Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) BITBOYS válasza Fred23 (#249) üzenetére


BITBOYS
addikt

Valszeg kali hamarabb megkapja és még személyes avatarja sincs :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#252) core i7 válasza BITBOYS (#251) üzenetére


core i7
addikt

Ha Gorneck mindennap tartja a 7-8 hszt akkor behozhatja kalit

(#253) B-L-A-C-K válasza Intruder2k5 (#248) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:R

(#254) akaido


akaido
addikt

Sokmindent belátok pró és kontra is. Nekem mégis sokkal jobban tetszett a most megszűnt rangrendszer.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#255) Sanya


Sanya
nagyúr

És én maradtam?

Lefokoztak ...:(

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#256) Sirandrish válasza darál0w (#239) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor ideje elkezdeni ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#257) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Huhh, még milyen jó, hogy egyéni rangom van, enélkül "csak" törzstag lehetnék :DDD Látszik, hogy eléggé read-only vagyok az idő nagy részében :)

Amúgy szerintem jók lettek az új rangok :K

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#258) Sirandrish válasza -secret- (#247) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha nem lennél Arcképgyáros akkor igen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#259) Dhampir


Dhampir
félisten

Felvetődött bennem, hogy egyéni "rangot" (vagy inkább egyfajta állapot megjelölését) létre lehetne hozni? :F

Például "stalker". :)

(#260) BITBOYS válasza Dhampir (#259) üzenetére


BITBOYS
addikt

Fizetnél érte? Ha igen mennyit max?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#261) Sirandrish válasza Dhampir (#259) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én egy Zelda Lovert akarok :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#262) koxx válasza Dhampir (#259) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

El tudod képzelni milyen káosz lenne a fórumon? Többek között ezért sincs user által feltölthető színes szagos villodzó gifes és egyéb avatar feltöltés.

(#263) Sirandrish válasza koxx (#262) üzenetére


Sirandrish
legenda

;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#264) Dhampir válasza BITBOYS (#260) üzenetére


Dhampir
félisten

Egy kila' Duna-kavicsot. :DD

(#262) koxx

Nem villogó gifre gondoltam, hanem egyetlen árva szóra.

(#261) Sirandrish

Klassz. :)

[ Szerkesztve ]

(#265) orion1025


orion1025
őstag

Ne haragudjatok, de ez nagyon gagyi, kb. mint az óvodában, hogy a te neved legyen béla, nem, nem is, inkább répa... Sajnos drasztikusan süllyed a lapcsalád színvonala minden tekintetben. Először az oldalakat/ fórumot kellene összhangba hozni, mert pár kattintás után néha olyan, mintha a sötét középkorba térnék vissza.

Most látom, törzstag titulusom van. Nem vagyok indián, köszönöm... Olyan nincs, hogy kérvényezem, hogy inkább ne legyen rangom, mert ez így megalázó saját magamra nézve is?

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#266) BITBOYS válasza Dhampir (#264) üzenetére


BITBOYS
addikt

De most komolyan :) 500Ft havonta?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#267) Dhampir válasza orion1025 (#265) üzenetére


Dhampir
félisten

Erről valahogy a wigwam sztaki egykori honlapja ugrott be, "kiástuk a csatabárdot". Ott létezett talán ilyesféle indián rang vagy csupán elnevezése pár ottani arcnak, már nem emlékszem pontosan.

Persze értem, hogy pont az ellenkezőjét szeretnéd, csak ez az emlék ugrott be. :)

(#266) BITBOYS

Látom, szereted a jó valutát. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#268) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

új rendszer ... hmm.. hát gyűjtenem kell hozzászólást, hogy visszakapjam "őstag" rangomat :o az eddigiek alapján ez pár évig elfog tartani ... :|

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#269) orion1025 válasza Dhampir (#267) üzenetére


orion1025
őstag

Aki kitalálta, annak csókoltatom a felmenőit! Az újonc részleget kellett volna basztatni, nem a már mindenki számára megszokott és normálisan működő dolgokat.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#270) koxx válasza Dhampir (#264) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Látom nem ment át az üzenet.

orion1025: hetekig nyitva volt a rangrendszeres topik, bárki elmondhatta a véleményét.

[ Szerkesztve ]

(#271) kisza25 válasza Sirandrish (#222) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Akkor a windowst is telepítsd újra :K

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#272) orion1025 válasza koxx (#262) üzenetére


orion1025
őstag

Akkor ugorj át az apróra, és a retinád kisül a sok animált szartól. Ja de azt lehet, mert azoktól az emberektől gyün a píz...

Igen, nyitva, amiben semmi érdemi nem volt, mert figyeltem. Mellesleg ha én azt mondom, hogy ez a törzstag és egyéb ganéság egy hülyeség, az érdekel valakit köztetek? Nem. Valakinek volt egy agymenése két jelenéssel karöltve, hogy ezt is szét kell barmolni, és ez lett belőle, lenyomva mindenki torkán.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#273) koxx válasza orion1025 (#272) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ok és ennek most mi köze van a rangokhoz :F
Nem igaz, hogy le lett nyomva az emberek torkán nézd vissza az ötleteléseket.

(#274) darál0w válasza Sirandrish (#256) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mar nincs rá időm sajnos :o

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#275) orion1025 válasza koxx (#273) üzenetére


orion1025
őstag

Oké, akkor tovább megyek. Minek kell rang? De komolyan. Mert amiket én látok a fórumokban, nagyon sok esetben egy frissebb kolléga sokkal érdemibb, mint a nagy PH ranghuszárok. Én reszelném az egész rangosdit, mert egy felesleges böszmeség, és nem kevés jó hangulatot generált ez a virtuális pöcs méregetés forma.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#276) koxx válasza orion1025 (#275) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mindenhol van és hasznos is. Nem lehet olyat csinálni, hogy 800ezer fórumozónak megfeleljen.

(#277) kisza25 válasza Intruder2k5 (#248) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Most nézem, hogy a titanjoz is 30000 kell, idén meg lett volna a jómunkásember (~600poszt) de most kell még hozzá 5 év:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#278) orion1025 válasza koxx (#276) üzenetére


orion1025
őstag

Na, pont erről beszéltem, kurvára felesleges bármit mondanom ;] Mellesleg aki kitalálta a törzstag titulust, az most éli ki azon vágyait, amikor az iskolában ki volt közösítve...

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#279) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Törzstag után jöhetne a végtag is már.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#280) Intruder2k5 válasza kisza25 (#277) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

24463 a kombinált hsz. számod, nem olyan sok az már. :)

(#281) koxx válasza orion1025 (#278) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Túl sok építő ötletet nem adtál szóval... Nézd meg az első és a végleges változat közötti difit és utána mondd, hogy le lett tolva az emberek torkán.

(#282) enginev3.0 válasza Cucuska2 (#279) üzenetére


enginev3.0
félisten

Törzstag, őstag, veterán, egyik sem illik a képbe

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#283) Intruder2k5 válasza orion1025 (#278) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sokféle vélemény elhangzott amikor a vita folyt erről, de elenyésző kisebbségben voltak azok, akik a rangrendszer megszüntetése mellett kardoskodtak, szóval ez nem várható. A törzstag meg nem egy helyi találmány, a köznyelvben is, de más fórumokon is létezik.

(#284) orion1025 válasza koxx (#281) üzenetére


orion1025
őstag

Még mindig felesleges a rang, fityma méregetés, semmi több, régen is az volt. Hsz-t egyébként nem töröltök? mert én 3000 törlésére igényt tartanék, hogy senior tag legyek inkább, ha már lesegetni kell a rangokat.

Igen, sok, és egyik fantasztikusabb volt a másiknál, de hát a többségi igénytelenség győzött most is.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#285) BITBOYS válasza koxx (#270) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem küldtetek meghívőt! :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#286) Cucuska2 válasza enginev3.0 (#282) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nekem mindegyik tetszik, és szívesen méregetem a fitymámat is.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#287) Intruder2k5 válasza BITBOYS (#285) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ahogy ide sem. ;]

(#288) kisza25 válasza orion1025 (#284) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Amikor üzletelek, nekem igen is számít, hogy egy újonc, vagy jómunkásember

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#289) gzbotii válasza kisza25 (#277) üzenetére


gzbotii
veterán

Hát te hol foschol annyi szót, hogy majdnem jomunkasembet lettél :Y

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#290) gzbotii válasza kisza25 (#288) üzenetére


gzbotii
veterán

Így van. Ha egy Nagyurat köpködsz a topicban, hogy atkurt, annak nagyobb a hírértéke ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#291) SyMbioTe válasza orion1025 (#284) üzenetére

Öhm. Már nem azért. De ha ennyire nem érdekelnek a rangok, meg óvódasnak tartod, meg satöbbi, mit kardoskodsz, meg kotozkodsz akkor? Sz*rd le, és kész.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#292) BITBOYS válasza Intruder2k5 (#287) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez betárazott duma, vagy most találtad ki? ;)
Oké, húztam..

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#293) orion1025 válasza kisza25 (#288) üzenetére


orion1025
őstag

Őő, ezt nem értem. A rang a fórumhoz tartozik, a HA értékelésekkel működik. Mellesleg nyugodtan alapozhatsz rá, meg is lehet nézni hány régi motoros csinálta már a fesztivált tilosban járva... Na pont ilyen emberi gondolkodás miatt tart itt a rangrendszer is.

SyMbioTe:
Valóban nem érdekel, de a törzstag, komolyan, ilyen egy szart... A teveclub színvonalát üti...

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#294) Intruder2k5 válasza BITBOYS (#292) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Komolyan ne vedd már! :)

(#295) Kalandor válasza Dhampir (#259) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Voltak egyedi rangok, de sok gond volt az irigységgel és egyebekkel, így szép lassan megszüntettük őket.

(#296) gzbotii


gzbotii
veterán

Én csak azon csodálkozom, hogy nem ment a bugreport topicba ezzel senki. :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#297) diablo1984


diablo1984
veterán

a hozzászólások száma melyik számít? Az össz, a szakmai, piaci, stb?

(#298) Kalandor válasza orion1025 (#272) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor ugorj át az apróra, és a retinád kisül a sok animált szartól. Ja de azt lehet, mert azoktól az emberektől gyün a píz...
Na az meg lett szüntetve és így is sok emberrel leszedettem már, ami túlment egy határon. Jelenleg lezso aránytalanul nagy munkával tudná ott az animgifeket kiszűrni. Az lehet, hogy a bazár hirdetéseknek megmarad, de az drága hirdetés, abból nem lesz sok.

Mellesleg ha én azt mondom, hogy ez a törzstag és egyéb ganéság egy hülyeség,
Ez is egy vélemény, talán az első, akinek ilyen vehemensen nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#299) BITBOYS válasza Intruder2k5 (#294) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hozom nektek a bizniszt és ezt kapom.. :D
A valós életet veszem komolyan :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#300) Zsolaf válasza Cucuska2 (#279) üzenetére


Zsolaf
addikt

:)) én még az útótagot is eltudnám képzelni mint rang, vicc ez az egész. Szétbarmolva átgondolatlanul kiket bántanak ezzel meg. Gondolom sokat kellett rajta töprengeni kibe rugjanak bele nagyobbat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.