Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Bird válasza Kalandor (#750) üzenetére


Bird
addikt

Nem vagyok megsértődve egyébként. Bevallom anno szarul esett, főleg a tálalása az egésznek, viszont az nem Te voltál aki kinyilvánítást tett erre vonatkozóan.

Én ezt lezártam, azóta is látogatom a topikot, ahol tudok segítek és készítem a beszámolókat évről évre. A tavalyi sajnálatos módon kimaradt, de ez már egy másik történet. :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#752) Geri Bátyó válasza Beretvás (#747) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

+ (#739) Spet

"Na de meglehetne számolni mennyi értelmes hsz-t hoztak össze a sok értelmetlen fröcsögés közepette."
Ez nem csak a jómunkásokra igaz. Bármilyen rendű és rangú társaságban találhatsz olyat, aki valójában nem érdemli meg a rangját. Az ügy szempontjából viszont ez nem mérvadó, mivel a hsz-ek értelmességét, vagy értelmetlenségét nem lehet mérni.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#753) 19ati93


19ati93
senior tag

Ritkán kommentelek de 7éve vagyok tag.
Látom most "junior" lettem. :DD

(#754) Spet válasza Kalandor (#748) üzenetére


Spet
addikt

Nem sértődik meg senki, de kb. megnézheted, hogy klánok szubfórumain mekkora az aktivitás.

Ugye, (elvileg) mindenki az egyéni véleményeket megoszt(hat)ja, majd az adminok az eredményt gyökvonják, vagy köbgyökvonják.

Ez nem a cicabajusz húzogatásról szól, hanem a véleményosztásról. (valaki hisz az UFO-kban mások nem [mindenki helyettesítsen tetszőleges szót az UFO helyére])

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#755) kisza25 válasza Beretvás (#747) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én ~ 400 hsz híján elértem, napi 5hsz-el (14 év alatt) az sok? :U

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#756) Kalandor válasza Spet (#754) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem sértődik meg senki
Nem, csak 3 év után is instant felemlegetés van egy ilyen apróság miatt.

de kb. megnézheted, hogy klánok szubfórumain mekkora az aktivitás.
Nem akarod megérteni, hogy volt valami 3 éve és van valami most. Most részletesen leírtam, hogy miért döntöttünk így anno (de a választ adó moderátor is részletesen leírta 3 éve is).

(#758) Spet válasza Kalandor (#756) üzenetére


Spet
addikt

És láthatjuk ismét kalandor szólóestéjét köszönjük :R

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#759) mepet


mepet
addikt

Ezen topic kiolvasása után a követkő következtetéseket vontam le:
1. Valószínűleg többszáz user lett lefokozva (több tízen jeleztük eddig)
2. A lefokozott userek több mint felét szarul érinti a lefokozás ténye.
3. Született olyan megoldási javaslat, amivel tökéletesen elkerülhető lenne minden lefokozás:
[link]
[link]
[link]

(#760) Sirandrish válasza #20749568 (#757) üzenetére


Sirandrish
legenda

És szerintem a többség pont így van vele. Mármint hogy nem szólal meg, "mert minek" alapon..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#761) Bird válasza Kalandor (#756) üzenetére


Bird
addikt

Nem tudom mi ebben az instant felemlegetés. Most először hoztuk fel a témát és sehol nem polemizáltunk rajta, maximum a topikban amikor még friss volt az élmény egy vagy két hozzászólás elejéig.

A részletes válasz pedig ez volt a kollégád részéről anno:

Korábbi döntésünk értelmében a pálinka topikba nem kívánunk topikgazdát kinevezni.

Mindegy többet ehhez én már nem kívánok hozzászólni, teljesen meddő vita ez. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#762) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

És még mindig döcög a hiszti vonat. Lefokoztak!!! Te jó ég hogy tehetik ezt meg? Igen egy fórumon a rangotokról beszélünk, eszméletlen!

Nekem ez tényleg poén, ha ennyire kicsinyes jelentéktelen dolgon kikészültök, hogy viselkedtek a való életben :F

Amúgy remélem tudjátok hogy engem is lefokoztak... :O Lehet felkötöm magam.

Ja és igen bunkó vagyok hogy mások orbitális nagy problémáján (azaz ezen) kuncogok. Kövezzetek meg:

[ Szerkesztve ]

(#764) Chris0321 válasza mepet (#759) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért azt tegyük hozzá, hogy az egész probléma csak a vezetőség fejében létezik. Nem tudom ki tartozik közéjük és azt sem kik találták ki az új rangrendszert és ez nem lázítás akar lenni. Csak ők látják melyik rangból mennyi van, az embereket a legkisebb mértékben sem érdekli az általa elért rangot 1 vagy 1 milliárd emberrel osztja meg. Ha jól értettem, a legmagasabb rangból volt 20. És? Legyen. Rengeteg hozzászólást kellett ezért leírniuk, megérdemelték. Egy normál fórumon, teljesen lényegtelen a rang. Adhat jó választ új tag és régi is. A harveraprón pedig aztán tényleg mindegy a rang, ott úgyis az értékeléseket nézte mindenki akit érdekelt. Én is. Azt pedig végtelenül egyszerű votl megnézni mikor regisztrált az eladó és hány hozzászólása volt csak egyet kellett kattintani. Azt így sem úgy sem tudod megmondani miért ennyi. Nem ért rá, nem érdekelte, nem volt mit eladnia, stb.
Még egyszer leírom: ezzel a hsz-el nem akartam senki irányába semmilyen indulatot megfogalmazni csak azt szeretném nyílvánvalóvá tenni, hogy ennek az egész változtatásnak nem volt értelme.

(#765) Hintalow


Hintalow
senior tag

Azt sem tudom mi voltam az előző rangrendszerben :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#766) Sirandrish válasza B-L-A-C-K (#762) üzenetére


Sirandrish
legenda

Téged nem fokoztak le...
Ha akarod visszakaphatod a Jómunkás rangot :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#767) B-L-A-C-K válasza Sirandrish (#766) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Dehogy nem, max rangom volt, most van egy felettem megint...:) De én veszek egy nagy levegőt és próbálom túlélni...:/

(#768) Kalandor válasza Bird (#761) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A részletes válasz pedig ez volt a kollégád részéről anno:
A modkerben, amikor te jelentkeztél TG-nek, ezt a kifejezetten részletes, linkkel ellátott választ adta neked a moderátor (nézd meg, most is ott van):

Szia!
Elnézve a pálinka topikot azt látom, hogy ma született a témában ~40 új hozzászólás, előtte 1db úgy 2 évvel ezelőtt, majd tovább haladva visszafelé újabb 2 év szünet, és egyébként az egész topik, 9 évre visszamenőleg elfér egy oldalon. Egy ilyen forgalmú témába nem nevezünk ki topikgazdát. Amennyiben szeretnél összefoglalót írni, azt természetesen itt megteheted, és ha készen vagy vele, itt kérheted, hogy rakjuk át a topikba.

teljesen meddő vita ez.
Sokadjára látom az ilyen "nem vagyok megsértődve, de erről is az a sok évvel ezelőtti dolog jut eszembe, hogy" eseteknél hogy van egy szálka valakiben egy hamis emlék miatt, ami nem is úgy volt, majd ebből van egy kitartó ellenlábasság, közben pedig nem is úgy volt az egész. És akkor a végén persze meddő az egész, amikor elmagyarázom ismételten, hogy milyen döntés miért történt, és megmutatom a tényeket.

(#769) koxx válasza B-L-A-C-K (#767) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A Black titán sztem elég menő együtt :))

(#770) Pipó


Pipó
őstag

Még újabb 17 év és harmadszor is lehetek őstag. Mondjuk törzsfőnöknek jobban örültem volna. ;]

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#771) Sirandrish válasza B-L-A-C-K (#767) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát így is lehet nézni. Max rang....ez új volt még nekem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#772) Apollyon válasza Hintalow (#765) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én se :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#773) darál0w válasza B-L-A-C-K (#767) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

baszki, tényleg... :O :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#774) kisza25 válasza darál0w (#773) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hozzam a kötelet? :(

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#775) Luck Dragon válasza kisza25 (#774) üzenetére

Szegény Black. :D

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#776) Freiherr válasza Pipó (#770) üzenetére


Freiherr
őstag

🤣
Nagyot szóltál, ily bölcsen, nyugodtan beszél vala egy igazi törzsfőnök.

XXX

(#777) #16514048 válasza B-L-A-C-K (#762) üzenetére


#16514048
törölt tag

Most nem azért, de ez talán kevésbé kicsinyes, amit te csinálsz?

Senki nem készült ki attól, hogy lefokozták.

Csak ha már az oldalnak is van olyan fontos ez a rangrendszer, hogy változtatgatni kelljen rajta, mert "ki lett nőve", akkor mi miért ne írhatnánk le, ha nem tetszik a változtatás?

Mindenki tisztában van vele, hogy nincs "súlya" a rangoknak, pont ezért nem értem azt az érvelést, hogy "de most az őstag nagyobb szintet jelent, mint korábban".
Leírtam már ide sokszor: arra volt eddig is jó csak az egész, hogy egyéni mérföldköveket jelöljön. Viszont ezt az egyetlen értelmét is elvesztette azzal, hogy sokan őstagok maradnak úgy is hogy már léptek szintet.

Senki nem köti fel magát emiatt, csak építő jellegű kritika. Simán át lehetne még nevezni ezt a rangot, szerintem ezt konkrétan senki nem ellenezné.
De hát inkább sírtok a "hisztizők" miatt, minthogy orvsoljátok a kiváltó okot...

[ Szerkesztve ]

(#778) -secret- válasza #16514048 (#777) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Engem felfokoztak csak a napjaim nincsenek meg. :( :D

[ Szerkesztve ]

(#779) BITBOYS válasza #16514048 (#777) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerintem megszületett az új, sokak számára elérhető rang....dobpergés..... (hisztis) :D
Nem kell igényelni, jogosultak azonnal megkapják :D

(#778) -secret- Jól értem, a napjaid nincsenek megszámlálva? :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#780) Kalandor válasza #16514048 (#777) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Senki nem készült ki attól, hogy lefokozták.
Nézz körbe, sajnos vérmérséklet szerint páran nem bírták a dolgot.

akkor mi miért ne írhatnánk le, ha nem tetszik valami?
De leírhatjátok, sőt, írjátok le, nyilván a fallal szembe senki sem akar menni.

(#781) darál0w válasza kisza25 (#774) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

valami fajdalommentesebbet :P

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#782) Freiherr válasza Kalandor (#780) üzenetére


Freiherr
őstag

Már leírták(tuk) sokan, mik a problémák, alternatív javaslatok is születtek.

XXX

(#783) kisza25 válasza darál0w (#781) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ágy+csaj+koko?:D

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#784) Chris0321 válasza Kalandor (#780) üzenetére


Chris0321
addikt

Miért probléma az ha valaki utólag tudja meg, hogy változtatás történt a rang rendszerben és mivel nem érzi úgy, hogy volt értelme/logikusan történt ezen mondandóját leírja ide?

(#785) laskr99


laskr99
addikt

Az annyira nem tetszett,hogy le lettem fokozva, de most akkor hajtás van a veterán rangra :DDD

(#786) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tyű, még ekkora feneket keríteni a dolognak... Régen még azt mondom lehet érdekelt a rang.. De egy bizonyos életszakasz után pont leszarom..

Ha valakinek ennyi kell, akkor az én "rangomat" viheti... A mondandóm ugyanaz lesz az életben is, nem holmi rang határozza meg.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#787) darál0w válasza kisza25 (#783) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

végülis... csütörtök környékén az se baj, ha nő :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#788) kisza25 válasza Chris0321 (#784) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

gondolom ezért is van itt ez a topik, vagy?
darál0w: nem biztos, hogy elsőre sikerül meghalni, de végül is nem sietünk sehová:D

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#789) BITBOYS válasza Chris0321 (#784) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem már, utolsó hozzászólásában "De leírhatjátok, sőt, írjátok le, nyilván a fallal szembe senki sem akar menni."
Páran elbeszéltek itt egymás mellett

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#790) Chris0321 válasza BITBOYS (#789) üzenetére


Chris0321
addikt

Akkor csak én érzem úgy, hogy a két mondat ellent mond egymásnak?

(#791) Freiherr válasza Chris0321 (#790) üzenetére


Freiherr
őstag

Itt a költő önmagára gondolt, teljesen érthető szerintem.

XXX

(#792) Dr. Romano válasza laskr99 (#785) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hajtsááá is!44 mert amióta veterán vagyok azóta jobb az életem; több a fizetésem, olcsóbb a benddzin és ingyen használhatom az autópályát és 13. havi nyugdíjjat is kapok.
Úgyhogy megértem azokat akik sírnak a ""lefokozás" miatt ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#793) Chris0321 válasza Freiherr (#791) üzenetére


Chris0321
addikt

Soha nem voltam jó vers elemzésben.

(#794) Geri Bátyó válasza mepet (#759) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Reagálnék, ha nem gond és próbáld értelmezni.

"1. Valószínűleg többszáz user lett lefokozva"
Valóban van olyan user, aki visszaesett a rangsorban az eltolt hsz számok és az eltolt idők miatt, de a hangoskodók többsége korábbi PH!Addikt, akik most őstagok. Márpedig most a őstag tölti be az Addikt szerepét.Sőt, a kicsit magasabb hsz. szám és a több idő miatt ez most egy nehezebben elérhető titulus lett.

"2. A lefokozott userek több mint felét szarul érinti a lefokozás ténye."
A lefokozottakat joggal, de te az átnevezettekre gondolsz, mert főként ők hőbörögnek

"3. Született olyan megoldási javaslat, amivel tökéletesen elkerülhető lenne minden lefokozás:"
Amikor ötleteltünk, több esetben is felmerült egy teljesen új elnevezési struktúra, de ténylegesen használható és elfogadható nem vot köztük és a többséget nem zavarta, hogy bizonyos régi elnevezések megmaradtak. Sőt, leginkább igényeltük is a régi elnevezéseket. Való igaz viszont, hogy az Addikt volt az egyik, amiről már az elején kiderült, hogy semmilyen formában nem marad.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#795) Puma K


Puma K
veterán

*lázad lázad lázad*

PH! addikt voltam, de most már törzstag veterán lettem... leszolgáltam az addiktív időszakom alatt is amit kellett, így most kérem a korkedvezményes nyugdíjamat!!

*lázad lázad lázad*

Ezen felül akik pörögnek a témán azok legyenek szívesek és 'kaccsoják ki!

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#796) Chris0321 válasza Geri Bátyó (#794) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen te viszont azt nem érted, hogy itt a rang nem jelent semmi előnyt, csak egy felirat a nevünk alatt. Tehát engem az a legkisebb mértékben sem vígasztal, hogy mi helyett van és nehezebben elérhető hisz egy rég letudott felirat került újra ki a nevem alá és ez zavar.

(#797) BBéci válasza Chris0321 (#793) üzenetére


BBéci
titán

Pár szár hozzászólás elolvasása után úgy érzem, tisztázni kell a fogalmakat.
Lefokozás = amikor nullára kerül, tehát századosból közlegény (honvéd) lesz. [link]
Rendfokozatban visszavetés = eggyel alacsonyabb rendfokozatba kerül. [link]
Bővebben.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#798) Dryman


Dryman
aktív tag

Kaptam egy "aktív tag" besorolást a 15 éves múltammal, viszonylag kevés hozzászólással...akkor most ezt hogy sikerült összehozni Kedves PH???
Az új besorolási rendszer is ugyanolyan kesze-kusza mint az elődje volt...nekem nem fáj, azt csináltok amit akartok, de 15 éves aktív múlttal azért lehetnék már "legenda" is, pláne azért mert a Győr és környéke topikot 10 évig én csinálgattam.... :F

[ Szerkesztve ]

(#799) Puma K válasza Dryman (#798) üzenetére


Puma K
veterán

Lásd, az ábra szerint: [link]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#800) koxx válasza Dryman (#798) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

500 szakmai hozzászólással miért kéne, hogy legenda legyél? A lokáltopik pedig nem szakmai.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.