Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#552) Produkció válasza legiaap (#547) üzenetére


Produkció
senior tag

én azt nem csípem amikor vkinek totál ellenszenves ez a telo, bejön ide, lehordja minden szarnak, közbe isteníti az összes többi konkurenst, és a végén neki áll feljebb:)...az ilyen emberek vagy a konkurenciától vannak, vagy szimplán írigyek, vagy 1szerűen elfogult idióták....off vége, g800 :P

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#553) Dare2Live válasza Produkció (#549) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Tipikusan a "hamár nem értesz hozzá ne szólj bele."
és még büszke is rá meg nyomja a smileyt meg kigúnyolja a másikat. :C
Röhely, "agyam eldobom, ide már mindenki beregisztrálhat?"

Megsugom jól mondja tockon2: Igen így van az optikai zoom ront a képminőségen. Azért mert nagyon nemmindegy, hogy 4 vagy 10üvegen izé müanyagdarabkán törik meg a fény, hogy hány tag mozog mennyit milyen irányba.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#554) South Velen válasza Produkció (#549) üzenetére


South Velen
addikt

Talán Te is elgondolkodhatnál, mielőtt másokat szidsz, hogy mennyire vagy elfogult és hozzá nem értő.

(#555) tockon2 válasza Dare2Live (#553) üzenetére


tockon2
csendes tag

Dare2Live, köszönöm. Ezért kértem Produkciót, hogy ne is kezdjünk bele,egyszer már kiveséztük.
Produkció: azt hiszem nem kellene ennyire véresen komolyan venni, meg konkurenciáról beszélni. Vélemény és tapasztalatcsere, erről kellene szólnia, nem pedig folyamatos fikázásról, pláne ha előtte nem tájékozódsz megfelelően egy adott témában! Ez kellemetlen mindenkinek, téged is beleértve!

(#556) joey04 válasza Dare2Live (#553) üzenetére


joey04
titán

már le lett írva párszor hogy valamennyit igenis ront az optikai zoom de valaki mindig van aki nem hiszi el... hihetetlen. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#557) Produkció válasza Dare2Live (#553) üzenetére


Produkció
senior tag

és mégis mennyit ront? 1%ot?:D nekem van ilyen telefonom, csináltam vele zoomos és nem zoomos képet is ugyanonnan ugyanarról a tárgyról, AS is linkete ide azt a kamiont....érdekes nekünk miért nem volt rajta SZEMMEL látható képromlás?.....más az elmélet meg a gyakorlat ezt mondták már neked?

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#558) Produkció válasza tockon2 (#555) üzenetére


Produkció
senior tag

toci, ha nem úgy jössz ide hogy ez volt életed legszarabb telefonja akkor talán nem harapnék rád ennyire....ez a tipikus elveszem mások kedvét ettől a telefontól...én megvettem, örülök neki, oda vagyok érte...erre te meg idejössz és szidod mint a bokrot....azért ez senkinek se esik jól...mellesleg ha nincs G800ad akkor nem tudom mit keresel még itt, vagy van? ha igen akkor add el, nem neked való.

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#559) Produkció válasza joey04 (#556) üzenetére


Produkció
senior tag

de mennyi az a valamennyi?:D...mondjon már vki 1 számot, 1 tényt, linkeljen ide 1 tudálékos irományt amibe levan írva....mert amíg a saját készülékemmel ilyet nem tapasztalok addíg írhattok ide akármit nem fog meghatni...

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#560) Produkció válasza Dare2Live (#553) üzenetére


Produkció
senior tag

lehet én vagyok a tudatlan és a hülye, most olvasom mit írtál...."Azért mert nagyon nemmindegy, hogy 4 vagy 10üvegen izé müanyagdarabkán törik meg a fény, hogy hány tag mozog mennyit milyen irányba."....nem csak a lencsék közti távolságot változtatja o.zoomnál? vagy szted oda pakolgatja be sorrba a lencséket vagy mi?:D...nekem ez így kicsit hihetetlen....ha így van akkor elnézést kérek Dare, de nekem ez így logikátlan lenne.

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#561) AS


AS
félisten

Igen is jó a G800 optikai zoomja!! Nem láttátok a kamionos képeimet amik rossz idöbne készültek? :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#562) Atlantis válasza Produkció (#560) üzenetére


Atlantis
veterán

Próbáld meg ezentúl egy HSz-be sűríteni ilyen esetekben a mondandód, arra való a MOD gomb. Az egyik legrosszabb vagy a fórumon ilyen szempontból. 4 percen belül 4 HSz-t írtál.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#563) South Velen válasza Produkció (#560) üzenetére


South Velen
addikt

Nem lehet, hanem biztos.

(#564) Enjoy


Enjoy
addikt

Szval akkor legyen szó a G800-ról! ;)
Lesz fekete színű összeállítás, vagy az csak kacsa hír? :U

► més que un club ◄

(#565) AS válasza Enjoy (#564) üzenetére


AS
félisten

G810 lesz fekete.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#566) South Velen válasza AS (#565) üzenetére


South Velen
addikt

És lesz is G810? Mert már annyi samsungról írtál...

(#567) legiaap


legiaap
nagyúr

Ennek a telefonnak ez az ezüstös szín jobban áll,mint a fekete
És akkor a fekete is fémből lesz,vagy az már műanyag?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#568) AS válasza South Velen (#566) üzenetére


AS
félisten

Persze hogy lesz , ha minden igaz februárban lesz bemutatva a világ legnagyobb mobil bemutatón.
Meg persze még egy rakás szuper készülék lesz ott. Pl ultra edition 3 család.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#569) Thom! válasza AS (#568) üzenetére


Thom!
veterán

az a febr durva lesz..
G810 azon kívül h fekete lesz, semmi másban nem fog különbözni a G800-tól?

(#570) Radioactive válasza AS (#568) üzenetére


Radioactive
tag

U600-U700 széria után remélem javítanak rajtuk :( Bár nekem az U700 nagyon bejön, várom már a telókat :) Bocs az off-ért

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#571) AS válasza Thom! (#569) üzenetére


AS
félisten

Hát még ez is pletyka, de G810 biztos lesz. Nem sok info van.
Lesz még egy kiáltás az pontosan holnap lesz az Amcsiknál Las Vegasban.
Azért is jó mert samsung ot is elég aktív, persze nokia és moto is az lesz.

Pl csak D-koreában kapható 10 megapixels Samsungot amcsiknál mutatatták be pedig ot nem is kapható.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#572) AS válasza Radioactive (#570) üzenetére


AS
félisten

Igen a U600 U700 Samsung mélypontja volt minőség téren,
Ezt én is észre vettem mert el is adtam.

De G600 , G800 al visszatértek minőséghez sőt még jobb mint volt. :R

Viszont félek hogy 10 mm is csuszka telehoz nehéz lesz jó csuszkát csinálni.
Azt mondják a 3 az ultra széria már olded kijelzővel jön ami nem lenne rosz, bár G800 is ugy volt , de végül csak japánban kapta meg a 2.4 collos olded kijelzőt,… :))

Samsung oled kijelzös támadás:

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#573) tockon2


tockon2
csendes tag

A csatabárd elásása végett lenne egy általános, ám szorosan a témába vágó és g800-hoz is kötődő kérdésem: hogyan, milyen elven működik a képstabilizátor a telefonokban és van-e gyakorlati haszna?

(#574) AS válasza tockon2 (#573) üzenetére


AS
félisten

Azt nem tudom hogy működik de van értelme, erről is raktam fel képeket ha visszanézel
Ha nem találod akkor irj.
Képstabilátor + makro szuper eredményt hoz a G800 nál. Viszont akkor nincs vaku.

Szerk
Nah itt van nézd meg:

link

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#575) Radioactive válasza AS (#572) üzenetére


Radioactive
tag

Habár az én G600-am picit lötyög, de nagyon minőségi még így is, csakúgy mint a G800, le a kalappal :)

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#576) South Velen válasza AS (#572) üzenetére


South Velen
addikt

10mm-es csúszka telóhoz is lehet jo mechanikat csinalni: Samsung E840.

(#577) AS válasza South Velen (#576) üzenetére


AS
félisten

Igaz, bár abból nem gyártottak közel sem annyit mint U600 U700. ( nem értem mért mondjuk)

Azt mondják 9 mm is lesz az uj Ultra csuszkás Samsung hogy ebből mi igaz nem tudom.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#580) tockon2 válasza AS (#574) üzenetére


tockon2
csendes tag

Köszi! Én is látom értelmét, de kültéren engem jobban meggyőzött mint beltéren. Azért kérdeztem , mert néhányan csak PV-nak értékelik. Tény, hogy beltérben néhány méterre semmi értelme. Makróban megint úgy tűnik, hogy van.

(#585) South Velen válasza Produkció (#583) üzenetére


South Velen
addikt

Igen tiltott... it's time to ban...
A G800nal be lehet rakni az albumboritokat?

(#586) tockon2


tockon2
csendes tag

Képstabi még valaki? Tapasztalatok?

(#588) Radioactive válasza South Velen (#585) üzenetére


Radioactive
tag

Vhogy biztos, G600-nál be lehet, csak nem tom hogy :D Szal ha itt is akkor vki elmnodaná hogy milyen neve kell legyen az album képnek?

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#589) legiaap válasza Radioactive (#588) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na itt aztán volt moderelás bőven...kár a topikért... :(
Most az albumborítórol van szó?
Az engem is érdekel,mert még én sem jöttem rá,hogy a telómba lehet-e ilyet kitenni.Már mint eddig nekem nem jött össze... :O

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#590) South Velen


South Velen
addikt

Elvileg itt is be lehet, de elvileg az u600-nál is be lehetett, aztán gyakorlatilag meg nem. Itt hogy van ez?

(#591) pikszel


pikszel
őstag

Ebben a kütyüben egy "szimpla" didgitális képstabilizátor működik, ami annyit tesz, hogy szoftveresen próbálja gyorsítani a zársebességet ami magával vonja a magasabb ISO értéket, látható formában pedig a képzajt. Ennek elviekben kisebb képméret (pixelben) a következménye. Itt ezzel mi a helyzet? A hardveres (optika) képstabilizátor pedig vagy egy "lebegő" lencsét (lencsecsoportot), vagy egy szintén lebegő képérzékelőt takar.
Azt viszont nem értem, hogy például ebből is miért maradt ki a rekeszelés (blendézés) lehetősége.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#592) tockon2 válasza pikszel (#591) üzenetére


tockon2
csendes tag

G800-ról nem tudok nyilatkozni, ezért érdekelnek a vélemények, meg a hozzáértő emberek. Viszont Lg-ben tényleg működik a dolog, szebb, élesebb a kép a távoli részeknél, viszont valóban csak kültéren,vagy beltéren napfénynél van értelme használni, egyébként tényleg zajosabb éjszaka. A hozzászólás lényege, hogy nem változik a képméret.

(#593) laszlon


laszlon
csendes tag

nem értem miért butítja a telefonjait a samsung :F

(#594) Radioactive válasza laszlon (#593) üzenetére


Radioactive
tag

Ezt most épp mire értetted?

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#595) Dare2Live válasza tockon2 (#573) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Tudtommal telefonban rendes képstabi nincs, annyit tud, hogyha beálítod/ha érzékeli, hogy remeg a kezed feljebb rakja az ISOt oszt csökken a záridő.

Mileött kitör a botrány: 2 féle stabit nevezünk fotográfiába rendesnek az optikait és a CCD stabilizáltat. CCD stabilizáltrol egy vid [link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#596) Dare2Live válasza Produkció (#560) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Igen te vagy. Természetesen nem kiveszi/berakja hanem a köztük lévő távolságot változtatja.

#573: "más az elmélet meg a gyakorlat ezt mondták már neked? "
Ne nekem akard elmagyarázni a gyakorlatot aki többek közt fényképezéssel keresem a kenyerem.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#597) Thom! válasza Dare2Live (#596) üzenetére


Thom!
veterán

de a mobilokba ha jól tudom szinte csak CMOS van

(#598) Produkció válasza Dare2Live (#596) üzenetére


Produkció
senior tag

olvasd már el hogy mit írtál...te írtad hogy 4 meg 10 ilyen üveg darabkán töri meg a fényt....nem tudom de ezt hogy lehet máshogy értelmezni?....mellesleg mitől lennék hülye ha ugyanazt írtad most le válasznak mint amit én?....573 az nem az...

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#599) Produkció válasza Thom! (#597) üzenetére


Produkció
senior tag

én se hallottam még mobilba másról, de ő általánosságban beszélt...

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#600) pikszel válasza Thom! (#597) üzenetére


pikszel
őstag

Ez a fogyasztás miatt van így, ami akár tizedannyi is lehet, mint a CCD-nél, bár képalkotás szempontjából is van különbség. Ez a mozgó témák fotózásánál észlelhető.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.