Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) AxBattler válasza Sgr_A (#1245) üzenetére


AxBattler
félisten

+ (#1247) Somatom
No, erről a kapcsolásról nem tudtam, ennyire nem vagyok öreg... így már érthető az ellenérzésetek. Bár nem tudom, hogy a regizett tagok mekkora hányadát érinti?

Szerk.:
Mondjuk ez alapján a "nagyúr" meg a Horthy érában születetteknek bánthatja a szemét... :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1252) diablo1984 válasza Somatom (#1250) üzenetére


diablo1984
veterán

De egy olyan korban mondta ès úgy, hogy az komèdia, akinek arról a szoci kor jut eszèbe, az nagyon a múltban èl. Az a videó egy jelensègről szólt. Ès itt is szerintem arról van szó...

(#1253) joey04 válasza #89309696 (#1241) üzenetére


joey04
titán

Egy ekkora fórumot üzemeltetni melóval jár, stresszel jár, ez van. Hogy mit engednek meg, meg mit nem, abba inkább ne menjünk bele, megszoksz vagy megszöksz rendszer van, megtehetik, mert még csak hasonló fórum sincs az országban, a többi mind gyerekjáték.

Az itteni topikban pedig 1-2 ember lépte csak túl a határt, őket meg is dorgálták. Ha valaki leírja, hogy a "lefokozás" miatt depressziós lett és el fog válni az asszonytól és/vagy a híd alá megy, az egy dolog, ameddig kulturált formában teszi. Nagyon frusztrált lehetsz ha szerinted bunkó volt amit írtam, meg tovább növeli a szartengert. Tényleg ajánlatos lenne hanyagolni a topikot a saját mentális egészséged érdekében. Mielőtt kiakadsz, hogy ne szabjam meg, hogy mit csinálhatsz (mert várható a ferdítés ezek alapján tőled) elmondom, hogy csak az észrevételem jegyeztem meg. Erre mondhatod, hogy nem érdekel, de ez egy fórum, ami többek között arról is szól, hogy az ember leírja a véleményét. Erre a stílusra viszont nem vagyok vevő, szóval annak tudatában válaszolj, hogy ignorállak.

Jó hétvégét!

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1254) Parci válasza Freiherr (#1230) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

fú, ez milyen rohadt jó sorozat volt!!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1255) Parci válasza joey04 (#1253) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na: jellemzően reagálunk a feedbackekre. szóval a megszoksz vagy megszöksz ránk sokkal kevésbé igaz mint kb. bárki másra. ha viszont szabad teret engednénk mindennek, akkor szerinted tudnánk valaha designt váltani például? mi van akkor, ha a régi design már nem fogad például olyan hirdetést, amit a hirdetők használni akarnak? a userek csődbe viszik az oldalt (mert ők nyilván leszarják az egész hirdetés témát, érthető módon -- az is érthető, hogy mi meg ezt nem tehetjük meg).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1256) tomsolo válasza Parci (#1255) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem eddig úgy tűnik, hogy az új rangrendszer igen csak felpörgeti majd a prémium tagsági kedvet ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1257) Sirandrish válasza tomsolo (#1256) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most hogy titán lettem, le is mondom a francba...majd ha újra (Black hogy is van?) MAX RANGOS leszek...akkor befizetek ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1258) Parci válasza tomsolo (#1256) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a lényeg, hogy ha a userek minden változtatást megvétózhatnának és nem "lenyomnánk a torkukon", akkor kb. semerre sem lehetne haladni. teljes irreális dolog ilyesmit akarni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1259) Sirandrish válasza Parci (#1258) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor működhetne ha kb 4 user lenne az oldalon :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1260) tomsolo válasza Parci (#1258) üzenetére


tomsolo
őstag

Anno volt az a csodaszép cikk az adblock kapcsán, már nem is tudom melyik topikban sikerült összefutni azzal aki reszelte.

Természetesen bevédte az összes hülyeséget ami a cikkben szerepel, amikor meg felajánlottam, hogy segítek megoldani, el lettem hajtva az úgyse érteném meg dologgal.

Gondolom ez is ilyen.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1261) Cs1csó válasza diablo1984 (#1248) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ebben sosem lesz egyetértés, az 50 évnél fiatalabbak akik a rendszerváltás után kezdték a felnőtt életüket nekik lehet, hogy a Szalacsis vicces videó ugrik be de az 50 felettiekbe lehet belerögzült ez a kicsit "prejoratív" jelző, ez van. Generációs probléma.

(#1262) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah mikor derülnek ki a változások, mindjárt ebéd?

(#1263) Hintalow válasza Cs1csó (#1261) üzenetére


Hintalow
senior tag

Hát én 50-től messze vagyok, de az én fejemben is a jómunkásember az alkesz mihaszna proli szinonímája :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#1264) Cs1csó válasza Hintalow (#1263) üzenetére


Cs1csó
félisten

Én látom benne a humor-t, ez egy IT fórum tehát a "kockaságba" nekem belefértek ezek az elnevezések, akár az addict is.

(#1265) BITBOYS válasza INGJOKE (#1262) üzenetére


BITBOYS
addikt

Sikerült célt érni? :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1266) Speed® válasza INGJOKE (#1262) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

When it's done.
Jó étvágyat :)

(#1267) Chaser válasza Cs1csó (#1261) üzenetére


Chaser
titán

az 50 felettieket gyuri vágja bele a napba, problem solved, az 50 alattiakat is akire rámutatok
eze9ccáz' lesz ( :
zárható - de eztmámontam' -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1268) Parci válasza tomsolo (#1260) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez a "segítek megoldani" ez jól hangzik messziről nézve, de több hónap, amíg egy hivatásos programozó valamelyest otthonosan mozog a RIOS kódjában. a segítő szándék több mint dicséretes, tényleg, de a gyakorlatban ez ritkán működik.

az adblockos cikket én írtam és nincs benne hülyeség.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1269) Cs1csó válasza Parci (#1268) üzenetére


Cs1csó
félisten

Azt lehet tudni, hogy hány LEGENDA rangú tag van?

Chaser

Bocs már utaztam a nap felé, kihagynám..... :O

[ Szerkesztve ]

(#1270) Kékes525 válasza Cs1csó (#1269) üzenetére


Kékes525
félisten

Egy biztos. Én a napokban láttam egy 97 ezrest.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1271) INGJOKE válasza BITBOYS (#1265) üzenetére


INGJOKE
veterán

A cél az hogy az előnyt tartsam... :D

Mire vonatkozik a kérdésed?

[ Szerkesztve ]

(#1272) bulikavagyok válasza Cs1csó (#1269) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mármint legenda? Nulla. Ketten járnak viszonylag közel hozzá.

Szerk.: Látom közben javítottad. :B

[ Szerkesztve ]

(#1273) Intruder2k5 válasza Cs1csó (#1269) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Egy se, de erről volt már szó korábban.

[ Szerkesztve ]

(#1274) Chaser válasza Parci (#1268) üzenetére


Chaser
titán

ha majd olyan cikkeket olvasok amikben nem lesznek helyesírási/elgépelési hibák, akkor adblockot is kikapcsolom és/vagy előfizetek prémiumra, de amíg amatőr szinten van az írások színvonala emiatt, részemről én nem tekintem munkának, de biztos bennem van a hiba
tudom, pénz lenne egy egész embert felvenni, aki rendberakná a kiment cikkeket/teszteket, de elég erősen arculati kérdés, hiába nem irodalmi oldalról van szó, sokszor már magában a címben is hiba van, azért ez elég tré'

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1275) *Mukeey* válasza Kékes525 (#1270) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Az azért tényleg legendás teljesítmény...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1276) koxx válasza Chaser (#1274) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Csak az nem hibázik aki nem dolgozik. Minden oldalon/sajtóban előfordul elgépelés vagy apróbb hibák, emberek vagyunk nem robotok. (akik szintén hibázhatnak)

(#1277) Cs1csó válasza Intruder2k5 (#1273) üzenetére


Cs1csó
félisten

Köszönöm, amúgy erről is írtam, hogy olyan sok itt vagy a korábbi rangos topikban a hozzászólás, hogy nem lehet követni :DDD

Chaser

NA te csak halgass, néha szó szerint olvashatatlanul írsz, és nem csak az ékezetek teljes hiányára utalok ami TALÁN betudható, hogy telefonon vagy és "sietsz" (bár ékezetes magyar betűk ott is vannak) de a mondanivalód is nehezen kibogozható, sőt erre kaptál már mástól is megjegyzést. :D

(#1278) Kékes525 válasza *Mukeey* (#1275) üzenetére


Kékes525
félisten

Top 5 legtöbb hozzászólással rendelkező Prohardver felhasználó

Integra - 97 571
oriic - 79 155
hackeeeee - 74 106
Gubek-Einste - 73 554
B-L-A-C-K - 73 483

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1279) Intruder2k5 válasza Chaser (#1274) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Elég érdekes egy olyan hozzászólásban reklamálni a helyesírási hibák miatt, ahol a mondatot kisbetűvel kezded, a végén nincs semmilyen írásjel, és tagolva se nagyon van, az egész hsz. egy mondat.

(#1280) jim bcs válasza Chaser (#1274) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Ahham és ezt pont te mondod? Hol vannak a nagy betűk a hsz.-eidből? Elvitte a kiscica?

"helyesírási/elgépelési hibák"
Nem magadról kell példát venni!

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1281) Sirandrish válasza Kékes525 (#1278) üzenetére


Sirandrish
legenda

Integra azóta már 150K körül járna :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1282) Sirandrish válasza jim bcs (#1280) üzenetére


Sirandrish
legenda

A nagybetűket a nagycica viszi el :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1283) Kékes525 válasza Sirandrish (#1281) üzenetére


Kékes525
félisten

Ő legenda, 2014-es az utolsó hozzászólása és még mindig nem érte utol senki.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1284) Chaser válasza koxx (#1276) üzenetére


Chaser
titán

nézd, abunál ez folyamatos, legutóbb az epyc cikkben, már a címben - de kb minden szerzőnél előfordul, kinél sűrűbben, kinél gyakrabban -
persze h hibázhat az ember, és persze h nem engedheti meg magának egy ilyen szintű oldal ezt a szintű amatőrizmust, mert ezeket ki lehet javítani egy korrektornak, még akkor is ha hibásan kiment, de következő nap már hibák nélkül el lehet olvasni, ha előzetes korrektúra nem megy, akkor azt mondom munka, nem egy összehányt valami
nekem erről ez a szerény véleményem és nem vagyok ezzel egyedül

csicso82
ez komment, nem várok érte pénzt senkitől...:) persze nem szép, de felesleges párhuzamot vonni egy munkával - lusta disznó vagyok, mailben és "komoly" dolgokban figyelek ezekre, itt már nem, öreg vagyok hozzá ( : -
h is szokott menni a "fikázás", mikor a mester felad egy hirdetést h mindenhez IS ért, csak épp írni nem tud az ártatlanja, onnantól te komolynak szoktad gondolni? ugye, hogy nem

szerk:
jim bcs
elvitte a maCSka ( :
fentebbit tudom mondani, nekem ezért senki nem fizet és senkitől nem várok érte semmit, nem egy munka, amit kiadok a kezemből
folymatosan ez jön vissza, tényleg gratulálni tudok ha valaki a kettő dolog közt nem tud különbséget tenni
szvesen leülök veled, bármelyik szerzővel tolllbamondásra, bármilyen helyesírási tesztre, kugli'-wörd', egyéb külső segítség nélkül, ami nekik munka közben adott, és a legtöbb hibát ki is javítanák a sw-ek

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1285) lezso6 válasza Chaser (#1284) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Abunál valóban viszonylag gyakrabban fordulnak elő elírások. Viszont az röhejesen mondvacsinált indok, hogy te ezért blokkolsz meg nem fizetsz elő. Meg eleve a reklámblokkolás nem arra való, hogy ezzel fejezd ki a nemtetszésedet. Ez olyan, mintha neked nem tetszene a boltban az egyik alkalmazott viselkedése, s ezért nem fizetnél a pénztárnál.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1286) Parci válasza Chaser (#1274) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ne kábítsuk egymást: te sosem fizetnél elő. ha a cikket mind atomra polírozva és szépirodalmi magasságokban tanyázva látnák meg a napvilágot, akkor a szemét részrehajló moderáció miatt. ha a moderáció direkt hozzád lenne igazítva, akkor meg a szar szemét bugos fórummotor miatt, ami egy ilyen oldalnál megengedhetetlen.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1287) bulikavagyok válasza Chaser (#1274) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"...részemről én nem tekintem munkának, de biztos bennem van a hiba" - igen, benned van a hiba.

Amúgy jól értem, h te a helyesírási/elgépelési hibák miatt használsz reklámblokkolót? Ha ennyire alacsonynak találod az oldal színvonalát, miért jársz ide?

[ Szerkesztve ]

(#1288) Erdei88


Erdei88
veterán

Ha már Premium. A havi 390 forintos Premiumra hol tudok előfizetni?

(#1289) INGJOKE válasza Chaser (#1284) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem ha a hobbid amit szabadidődben csinálsz (jó esetben) így végzed, akkor milyen lehet a munka amit munkaidőben végzel? :DDD

(#1290) INGJOKE válasza Erdei88 (#1288) üzenetére


INGJOKE
veterán

Asztali nézetben az oldal tetején bal oldalt a kedvenc fórumtémáid alatt... :D

hupsz ezt szerkeszthettem is volna, de mivel sehovasemnem számít így nem leszek hsz gyűjtő... :D

[ Szerkesztve ]

(#1291) DS39 válasza Kékes525 (#1278) üzenetére


DS39
nagyúr

viszont egyikük sem lenne legenda a jelenlegi rangrendszerben, mivel az elsőt kivéve egyik sem 15 éves reg, Integra hsz-einek zöme 0,25-ös szorzóval bír, így nincs 50k kombinált hsz-e.

mikor kerül nyilvánosságra a ráncfelvarrott rangrendszer?

[ Szerkesztve ]

(#1292) Intruder2k5 válasza INGJOKE (#1290) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem az a baja, hogy nem találja, hanem, hogy a 390Ft már 415Ft, mert időközben a repertoárba bekerült a Hardverapró is, ahol szintén ad plusz dolgokat a Prémium tagság.

(#1293) Kékes525 válasza DS39 (#1291) üzenetére


Kékes525
félisten

Igen, átvitt értelemben értettem.

"mikor kerül nyilvánosságra a ráncfelvarrott rangrendszer?"

Az után, hogy az egész prohardver felújított lesz. Gondolom a jövő évben valamikor.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1294) INGJOKE válasza Intruder2k5 (#1292) üzenetére


INGJOKE
veterán

igazából a reklámban a felső sarokban az van, hogy 390 ft-tól... és mikor rákattintok akkor is ezt írja... :U

(#1295) oriic válasza Kékes525 (#1278) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt frissítettem is közben. :R

Live-Die-Respawn

(#1296) DS39 válasza Kékes525 (#1293) üzenetére


DS39
nagyúr

OK :)

(#1297) Parci válasza bulikavagyok (#1287) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az a fél tucat-tucat user, aki alsó hangon tíz éve balhézik a fórumban, hogy miért vagyunk szarok és szemetek, valahogy képtelen elengedni "ezt a szart", tíz+ év sem volt elég nekik. hmmmm.......

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1298) Kékes525 válasza oriic (#1295) üzenetére


Kékes525
félisten

Gyors voltál. :)

Az új számok:

Integra - 97 559
oriic - 81 724
Gubek-Einste - 76 343
B-L-A-C-K - 74 671
hackeeeee - 74 547

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1299) DS39 válasza Kékes525 (#1293) üzenetére


DS39
nagyúr

Kalandor ezt írta tegnap: [link]

egyébként durva lenne, ha csak jövőre kapná meg a PH az új designt. ennyire csak nem különbözhet a forráskódja a Mobilarena / ITcafétól.

[ Szerkesztve ]

(#1300) Erdei88 válasza INGJOKE (#1290) üzenetére


Erdei88
veterán

Én ott 415 forintot látok, nem értem, hogy akkor most végül is mennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.