Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) mark83bp


mark83bp
tag

mondjuk az is igaz hogy néhányan eléggé elfogultak kicsit......
mindig új és drága telóim voltak..de én sosem voltam "annyira" elfogult..

pl most is a N95-ről ilyenre szándékozok váltani..mert sztem vacakabb képeket készít mint a multkori sharp v903-om..pedig az má nem mai telifon;)

az "okosságát" meg én nem tom kihasználni...

de tényleg..kinek-mire van szüksége....

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#502) Produkció válasza Enjoy (#499) üzenetére


Produkció
senior tag

ahogy gondolod :DDD azt imádom hogy vitatkozunk itt minden hülyeségen aminek semmi értelme.....van fényképező 1 telefonba.....ha megyek az utcán, nincs nálam digi cam, meglátok 1 szép ferrarit, vagy 1 fullos bigét, max teloval lekapom, aztán akinek megmutatom az is tökéletesen látja hogy miről van szó a képen...erre jó. De ha elmegyek 1 esküvőre, vagy csinálni akarok magamról szép képet, úgyis előveszem a digit fényképezőt, ha meg mennem kell milanóba akkor meg előveszem a pda-mat....mit kell mindíg a részletekben elakadni 1 telefonnál, szinte mindenki az idő 90%ban telefonál vele és sms-t ír, néha még zenét hallgat unalmába, sztem se azért fogja megvenni az N82-t mert abba van gps, max ha van 1 másik telefon u.a árba és abba nincs akkor ez 1 döntö dolog lehet h van.

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#503) Produkció válasza mark83bp (#501) üzenetére


Produkció
senior tag

így van, nálam a legfőbb szempont 1 telonál a megjelenése, hogy amikor előveszem lássák az ember ízlését....tegnap is a sony boltba ahogy elővettem és kiszedtem a simet láttam srác fél szemmel hesszeli, letettem az asztalra elkezdte bámulni sonys létére..."huh de szép" ennyit mondott, ez engem már elégedettséggel tölt el, igaz aztán beajánlotta a k850et is:D

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#504) AS


AS
félisten

Nah készítetem egy video a G800 rol
Nézzétek meg, lesz még , mert minőség nem lett jó. :)
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#505) Enjoy válasza AS (#504) üzenetére


Enjoy
addikt

Jó lett gratula! :R

► més que un club ◄

(#506) Produkció


Produkció
senior tag

számomra az 1etlen dolog amit hiányolok a g800ból meg úgy általában a mai modernebb telefonokból az a wifi....lehet hogy az n82be van:D nem tudom, de jó lenne ha jobban elterjedne, én pl sűrűn használnám suliba...

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#507) joey04 válasza Produkció (#506) üzenetére


joey04
titán

Ez sajnos még csak az okostelefonokra jellemző, az N82ben(és talán az összes aránylag új okostelóban) már benne van. :K

mit kell mindíg a részletekben elakadni 1 telefonnál, szinte mindenki az idő 90%ban telefonál vele és sms-t ír

na én kivétel vagyok!nagyon ritkán telefonálok sms-t meg kb 20at küldök maximum havonta.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#508) Produkció válasza joey04 (#507) üzenetére


Produkció
senior tag

nekem van havi 20ingyensmsem de abból kb 5-t ha elküldök havonta, telefonálni meg elég sokat szoktam.....fényképezni se szokásom csak ha vmit meglátok és lefényképezem gyorsan, vonaton meg jó ha tudok vele zenét hallgatni, számomra itt kifújt 1 telefon tudása, a lényeg a szépség, a megjelenés.
amúgy az igaz, hogy az okos telokat kicsit hülyeség összehasonlítani a "hagyományosakkal"....már csak az áruk miatt is. Mennyi is egy n82? kb 130-140 asszem, a k850et 120körül láttam a g800at meg 100-110körül....lg meg nálam szóba se jöhet, minden termékcikknél megvan az hogy ki az aki ősrégi jó gyártó, attól még hogy vmi más termékfajtába jót gyárt nem biztos hogy a többibe is jó...monitor és hasonló kijelzőkbe fullos az lg, telefonba azelőtt csak szarokat láttam tőle....tesztek alapján se láttam jobbnak az lg-t....akinek az tetszik vegye meg.

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#509) tockon2 válasza Produkció (#508) üzenetére


tockon2
csendes tag

N82 106e, k850 102e, g800 93e... Persze az árak boltonként változhatnak, de az arányok nagyjából ugyanezek. Szerintem önmagáért beszél. Lg-t lehet szidni, de anyaghasználat minősége ugyanaz, kamera minőség ugyanaz, egyébként mindenben többet tud, kivéve az optikai zoom-ot, de persze az meg a képminőség rovására megy---> ezt már egyszer kitárgyaltuk, tényeken ne vitatkozzunk, kérlek.

(#510) AS válasza tockon2 (#509) üzenetére


AS
félisten

Már bocsi de LG nek joval rosszabb a fényképező része, videóban jobb.
És ahol 93 g800 ot nem is kapsz más csak egy töltött melé, magyar garival 100 alatt nehezen kapod meg..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#511) AS


AS
félisten

Ha már itt tartunk, G800 at : A Minőség , a külső, és kamera miatt vettem, ez a 3 indok volt.
Multimédia nem fontos mert ott Samsung P2 öm link , link ez így tökéletes kombó.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#512) joey04


joey04
titán

Produkció: ennyire nem kell szidni az lg-t.eddig nem alkottak nagyot mobil fronton, most igen.változik a világ.

tockon2:kamera minősége azért jobb a samsungnak.

AS: deponál 92k

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#513) tockon2 válasza AS (#510) üzenetére


tockon2
csendes tag

És miből gondolod, hogy jóval rosszabb a fényképezője? Ráadásul "jóval"! Jézusom! :D Vicces vagy! 100 alatt majdnem mindegyik budapesti gsm boltban megkapod függetlenül!

(#514) AS válasza joey04 (#512) üzenetére


AS
félisten

De az nem Samsung garis.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#515) joey04 válasza AS (#511) üzenetére


joey04
titán

Nálam is hasonló a helyzet:SE P1+ pana TZ1
P1 nagyon jó lejátszónak meg netezésre és a kamera is használható, fotóra videóra meg ott a pana.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#516) joey04 válasza AS (#514) üzenetére


joey04
titán

De több mint egy előkotort tőltő azt' vigyed! :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#517) tockon2 válasza joey04 (#512) üzenetére


tockon2
csendes tag

Tényleg nem verseny, de új sw-el már pontosan ugyanazt a szintet tudja Lg kamerája. A régebbiekkel hajszállal mindig elmaradt tőle, ezt aláírom.

(#518) AS válasza tockon2 (#513) üzenetére


AS
félisten

Mert már láttam és linkeltek sok lg is képet, és mobilportálon is kiderült hogy kamerában elmarad.
Ahogy k850 is. Ha már jó fényképező akkor Samsung G600 Nokia N82 Samsung G800 ill a uj szoftveres N95.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#519) joey04 válasza tockon2 (#517) üzenetére


joey04
titán

"darabosabb" a képe és a színtelítettség sem valami jó az lg-ben...persze nem rossz de a G800 egyértelműen jobb még ha nem is "ég és föld" a kettő közti különbség

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#520) AS


AS
félisten

+ Ha minden igaz vagy hétfőn vagy Februárban belesz jelentve a G810 ami már VGA 30 fps vieot tud és persze más külsőben, ezüst és fekete Szinben jöhet, kép még nincs.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#521) tockon2 válasza AS (#518) üzenetére


tockon2
csendes tag

Igen, csak te még a régi sw-s képeket láttad! "nem kell mindent elhinni, amit ott látsz" nem pontos, de az idézet Tőled származik! Lg-nél is hasonló a helyzet. Kezdetleges sotfware-rel gyengébben teljesített, most ugyanott tart, és úgy gondolom van még benne tartalék, nem hiába a Schneider-Kreuznach optika! Ugyanaz a helyzet nála, mint az N95-nél, csak az már régebb óta kinnt van!

(#522) AS válasza tockon2 (#521) üzenetére


AS
félisten

Igen de Lg re nem lehet hivatalosan szofvert rakni ahogy sajnos Samsung telefonokra is ( bezzeg lejátszókra már lehet grrrrr) :((

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#523) joey04 válasza tockon2 (#521) üzenetére


joey04
titán

nem hiába a Schneider-Kreuznach optika!

jaja!annyi értelme van mint a Cyber-shotnak az SE-nél.
mire képes a marketing...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#524) AS


AS
félisten

Itt egy pl : link
1 év HU garancia 104 000 Ft
6 hó EU garancia 93 000 Ft

Ja igen és az ilyen gsm boltoknál nincs áfa tehát hivatalosan a G800 ugy 115 -120
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#525) AS válasza joey04 (#523) üzenetére


AS
félisten

Ezen én is röhögtem, lol, ja meg nokia Cral zeis optika kiírás is vakítás.
Egyeiknek sincs semmi köze hozzá.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#526) tockon2 válasza joey04 (#523) üzenetére


tockon2
csendes tag

Nem is rissz-rossz cyber-shot-ra gondolok! Carl-Zeiss-hoz hasonlítanám! Azért elég nagy a differencia!

(#527) tockon2 válasza AS (#525) üzenetére


tockon2
csendes tag

...mégis lenyomja Samut...ha vakítás, ha nem...

(#528) AS válasza tockon2 (#527) üzenetére


AS
félisten

Hát azt hogy lenyomja erős túlzás, G600 at ugyan nem nyomja le.

És egyedül csak N82 tel jött jó kamerával, mert annak idején a D900 lenyomta a N73 at és társait is.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#529) tockon2


tockon2
csendes tag

már az N95 :))

(#530) tockon2 válasza AS (#528) üzenetére


tockon2
csendes tag

nem is G600-ról beszélünk, hanem 800-ról...

(#531) AS


AS
félisten

Meg majd szép időben derül ki melyik a jobb a G800 vagy N82 kamja.

Pár percre szép idd volt G800 optikája szuper lett.

Azota nem volt nap.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#532) South Velen válasza AS (#510) üzenetére


South Velen
addikt

Nana. Mifelénk 91 és van hozzá minden földi jó hogy Samsung gari -e azt nem tudom, de 1 év.

(#533) bbuffy válasza tockon2 (#526) üzenetére


bbuffy
senior tag

telefonoknál a Carl-Zeiss mizéria kimerül egy sima lencsénél, ez csak PV semmi más:)
ahhoz hogy komplexebb rétegelt lencsét helyezzenek bele télleg csak a masszivabb telfonok alkalmasabbak rá(lásd G800)mégse tették!
lehet ezer évig birkózni rajta melyiknek jobb a képe egyenlőre az összes telefon csak a pillanatképek rögzitésére alkalmas.
aki szeret fényképezni uis vesz magának egy canon 400ast és kész!!
:C :C

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#534) Enjoy válasza AS (#531) üzenetére


Enjoy
addikt

Nagyon jó ez a kép! :C

► més que un club ◄

(#535) tockon2 válasza AS (#531) üzenetére


tockon2
csendes tag

Sajnos nem tudok képet belinkelni, de szívesen küldenék D900-zal készült képet, ami ezt a minőséget bőven hozza! De napos idő tényleg kell a fényképezéshez. Akkor viszont annyival szebb képet fog mindegyik csinálni, hogy tényleg nem lesz különbség a telefonok között, legyen az Samu, Se, Lg vagy Nokia!

(#536) AS


AS
félisten

Már nagyon várom a 3sm et hogy a uj csoda fényképezös telok legyen bejelentve. :)
8 megapixels nokia és samsung várható.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#537) mark83bp


mark83bp
tag

sztem 1 szint felett már csak márka és telefon- szimpátia kérdése hogy mit látunk szebb képnek.. mert már volt velem is hogy 1 készülék "full ellenszenves" volt..és bármit is láttam..alap hogy fikáztam ;) ..vagy épp hogy védtem :C

jelenlegi információim szerint a samsung g600-800 és a N95-82 az ami a csúcs...

g800 az optikai z.-ban jobb(ami azért nem akkora romlás..2éven át kattintgattam sharp v903-al..szinte semmi,vagy minimális volt a romlás..mezei felhasználónak bőven jó)
Nokiáknak meg télleg brutál a vieója...

Lg kicsit alattuk..de eddigi legjobb..és ha ekkora lépésben haladnak......

SE meg ahogy annó a k750-nél vezetett..a k800-nál beérték... most meg úgy lemaradt...
bár a vakuja télleg brutális..ismimnek aza van..és lehet csak én vok vak..de eddigi legerősebb amit láttam...node ez édeskevés ha a többi olyan amilyen....

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#538) Enjoy válasza AS (#536) üzenetére


Enjoy
addikt

Áhh nem hiszem, h be lesznek jelentve 8mp-s telók!
Az 5mp-s telóból is alig van egy-két telója pl a samsungnak!
Szerintem tuti, h nem mennek bele MÉG a 8MP-be a gyártók.
De ne nekem legyen igazam :C

► més que un club ◄

(#539) Viktor0610 válasza Enjoy (#538) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már van (Ázsiába szánt) 10 megapixeles telefonja a Samsungnak, miért ne dobhatná meg a világ többi részét egy 8 megapixelessel?

Samsung Galaxy A54

(#540) Enjoy válasza Viktor0610 (#539) üzenetére


Enjoy
addikt

Tudom, h van! De ők is "megunták" mert ha jól tudom nem léptek tovább!
Pedig már több mint 2éve van 10mp-s kamerás teló Koreában...

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#541) Viktor0610 válasza Enjoy (#540) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem nem is baj, h. nincs nagyobb megapixel-számú érzékelős kameratelefon. Már ez (sőt, sz.tem az 5 megapixel) is sok, felesleges telefonba.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#542) tockon2 válasza mark83bp (#537) üzenetére


tockon2
csendes tag

"Nokiáknak meg télleg brutál a vieója..." Itt nyugodtan hagyatkozhatsz a netes tesztekre! És ha Lg tényleg többi alatt van, akkor mutass egyet(Nokiát, bármit), ami távolról is a nyomába ér az Lg videójának! N82-n kívül pedig kamerában se éri be egyik Nokia se!

(#543) Viktor0610 válasza tockon2 (#542) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem térhetnénk vissza a G800-hoz, mint a topik tárgyához? :U

Samsung Galaxy A54

(#544) tockon2 válasza Viktor0610 (#543) üzenetére


tockon2
csendes tag

Természetesen, csak nehéz tolerálni ha hülyeségeket írnak, na meg ha a moderátorok jobban gerjednek az off-ra, mint az anyázásra! Nem látom a logikát benne!

(#545) Viktor0610 válasza tockon2 (#544) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az anyázás is off... :U

Samsung Galaxy A54

(#546) tockon2 válasza Viktor0610 (#545) üzenetére


tockon2
csendes tag

:C

(#547) legiaap


legiaap
nagyúr

Kicsit olyan érzésem van,mintha K850i topikban lennék...ott is el szoktak szabadulni az indulatok... :DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#548) AS


AS
félisten

Jah, de majd linkelgetem képeket, majd csöndben maradnak. :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#549) Produkció válasza tockon2 (#509) üzenetére


Produkció
senior tag

miféle tények? optikai zoom a minőség rovására megy?:D...agyam eldobom, ide már mindenki beregisztrálhat? :DDD

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#550) Produkció válasza joey04 (#523) üzenetére


Produkció
senior tag

ez így igaz :R

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.