Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) koldav


koldav
csendes tag

Sziasztok!
Kaptam egy ilyen telefont és azt szeretném kérdezni, hogy a 4 gigás memóriakártyát kezeli e, vagy esetleg ajánlatok, hogy milyet érdemes venni bele.

(#452) bbuffy válasza koldav (#451) üzenetére


bbuffy
senior tag

elvileg kezelnie kell,és a kingston pl. jó választás...

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#453) nemma válasza bbuffy (#452) üzenetére


nemma
addikt

Miért Kingston kártyát ajánlasz Samsung telefonba? :F
Ha szerencséd van, akkor tényleg megeszi, de egy Sandisk-et beletenni bölcsebb dolog lenne.

(#454) Dare2Live válasza legiaap (#450) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Arra felhívnám a figyelmed, hogy korrekt Java ME csak SEn, Nokian... van ami Samsungban van az "egy rakat kaki"™, így ha az adott programot nem Samsungra szögelték akkor oda a Java kompatibilitás.

btw "egy rakat kaki"™ by Tukora Balázs

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#455) legiaap válasza Dare2Live (#454) üzenetére


legiaap
nagyúr

Igen ezt valahogy sejtettem... :(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#456) AS válasza nemma (#453) üzenetére


AS
félisten

Már mindegy, G800 minden kártyát jol kezel,

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#457) Gubro válasza nemma (#453) üzenetére


Gubro
senior tag

Bizony, Sandisk a tuti.

(#458) bbuffy válasza nemma (#453) üzenetére


bbuffy
senior tag

mert az összes kártyám nekem és a felemnek is kingston volt és hibátlanul ment az összes samuban ami eddig nálam volt,csak ez okból kifolyólag mertem ajánlani nyugodt szivvel!
nem hallottam még arról hogy x@rakodott volna.hát kb ezért:)

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#459) koldav


koldav
csendes tag

Nekem a D900 nem vitte az 1 gigás kingstont :( ... feleslegesen vettem meg, de kicserélték egy 512esre.

(#460) AS


AS
félisten

Igen régebbi samunál d900 e900 stb voltak ilyen gondok, az U700 tol már nincs.

G800 hoz van nekem SC és kingston is , jol kezeli őket.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#461) AMD Power válasza AS (#460) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt jó hallani. Akkor már nem probléma a Kingston. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#462) bbuffy


bbuffy
senior tag

Mindnekiek Nagyon Boldog Sikerekben Gazdag Új Évet Kivánok!!!!

:C :C :C :C :C

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#463) AS


AS
félisten

Viszont kérdésre nem tudok választ adni hogy kezeli a 4 gb t e, úgy tudom igen, de mivel még g800 am ban nem volt 4 gb os kártya igy nem tudom 100% mondani.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#464) legiaap


legiaap
nagyúr

Ma volt a kezemben ez is meg a G600 is.Nem is tűnik olyan nehéznek a teló,de nagyon minőségi darab.A csúszka pedig még a G600-énál is jobb pedig az sem kutya...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#465) Joni_


Joni_
csendes tag

Sziasztok
Nem szokásom fórumozni és nem a leírtak alapján veszek telót mivel szerintem elég szubjektív az emberek meglátása, de g800 ügyben (mint jóhiszemű tulaj) 1-2 dolgot megosztanák a publikummal.
A messzi távolban sok-sok teló után (2-3 évente veszek újat) jött a D600, szintén első között vettem meg. Már akkor is felmerült bennem mint szinte minden telcsinél miért nem kérdezik meg a felhasználókat mi ami jó vagy rossz 1 készülékben. Most ugye g800-as a "menő" de nem emiatt váltottam, gondoltam kicsit pofásabb no és autófókusz amit D600-ból sikerült kihagyniuk. Igazából nem a legkafább a vas. Mondom is hogy miért: az hogy milyen nagyon jól tud fényképezni hát lehet róla vitatkozni de 1 mobilnál szerintem az összhatás a lényeg nem az hogy 1-2 dologban tuti a többi pedig az évekkel ezelőttit sem éri el. Amúgy nagyjából jól lehet vele fényképezni persze ha van előtte negyed órád beállítani mindent és a szabadság szobrot fénykép ami nem ugrik el. A videóról nem ejtek szót de sikerül rendesen visszafejlődni, mert a saját kijelzőjén kafa csak ne nézd meg máshol PL: computer, TV. A vaku???? nekem még nem jött össze 1 jó kép sem vele :o(( csak nappal ráadásul a xenon tech miatt már lámpaként sem üzemel pedig nekem nagyon sokat segített D600-on. Aksi???? ha nem használod jó ha igen hááát 1 nap. A hangerő gomb (zoomnál jó helyen van) kafa csak balkezes legyél ha normálisan akarod használni és hát igen hangok ki és be, mikrofon rettentő gyenge legalábbis nálam zavaróan hangosan kell beszélni hogy hallják odaát. Hangszóró jó hogy a tetején van ha a cimbinek jaszkarizol az új zenéddel csak ne akard kihangosítani 1 picit zajos helyen kummát nem fogsz hallani. Gombok (SMS és társai) ha nem használod jó! én szoktam 200-300-at írni havonta hát combosodik a bőr az ujjamon rendesen, nehezen eltalálhatók s lenyomod sem mindig jön össze. Telefon biztonság?? ami szerintem ma már akár igen fontosnak is tekinthető 1-1 teló beltartalmánál mivel igen-igen sok nem publikus dolgot is tartalmazhatnak, számomra is fontos ez PL 1:SMS-nél az értelmesek megoldották hogy a feladó minden további nélkül látszik (férfi társaim értitek a problémát) bezzeg a jó öreg D600. File kompatibilitás?? ha azt mondom simán átvettem D600-ról (saját) a képeket, videókat és minden másodikra azt írja nem megfelelő felbontás igencsak elkerekedett a szemem (mi van vazzeg??) nem is részletezem tovább.USB2.0 itt is a nulla dominál 105MB computerre másolása kb18 perc aki ért hozzá tudja ez milyen sebesség. Kék Fog bekapcs aztán nem talál, mire rájön külön be kell kapcsolni a felderíthetőséget,file megosztásnál fel sem ajánlja a bekapcsolást(samasama szerint nem azét kacsolom be a bluetooth-ot mert használnám).Szóval 1000 és 1 apró szívás!! szépen szállnak a döglött sirályok meg kafa a tűzijáték, de ezt "kicsit" elcsesztétek fiuk/lányok. ((((((SZERINTEM))))) remélem itt is halálba lehet szoftverelni, hogy némileg használhatóbb legyen.

(#466) bbuffy válasza Joni_ (#465) üzenetére


bbuffy
senior tag

hát add el ha ennyi gondod van vele :DD :DD :DD

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#467) AS válasza Joni_ (#465) üzenetére


AS
félisten

Amiket leírtál, azok nem G800 hibái hanem te megszokásoddal ütköznek..
Kamerárárol meg annyit hogy megkel tanulni fényképezni, ez már nem az készülék hogy nyomogatom a kamera gombot..
A Fájl adatátvitel nagyon gyors ha háttértár modot használsz, PC studioban valóban lassú.
Ha nem jó a hívás minőség, kapcsold ki a 3g-t , ez nem G800 hibája hanem a szolgáltatoké.
Video felbontás kezelése QVGA azaz 320*240. a D600 mál 352*288 volt, na nem most már hogy jobb D600 videoja, mert az nem igaz…

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#468) AS


AS
félisten

+ Szegény G800 és többi 5 megapixels csoda elég roszkor jött mert ugye az ilyen idö legnagyobb elnsége a kamerás mobilaknak, mert kell fény nekik kell bizony, de ha fényt fog kapni pl eljön tavasz, itt igen szép képek fognak készülni.
Ez G800 ra Nokia N82 re is vonatkozik.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#469) Dare2Live válasza AS (#467) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

K800akon 3G mellett is jó a hívás minősége minden szolgáltatónál, azaz nem a szolgáltató hibája.

ezis teccett: "Kamerárárol meg annyit hogy megkel tanulni fényképezni, ez már nem az készülék hogy nyomogatom a kamera gombot.."

Az, hogy szarul müködik automatában véletlen se +ív dolog, egy profi gépen is annak ellenére, hogy 90%ban nem full automatába szokás használni full automatán is szépen kell és teszi a dolgát midegyik ha épp "Gizi" néni fogja meg.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#470) Enjoy válasza AS (#468) üzenetére


Enjoy
addikt

a sok fény se jó a kamerának!
Kiváncsi leszek, h e téren melyik teló lesz jobb! :)

► més que un club ◄

(#471) AS


AS
félisten

Ful sötétben készült képek:
[P:J]

Nem erős a vakuja, de arc fotózáshoz kiváló, olyat most nem rakok fel mert nem sértem meg mások jogait.



Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#472) Enjoy válasza AS (#471) üzenetére


Enjoy
addikt

A jóminőségű fényképek után (legyen szó G800/G600/N82) mindig birtoklási vágyat érzek! :D

► més que un club ◄

(#473) AS


AS
félisten

Itt a bizonyíték!
Csináltam videót hogy a G800 milyen sebességgel másolja át képeket PC re úgy hogy USB kábellel van összekötve. Az 5 kép 11 mb ot foglalt.
Ezek után mondja valaki hogy lassú a G800 USB je.

link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#474) Produkció válasza AS (#471) üzenetére


Produkció
senior tag

szép képek, de én miért nem tudok ilyeneket csinálni vele? nem vok fényképezési analfabéta, meg 6000000féle beállítást kipróbáltam már....mindíg amíg fényképezi brutálisan szép, ahogy menti vagyis véglegesíti behomályosodik...engem ez az 1 őrít meg benne...állítottam benne mindenféle fényerősséget isot élességet mindent és a mentésnél akkor is homályosít....azt látom h fényképezés közbe mindíg más a képe mivel álligattam ezt azt...de mentésnél akkor se tudom miért csinálja ezt, holott a szoftvere ugyanaz mint a tied...mellesleg vakuval nekem elég szar képet nyom:(....olyan mintha nem villanna elég ideig a vaku vagy nem is tudom...sötét a kép...a tieid meg tökre világosak, élesek....az enyimek homályosak szemcsések és sötétek(ha vakus)

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#475) AS válasza Produkció (#474) üzenetére


AS
félisten

Pedig semi extra nem volt,
Iso , vaku, , és vaku minden más automata.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#476) AS


AS
félisten

Samsung G800 al készült:
Most csináltam őket ful sötét és vaku.
ISO 100 beállítás minden más automata.












Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#477) Viktor0610 válasza AS (#476) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elég poros a processzorod a ventillátor alatt. :D

Takarítsd ki egy porszívóval és/vagy fogkefével. ;)

Samsung Galaxy A54

(#478) Dare2Live válasza Viktor0610 (#477) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

vagy lehet ennyire zajos és mos izé porosít a g800 kamerája? :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#479) Produkció válasza AS (#475) üzenetére


Produkció
senior tag

akkor lehet az én g800am épp vmi selejtes?:D...nem tok má mire gondolni mert a te képeid klasszisokkal szebbek az enyéimnél....tegnap este is lámpafénynél fényképeztem magam tükörből....ugyanígy tettem anno a k750el ami sokkal jobb képet nyomott az ágyamon fekve....szal nem értem, aztán lent a konyhába full sötétbe nyomtam vakuval ami tényleg most jó lett ahhoz képest....de ott is lámpával már homályosak a képek....ilyen hogy karácsonyfa...ááá full szar lett, mintha amin sok részletesség volna azt nem tudná jól fényképezni...mert utánna nyomtam 1 sima ebédlőasztal+radiátor+szék+fal és az meg épp egész jó lett.....tehát nem értem mi a gond vele....a lámpa ugyanúgy van a k-fa meg az előbbi dolgokhoz képest....de akkor is mindíg csinálja ezt a mentésnél (vagy csak rögzíti ugye) azt a homályosítást...meg így ugrik is 1et a kép...vagyis csak mozdul:D na mind1, ezt vettem ezt használom még 1-2évig aztán hátha lesz vmi jobb :U

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#480) Joni_ válasza AS (#471) üzenetére


Joni_
csendes tag

Ezeket tedd meg 2X optikai zoomnál is, lesz is a feketeségnek 1 szép kék szeme "esetleg"

(#481) Joni_ válasza AS (#473) üzenetére


Joni_
csendes tag

USB? Háttértár módban hogy is férek "gyorsan" a telón lévő adataimhoz?????

(#482) Joni_ válasza AS (#467) üzenetére


Joni_
csendes tag

A megszokásokról mag annyit kénytelen voltam Samsungbácsihoz (D600) alkalmazkodni "elötte SonyE Z600-am volt" de nem azért mert minden olyan kafa volt benne minden, bár nem volt rossz sem. Ott is voltak apró idegesítő dolgok "nincs olyan hogy rezgés és csengetes 1x-e" Szerintem ezért kéne való felhasználók véleményére adi és a meglévő "értékeket" nem elhagyni ráadásul úgy csak szoftverbéli a nagytöbsége.

(#483) Produkció


Produkció
senior tag

voltam ma SE márkaboltba a Westendbe, kész lett a javított k750em amit azonnal el is fogok adni:D....kivettem g800am hogy a simet beletoljam hogy működik-e, láttam a srác úgy elkezdte hesszelni a samsungot:D....1 kis idő után azért csak elkezdett kérdezősködni róla:D....említettem hogy csak a kamerája az ami kicsit kifogásohlató nekem benne főleg lámpaviszonyoknál, amúgy meg nagyon jó, erre azt mondta...talán k850et kellett volna venni:)....persze csak viccesen mondta, nem akartam mondani h annak még szarabb a kamerája:D...meg maga a 850 nem tetszik, se a tik-tak gombjai, se ez a 100éves ericsson forma, már túlságosan elavult, samsungba mindíg van vmi új....

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#484) tockon2 válasza AS (#476) üzenetére


tockon2
csendes tag

Bocs, hogy megint beszólok, de ezt nem tudom megállni...ha fél méterről se lövöldözöl képeket sötétben, azt azért ne nevezzük vakuzásnak, se vakunak. Egyik ismerősöm megmutatta sötétben, hogy milyet villant, körülötte hárman meg kiröhögtük szegényt...
oh, még egy megjegyzés! Joni_ kollega kifejtésére (aki mint látom végre objektív és elfogulatlan, annak ellenére, hogy g800 tulaj) adott válaszod konklúziója: semmi nem a telefon hibája...dehát ez van, ha egy tökéletes dologról beszélünk... ;) Azért ez már vicc kategória. De magyarázd meg kérlek, hogy ez nem is így van... :(

(#485) Produkció válasza tockon2 (#484) üzenetére


Produkció
senior tag

neked barátom tudod mi való? a 2020ban megjelenő nokia b6532-es modell amiben 50megapixeles überfókuszos meg plazmavakus villanó van és persze mindezt baráti áron 10ezer ft-ért...menj a tudod hova. ja és röhögj azon aki kipottyantott ha ennyi ésszel látott el :R

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#486) tween válasza Produkció (#485) üzenetére


tween
őstag

Ez kicsit durva volt :DDD

Ez köztudott,hogy a vakuja nagyon gyenge.....ez van...........

(#487) tockon2 válasza Produkció (#485) üzenetére


tockon2
csendes tag

Produkció...te egy hihetetlen primitív ember vagy! Ennek egyik oka az a konklúzió, amit levontál és aminek nem sok köze van az általam írottakhoz, ez azt hiszem az ész kérdését rögtön helyre rakja. A másik pedig, hogy egy nyílvános fórumon, most tulajdonképpen anyáztál! A moderátor helyében ezt biztosan nem hagynám szó nélkül.
Örültem, hogy végre van valaki, aki annak ellenére tudott objektív véleményt mondani a G800-ról, hogy az ő tulajdonában is van egy. Nem, nem kell "plazmavakus villanó", egy N82, vagy K850i már megoldotta a kielégítő teljesítményt a Xenon-vakuk terén, persze most nem beszélek a képminőségről. De még az Lg Viewty is elfogadható teljesítményt nyújt ilyen téren, ott viszont nem kell a videózásnál kompromisszumot kötni például. Hozzászólásomban ismét csak AS elfogultságán háborodtam fel, amiért azt a következtetést vonta le, hogy a telefon semmiben sem hibás. Elhamarkodott, elfogult, borzasztóan szubjektív és a laikus olvasó számára megtévesztő vélemény...

(#488) Produkció válasza tockon2 (#487) üzenetére


Produkció
senior tag

elolvastam a feléig, tovább felesleges...ja jujj most akkor házhoz jön 1 modi hogy elfenekeljen?:D...úristen mi lesz itt:D mellesleg ha neked gondod van a g800al akkor vegyél fél millióért telefont ne 90ezerért.

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#489) Enjoy


Enjoy
addikt

Nyugi srácok!
Mindegyik teló másban jobb!
N82 vakuban, G800 zoom-ban, Viewty pedig videóban...ÁMEN ;)

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#490) Produkció válasza Enjoy (#489) üzenetére


Produkció
senior tag

na igen és melyik mennyibe kerül? melyik van olyan minőségi anyagból mint a g800? melyiknek van ilyen szép dizjánja? a k850 úgy néz ki mint a 10éves ericssonok az n82 szintén ilyen SE forma....wievty meg szimplán LG....ennyi.

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#491) tockon2 válasza Produkció (#490) üzenetére


tockon2
csendes tag

"na igen és melyik mennyibe kerül?" - k850i kivételével mindegyik drágább, ez igaz.
"melyik van olyan minőségi anyagból mint a g800?" - Viewty szintén fém
"melyiknek van ilyen szép dizjánja?" - megint igazad van, N82, k850 csúnyább, Viewty meg szebb, de ez szubjektív.

(#492) Enjoy válasza Produkció (#490) üzenetére


Enjoy
addikt

G800-at egyedül a kamerája végett hasonlíthatod össze az N82-vel!
A symbiantelefonok más világot képviselnek!
Még szép, h drágább, főleg, h a GPS-t is megfizettetik az új telefonokban...

Mindenki el tudja dönteni, h kinek mi kell, s h mit takar a szép fogalom..

► més que un club ◄

(#493) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

N82t én nem sorolnám ide mert egyrészt okosteló másrészt használható GPS van benne.
Ezen 2 nem elhanyagolható dolog tökéletesen hiányzik a g800/k850böl.

szerk: nomár írták mind1 maradjon.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#494) pikszel válasza AS (#467) üzenetére


pikszel
őstag

"Kamerárárol meg annyit hogy megkel tanulni fényképezni, ez már nem az készülék hogy nyomogatom a kamera gombot.."
Ezt a gyógy marketinkdumát már...elvégezted a fotósulit? :DDD

Egyébként ez igaz a camera obscura-tól kezdve a legmodernebb tükörreflexes rendszerkameráig, az összes képalkotó masinára. Nem merül ki abban, hogy todom mi az ISO, meg a vörösszem hatás...Viszont a legtöbb ember nem tud, vagy nem is akar tudni, csak egyszerűen egy jó képet akar látni, automatikus beállítások mellett (ha éles, meg színes már jó :( ). Ez a kamera alkalmatlan erre?

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#495) Produkció válasza Enjoy (#492) üzenetére


Produkció
senior tag

őszintén mi értelme a GPS-nek a telefonba? közel se olyan jó mint a pda/pna gps-e...ha az utcán gyalogolok nem gps-el fogok menni 2 háztömböt.

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#496) joey04 válasza Produkció (#495) üzenetére


joey04
titán

Nem olyan jó ez igaz de azért a kamera sem olyan jó mint egy rendes fényképező.akkor az is fölösleges?nem!mind a 2 kielégíti a minimális igényeket, erre jó többre nem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#497) legiaap


legiaap
nagyúr

Húúú,de beindult a fórum...megy ám itt a szócsata...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#498) mark83bp


mark83bp
tag

no ott az igazság..ha valakinek oks a kamera..akkor jó a telókban lévő gps és mp3 is....
gyengébb tudás, és lehetőségek..de 1 dologban..

a külső meg relatív..
foto terén momentán első..vagy nagyon szorosan dobogós...
és ő a videot az optikai z.-al kompenzálja..
videóban vannak jobbak..vakuban vannak jobbak... de azok meg másban gyengébbek..
de persze kinek mi lenni fontos...
és aki samsung ellenes, meg aki nokia mániákus..stb...az úgyis ferdébben nézi...

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#499) Enjoy válasza Produkció (#495) üzenetére


Enjoy
addikt

ember te reménytelen eset vagy! :DDD
Mondhatnánk bármit is, de nincs értelme...

► més que un club ◄

(#500) AS


AS
félisten

Jó hogy volt netem, nem is baj,, hamarosan rakok fel ujabb G800 al készült képeket.
Ja és készült video bemutato is.
:C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.