Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) joey04 válasza Produkció (#559) üzenetére


joey04
titán

nem mindegy mennyi az a valamennyi?rontja a minőséget és kész.még ha csak kicsit is de rontja. AS kamionos képén is észre lehet venni persze nem zavaró ez igaz de ezt írtam régebben is.amit pedig tockon2nek írtál:mellesleg ha nincs G800ad akkor nem tudom mit keresel még itt, vagy van? Tudod a fórum nem arról szól hogy akinek ilyen telója van az irogat a topicjába a többiek meg csak lesnek... :U

AS:ki mondta hogy nem jó az optikai zoom a G800ban???Jó nagyon is jó, itt magáról a technikáról van szó hogy az optikai zoom használatakor is romlik a kép minősége egy kicsit nem csak a G800ban minden fényképezőgépben márkától ártól mindentől függetlenül!

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#602) Enjoy válasza joey04 (#601) üzenetére


Enjoy
addikt

Nah, a héten sikerül majd letapiznom a G800-at, mert egyik ismerősöm vett egy ilyen "szörnyeteget" :C

► més que un club ◄

(#603) joey04 válasza Enjoy (#602) üzenetére


joey04
titán

lenyűgöző!Tényleg sugárzik a profizmus és a minőség belőle. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#604) Enjoy válasza joey04 (#603) üzenetére


Enjoy
addikt

Az illető, akinek most lett G800-a, anno leejtette az én vérúj D600-amat első kézbevételkor.
Dolgozik bennem a gondolat, h mit szólna egy ilyen ijesztésnek :DDD

► més que un club ◄

(#605) legiaap válasza Enjoy (#602) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem az ezelőtti héten volt a kezemben.Előre mondom neked,hogy erőteljes birtoklási vágyat fogsz érezni iránta...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#606) South Velen válasza Enjoy (#604) üzenetére


South Velen
addikt

[NEM BIZTOS]Az lenne a különbség, hogy a D600-nak semmi baja nem lett tőle míg a g800-on egy kis idő múlva jelentkezne 1-2 következmény... [/DE VALOSZINÜSITEM] :)

[ Szerkesztve ]

(#607) Radioactive válasza South Velen (#606) üzenetére


Radioactive
tag

Gyanítom én is hogy az optikai zoom-nál lenne egy kis probléma, de sztem azért strapabírók ezek a samsungok :) Egyébként ha nekem lenne ilyen telóm és leejtené vki az biztos hogy kapna pár tockost :DD

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#608) Enjoy válasza South Velen (#606) üzenetére


Enjoy
addikt

A teló nem érdekel, inkább arra az arcra lennék kiváncsi, amit anno én vághattam! :C
De én nem vagyok olyan ;]

► més que un club ◄

(#609) Dare2Live válasza Produkció (#598) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Te olvasd el.
"....nagyon nemmindegy, hogy 4 vagy 10üvegen izé müanyagdarabkán törik meg a fény, hogy hány tag mozog mennyit milyen irányba."
Fix lencsében van mondjuk 4tag.
zoomban min 10.
Mit nem bírsz ezen értelmezni?

Thom: És mi köze van ennek az érzékelő tipusához?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#610) Dare2Live válasza pikszel (#600) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Hát mozgó témáknál 1/8000ig egyikkel sincs probléma, ennél durvább záridőt meg elég kevés fgép tud, legalábbis 2millióft alatt én egy vázrol se tudok ami ennél jobbat tudna, meghát szükség sincs nagyon ennél többre és már 1/8000ez is nemkevés fény kell.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#611) AS


AS
félisten

most már hivatalos,
Jon a fekete G800

Samsung SGH-G800 Black

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#612) Enjoy válasza AS (#611) üzenetére


Enjoy
addikt

Ehh, még jó, h ma kérdeztem rá! :C
Bár valami forrást is adhatnál, ha van. Csak mert ezt a képet láttam már régebben is

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#613) Produkció válasza Dare2Live (#609) üzenetére


Produkció
senior tag

"hogy 4 vagy 10üvegen izé müanyagdarabkán törik "...én ezt az "üveg izé müanyagdarabkát" értelmeztem úgy hogy te több lencséről beszélsz.
mellesleg én is optikával foglalkozom, átvitt értelembe:D

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#614) pikszel válasza Dare2Live (#610) üzenetére


pikszel
őstag

Nem kis záridőről írtam ,hanem mozgó témáról és a CMOS képalkotó technikájáról,ami ilyen képeket eredményezhet. Ez egy ventilátor.

A Minolta egyébként kisfilmes gépnél elérte az 1/12000 zársebességet. Persze értelme nem sok van, de...

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#615) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#543) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor ismételten kérném, h. az offot fejezzétek be!

Felesleges és parttalan a vita a telefonban és a fényképezőgépekben található optika összevetéséről.

Samsung Galaxy A54

(#616) Produkció válasza Viktor0610 (#615) üzenetére


Produkció
senior tag

már rég vége van

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#617) Viktor0610 válasza Produkció (#616) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát nem tudom, nekem pl. a #614 is offnak tűnik... :U

Samsung Galaxy A54

(#618) Produkció válasza Viktor0610 (#617) üzenetére


Produkció
senior tag

ja én azt hittem a vitára gondolsz....

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#619) AS


AS
félisten

LOL

Először fordul elő a színház történelemben, hogy egy mobiltelefon is főszerepet játszik a világot jelentő deszkákon. A Samsung G800 jelen esetben Wagner remekművének, a Nibelung gyűrűje című operának (Nibelungenring) a gyermekváltozatában jutott fontos feladathoz, melyet a Bécsi Állami Operaház 2007. november 17-én mutatott be.

A műben a Samsung 5 megapixeles kamerával rendelkező mobilja, a G800 a 60 perces történet kulcsszereplőjévé válik. Az alvó Brünhildáról a telefonnal készítenek képet és ez a momentum kiemelt fontosságúvá válik a történet további alakulásában. Nem csoda, hogy a G800-at, mint szereplőt a színlapon is feltüntették az alkotók. Az előadás óriási sikernek bizonyult, több mint ezer gyermek látta a premiert követő egy hónapon belül.

A Samsung szoros együttműködése a teátrummal, a gyermekmű színpadra állításával nem fejeződött be. A cég a Bécsi Állami Operaházat is támogatja, ahol HD TV-kel egyúttal gondoskodik a kivetítésről az egész épület területén. Ezek a készülékek remekül segítik a látogatók tájékozódását és szórakoztatását. Formatervezésük és színeik pedig tökéletesen illeszkednek az operaház finom miliőjébe.

Az operát Matthias von Stegmann, egy fiatal, tehetséges rendező állította színpadra. A darab premierjét a közönség a Tokiói Új Nemzeti Színházban láthatta. A német verzió viszont némileg eltér attól, mert kimondottan a Bécsi Nemzeti Operaház számára készítették.

˝Ez a független produkció azt a célt tűzte ki, hogy a gyerekekben kíváncsiságot ébresszen az operaszerző Wagner csodálatos világa iránt. A Samsung egyedi kameratelefonja segítségével pedig kapcsolatot tudtunk teremteni a virtuális mitológia és a mai realitás között˝ - nyilatkozta Matthias von Stegmann.



Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#620) legiaap válasza AS (#619) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szinte sejtettem,hogy ezt beírod... :DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#621) bbuffy válasza AS (#619) üzenetére


bbuffy
senior tag

nem mindennapos párositás,de jópofa! :)

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#622) AS


AS
félisten

G800 ( kamera bajnok) VS D500 ( legenda ) :)

D500 at is én vettem annak idején aztán a bátyámé lett és azóta szolgálja.
Tudni illik még D500 indította meg csuszka forradalmat.












Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#623) legiaap válasza AS (#622) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem is olyan nagy a különbség a kettő közt... :DD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#624) bbuffy válasza AS (#622) üzenetére


bbuffy
senior tag

neked bejön ez az élővilág háttér?

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#625) legiaap válasza bbuffy (#624) üzenetére


legiaap
nagyúr

Van saját kijelző is ami nagyon csúcs...most vizsgálgattuk AS-el... ;)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#626) Produkció


Produkció
senior tag

tényleg hogy lehet beállítani ezt a parlamentes hátteret?:D

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#627) legiaap válasza Produkció (#626) üzenetére


legiaap
nagyúr

Beállítás--->Kijelző beállítás--->Háttér--->Eleven Világ

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#628) Produkció válasza legiaap (#627) üzenetére


Produkció
senior tag

még sose láttam ilyet ott:D de megnézem lehet csak elkerülte a figyelmem:)

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#629) legiaap válasza Produkció (#628) üzenetére


legiaap
nagyúr

Még én se, mert nekem nem G800-am van, de gondolom abban is ott lesz... :)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#630) Produkció válasza legiaap (#629) üzenetére


Produkció
senior tag

igen ott van:)....ez az ami este meg ilyen tüzijátékra vált vagy mi?

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#631) legiaap válasza Produkció (#630) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nappal madarak röpködnek, este meg hullócsillagokat látsz
Ha sms-t kapsz nappal, akkor műrepülő köröz, míg meg nem nézed, este pedig tüzijáték van.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#632) joey04


joey04
titán

Ma megint fogtam a kezembe, most egy használt példányt.annyira azért már nem jön be.10 percig nem volt gond a kezeléssel de 10 perc után már nem volt kényelmes használni a navi részt nem jött be.ez mondjuk egyéni dolog.de ami nem: a fefelé csúszás az tökéletes, lefelé viszont néha megakadt.ezen egy kicsit megdöbbentem...gondolom hogy lesz sok hibátlan csúszkás de lesznek hibásak is ez már látszik.Gondolom AS meg Produkció G800 slide része tökéletesen fog működni az idők végezeteig :D de azért meg kell jegyezni hogy vannak/lesznek problémás darabok.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#633) legiaap válasza joey04 (#632) üzenetére


legiaap
nagyúr

Problémás darabok voltak, vannak és lesznek is minden gyártónál

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#634) joey04 válasza legiaap (#633) üzenetére


joey04
titán

Így van.csak gondoltam azért a nagy profizmus emlegetése mellett(többek közt én is áradoztam róla)érdemes megjegyezni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#635) Produkció válasza joey04 (#632) üzenetére


Produkció
senior tag

ezzel a lefelé csúszás dolgoddal én is szoktam szembesülni néha, de kb 20-30ból 1szer fordul elő hogy nem jön lefele csak ha a tetejét nyomom...sztem nem vészes arány, és nem jelentkeznek ezek a tünetek gyakrabban, szal nem romlásról van szó.
mod: engem nem zavar, ez még "belefér".
még egy mod: én még úgy vettem észre hogy ez a jelenség általában akkor van amikor sokáig van kinyitva a slide....kb 10percig....szal sms írásnál telo "b@sztatásnál" nem jelentkezik nálam, de amikor pl 10percnél többet beszélek akkor szokott, legalábbis ha jól emléxem eddíg kb így volt.....a 10perc csak közelítő pl volt.

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#636) AS


AS
félisten

Ilyen nekem is van de én is tetejét nyomom le.
És ezt ajánlom minden csuszkás telonál , úgy kevesebb a terhelés.

Pont az jó ha még egy picit szurul mert akkor nem fog soha lötyögni.
E900 am az elején egy picit szorult de ma már világ legjobb csuszkás teloja lett, szuper.
1 mm t sem lötyög, mert ha nálam egy telo lötyög akkor már nem az igazi, ezért is vettem a G800 at. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#637) MyVodafone


MyVodafone
csendes tag

AS! De jó, hogy csináltad a G800 - D500 fotókat!

Épp most akartalak kérdezni, hogy lecseréljem -e az U600-amat G800-ra, de mégsem fogom, talán valahogy jobban tetszik.

Persze élőben még azért megnézem, az a biztos! Éjszaka "buli" volt, kicsit iszogattunk haverokkal, és majdnem eladtam az U600-at 50.000,- HUF ért.

Most már örülök, hogy nem tettem, így a D500 helyére odaképzelve az U600-at, inkább maradnék az U-nál.

D500 egyébként tényleg egy LEGENDA!

Szerintem mégegyszer sikeres lenne, ha kicsit felturbóznák, de egy az egyben ugyan az a készülékház maradna. Minden méretben, mm pontossággal! Csak 1 kijelző csere, hangszóró csere, egy kis HSDPA, memókari, 3,4,5 MP kamera...

Isten bizony előkeresem és feltuningolom... :)

(#638) Ricardo válasza MyVodafone (#637) üzenetére


Ricardo
félisten

A D500 nagyon eltalált telefon volt. Az volt az első Samsung amin elgondolkodtam :U

(#639) joey04 válasza Ricardo (#638) üzenetére


joey04
titán

Én annyira elgondolkodtam rajta hogy meg is vettem! :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#640) AS


AS
félisten

G800 Vs D500 video :)
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#641) Produkció válasza MyVodafone (#637) üzenetére


Produkció
senior tag

50ezerért U600? :Y annyiért én eladtam volna a helyedben:D most nem sértegetni akartalak, de én már kb 40re tartanék egy U600at.

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#642) AS


AS
félisten

U600 használtan 40 45 max a boltokban.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#643) South Velen válasza MyVodafone (#637) üzenetére


South Velen
addikt

Mennyit ivott a haverod? :) Én is ma nézegettem meg a G800-at hát nem tudnék róla ódákat zengeni... Szépnek szép, mondjuk elég vastag, ami elsőre feltűnt, hogy a főmenü elég lassú, de úgy egyébként dögunalom az egész teló, hát mindent éreztem, csak birtoklási vágyat nem. Jó minősége van, de nem kell elájulni attól sem, egy Shine pl. simán lehagyja (persze attol még k.szar a Shine) Szóval ennyi én inkább G600-at vennék.

(#644) Produkció válasza South Velen (#643) üzenetére


Produkció
senior tag

ha a G600 is ilyen anyagból lenne én is azt vettem volna, de ennek a megjelenése szerintem brutális, akárhol előveszem mindenki megnézi....

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#645) Radioactive válasza Produkció (#644) üzenetére


Radioactive
tag

Az én G600-am is mindig megnézik :)

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#646) beci


beci
őstag

Sziasztok.
A készülék nem recseg,ropog?Csuszkája jól működik,nem lötyög?
Témák tehetők rá?
Thx.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#647) Enjoy válasza AS (#619) üzenetére


Enjoy
addikt

Hmm, ez nagyon durca :C

► més que un club ◄

(#648) South Velen válasza beci (#646) üzenetére


South Velen
addikt

Nem recseg, nem ropog, csuszkája nem lötyög, legalábbis amit én néztem, az tényleg semmi <0.25mm, nincs téma. Témázni a G600 a jó, ahol saját témákat készíthetsz.

(#649) beci válasza South Velen (#648) üzenetére


beci
őstag

Köszi.
Akkor erre téma nem is tehető?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#650) nemma válasza beci (#649) üzenetére


nemma
addikt

Nem bizony :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.