Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) zsoca929 válasza legiaap (#950) üzenetére


zsoca929
aktív tag

Ha mondjuk mindkettőt 640*480 ban használnám(240*320ban jobb az LG)
de 640ben mindkettő 30fps-t tud..asszem
Akkor mondjuk melyik lenne a tutibb??
Az az igazság,h nem tudok dönteni abszolut és ezért kérem a segitséget!

(#952) legiaap válasza zsoca929 (#951) üzenetére


legiaap
nagyúr

A G800 240 x 320-ban vesz fel 30 fps-el, míg a Viewty VGA-ban vesz fel 30 fps-el vagy 240 x 320-ban 120 fps-el. Akkor szerinted melyik is a jobb videóban?
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#953) zsoca929 válasza legiaap (#952) üzenetére


zsoca929
aktív tag

Jah hát akkor igen..
nem tudtam h a Samsung nem vesz 30fps-t 640-ben..
Akkor ténylegebben jobb az LG,de akkor tényleg csak ebben ...

(#954) gyuromoj


gyuromoj
veterán

üdv!
ugy néz ki hogy még a héten sikerül szert tennem egy ien készülékre! :D
Sokat vaciláltam a G600 és G800 között, de azért nyert az utóbbi mert azt tudom olcsón megvenni! :)
Remélem nem fogok benne csalódni, és majd annyi hasznát tudom venni mint a K800i-mnek!
Habár az is megmarad :DD :DD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#955) Thom!


Thom!
veterán

G810
VGA@30fps
QVGA@120fps
:C

(#956) Viktor0610 válasza Thom! (#955) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De rámentek a gyártók erre a szükségtelenül nagy kép/mp-számra?! :U

Minek? :F

Samsung Galaxy A54

(#957) Gabesz84 válasza Viktor0610 (#956) üzenetére


Gabesz84
őstag

hogy minel nagyobb SD kartyat kelljen belejuk venni.
ez egyfajta árukapcsolás lehet :D

(#958) Produkció válasza Gabesz84 (#957) üzenetére


Produkció
senior tag

az összeesküvés elmélet:D

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#959) Viktor0610 válasza Gabesz84 (#957) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A másik lehetőség, h. nem tudnak már mit fejleszteni...

Ami azért gáz, mert bőven volna még mit... Akkumulátor, szoftver...

Samsung Galaxy A54

(#960) mark83bp


mark83bp
tag

megszereztem a g800-t.. nekem eddig nagyon begyün;) nem bántam meg semmiképpen sem...a "puritánsága" meg nekem már kánaán a sharp v903-m után :))

csak a fülessel nem vok megbékélve.. bezzeg a g600-hoz normálisat adtak..
nem tudja valaki hol lehet olyat venni??? báár..akár egy átalakító is ok lenne..mert még megvan valahol a jó öreg agybadugós se-fülesem :C

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#961) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Üdv!
Mától én is G800 tulaj vagyok! :DD
először kicsit meglepett a nagysága, de sztem meg fogom szokni!
eddig nagyon bejön a készülék!
pár kérdésem lenne:
1.Az órát át lehet-e állitani digitálisra?
2.Képernyőkímélőnek be lehet-e állitani digitális órát?
Egyenlőre csak ennyi lenne!

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#962) legiaap válasza gyuromoj (#961) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az órát teheted digitálisra
Képernyőkímélő nincs

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#963) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Az a baj hogy az órát nem birom átállitani digitálisra!
A telefon T-Mobile függő!
lehet hogy az a baja?
aki tud segitsen hogy birnám megcsinálni!

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#964) beci válasza gyuromoj (#963) üzenetére


beci
őstag

Beállitások-Kijelzés és világitás beállitások-Kijelzés beállitások-Háttérképek-vedd ki a pontot az eleven világból (pld tedd "képek"-re),majd utána tudod állitani az óra kijelzésében.
Eleven világnál fix az analóg óra,és a betüstilus is.

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#965) Chanel


Chanel
tag

Sziasztok.Tudnátok olyan oldalt linkelni,ahol játékokat,és témákat tölthetnék a telóra.hálás köszönet

(#966) beci válasza Chanel (#965) üzenetére


beci
őstag

Témát sajna nem tudsz tölteni rá.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#967) fullextra


fullextra
tag

uuu... ez is milyen szép :DDD

(#968) stormy89


stormy89
csendes tag

hello.eddig k850i m volt az sötétben nagyon szép képeket csinált.aztán lecseréltem a g800ra.azon még tultettem magam hogy ebben sincs fotofény csak vaku,de hogy ennyire nem ér semmit a vakuja az már fáj.... :W

(#969) legiaap válasza stormy89 (#968) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt már többször kitárgyaltuk itt.
Nem olvastad?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#970) stormy89 válasza legiaap (#969) üzenetére


stormy89
csendes tag

de olvastam sok mindent,de ennyi irást nem tudtam átnézni.nagyon furcsak ez a vaku,márha annak lehet nevezni

(#971) Produkció válasza stormy89 (#970) üzenetére


Produkció
senior tag

mit lehet ennyire szarakodni 1 vakuval, minden telónak van gyengéje és kész, 2méterig jó a vakuja, az felett meg nem, ennyire 1szerű.

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#972) stormy89 válasza Produkció (#971) üzenetére


stormy89
csendes tag

jo,ez igaz,de 120 ezerért már ennyit el lehetne várni egy telefontol,föleg ugy hogy a k800 1 évvel ezelött ezt jobban megoldotta.nagy csalodás,a képek pedig mosottak ha vakuzok

(#973) Dare2Live válasza stormy89 (#972) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

k800 már joval több mint 1éves, képminöségre pedig vakus esetekben agyonveri a G800at, nem vakus esetekben csak uazt a szintet hozza.
De legalább 29.900ftért megkapható 2év elöfizuval, függetlenül meg tuti nincs sokkal 50K fölött.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#974) Produkció válasza stormy89 (#972) üzenetére


Produkció
senior tag

milyen 120ról beszélsz?:D lol akkor eladom neked az enyim 110ért, kell?

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#975) Produkció válasza Dare2Live (#973) üzenetére


Produkció
senior tag

k800 azt a szintet hozza? azért ne túlozzunk már, haveromnak van k800-a, szép képet nyom, de közel se olyan mint a g6-8száz.

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#976) Dare2Live válasza Produkció (#975) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

igen: bőven.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#977) South Velen válasza Dare2Live (#976) üzenetére


South Velen
addikt

legalabbis monitoron nem nagyitva.

(#978) Produkció válasza Dare2Live (#976) üzenetére


Produkció
senior tag

lehet hogy AS elfogult a samsungokkal kapcsolatba, sőt biztos, te viszont az ellenkezője vagy :K

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#979) South Velen válasza Produkció (#978) üzenetére


South Velen
addikt

De Dare2Live kozelebb all a valosaghoz.

[ Szerkesztve ]

(#980) Produkció válasza South Velen (#979) üzenetére


Produkció
senior tag

azért az nagy baromság hogy a k800 jobb vagy közel olyan jó képet nyom mint a g6-800...

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#981) AMD Power


AMD Power
titán

Szerintem a K800i nem is érdemes össze hasonlítani a G800-al.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#982) South Velen válasza Produkció (#980) üzenetére


South Velen
addikt

ha a felbontast nem szamitjuk, ugye... egyebkent ez szerintem se igy van, de azert nem olyan nagy a kulonbseg. foleg a g800-hoz kepest.

(#983) AMD Power válasza South Velen (#982) üzenetére


AMD Power
titán

3MP-ben már nincs "nagy" különbség köztük.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#984) South Velen válasza AMD Power (#981) üzenetére


South Velen
addikt

egyikre sem cserelnem le a d600-am!

(#985) Produkció válasza AMD Power (#983) üzenetére


Produkció
senior tag

akkor se jobb a k800 :DDD ez már vicc kategória lenne akkor :DDD

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#986) stormy89 válasza Produkció (#985) üzenetére


stormy89
csendes tag

jah,én még 120 ért vettem.bár nem is a sarki 5négyzetméteres lebujban.tudom hogya k800 több mint egy éve van!de lazán hozza azt a szintet amit ez a telefon.lehet hogy kár volt cserélnem.k850 nel jobban jártam volna a fotofény miatt,de annak meg lassu a szoftvere

(#989) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Már bánom, hogy nem az N82öt hoztam pldnek, mind1, abban legalább erős jó vaku van.

kezdek egy új hszt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#990) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

A lényeg a marketing. A több jobb. Az utcán rohangálnak az 5mps körömpiszok érzékelős müanyagobis mobiltelefonok.
Eközben egy 3-5éves vaterán/ebayen 10-15.000Ftért vesztegetett 3mps kompakt szimplán összeveri őket képminőségben.

Ugyanez jellemző a kompakt szegmensre is 1/2.5" inch átmérős 8-10-12mps kompaktok mindenfele. Ezeket egy Canon 300D vagy egy Nikon D50 a maga 6mpjével szimplán alázza őket képminőségben. btw érdemes pár szegmensel feljebb nézni belépni a profi fényképezés világába. Egy tavaly évvégén bejelentett Nikon D3 1millió forint és mint egy kompakt: 12MP.
Mert egy fotóst egy 300D/50D/D3 tulajt nemtudsz átverni a marketingrizsával. A nagy átlag 9x%ot meg igen.

Idézek innen egy jelenleg egyik legjobbnak kompakt tesztjéböl[link]
"Komolyabb, behatóbb tesztre nem volt időm, de a lényeg már így is látható. A képek felbontása (részletgazdagsága) még ISO 100-on is nagyon alacsony. Itt talán eléri az 5MPx-t. Hogy ez az objektív hibája-e, vagy az erőteljes zajszűrésé, azt nem tudom, de igazából nem is túl fontos. "
Hát ha egy mobilhoz képest mindenképp komoly obi egy mobil CCDhez képest óriási nagy 9mps CCDre 5MP kirajzolása bajos akkor egy mobilnál mi lehet a helyzet? Mert a zajszint a mosás az mp növelésével nő. És a felbontás? Ja az nem.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#991) Gabesz84 válasza Dare2Live (#990) üzenetére


Gabesz84
őstag

Valóban durva marketing van, de azért a kategóriákat ne keverjük. Itt telefonról van szó, ami nem fényképezőgép, sőt.
Az EOS 300D meg nem a home usereknek való kompakt kategória. Volt a hétvégén a kezemben egy, és hát nem olyan triviális kezelni, és nem hogy zsebre nem rakod de még az ember nyakát is húzza.
Kompakt gépek közt meg valóban lenyomják a jobb 3MP-esek, de ezeket nem lehet már kapni, (használtan meg...) valamint az még egy kütyü.
A mostani normálisabb 5-6 MP-es kompaktok meg nem olyan 50-60k környékén vannak, szal szerintem van letjogosultságuk az ilyen telefonoknak.

(#992) Produkció válasza stormy89 (#986) üzenetére


Produkció
senior tag

te miről beszélsz? 90 a vodába, én ott vettem, előfizuba 75volt, ha neked annyi eszed volt hogy 120ért megvetted akkor :C ja és én is ahogy bejött rá pár napra vettem meg...

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#993) Produkció válasza Dare2Live (#990) üzenetére


Produkció
senior tag

nem értem hogy jöttek ide a fényképezők, egyértelmű hogy a mobilok sose érik el a fényképezők minőségét, persze a sose szót sose kell kimondani:D....de van rá 1%esély...a kompakt gépek hiába nagy mpsek általában szarabbat nyomnak mint a profibb társaik, ez is tiszta sor.....nekem van 1 nem olyan profi, de azért egész jó gépem, konica z20 asszem, 5megás cucc, mondanom se kell milyen képet nyom a g800hoz képeset, összehasonlítani jó dolog, de nem lehet belőle sok következtetést levonni :K mert minden konklúzió azzal végződne hogy hát igen ez azért van mert ez 1 telefon az meg 1 kimondottam fényképező, de jó látni azért a minőségbeli különbséget :K

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#994) Dare2Live válasza Gabesz84 (#991) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Sehol nem kérdőjeleztem meg a mobil telefonok fényképezőgépének mivoltját, még ha te ezt is akarod kihozni a hszemböl.

Egyébként az árban is tévedsz: "A mostani normálisabb 5-6 MP-es kompaktok meg nem olyan 50-60k környékén vannak, szal szerintem van letjogosultságuk az ilyen telefonoknak."

Canon PowerShot A570 IS 41.000ft boltbol ujonnan. Prima fényképezőgép.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#995) legiaap válasza Dare2Live (#994) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt inkább itt vitassátok meg: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#996) Dare2Live válasza Produkció (#993) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

analógia. A kompakt gépeket uez a probléma sujtja.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#997) stormy89


stormy89
csendes tag

jajj de naggyon okos itt valaki,függetlenül került 120ba,nem az [...*] vodafonos [...*] vettem meg mint egyesek

*

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#998) Produkció válasza Dare2Live (#996) üzenetére


Produkció
senior tag

igen, de szerintem is van értelme telefonokba fényképezőt nyomni, 1 idő után elérik azt a szintet amivel már nagyon szép és élvezhető képet fognak nyomni, mint most egy 2-300ezres "profi" gép....persze az lehet hogy még 10év lesz, de mindennek eljön az ideje.

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#999) Produkció válasza stormy89 (#997) üzenetére


Produkció
senior tag

már ne is haragudj te vadbarom ugyanaz a 2 telefon :C a különbség az hogy a tiedbe bármilyen kártyát rakhatsz az enyimbe meg vodás megy csak, mellesleg amúgy is évekóta előfizetéses vagyok, másrészről meg függetlenül se 100volt az ára hanem 98....de ha neked 120at is megért akkor élvezd, nem veszem el az örömöd :))

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#1000) legiaap


legiaap
nagyúr

Nem kéne személyeskedni itt. Ne rontsátok már el ezt a topikot!
És az előbb linkeltem hol beszéljétek meg a hasonlítgatást!

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.