Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Dare2Live válasza mark83bp (#749) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

g600 télleg jobb képeket készít. De N82 és K800i is.

Kép/teszt meg annyi van neten, hogy belefulladsz...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#752) South Velen válasza mark83bp (#750) üzenetére


South Velen
addikt

Világosban is...

(#753) AS


AS
félisten

Ot az amcsi tesztben nem végleges g800 volt...

Inkább az én képeimet tésék nézni :C

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#754) South Velen válasza AS (#753) üzenetére


South Velen
addikt

Persze mert rászánsz egy képre vagy 22 percet.

(#755) joey04 válasza AS (#753) üzenetére


joey04
titán

a te képeidnél is jobbakat csinál a G600-N82. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#756) Radioactive válasza South Velen (#754) üzenetére


Radioactive
tag

Ebben azért van vmi :) Bár kétségtelen hogy "22 perc" ráfordítással a G600 közelébe kerül, de azért még le van maradva :)

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#757) Radioactive válasza joey04 (#755) üzenetére


Radioactive
tag

Jaja, bocsánat, N82-t kihagytam. Szal G800-at űberelni a G600-N82 páros

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#758) AS


AS
félisten

Ez nem igy van, ha már tudatában vagy dolognak hogy kel fényképezni gyorsan megy minden.
G800 ban van scene mod , amit nem árt használni… Itt előre eltárolt fényképezési profil beálltások vannak.

Eröl majd holnap.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#759) Dare2Live válasza AS (#758) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

kevés nálad szemellenzősebb embert találni itt forumon.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#760) beci


beci
őstag

Én csak annyit emlitenék meg ezzel a kamera "mizériával" kapcsolatban,hogy az emlitett készülékek már frissitett sw-el vannak,a kiadásukkor nem produkálták megközelitöleg sem ezt a minöséget.
És tudtommal a g800-ra még nem érkezett frissités,tehát ha azt vesszük,hogy alap sw-el ennyire képes,akkor a frissités után szerintem ez csak jobb lehet.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#761) mark83bp válasza beci (#760) üzenetére


mark83bp
tag

ez mind oks..de én és sok átlag felhasználó sztem csak be akar menni a boltba és megvenni..nem késöbb frissitgetni még...de pl a most kigyütt N82 is bőven verte..

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#762) AS


AS
félisten

napos idöben nem fogja verni a N82 eztt garantálom :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#763) beci válasza mark83bp (#761) üzenetére


beci
őstag

Lehet,hogy veri,én azt nem is vonom kétségbe.
Én mint átlag felhasználó,nem ugy veszek telefont,hogy 1valamiben a legjobb legyen.Inkább feleljen meg minden kritériumomnak összességében a legjobban.
Gondolok itt arra,hogy lehet,hogy gyengébb a kamera,de mondjuk van rajt 3g videótelefonálás,gyönyörü minőségi fém ház....Magyarul az összkép a lényeg,nem egy bizonyos funkciója.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#764) Thom! válasza AS (#762) üzenetére


Thom!
veterán

majd meglátjuk, N82-re még egy szoft se jött még ki... :R

(#765) mark83bp válasza beci (#763) üzenetére


mark83bp
tag

persze..mindenkinek azok a lényegesek amiket néz..

nekem a kamera az első..de utána a többi sem másodlagos..

és külsőre nagyon begyünne...
de most ha a g600 is ott van..jobb videofelvevővel..és a kamerája is jobb.. bár nekem kevésbé mutatós darab...no ezt kell még mérlegelnem...

meg pl ahogy eddig szinte minden tesztnél azt vettem észre hogy a vakuja 1 nagy vacak..mert a g600 kis fényi is überelik.. az N82 és K850-ről nem is beszélve...

ezért lenne jó a tulajok télleg mint hétköznapi emberek betennének 1-2 kültéri-beltéri fotót... hogy a nálunk.. jelenleg kapható példányok milyen szinten is vannak ha holnap megveszem pl a vodánál......

nem hogy 3hónap múlva mire lehet frissíteni... vagy hogy majd nyáron miket tud csinálni.. mert egész évben akarom használni ha megveszem már...

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#766) AMD Power válasza Thom! (#764) üzenetére


AMD Power
titán

Arra nem szoft hanem egy új ház kéne. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#767) Gabesz84 válasza mark83bp (#765) üzenetére


Gabesz84
őstag

majd teszek fel kepeket, csak nem tudom mikor lesz idom fenykepezgetni, de szerintem nem rossz gep ez :)
az mondjuk teny hogy sotetben eleg gyenge kepeket csinal, de azok a kozeli vakus kepek az amcsi tesztben... hat az kamu, annal fenyevekkel jobbat csinal.

(#768) joey04


joey04
titán

Szerintem az N82 a legjobb kamerás mobil.és a minőségen kívül minden másban is leveri a Samsungot.G800nál viszont a G600 is jobb képeket csinál.de hát még így is a top3ba van nem rossz ez csak van 2 jobb olyan mobil a kamerára van kihegyezve.

szerk: nappal majd leveri az N82-t?nagy különbség biztos nem lesz akármelyik nyer szerintem de még ha G800 nyer is napsütésben, ha elromlik az idő akkor megint az N82 lesz jobb...nem csak napsütésben fotózgat meg tesztelget az ember.nem értem mit rinyálnak hogy legyen már egy kis fény akkor jobb lesz.És?attól még ilyen borús időben nem fog javulni a teljesítmény.saját magát csapja be aki csinál egy g800 vagy N82 képet napsütésben és azt mondja: ez igen mégis csak tud ez!Szerintem pont hogy ilyen kedvezőtlen időben kell tesztelni itt jön ki hogy mennyit tud a cucc.napsütésben úgysem lesz nagy különbség.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#769) Jankec9221


Jankec9221
csendes tag

Osztom! :))

Eladó Samsung G800, mert most az i900 kell :D

(#770) beci válasza Gabesz84 (#767) üzenetére


beci
őstag

Ez egy sötétben készült kép,szerintem nem rossz.:

[link]

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#771) legiaap válasza beci (#770) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez nagyon jó lett...merem állítani az eddigi legszebb éjszakás kép
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#772) beci válasza legiaap (#771) üzenetére


beci
őstag

Sajna nem nagyon értek a fényképezö beállitásokhoz,igy csak simán autómatán ment vakuval.Leengedett redőnnyel készült,de mintha este lenne,annyira sötét van olyankor a szobában..

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#773) Radioactive válasza joey04 (#768) üzenetére


Radioactive
tag

Szerintem a G600 a legjobb, de amit írtál, hogy ilyen időben kell letesztelni őket ez nagyon igaz!

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#774) mark83bp válasza beci (#770) üzenetére


mark83bp
tag

első jó vakus képe ennek a mobilnak..még él a reményem;)

igazából a N82 alapjából sansztalan nálam..nokiák nem gyünnek be..mert a luxusmobiljaikon kívül nekem nem megfelelő az összetétel-anyagminőségük...
N82 meg már ismét egyentéglamobil..

kamerában eddig a g600 nálam a befutó...de a külső miatt a g800 nagyon-nagyon sanszos.. nekem fényévekkel jobban begyün...

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#775) legiaap válasza mark83bp (#774) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én is a kettő közt vacilláltam még pár hete,de döntöttem.Ha lesz pénzem G600 lesz méghozzá ezüst színben

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#776) ZoZa™ válasza legiaap (#775) üzenetére


ZoZa™
senior tag

Te egy igényes ember vagy. És nem baj ha a Samsung a kedvenc márkád.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#777) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Azért azt ne felejtsük el, hogy a G600 és a G800 is megüti a tökéletes képet. A képeket lehúzva 1024 x 768-ra mindkettő gyönyrű képet ad. A G600 jobb, ez kétségtelen, talán inkább úgy mondanám, hogy az egyik tökéletes, a másik még annál is jobb. Ugyanebbe a körbe tartozik az N82 is. De bármelyik képe ezek közül, összehúzva mindenkit kielégít. Gondolom kevesen használnak nyers 5 megapixeles képeket, én is nagyobbat fotózok, aztán húzom össze.

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#778) Radioactive válasza legiaap (#775) üzenetére


Radioactive
tag

Nem fogsz benne csalódni :)

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#779) Gabesz84 válasza beci (#770) üzenetére


Gabesz84
őstag

na igen, közelröl nekemis ilyet csinál, de egy kb 3x4-es szobat hosszaban mar nem vilagit be rendesen :) sőőt...

eh lehet el kene mar olvasnom ennek a telonak is a hasznalati utasitasat ;] , nem tul egyertelmu minden a kamerakezelesnel sem

(#780) joey04 válasza ZoZa™ (#777) üzenetére


joey04
titán

szerintem a G800 jobban barnít és monitor méretben is homályosabb képet ad. :U
nekem legalábbis jobban tetszenek a G600 topicban linkelt képek mint amiket AS linkelni szokott.még normál méretben is nem csak full 5megában.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#781) beci válasza mark83bp (#774) üzenetére


beci
őstag

A Nokiát én is dobtam mikor teló vásárlás elött álltam,a formája miatt,és a minöség sem az igazi.3 okból választottam a g800ast a g600 ellenében.Videótelefonálás,gyönyörü minöségi fém ház,és mert nem volt kapható a vodánál a g600.:)
De ha kapható lett volna,akkor is g800.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#782) beci válasza Gabesz84 (#779) üzenetére


beci
őstag

Hát a könyvet még kisem nyitottam.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#783) beci válasza mark83bp (#765) üzenetére


beci
őstag

Ha annyira fontos a kamera,akkor miért nem veszel egy digitális fényképezögépet.
Gondolom nem telóval akarod az esküvöi,vagy nyaralási pillanatokat megörökiteni.:) Jó,hogy a telók már ezen a szinten vannak mint az n82,g600-800,de szerintem csak arra valók,hogy ha mész az utcán,és látsz egy jó nöt vagy kocsit,vagy netalántán buliban berugott a haverod mint a csacsi,akkor lekapod.:)
Sokat fejlödtek a mobilok ezen a téren,de azért azt ne felejtsük el,hogy lehet az akármilyen szuper vaku meg lencse,meg mittudomén,soha nem fogják azt a minöséget nyújtani mint egy direkt erre a célra való fényképezögép.

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#784) legiaap válasza Radioactive (#778) üzenetére


legiaap
nagyúr

Sose csalódtam eddig a Samsungban

joey20: Te nagyon kritikus lettél a Samsunggal szemben mostanság... :U

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#785) mark83bp válasza beci (#783) üzenetére


mark83bp
tag

persze nem ezzel akarom a nyaralást megörökíteni..van is digigépem..meg kamerám is..
csak azokkal nem fogok futkosni..1mobilba akarom az mp3-4lejátszót és az 1-2képre bőven elég kamerát zsúfolni... mert az mindig nálam van..és ezekért persze kompromisszumokat is kell kötnöm..az tény..csak mérlegelem hogy melyik éri meg jobban nekem.. igazából ez a 2 a befutó.. videó telefonálás és net nem nagyon érdekel.. telefonálni..sms-t írni meg dettó gondolom;)
a külső egyértelműen g800... meg a zoom is.. a képminőség az ami még kérdéses..mert g600-ból láttam jó képeket..g800 meg..nekem valahogy nem érték el azt a szintet a vele csinált képek.. de attól még bőven jók... csak hagy legyek má telhetetlen :C
videót meg pláne nem mobillal akarok felvenni..szoval az annyira nem lényeges...
(meg én pl a sharp v903-m minőségével bőven kiegyeztem mint mobilba épített optika..azt meg csak hozzák már :DD

báár a g800 sanszosabb..mert sunyi gsm-ben nem akarok venni;) és ugyebár csak a g800-t hozták be..meg ahogy látom kicsit jobban is tartja az árát.. mert még mindig 90fele van..míg a g600 már 65fele járkál..(bár tudom hogy úgyis bukni fogok rajtuk :DDD

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#786) bbuffy


bbuffy
senior tag

szép estét!

Problem a következő:nem minden mobil találja meg BT-n keresztül(láthatóság bekapcsolva természetesen)viszont ő látja őket és érdekes módon párosodni is tud mindenkivel...de adatcsere ekkor sincs:((
vki estleg tud erre orvosságot?

további hiba:reggeli ébresztést 10ből 8szor felejti...hogy miért?????passz

ja és arról ne is beszéljek hogy a csúszka állandóan makacskodik...na jó 10ből kétszer.... :W

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#787) Gabesz84 válasza bbuffy (#786) üzenetére


Gabesz84
őstag

ebresztest nekem meg nem felejtett el, igaz, eddig meg csak 5x ebresztett :D
Mit makacskodik a csuszka?

(#788) Produkció válasza bbuffy (#786) üzenetére


Produkció
senior tag

ezzel az ébresztéses dologgal sztem én is találkoztam...vagy ennyire álomszuszék lennék? :DDD

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#789) bbuffy válasza Gabesz84 (#787) üzenetére


bbuffy
senior tag

akad...néha nehéz visszacsukni... :(

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#790) Produkció válasza bbuffy (#789) üzenetére


Produkció
senior tag

nekem ez ritkán fordul elő...1-2%-ban.

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#791) beci válasza mark83bp (#785) üzenetére


beci
őstag

Ez igy van.:) Bármilyen müszaki cikket veszel,csak buksz rajt.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#792) beci válasza bbuffy (#786) üzenetére


beci
őstag

Nekem eddig 6ból 6szor hibátlanul ébresztett,a bt-al sem volt gondom.Ébresztésnél kivan kapcsolva a tel?Mert ha igen,akkor nem elég az ébresztést beállitani,a bekapcsolást is bekell.Lehet sw-es gondod van.A csuszkája nálam tökéletes.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#793) bbuffy válasza beci (#792) üzenetére


bbuffy
senior tag

nincs kikapcsolva a teló,a BT meg csak más (nem samsung)telefonokkal csinálja...
ébreszéts most jó volt,a csuszka az meg akad néha,de nem csak nálam tapasztalható főleg azoknál akiknek"régebb"óta megvan.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#794) beci válasza bbuffy (#793) üzenetére


beci
őstag

Én már küldtem Sharpra,Nokiára,és SE-ra is gond nélkül.
Hát nekem még csak holnap lesz 1hetes.:) Bár ezalatt az 1hét alatt napi 20-30szor biztos kinyitottam.:)
Azt viszont valaki elárulhatná,hogy hol tudom beállitani,hogy az sms-eket ne a sim kártyára mentse,hanem a telóra.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#795) bbuffy válasza beci (#794) üzenetére


bbuffy
senior tag

küldeni én is tudok...engem nem látnak

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#796) Produkció válasza beci (#794) üzenetére


Produkció
senior tag

én még csak nokiara meg sonyra.....eddíg minden rendben ezzel a telcsivel, de ha meggyőzőbb lesz a 810 akkor lecserélem rá:)....kéne az a wiiifiiii ;)

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#797) beci válasza bbuffy (#795) üzenetére


beci
őstag

Egyetlen teló sem?

Produkció: Nekem ez teló marad 2 évig biztos.:) Nekem nem kell wifi.
Utolsó hsz-omban az sms kérdésre nem tudod a választ?

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#798) tockon2 válasza bbuffy (#795) üzenetére


tockon2
csendes tag

Eddig minden új telefonomnál volt olyan funkciója a BT-ek, hogy a saját láthatóságod le tudod tiltani. A BT menüben keress vmi ilyesmi menüt, hogy "láthatóság", vagy valami ehhez hasonlót, talán a BT menün belül a biztonságnál.

(#799) bbuffy válasza tockon2 (#798) üzenetére


bbuffy
senior tag

be van kapcsolva....ezt én is tudom :)

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#800) bbuffy válasza beci (#797) üzenetére


bbuffy
senior tag

van ilyen lehetőség,hogy kártyára mentse az sms-t?
nem tudtam... :Y

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.