Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) AS


AS
félisten

3 G800 tulaj már van itt. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#302) fine77


fine77
csendes tag

v.ok. :K

(#303) AS


AS
félisten

Kicsit OFF de hihetetlen jo lett a UJ samsung.hu! Végre ere vártam már 3 éve!
Szuper modern 2007 szintü. :)
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#304) AMD Power válasza Bibby (#292) üzenetére


AMD Power
titán

Szigorúan G600. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#305) mark83bp


mark83bp
tag

Én is hasonló dilemmával küszködök..azaz G600 után vártam a G800-t..hogy most..végre lecserélem a sharp 903-t..de kicsit idegel hogy ennyit kihagytak belőle... bár a sharp puritánsága után már minden jöhet;) a se K750után furi volt..de a minőség kárpótolt mindenért...
külső alapján g800...de a menü az meg G600...ez talán döntetlenre kigyün...
video ---- 3x zoom és jobb vaku...ez is döntetlen...
jobb füles ---- szebb kijelző...hááát..fülest lehet még utólag venni hozzá;)

a szervező dolgok..és egyébb adatátvitel engem nem érdekel..a böhöm digigépemmel nem fogok rohangászni csak nagyobb kimozdulásoknál-nyaralásoknál..tehát az időm 90%-ban ezzel fotozok ha ahhoz támad kedvem...

ha valakinek már sikerült a kettőt összehasonlítania... kijelzőben mekkora a különbség?
és hogy a G800 most a végleges szofterével..detto? esetleg jobb? képeket készít mint a G600?
nagyon thanks mindenkinek...ha kicsit zizi lett sorry..de kicsit sok a vizsgám manapság ;)

hja..ár nem számít..ha már kiadok 70-80-t..akkor kitudok adni 90-100-t is...

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#306) AS válasza mark83bp (#305) üzenetére


AS
félisten

Igen G800 végleges szofverel jobb képeket készít , amit itt látsz a teszt oldalakon régebbi szofverel készültek.
Ezt onnan tudom hogy PL megkérdeztem mobilportálos cikirot hogy neki milyen szoftverű g800 a volt és enyém újabb volt.

G600 menüje szebb és testre szabható , de a G800 menüjében több lehetőség és funkció van és gyorsabb is.

G600 nak 2.2 collos kijelzője van a G800 nak 2.4 collos, látszik méret különbség rendesen.
Szerintem nagyobb kijelző jobb mint a kisebb.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#307) mark83bp válasza AS (#306) üzenetére


mark83bp
tag

G800 jobbakat is készít? pedig én már 1 döntetlennek örültem volna :C
a menüért annyira nem fáj a szívem..mert a live után már minden jobb :DD
a fülese akkor csak 1 "normális" füles? de hozzá lehet szerválni a g600 agybadugósát ugye? mert én a k750nél annyira megszerettem hogy még a sharp v903-hoz is hozattam angliából átalakítót hogy azt használhassam

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#308) AS válasza mark83bp (#307) üzenetére


AS
félisten

Ezt nem tudom mert akkor mind a 2 teloval egy dolgot kelene fényképezni, akkor derülne ki.
Roszabb fényviszonyok, vagy sötétben viszont G800 nyer , nagyon jol jön a Xenon vaku.

Ugyan azt az új csatlakozót használja mint a G600, tehát ha betudod szerezni a G600 fülesét akkor semmi probléma.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#309) Coyote2000


Coyote2000
őstag

köszi a válaszokat, ránézek a G600ra is

(#310) Produkció válasza fine77 (#300) üzenetére


Produkció
senior tag

nekem bőven elvan a farmer zsebembe, jól érzi magát, kemény 25g-mal nehezebb a k750emnél, nem vág földhöz:)

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#311) Produkció válasza AS (#306) üzenetére


Produkció
senior tag

milyen gombpárossal tudom megnézni a telom szoftverét?

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#312) joey04


joey04
titán

[link]

Itt a harmadik helyen végzett a Samsung.de csak 2 pont a lemaradása!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#313) mark83bp


mark83bp
tag

[link]

ez is egy összehasonlítás..csak eleve negatívan nézik..meg bénák is...

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#314) AS


AS
félisten

Pedig ez a Lg joval roszabb képeket készit mindt a N82 G800. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#315) Bibby válasza AS (#314) üzenetére


Bibby
addikt

Mennyire meglepődnék ha véletlenül nem a samsung nyerne nálad. :)
Amúgy a kép alapján elég gyér a vakuja a többihez képest...

Ελευθερια η θανατος

(#316) Produkció válasza joey04 (#312) üzenetére


Produkció
senior tag

a sony ezekszerint nem vmi ász ;)

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#317) AS válasza Bibby (#315) üzenetére


AS
félisten

Hát akkor kezdheted , mert Nem mondom hogy G800 kamerája jobb mint a N82 é.

De másik 2 k850 ás Lg 990 nél jobb.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#318) joey04 válasza Produkció (#316) üzenetére


joey04
titán

áhhh!Förtelmesen gyenge...Erre bűn ráírni hogy Sony Ericsson. :W

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#319) AS


AS
félisten

Ujabb teszt!
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#320) Radioactive válasza mark83bp (#313) üzenetére


Radioactive
tag

Erősen off de itt nagyon lehúzzák a Samsung G600-ast, de szerintem nem csinál ilyen rossz képeket, elég ügyetlen komák lehettek...

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#321) AS válasza Radioactive (#320) üzenetére


AS
félisten

Index egy fikázo buta oldal.. :((

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#322) Produkció válasza AS (#321) üzenetére


Produkció
senior tag

:K eleve a cikk címe :W

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#323) fine77


fine77
csendes tag

...hali. valaki vett már g800-hoz valami telótokot, ami bevált, ill. lehet valahol samsung nyakpántot találni hozzá ;) v.hol...

(#324) AS


AS
félisten

Elkezdtem tesztelni a G800 kameráját úgy hogy minden beálltást kipróbálok ugyan azon a képen , mi hozza legjobb minőséget stb.
majd irok. :)
Nem lesz egyszerű mert nagyon sok beállítás van.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#325) Produkció válasza AS (#324) üzenetére


Produkció
senior tag

fényviszonyokat is írj plz, és 1 gombkombit hogy mivel tom megnézni a telom szoftververzioját

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#326) Jankec9221


Jankec9221
csendes tag

Sztem faxa minden, bár itt a teszt letört 1 kicsit a fényképezés terén (igaz igaz a mobil nem fényképező) [link]
Jah ennyit a sony-ericssonról :DD

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung G800, mert most az i900 kell :D

(#327) AS válasza Jankec9221 (#326) üzenetére


AS
félisten

Egyszer már lett linkelve, meg az is meglet beszélve hogy ami ott van az nem mérv adó.
Tisza amatörök..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#328) joey04 válasza AS (#327) üzenetére


joey04
titán

De azt eltalálták hogy messze a K850 a leggyengébb a mezőnyben! :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#329) mark83bp válasza joey04 (#328) üzenetére


mark83bp
tag

jaja..azt nem volt nehéz... pedig annó a K750el elverték a mezőnyt...

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#330) Jankec9221


Jankec9221
csendes tag

Jó jó addig nem jutottam el csak bele beleolvastam a topikba aztán felbaxtam az agyam h h dicsérik a 850 t .
Bocs h én "tudatlan" belinkeltem megint :))

Eladó Samsung G800, mert most az i900 kell :D

(#331) fine77


fine77
csendes tag

...pedig valósnak tünik a 'link', nem tudok összehasonlítani köztük, de alá tudom támasztani a /G800/ még nem 'az a bizonyos!' mobil-fényképező.., hanem... fényképező-mobil..,/s valószinű a többi 3sem/ amúgy a linkben szereplően, s a valóságban is messzemenően a legszebb, legigényesebb telefon a G8...! :K

(#332) fine77


fine77
csendes tag

...tesztelgetésem alapján, több nap távlatából.., igazából egy gyengét tudok vélni álltalános felhasználóként.., a 'vakú'.
Minden részletében csúcsteló a G8(!), de a kevés fénynél való f.képezés nagyságrendileg rosszabb minőséget produkál mint egy hasonló parával rendelkező dig. fényképezőgép..
Ezt abszolult nem a teló technikai tudásának vélem..., mivel saját tesztem alapján, kevés fénynél.., /szoba lámpánál ! / gyenge, nagyon sötét képet produkál 2m távolságtól távolabb bármely beállással /vakúval/, viszont sokszori probálkozásra megpróbáltam a telóval való fényképezést és az olymp...fe240....fényképezővel való vakúzást úgyan-abban az időben, /az-az a telóval vakú nélkül f.képezni, s a fényképezővel vakózni 'alá'/.., így tökéletes képet készít, nagyobb terjedelemmel, akárcsak nagy fénynél 'bent', ill. szabadtéren!
Valószinünek tartom belátható idön belül, beépítik a kényképezőkkel azonos fényerővel bíró vakúkat a telókba /én most kb. fele erősségűnek vélem mint a f.képezőm/, hiszen belegondolunk az aksiméretük és kapacitásuk már egyforma... ;)

(#333) Produkció válasza fine77 (#332) üzenetére


Produkció
senior tag

én a vakut szúrtam ki 1ik nap, asszem be is írtam ide a fórumra hogy "elégedetlen" vok vele....dehát még így is csúcs teló ;) én is a szobámba lámpafénynél egy 4méterre lévő fotelt már csak olyan mosottan tudtam lefényképezni.... :((( viszont 1ik nap a suliba kattintottam vele 1et 1 jól bevilágított terembe(nap) és gyönyörű képet nyomott...fel is töltöm mindjárt

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#334) legiaap válasza Produkció (#333) üzenetére


legiaap
nagyúr

Várjuk a képet

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#335) legiaap válasza fine77 (#332) üzenetére


legiaap
nagyúr

Már beépítették az olyan vakut...lásd Nokia N82
;)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#336) Produkció válasza Produkció (#333) üzenetére


Produkció
senior tag

minden kép 5mp-be van és 2re lett összenyomva a feltölthetőség kedvéért.
konyha este lámpával vaku nélkül
szöveg nappal suliba képstab nélkül
este vakuval szoba 4méteres táv-homály
suliba napfény képstab nélkül

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#337) AS


AS
félisten

Azért nem rossz a vakuja, mert korom sötétben is jól lehet vele ember fotozni meg tárgyat, persze ha csak közel van.

Viszont rossz fény viszonyoknál valóban segít.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#338) legiaap válasza Produkció (#336) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezek a képek nem lettek a legjobbak,még így 2 MP-be sem,akkor 5-ben még rosszabbak... :O
Most azt mondom,hogy vagy a gépezet kevés,vagy Neked kell még gyakorolni

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#339) AS


AS
félisten

Közben itt a kamera teszt
A nyert beálitás: Iso 100, makro és képstabilzáror, fénymérés normál

Kat képre hogy 5 megapixelsben nézd meg



vaku erös volt ide:


Automata mod , nem jó:

fénymérés korigálásolk

A best kép makro , stbilizátor, iso100.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#340) joey04 válasza AS (#339) üzenetére


joey04
titán

na ezek már jó képek. :K
viszont az origos teszt arra tényleg jó volt hogy kiderüljön:a vaku az gyengébb mint amilyennek elvárná az ember.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#341) AMD Power válasza AS (#339) üzenetére


AMD Power
titán

Jók lettek ezek a képek. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#342) AS


AS
félisten

Igen, és Kamerás teloknak legrosszabb hónap a tél, tehát G800 nagyon jó képet fog készíteni tavasszal meg nyáron is, megvan hozzá az optikája.
Ja kaptok mindjárt vakus képeket , is és 100% sötétben képeket is vakuval.
:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#343) legiaap


legiaap
nagyúr

Ezek a képek tényleg jók lettek,de azért a G600 még mindig jobb szerintem... :F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#344) AS válasza legiaap (#343) üzenetére


AS
félisten

Tul sokat vársz a G600 tol azért annyira nem jó, neki is tökéletes fényviszonyok kellenek. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#345) Produkció válasza legiaap (#338) üzenetére


Produkció
senior tag

sztem én vok béna.....legalábbis remélem, de idegesítő h én álligassam a fényképezőt mindíg? :(((

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#346) Produkció válasza AS (#339) üzenetére


Produkció
senior tag

iso100 az mi? :F

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#347) legiaap válasza Produkció (#346) üzenetére


legiaap
nagyúr

A fényérzékenység egyik fokozata,asszem

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#348) Produkció válasza legiaap (#347) üzenetére


Produkció
senior tag

ilyesmire gondoltam, de azt hol állítom? a beállításoknál a kontraszt, színtelítettség meg még vmi van ott...az?

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#349) legiaap válasza Produkció (#348) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát nem tudom ennél,hogy van,de azt tudom,hogy a többi Samsungnál,mikor bejött a kamera keresője,akkor az ikonok közt volt olyan,hogy iso és ott lehetett választani,de hogy ennél így van-e azt nem tudom

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#350) AS válasza Produkció (#348) üzenetére


AS
félisten

Beálitások és Foto menü, Itt lehet az ISO mértéket állitani,

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.