Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) AS


AS
félisten

Itt vannak az én képeim is, ISO 100 al készültek..
Van makró is és egy stabilizátoros is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#852) beci válasza AS (#851) üzenetére


beci
őstag

Ezek tényleg qrva szépek.
Igazán leirhatnád már,hogy mit-hogyan,mert én láma vagyok hozzá,csak alapon fényképezek.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#853) Produkció válasza beci (#850) üzenetére


Produkció
senior tag

szótár az nem rossz ötlet:)....hát adj a csajnak zsét, hátha vetkőzik;)

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#854) Produkció válasza AS (#851) üzenetére


Produkció
senior tag

fasza képek :C

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#855) beci válasza Produkció (#853) üzenetére


beci
őstag

Csak asszony megne tudja.:)
Vegyél majd fel msn-re,és holnap majd átküldöm,amelyik érdekel,ma már nem,készülök melóba.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#856) Produkció válasza beci (#855) üzenetére


Produkció
senior tag

rendben, köszi:)....nem köplek be asszonyodnak:D...de a képeket akkor oszd meg velünk:D

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#857) pikszel válasza AS (#851) üzenetére


pikszel
őstag

Ezek tényleg klassz képek. Mit is szoktál idézni? :K

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#858) Enjoy válasza AS (#851) üzenetére


Enjoy
addikt

Szép képek lettek AS!
Gratula :R

"Nincs rossz fotó, csak rossz fotós"

► més que un club ◄

(#859) legiaap válasza AS (#851) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jó képek,de én még mindig a G600-at tartom jobbnak

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#860) Radioactive válasza legiaap (#859) üzenetére


Radioactive
tag

Hasonlóan vélexem :)

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#861) Dare2Live válasza Gabesz84 (#824) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

rémítően szarok ezek a képek.

Ez egyértelműen nem AF hiba mintahogy vki gondolta ellenben katasztrófálisan durván zajosak és emelett :Y mosottakak a képeid, mint ha samsung új/más CCDt pakolt volna a te gépedben.
Azt nézd, meg, hogy AUTO vagy alacsony(ISO100)on van e a géped ha igen akkor szerintem egyértelműen hibás darabot/sorozatbol kaptál.

szerk: Nem ide linkelésre terveztem de akit érdekel nézze meg ezt [link]

Egy d80/2 Canon kompaktot/K810 et löttem össze direkte kemény félhomályban, hosszú expon, hogy a zaj diferenciák jól láthatóak legyenek.
Nem a K810em nem hibás darab, egyszerüen ilyen zajra kihegyezett tesztben ennyit tud egy mobil vaku nélkül, egy G800/G600/N82/N95/K850 pedig a nagyobb pixelsürüség miatt még ennél is szarabbul szerepelt volna.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#862) Hanz


Hanz
tag

As a képeid tényleg jók. Csak az a gáz hogy amig te végigbabrálod és megfelelően beállítod, addig az én G600-om alapbeállításokkal is jobb képeket csinál. Egyedül karácsonykor voltam bajban mikor a társaságot egy szobában akartam lefényképezni, ahol a falak körbe voltak rakva csillogó-villogó karácsonyi égőkkel. A power led nem bizonyult elég erősnek. Mind homályos lett.
Sokáig vaciláltam a g600 és g800 között. De mikor a szar nokiám elázott és meghalt és mobil nélkül maradtam akkor még csak a g600 volt kapható, igy hát azt vettem meg. És nem bántam meg. :D :)

(#863) Hanz


Hanz
tag

Gabesz a te képeid meg tényleg nivó alattiak. :( Nem hiszem hogy minden jól bevan állitva nálad. Gondolom itt is van camera settings. Ezen belül superfine meg ilyenek. szerintem nézz át mindent mégegyszer.

(#864) AS


AS
félisten

Nem, most nem volt semmi állítgatás ezek spontán lőtt képek.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#865) Hanz


Hanz
tag

Lehet hogy a kettő között FW különbség van?

(#866) Produkció válasza Hanz (#865) üzenetére


Produkció
senior tag

elképzelhető, de nekem pl u.a az FW van mint ASnek mégis én is hasonlóan szar képeket lövök mint gabesz....

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#867) Hanz


Hanz
tag

Van benne képstabilizátor ugye? Mert a g600-ban nincs. Azt próbáltátok már cseszegtetni?

(#868) Produkció válasza Hanz (#867) üzenetére


Produkció
senior tag

nincs képstabi a g600ban? :Y

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#869) Gabesz84


Gabesz84
őstag

irjatok akkor majd meg h milyen hardver es szoftver verziotok van, mert nem hiszem el hogy nektek sikerul csak ugy minden beallitas nelkul ilyen kepeket csinalni, nekem meg a felet elb...a :)

Mellesleg nem iso 100-on volt csinalva mind. Amik vakusak azok mind legalabb iso 200-asok.
Sotetben is iso100-on kene tolni? De akkor meg sotet lesz a kep... Nem ertem en...
De ha nagyon erdekel nezzetek meg az exif infokat a kepekben, nem fotosoppoltam oket :)

(#870) beci válasza Produkció (#866) üzenetére


beci
őstag

Biztos,hogy valami rosszul van állitva,de passzolom,hogy mit merre mennyit...
AS talán majd leirja.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#871) Dare2Live válasza Produkció (#868) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

egyikben sincs. max az isot lövi fel az égbe és ezt nevezték el átverés képp stabinak.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#872) Dare2Live válasza Gabesz84 (#869) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

nem sötétben okés az ISO200 mert muszály mert nagyon gyenge a g800 vakuja, az más kérdés, hogy ott esetleg érthető lenne eza képminőség de neked kint nappal is egy katasztrófa.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#873) beci


beci
őstag

Nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy hiába inaktiválom a hangpostámat a telben,mikor ujra megnézem,ismét aktivat mutat.Vagy ezt az ügyfélszolgálaton kell inaktiválni?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#874) Gabesz84 válasza beci (#873) üzenetére


Gabesz84
őstag

ha pannonos vagy akkor goto ugyfelszolgalat, vagy pannonline. Nekem a regi telefonommmal csinalta ugyanezt par eve, ezzel nem neztem mert mar reg kikapcsoltam pannonline-on.

(#875) beci válasza Gabesz84 (#874) üzenetére


beci
őstag

Már megoldódott köszi.Mivel hosszabbitottam,igy ujra visszarakták a hangpostát.Ügyfélszolgálaton ismét megszüntettem.Amugy Vodafon.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#876) Gabesz84


Gabesz84
őstag

firmware frissítés garvesztéssel jár-e?
honnan lehet a friss firmwareket leszedni, mert samsung oldalon semmi, az a bizonyos orosz oldal meg nem igazan frissul amit talaltam :)
Es allitolag mar van G800XEGL1 is.

(#877) beci válasza Gabesz84 (#876) üzenetére


beci
őstag

Ha otthon csinálod,akkor igen.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#878) AS


AS
félisten

Ujabb G800 al készült képek. :)
Ebédem:



Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#879) Gabesz84 válasza AS (#878) üzenetére


Gabesz84
őstag

ubaze, hol vettel ilyet, megeheztem :D

(#880) Produkció válasza AS (#878) üzenetére


Produkció
senior tag

én is épp most fogok kajolni, kössssz az étvágy gerjesztést:)

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#881) legiaap válasza AS (#878) üzenetére


legiaap
nagyúr

És mik a beállítás különbségek a képek közt?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#882) mark83bp


mark83bp
tag

:C joooh..engem meggyőztek a képeitek...
a g600nak tán kicsivel jobb a kamerája..de nem annyival..a g800is bőven szuper szinvonalat képvisel(most persze a mobilkamcsik közt)..de nívóban és a zoomnak hála nálam befutóbb...
(videót meg pláne nem mobillal akarok felvenni) :DD

Ericsson A2628 - Nokia 3310 - Nokia 3510i - Sharp GX-20 - Sharp GX-25 - Sharp GX-30i - SonyEricsson S700 - SonyEricsson K750i - Nokia 8910i - SHARP v903 - Nokia N95 - Nokia 8800 - Samsung G800

(#883) Produkció


Produkció
senior tag

mikor is jön a g810?....1re elégedetlenebb vok a g800ammal :((( ennek tuti eladás lesz a vége ha nem lesz sokkal drágább a 810 :U és persze lesz benne wlan:D

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#884) gibi.david válasza Produkció (#883) üzenetére


gibi.david
tag

Mi az elégedetlenség oka?

(#885) AS válasza Produkció (#883) üzenetére


AS
félisten

3gsm en lesz bemutatva.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#886) Produkció válasza gibi.david (#884) üzenetére


Produkció
senior tag

2 idegesítő dolgot találtam, 1részt nem tudok vele olyan képet lőni mint AS...amíg nézem szép, ahogy lekapom szép, ahogy "véglegesíti" elmosódik szinte mindíg...sok álligatás kell 1 jó képhez, szal a kamerája nem jön be annyira. 2. dolog az aksija, van hogy feltöltöm és 2nap alatt lemerül anélkül hogy hozzányúlnék, néha nem ébreszt, van hogy este beállítom ébresztőre még 3rublika(ez a max) az aksi szintje, reggelre meg csontra lemerül így szintén nem ébreszt, van hogy felteszem tölteni, 1óra múlva lekapom me sietek el, erre rezeg h mindjárt lemerülök....hát fasza mondom, nyomok neki restartot akkor meg kidob 2 rublikát....szal nem tudom de ez az aksi témája is 1 kalap kaki....anno k750be volt vagy 5 rublika, amik egyenlő szintekre voltak osztva, napi 1 rublika tünt el kb....mellesleg meglehetett nézni benne az aksi szintjét %ban...itt ilyet még nem találtam.....na mind1, ezek a gondjaim, ha lesz G810 sztem lecserélem rá, lehet amúgy is csak az én g800am huncutkás:D....talán azért mert vodás? bár elvileg ugyanaz mint a többi:F....SW-re ugyanaz mint AS-nek.

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#887) legiaap válasza Produkció (#886) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az aksi állapotán nagyot lendíthet,ha lejjebb csavarod a kijelző fényerősségét és nem vagy fenn 3G hálózaton.Akkor garantáltan tovább bírja.Ha így sem akkor az aksival van gondod.
Az ébresztő csak valami szoftveres hiba lehet.

Ilyen az én Samsungomban is van (F330).
Néha ki tudom hangosítani a beszélgetést ha hívnak,néha meg nem.
Mikor én hívok,akkor rendszerint ki lehet hangosítani.Csak a fogadd hívásoknál "rakoncátlankodik"

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#888) Produkció válasza legiaap (#887) üzenetére


Produkció
senior tag

ezt a 3g dolgot már mondták, de AS szerint az hogy fent kijelzi hogy 3G az csak a lefedettség vagy mi, attól még nem zabálja az aksimat...és kikapcsolni hol tudnám? hálózat választásnál is benyomtam azt amit AS mondott....pl 900gsm...mondtam 1 hülyeséget most de vmi ilyet....világítást meg nem tekerem, így szép, így akarom nézni:) nem ezen akarok spórólni hogy vakoskodjak, mellesleg volt már hogy kibírt 5-6 napot is!!!!!!!!!!!!!!!!!! épp ezért nem értem mi van vele....de nincs kedvem most szervizelgetni hetekig:(
jaj van 1 jobb történet is:D....1ik nap ülök a vonaton, már épp majd elszundítok, erre csörög vmi ótvartos mp3-mal 1 telefon, még mondtam is magamba h kinek van ilyen fos csengője:D...erre észrevettem hogy az enyim csörög előttem 10cm-re a tálcán:D....hát mivel senki se nyúlt hozzá csak elöttelévő nap csontra lemerült így átállította a csengőhangot is alapra:D....na ez milyen már?:S

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#889) csirek1


csirek1
csendes tag

Sziasztok
A képstabilizálót csak videófelvételnél tudom bekapcsolni,fényképezőnél nem engedi.Ez hiba?Az ébresztés nálam is eseti,ötből négyszer elfelejti.

(#890) AMD Power válasza csirek1 (#889) üzenetére


AMD Power
titán

Szét és verném a telefonom ha esetleg miatta késnék el a munkából. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#891) AS válasza csirek1 (#889) üzenetére


AS
félisten

Csak akkor móködik ha a vaku kivan kapcsolva.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#892) legiaap válasza Produkció (#888) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ne mond,hogy ha lelépsz a 3G-ről akkor nem bírja tovább...
De hogynem bírja tovább.
A kijelző meg úgy is szép,ha a fényerősséget mondjuk felére veszed és máris nyertél 1 napot kb.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#893) csirek1 válasza AS (#891) üzenetére


csirek1
csendes tag

Köszi,így tényleg működik.

(#894) AS


AS
félisten

Nekem most kb 3 napot bir ki, FM rádiót használom föleg meg a kamerát, meg persze a telefon funkciókat.
Az viszont igaz hogy az aksi kijelzés egy nem jó

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#895) Produkció válasza legiaap (#892) üzenetére


Produkció
senior tag

de hogy tudok róla lelépni?:D a bal felsőbe mindíg ott van egy kék alapon G betű....ez a 3g? vagy vmi mást jelez?...amúgy igazad volt fényerő téren, lenyomtam csutkára, és így is szépen látni a kijelzőt:D :C

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#896) legiaap válasza Produkció (#895) üzenetére


legiaap
nagyúr

Beállítások--->Hálózat beállítások--->Hálózati üzemmód--->GSM 900/1800 ezt válaszd

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#897) Produkció válasza legiaap (#896) üzenetére


Produkció
senior tag

ezen van :K
még 1 szoftveres hülyeségre jöttem rá, van a beállításoknál kamera beállítás, tök mind1 h ott mit állítok be, amikor lehúzom a fedlapot nem az a beállítás lesz ott:D....ez akkor mira jó? semmire. mellesleg ahogy ott elmentem a beállítást, visszalépek, és visszatette a defaultra.... :C :Y ja de csak a felét, a másik felét meg elmentette, de mint mondtam nem ez jelenik meg amikor fényképezel, ott külön bekell állítani megint:D....talán 1 köv szoftver majd orvosolja ezeket az apró hibákat. :U

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#898) legiaap válasza Produkció (#897) üzenetére


legiaap
nagyúr

Érdekesek ezek az apróbb hibák... :F
Gyerekek ez másoknál is így van?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#899) Produkció


Produkció
senior tag

g800al csináltam videot, hova tudom feltölteni hogy megnézhessétek? nem youtubra gondoltam:D...hanem mint a kepfeltoltes.hu

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#900) beci


beci
őstag

Na.Nálam az aksi 3-4napot bir,kb napi 3-4smsel,és kb 20-30perc dumával.Éjszakára kikapcsolom.Én eddig 11szer keltem vele,minden gond nélkül.Álltalában a szundit is rányomom vagy 2szer utána.:)
A képek nekem sem olyan szépek mint AS-nak,de szerintem ez beállitási gond lehet.
Igaz,azt nem nagyon akaródzik elárulni,hogy mit hova,mire állit.
Az enyém is vodafonos,de ez szerintem lényegtelen.
Az ébresztési gondotoknál kivan kapcsolva a tel?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.