Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ThorsHUN válasza Fla$hly (#49) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Egy szoval sem mondom, hogy a te kepeid jobbak, de 2 MP no AF vs 5 MP 3x zoom kozott nem olyan a kulonbseg mint lennie kellene.

(#52) tween válasza ThorsHUN (#45) üzenetére


tween
őstag

A G600-al is csak az az egy gond van,mint az elődeivel : túlélesít!!

[ Szerkesztve ]

(#53) legiaap


legiaap
nagyúr

Feladom a küzdelmet.
Majd ha a kezem közé kerül a teló bizonyítok

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#54) Jadro válasza ThorsHUN (#51) üzenetére


Jadro
veterán

Nem hát. Mert nem attól lesz jobb a minősége hogy nagyobb a pixelszám. Jobb érzékelőlapka kell és jobb optika. Ezek ilyen kis méretben még nem valósíthatók meg. Majd talán idővel. A telefon nem fényképezőgép. Ez van.

( De miért kell ezt sokadszorra is leírni? )

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#55) dragonfx


dragonfx
veterán

a fényképek odaütösek :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#56) legiaap válasza dragonfx (#55) üzenetére


legiaap
nagyúr

Végre az első ember aki dícsér is
:C

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#57) j.bravo válasza Bog (#48) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszi!
A mobiloknál persze tényleg új dolog a rendes, xenonos vaku (mint mindig említésre kerül, a mobil nem fényképezőgép, azaz nem kell egy kalap alá venni őket e szempontból sem). Szóval csak apróság, de ilyen vagyok :) (ma legalábbis)

A cikk egyébként (szokásosan) nagyon korrekt, átfogó képet ad a készülékről, a nyelvezete nem túl laza de mégsem szakzsargonnal zsúfolt és jól érthető.

Whatever.

(#58) Zewa


Zewa
senior tag

Nagyon elszidjátoka kamerát. Egy telefont ne egy fényképezőhőz hasonlítsatok már..
Telefonos mezőnyben viszont elég jó!
Lefikázzátok mert többet vértatok, hiába ez egy frankó telo.
Soká lesz még az az idő amikor egy mobilos kamera eléri egy mostani kompakt gép szintjét.. :U

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#59) papi77 válasza Jadro (#54) üzenetére


papi77
addikt

de mostmár van mihez viszonyítani(telre gondoltam: N95,G600)és ha ezeknek a szintjét nem éri el egy "csúcsgép"akkor ez a fórumtársaknál kiveri a biztit,és jogosan!(lásd K850i)

Az első: NOKIA 1611

(#60) sekli válasza Zewa (#58) üzenetére


sekli
addikt

De most mar legalabb beleraktak egy ilyen periszkopos zoom-ot, ami az ultrakompakt gepekben mar nagyon reg van...

(#61) kovy79


kovy79
őstag

Azt hiszem, megvan a D900-am utódja. :D

Bog: "pikk-pakk lehet nagítani"
"160 megás belső memóriában e fog férni"

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#62) kovy79


kovy79
őstag

Mi a különbség a cikkben szereplő és a képen lévő között?

Mod: innen van.
Mod2: nehogy azt mondja valaki, hogy ez fekete! :D

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#63) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

"A kép gyönyörű, kontrasztos, élénk, egészen addig csodálatos látvány, amíg mellé nem keveredik egy K850i, amely bizony lemossa. A megoldás az, hogy nem kell mellétenni."

Köszönöm, jót nevettem rajta.

kamera tekintetében továbbra sincs előrelépés, nekem az összes 5mps model csalódás: Továbbra is a 3mps K810 az etalon.

btw obi f("ény")értéke mekkora? Mert nekem, gyanus, hogy elhagyták a megszokott 2.8at azaz amit megnyer a nagyobb érzékelőméretena gép azt elveszti a kevesebb fényt az optikára varázsoló obinál.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#64) legiaap válasza kovy79 (#62) üzenetére


legiaap
nagyúr

Semmi különbség sincs,de még csak termék leírás sincs róla.
A boltban szerintem még nem is kapható,csak előrendelhető gondolom.
És a neten nem találtak az ürgék más képet csak a feketét és ezt tették be.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#65) Athos07 válasza papi77 (#17) üzenetére


Athos07
senior tag

Nem mondanád, hogy furcsa (h a g600 jobb képeket készít), ha tudnád, hogy mennyi hátránnyal jár az állítható gyújtótávolság (még ennél az amúgy jó módszernél is).

Egyébként továbbra sem tudom elképzelni, hogy hogy lehet erre a telefonra azt mondani hogy jól néz ki... :F

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#66) legiaap válasza Athos07 (#65) üzenetére


legiaap
nagyúr

Úgy lehet rá mondani kedev kolega,hogy: ízlések és pofonok
Tudod?
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#67) bendzso


bendzso
senior tag

Szerintem nagyon csúnya a telefon(tegyük hozzá, hogy SE párti vok ;) ) meg én is csak erősíteni tudom a többieket, hogy a telefonkmera csak arra való, hogy "hö nincs itt a digim/manum :K, szal jó hogy van a telón"+"úúú né má meg mit láttam bameg /csak parasztosan gyerekek/ :DDD "

[ Szerkesztve ]

(#68) kovy79 válasza legiaap (#64) üzenetére


kovy79
őstag

Csakhogy ezen a feketén mások a gombok is.
Lehet ez egy "prototípus" képe? :F

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#69) legiaap válasza kovy79 (#68) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na látod az előfordulhat ugyanis ez a fekete verziós kép volt előszőr fenn a neten.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#70) AMD Power


AMD Power
titán

Érdekes egy telcsi. A navi rész valami bűn ronda lett. Az EQ hiánya valami érthetettlen számomra.

Az egész cikkben ez a legjobb.

A kép gyönyörű, kontrasztos, élénk, egészen addig csodálatos látvány, amíg mellé nem keveredik egy K850i, amely bizony lemossa. A megoldás az, hogy nem kell mellétenni.

;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#71) papi77 válasza AMD Power (#70) üzenetére


papi77
addikt

:C :DDD

Az első: NOKIA 1611

(#72) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Sziasztok!

A teló kívülről nem igazán jön be, kicsit eltávolodott a tipikusan Samsungos külsőtől - de mint ezt előttem többször írták ez nem mérvadó, hisz kinek a pap, kinek a paplan - viszont a fém test, az nagyon tetszik.
Az biztos, hogy a Samsung mérnökök, a marketingesekkel együtt jól keverik a kártyát, hisz ebben a modellben is - mint az U600/700 testvérpárnál - van olyan hiányosság, butítás, ami a kisebbik tesóban benne van, vagy ott megoldott.
Lehet kérem vásárlás előtt gondolkodni, mégpedig nem azon, hogy melyik telefont vegyem, hanem azon, hogy melyik Samsung modellt vegyem!

A fotók minősége koránt sem jelent mindent, hiszen - mint a SE K850i esetében, ahol a tesztelésre adott modellek csak bétás szofttal voltak - a piacra kikerült, szoftverfrissített modellekből ki lehet hozni azt, amit a mérnökök beletettek.

Az autó panorámakép technikáján kissé elképedtem milyen ötletes, aztán látom a kicsit elcsúszott képet, és konstatáltam, hogy inkább maradok a SE jól megszokott módszerénél.

Idézek a cikkből:

"A kép gyönyörű, kontrasztos, élénk, egészen addig csodálatos látvány, amíg mellé nem keveredik egy K850i, amely bizony lemossa. A megoldás az, hogy nem kell mellétenni."

Na ekkor a kiskutyám (aki 6 hetes és nagyon édi) felriadt az álmából, akkorát derültem. :DD

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#73) joey04


joey04
titán

hát...csalódtam.sejtettetm hogy komprumisszumos lesz a dolog kérdezgettem is hogy nem lesz-e olyan butítás mint az u600-u700 esetében.és sajnos igazam lett.ott is gyengébb képeket csinál az u700 mint az u600 és ott is gyengébb a videó is.az optikai zoomtól többet vártam bár természetesen sokkal jobb mint az eddigi értelmetlen digitális.összességében jók a képek de a G600 jobbakat csinál ami számomra elfogadhatatlan. a régi menüről ne is beszéljünk, ebben is reménykedtem hogy nem ez lesz de mégis.külsőre nekem nagyon bejön a teló de ez kevés.azon pedig ledöbbentem hogy a k850 kijelzője szebb.főleg azután hogy k800 tulajként mondom hogy a D900 kijelzője egy hangyányit szebb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#74) Squirrel


Squirrel
őstag

Nagyon vártam én is ezt a telót, ilyet szerettem volna venni... hát bizony engem is csalódás ért. A kamera az nem érdekel, szerintem a linkelt 3mp-es képek már bocs, de számomra semmivel nem jobbak, mint ennek a telónak a képei (ízlések és pofonok). Kár a képeken vitatkozni, a telefon tényleg max. arra jó, ha nincs az embernél rendes fényképezőgép, akkor is meg tudjon örökíteni valamit. Nyaralásra nyilván nem ezt viszem el fényképezni, de a hétköznapi életben soha nincsen nálam fényképezőgép, örülök, ha az irataim, kulcsom, telefonom elfér a zsebemben. Viszont én sem értem, h. a G600 után miért nem tudták annak legalább a menüjét és video felbontását beletenni??? Külsőleg nagyon nagyon tetszik, szeretem a fém telefonokat. Nem lehetne belebarkácsolni ebbe a külsőbe a G600 belsőjét??????

(#75) S e t h


S e t h
nagyúr

csalódtam a kamban, sokkal többet vártam, nagyon bevotl harangozva, ehhez képest :Y

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#76) legiaap válasza S e t h (#75) üzenetére


legiaap
nagyúr

Te miről beszélsz?
Bocs az előbb még más volt neked kiírva.Arra vonatkozott a kérdés.
:F

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#77) joey04 válasza S e t h (#75) üzenetére


joey04
titán

Jó volt a Heroes?? :))
én még várok a feliratra. :D

tényleg kicsi gyenge a kamera!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#78) Zsolto válasza legiaap (#18) üzenetére


Zsolto
őstag

Minden tiszteletemet latba vetve megjegyzem, hogy a szoftver brutális zajcsökkentési igyekezetét nem semmilyen "tapasztalat" és "gyakorlás" nem fogja tudni kiküszöbölni. Nézd meg a bokrok lombját, a füvet -- zöld spenótfőzelék mind, hiába a másfél megás fájlméret. Ez nagy kár, hiszen az "igazi" fényképezőgépekben sincs több memória(kártya), szóval a Samsung nem védekezhet azzal, hogy spórolásból tömöríti agyon a képeket. Nyilván az az ok, hogy a pici képérzékelőn erős a zaj, ami elnyomná a finom részleteket, ezért jön a maszat-algoritmus és a spenót.

Amikor egy fényképezőgép(nek kikiáltott mobiltelefon) próbaképeit nézem, az első, amit megvizsgálok, hogy mi látszik a gyep apró szálaiból és a távoli lombokból. Ha maszat, akkor már lapozok is -- felejtő. Ha elfogadható, akkor megnézem a kép sarkainak az élességét. Tudom, ez szigorúan hangzik, de a gyártók késztetnek erre: ha nem akarnák megetetni velem a sok megapixellel és az optikai zoommal, hogy "igazi" fényképezőt akarnak készíteni, akkor elfogadnám a gépet olyannak, amilyen. De így...

Akkor már százszor inkább egy U700, az legalább kicsi és könnyű.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#79) bendzso válasza Zsolto (#78) üzenetére


bendzso
senior tag

én is Zsolto véleményén vagyok, a spenótot én sem szeretem! ;]

(#80) AMD Power válasza Zsolto (#78) üzenetére


AMD Power
titán

Samsungban a D900i nekem véglet. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#81) S e t h válasza joey04 (#77) üzenetére


S e t h
nagyúr

véletlenül ide kezdtem írni , még jó, hogy lehetett javítani :DD

Én a gyenge n95öm után vártam vmi brutálisat de egyelőre csak lesek mire votl ez a nagy beharangozás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#82) orbano válasza joey04 (#77) üzenetére


orbano
félisten

melyik heroes? :U ha az s02e05, akkor fain volt :B .... jujj má van 06-is :Y

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#83) hulk91


hulk91
csendes tag

fúú rohadjon meg hogy mijen állat ez a teló :DD és a legjobb benne hogy samsung :C
Ahogyan elnéztem az adatait gondolom felfog érni egy jó videókártyával sajna :(

kb mennyinél fog kezdődni az alapára ??? :F

(#84) Ste


Ste
addikt

nem rossz telefon főleg a fém burkolat miatt (fényképező hatás ;) )
de a szoft-ja kicsit kiforratlan, pláne a kistesóhoz képest

nem akarják őket versenyeztetni? vagy vajon miért?

(#85) Enjoy válasza hulk91 (#83) üzenetére


Enjoy
addikt

Nem kell félni, nem fog Nokia magaslatba lenni a kezdőára! :)
sztem 110k-val fog kezdődni, egy hónap múlva pedig már 100 alatt lesz!

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#86) tween válasza hulk91 (#83) üzenetére


tween
őstag

Maximum 110K-val indít!

(#87) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

Részletes teszt:

mobile-review

Érdemes megnézni az összehasonító fotókat az N95-el..

(#88) AS


AS
félisten

Nekem tetszik, végleges szoftal még jóbb képeket csinálhat. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#89) Viktor0610 válasza AS (#88) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mondjuk inkább azt, h. frissített szoftverrel, mert Bog szerint ez a végleges "fényképező" szoftver. ;)

Samsung Galaxy A54

(#90) Radioactive


Radioactive
tag

Sziasztok!
Én a D600-asom szeretném a G600/G800 duó egyikére lecserélni, a mostanival maximálisan elégedett vagyok, számomra tökéletes képeket készít, csak a makró hiányzik, de nálam elég komoly fanatizmus van az új telefonok felé, nem is cserélném le, csak kicsit megalomániás vagyok... :D Sajnos bármennyire is ott van a plecsni a cikk végén, a G800 nem győzött meg, pedig erre a telóra vártam már mióta az első képeket megláttam. Fém ház, lencsevédő (nálam ez fontos mert ez az egyik dolog ami nem tetszik a D600-ban), és ami nagyon fontos, a kamera. Nekem sajnos nincs digitális kamom, és megpróbálom, eddig sikerrel, telefonnal helyettesíteni azt. Amikor elolvastam a G600 tesztjét, nagyon boldog lettem, gondoltam, hogy ha az olyan képeket készít, akkor mi lesz a G800-assal. Hát amire gonodltam, az nem lett. Eddig csalódtam, bárhol néztem képeket amiket csinált, még az N95-nél is rosszabbak (elnézést, csak nem szeretem a Nokiát :) ) Valamint a másik dolog ami zavar a D600-ban a menü, méghozzá hogy nem testreszabható. Levonva a konklúzióimat, mivel nekem nagyon fontos a kamera, úgy gondolom a G600-as eddig nálam a befutó, de csak hajszállnyival. 3G-t nem használom, tehát az adatkommunikációban nálam ugyan az a kettő, sőt, még wapozni sem wapozok soha, bluetooth a lényeg meg USB, az meg mindkettőnél van. Szerintetek érdemes-e a "pulton hagyni" egy G800-ast egy G600-asért? Mert tanácsok nélkül ezt a lépést nem merem megtenni :)

Előre is kössz a választ :)

Ui.: Karácsonyig még biztos várok a telefon-vétellel, esetleg egy frissitett szoft rendbe hozhatja a kamot? És ha igen akkor ha nem szolgáltatónál veszem a telt akkro is tudják nekem frissíteni?

[ Szerkesztve ]

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#91) Squirrel válasza Radioactive (#90) üzenetére


Squirrel
őstag

Én is ugyanebben a cipőben járok. Nagyon vártam a G800-at, főleg a G600 után, de nagyot csalódtam az elvárásaimhoz képest. A design-ja nekem nagyon tetszik, de szerintem maradok a G600-asnál. Addig még én is várok, míg meg nem jelenik a 100%-ig végleges teló (adok még 1 esélyt....)

(#92) AS válasza Radioactive (#90) üzenetére


AS
félisten

Hát ha nem kell 3g akkor egyértelmüen G600 És kamerában most a legjobb valoban, :)
És testre szabható menü is nagyon jó.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#93) AS


AS
félisten

Ujabb nagy nagy kamera teszt! itt azért már jobb képek készültek!
3 megapixelsben meg nagyon szép.
Nagyon szép telefon ez az oldal mindig ugy tudja lefényképezni telokat hogy visszaadja a válóságot.
Látszik hogy oroszok nem nagyon vigyáznak a telcsikre
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#94) Gubro válasza Zoltanfi (#87) üzenetére


Gubro
senior tag

Eldar nem a végleges telefont tesztelte, ehhez képest nézzétek a képeket.
Segítek: hasonlítsd össze a "C" gombot a két telefonon.

@AS #93: ez sem a végleges, az ennél jobb képeket csinál.

[ Szerkesztve ]

(#95) AS


AS
félisten

Tényleg! Nálatok más a C gomb.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#96) legiaap válasza Zoltanfi (#87) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezek nagyon jó kis teszteket szoktak összedobni.
Csak néztem mikor az N95-öt mellé tették.
Pont akkora
:Y
Asszem megvárom a Samsunghoz való visszatérésemhez a következő telót.
Ha ebbe az új menü lenne akkor gondolkodás nélkül megvenném,a kamerából meg kihoznám a maxot.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#97) Bog válasza legiaap (#96) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mi is mellétettük: itt

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#98) legiaap válasza Bog (#97) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát nem pont mellette van,mert a K850i köztük van
:DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#99) AS


AS
félisten

Elöb linkeltem ha telorol képet kell késziteni ök legjobak:
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#100) legiaap


legiaap
nagyúr

vegyes

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.