üzenetére


blueMerle
veterán

Jaj. Ez most nagyon kell ide. Annyit írtam hogy szerintem jobb a K800 kulso borításának minosége.
Erre meg már ilyen szervizes-haveros sztorik jonnek :W
Téma lezárva.

[ Szerkesztve ]

(#1047) AS


AS
félisten

Nem tudom, nekem nagyon minőségi...
Nem lehet hogy Dumbi volt? Mert az nem fém...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#1048) blueMerle válasza AS (#1047) üzenetére


blueMerle
veterán

Amivel fotóztam és telefonáltam? :DDD
Midegy, hagyjuk. Ez a vita ezer telefonnál el lett játszva. Nálam a fém nem egyenlö a minöséggel. Tudom hogy ez szénszálas meg minden, de nekem akkor sem tunt tartósnak a cucc. Magánvélemény. Ennyi. :D

(#1049) joey04 válasza legiaap (#1040) üzenetére


joey04
titán

igen minden telónál vannak kevésbé precíz darabok de a Samsungot én úgy könyveltem el magamban hogy náluk sokkal kevesebb ilyen probléma van a készülékeiknél.ez volt a D900ig.azóta sem lett egy hulladék az összeszerelési minőség de azóta annyi vagy legalábbis majdnem annyi probléma van a Samsungoknál is összeszerelési minőségben mint más márkáknál.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1050) Produkció válasza blueMerle (#1046) üzenetére


Produkció
senior tag

köszi hogy adsz a szavahihetőségemre, kedves tőled :R nem 1 hazudozós csicska vagyok.

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.