Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) BITBOYS válasza orion1025 (#396) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tényleg, nyugi már ezzel...írj egy modinak amiben megkéred, hogy a nicked alatti rangot legyen szíves kitörölni és vége.
Ne küzdj mert tökfölösleges, nem tartozik a mindennapokhoz. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#402) hhenry válasza BITBOYS (#401) üzenetére


hhenry
őstag

Vagy törölje ki magának :R

(#403) Sirandrish válasza hhenry (#402) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#404) Lauda válasza orion1025 (#396) üzenetére


Lauda
félisten

Dobd fel a scriptet és lehetsz akárki. Én most GLOBAL ADMIN vagyok. Ennyi. :DDD ;]

(#405) Synthwave válasza BITBOYS (#285) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ne aggódj, nekem se.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#406) B-L-A-C-K válasza orion1025 (#395) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez olyan érdekes hogy pont te beszélsz a támogatásról, miközben több mint 11 év alatt szinte semmi szakmai hozzászólást nem produkáltál...

(#407) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Szerintem nincs semmi baj a [törzstaggaggal]
Az nem egy törzs tagja ám :N

gyulaszu

(#408) Intruder2k5 válasza B-L-A-C-K (#406) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lapozzunk, itt hagyta a topikot.

(#409) BITBOYS válasza Lauda (#404) üzenetére


BITBOYS
addikt

:DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#410) Sirandrish válasza Intruder2k5 (#408) üzenetére


Sirandrish
legenda

Önszántából ? :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#411) hhenry válasza Intruder2k5 (#408) üzenetére


hhenry
őstag

:D

(#412) elfelejtette


elfelejtette
veterán

A hisztire a megoldás az lenne, ha a "törzstag" helyett lenne az "őstag", így nem lenne több ezer fórumozó lefokozva, az "őstag helyett meg legyen az "addikt", azt sokan szerették.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#413) gzbotii válasza BITBOYS (#401) üzenetére


gzbotii
veterán

Hát, itt már nem fog ezzel kapcsolatban pörögni egy darabig ;]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#414) Synthwave válasza kisza25 (#310) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én némelyekkel már 1000 fölött vagyok. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#415) hhenry válasza elfelejtette (#412) üzenetére


hhenry
őstag

:K

(#416) kisza25 válasza Calibos (#399) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Még az a szerencse, hogy nem érdekelte a dolog, bele sem merek gondolni, mi lett volna, ha érdekli :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#417) core i7 válasza orion1025 (#396) üzenetére


core i7
addikt

Na beszürkültél ? :D
Kellett ez neked most

(#418) Muerte68 válasza gyulaszu (#407) üzenetére


Muerte68
addikt

"törzs" szinonimái:
etnikum, népcsoport, klán, nemzetség, náció, nemzetiség
torzó, testtörzs :D :D

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#419) Sirandrish válasza kisza25 (#416) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor már törölte volna a PH-t :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#420) BITBOYS válasza Synthwave (#405) üzenetére


BITBOYS
addikt

Most nézem jól elírtam :D
Ez van, sosem kapok..

(#421) Synthwave Azt gondoltam csak viccelsz..hmm érdekes.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#421) Synthwave válasza essexboy (#353) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azt aláírom, hogy az arc fogalmazásmódja hagy maga után kívánnivalót, de azért annyira nem volt az arcba tolva ez a nagy reform, ha pl. én házigazdaként sem tudtam róla..

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#423) Csepy válasza Synthwave (#421) üzenetére


Csepy
senior tag

Én sem tudtam róla. Kellett volna kapnia mindenkinek róla privát üzenetet, az lett volna az abszolút minimum. Minden mással kapcsolatban folyton kimegy.

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#424) core i7


core i7
addikt

Én már megtanultam ,hogy egy vitában mindíg mindkét félnek igaza van valamilyen szinten és nem is (6-os megfordítva 9 es)

De most akkor se kellett volna itt ekkora lázongást lekavarni meglett az eredménye

Egy új rendszerben mindíg lesznek jó dolgok és mindíg visszafogják sírni vele eggyütt a régi dolgokat

(#425) core i7 válasza Csepy (#423) üzenetére


core i7
addikt

Igen nem volt úgy az orrunkra kötve mint mondjuk egy nyeremányjáték pedig fontos dolog volt

Mondjuk láttam ott százezredes rangot is stb nem biztos ,hogy egy fecske nyarat csinált volna főleg hisztivel
de egy üzenet jó lett volna

(#426) gyulaszu válasza Muerte68 (#418) üzenetére


gyulaszu
senior tag

És a tag szinonimái?
És hogy jönnek ezek a törzstag jelentéséhez? :R

gyulaszu

(#427) kisza25 válasza Synthwave (#421) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én véletlen tudtam meg, de akkor is közvetve, egy másik fórum kapcsán

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#428) Synthwave válasza Csepy (#423) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen. Egy RIOS privát elkélt volna.

De érted, én hetente legalább egyszer találkozom személyesen a stábbal és így se. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#429) koxx válasza Synthwave (#428) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hónapokig pörgött a topik, max az nem látta aki nem akarta.

(#430) Intruder2k5 válasza Csepy (#423) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Minden mással kapcsolatban folyton kimegy."

Azért ez a "folyton" költői túlzás. Tény és való, van rendszerüzenet funkció, de azt se tudom mikor kaptunk utoljára ilyen üzenetet, és összesen is talán 5-6 alkalom volt. Arról nem is beszélve, hogy a tagság 80%-át pont nem érdekli a rangja. Szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#431) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Nem értem eddig PH! addikt voltam, most visszaraktak őstagnak.
Visszafelé fejlődtem?

(#432) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Én sem hallottam róla, minden nap itt vagyok pedig, és most azt mondják miért nem szoltunk akkor, se levél, sem kiemelve nem volt a dolog.

(#433) Muerte68 válasza gyulaszu (#426) üzenetére


Muerte68
addikt

Olyan szó a szinoníma szótár szerint nincs :D
[link]

(#431) gyuri2008 Dettó :)

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#434) Lauda válasza koxx (#429) üzenetére


Lauda
félisten

Egy hétig volt nyitva.

(#435) core i7 válasza gyuri2008 (#431) üzenetére


core i7
addikt

Sovány vigasz de én is

(#436) hhenry válasza core i7 (#435) üzenetére


hhenry
őstag

Úgy lett zárva,hogy hamarosan jelentkeznek de én nem emlékszem semmire azóta csak,hogy nemsokára változik a a rangrendszer

(#437) Intruder2k5 válasza Zsolaf (#432) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kiemelt volt a bejegyzés.

(#438) BITBOYS válasza Synthwave (#428) üzenetére


BITBOYS
addikt

RIOS privát.... ki vagy rúgva :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#439) Dhampir válasza koxx (#270) üzenetére


Dhampir
félisten

Értem én a jó szót. :B

(#295) Kalandor

Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#440) Sirandrish válasza hhenry (#436) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most jelentleztek ... :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#441) hhenry válasza Sirandrish (#440) üzenetére


hhenry
őstag

Ja tényleg :D

(#442) tibor72


tibor72
tag

Érdekes ez az egész, olyan ez mint a ,,,,, nyugdíjkorhatár ,,, :DDD :DDD Lesz még változtatás bőven ahogy telnek az évek :DDD :DDD :DDD

(#443) Synthwave válasza koxx (#429) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Aha.

Vagy az, aki uszkve soha nem jár logouton, és miután megvan a napi tartalomgyártással, visszatér a saját kis bevett topikjaiba.

Egy ilyenről a minimum lett volna egy RIOS privát. Vagy - a saját vonzatomban - legalább a szerkesztőségi találkák alkalmával csak megemlíteni. :U

Gondolod, ha tudok róla, nem mentem volna és nem vettem volna részt az ötletelésben? Vagy direkt elkerültem? Napi szinten alsóhangon 6-8 órát nyitva van a PH! a böngészőben.

Mindegy, whatever.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#444) ro_bert17 válasza Eastman (#226) üzenetére


ro_bert17
őstag

:DDD :DDD

Egyébként ez a törzstag szerintem is elég idétlen. A kifejezés számomra egy torzó. Se kéz, se láb...kicsit bizarr hangzású nekem.
Tudom nyilváníthattam volna véleményt, de sajna én sem futottam össze a felméréssel. Csak a cikkek, és számomra érdekes topikok kapcsán szoktam itt lenni. (és ha épp az egyikben nem írnak erről, fel sem tűnik hogy módosultak a rangok...)

[ Szerkesztve ]

(#445) Csepy válasza Intruder2k5 (#437) üzenetére


Csepy
senior tag

Nyilván, ha nem egy, nem kettő és nem három ember mondja, hogy esélye sem volt elmondani a véleményét, akkor nem végzett jó munkát, akárki is intézte, hogy elmondhassa, aki csak akarja a véleményét, mert egy csomó embernek, köztük legalább egy tisztséget viselőnek, fogalma sem volt a dologról.

Regards: Csepy

(#446) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Köszönöm szépen a visszaminősítést. :(((
10 éve vagyok pH tag, 65 évesen.
5565 szakmai, 89 közösségi, 867 piaci, 360 blog és lokál.
Na mindegy.
Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#447) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Amúgy azok figyelmébe ajánlva jelzem, akik szerint sz@runk mindenki fejére, hogy jobb későn mint soha alapon még most is mérlegeljük az építő jellegű kritikákat, és nincs kizárva, hogy lesz még finomítás a rendszeren. Persze gyökeres változásokra már nem kell számítani, de egy-két határ tolódhat még ide-oda.

(#448) B-L-A-C-K válasza gyuri2008 (#446) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kemény világ, már az öregeket sem veszik emberszámba. :/

(#449) gyuri2008 válasza Intruder2k5 (#447) üzenetére


gyuri2008
veterán

Részemről megtiszteltetésnek venném

B-L-A-C-K ugye ezt nem viccnek szántad?

[ Szerkesztve ]

(#450) core i7


core i7
addikt

Összegzek ahogy látom

A legtöbb botrányt a "tagos" rangoknál az elrendezés visszaminősétések/felsőbb és alsóbb rangosztájhoz való viszonyulások
A Felső "elérhetetlen" kategóriájú rangoknál az előző rangrendszerhez képest gyengébb elnevezések váltották ki

Az ujjoncok viszont mindenkinek jók lettek

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.