Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Rómeó


Rómeó
tag

Jajj de pörög a topik,a sok negyed,fél,másfélisten...stb méregeti a cerkát! :) :D

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#702) Pkc83 válasza Zsolaf (#700) üzenetére


Pkc83
őstag

Ez a te véleményed!
Megengeded , hogy más is elmondja esetleg a véleményét?
Ja bocs azt nem lehet hiszen én csak "junior tag" vagyok! :U

[ Szerkesztve ]

(#703) XCube


XCube
tag

Több mint 12 év tagsággal junior lettem :DDD

Sebaj, attól még nem lesz kisebb semmim sem :N

"A lótrágya jól tüzelt, ám a ló népének még volt mit tanulnia a szellőztetésről, kezdve a szó jelentésével."

(#704) kisza25 válasza Rómeó (#701) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igazából nekik pont nincs semmi bajuk az új rendszerrel:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#705) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Vicc ez az egész topik.
Nem unjátok még?
Semmi nem fog változni.
Csak felidegesítitek magatokat.

[ Szerkesztve ]

(#706) MasterMark válasza gyuri2008 (#705) üzenetére


MasterMark
titán

A sok félisten mit nevetne, mikor a ti értelmezésetek szerint ők is vissza lettek fokozva egy alacsonyabb rangra mint amin eddig voltak? :F

Switch Tax

(#707) SyMbioTe válasza gyuri2008 (#705) üzenetére

Hát ezen én őstagként is csak nevetni tudok. Nekem is közel volt a PH kedvenc, mégse leszek az. Napuff.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#708) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nem tudom, hogy az megoldás lehetne-e (pláne visszamenőleg), hogy aki belép a fórumra, az aznapra kap 1 bejelentkezést, ez után, 1 pontot, ami egy hsz-nek felelne meg, ebből napi 1-et lehetne kapni, ha aznap belépett (ezt amúgy is nézi a rendszer), így ha valaki csak olvasgatni jár be, akkor is tudna fejlődni.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#709) MZsoltee válasza gyuri2008 (#705) üzenetére


MZsoltee
veterán

Úgy kéne működnie a topicnak, mint a "moderátort keresek"-esnek.
Mindenki leírhatja a bánatát és az üzemeltetők látják, hogy kinek mi a véleménye, de nem lenne ez az őrület.

(#708) kisza25: A csendes rangokat is tovább kellene húzni a belépések számával naponta max 1 pontot szerezve. És akinek a "csendes" rangja magasabb azt kiírni. Akinek a másik ott meg azt.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#710) elfelejtette válasza kisza25 (#708) üzenetére


elfelejtette
veterán

Akkor már mindegy lenne, ha úgy adnának meg egy rangot, ha elérte a szükséges hozzászólás számot, VAGY az időt.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#711) B-L-A-C-K válasza kisza25 (#708) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az hogy olvasgatok, de nem teszek hozzá semmit, miért kellene hozzászólásnak minősíteni?

Max annyit tudnék elképzelni hogy, akinek tényleg nem felel meg ez, hogy az eltett idő nagyságával, kap az összes hozzászólás egy plusz szorzót.

(#712) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

Jaj de jó. Eljutottam nagy nehezen a senior tag rangba, mert legfőképp olyan topikban vagyok aktív, ami nem szakmai. Most kell újabb 400 szakmai hsz, hogy ismét senior legyek :U

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#713) MasterMark válasza ƬΛЯΛ (#712) üzenetére


MasterMark
titán

De az a senior tag nem ugyanaz mint az eddigi senior tag. Ez tényleg ilyen nehéz?

Switch Tax

(#714) Imilenni válasza BITBOYS (#694) üzenetére


Imilenni
addikt

2990/félév, ennyit simán fizetnék egy "saját rang"-ért.

Biztos nehezen megoldható lenne, a rendszert meg nagyon átkéne szabni. Viszont én vevő lennék rá, esetleg ha a prémium magában foglalná ezt is, akkor tuti vevő lennék rá.

Press "F" to pay respects.

(#715) Kleroo


Kleroo
veterán

Én egyszerűen nem értem a felháborodást. nem hót mindegy kinek mi a rangja?
Nincs belőle se előny se hátrány.
Ez már nem 1st world problem, hanem 0th.

Akit ez komolyan zavar, és nem csak morcos napja van, annak a legjobb szándékkal javaslok valamilyen önellenőrzést, önvizsgálatot, önmagába fordulást hogy minden rendben van-e, nem kéne-e új hobby, nem függi-e egészségtelen szinten a PH-t; még mielőtt reflexből elküld engem a francba. :)

szerk: ezaaaaz reméltem, hogy hisztizőkön hisztizés ide lesz keverve. GLHF

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#716) Sirandrish válasza Imilenni (#714) üzenetére


Sirandrish
legenda

Legyen külön (nem lesz,)...a prémium az más téma. 10+éve vagyok itt...kaptam ettől a helytől annyit hogy ennyivel igazán támogathatom.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#717) #16514048 válasza MasterMark (#713) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ha csak a saját mérföldkövek jelölésére jó a rendszer, akkor nem azt a nevet kéne adni egy magasabb rangnak, ami egyszer már át lett lépve. Ez tényleg ilyen nehéz? ;)

(#715) Kleroo:

És akik a "hisztizők" miatt hisztiznek, azokra mit lehet mondani?

[ Szerkesztve ]

(#718) Sanya válasza Kleroo (#715) üzenetére


Sanya
nagyúr

Teljesen odavered az ember lelkesedését és küzdeni vágyát egy új célért! :O
Vaterán lettem :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#719) Geri Bátyó válasza Intruder2k5 (#447) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Akkor részemről is egy építő jellegű.

Mondjuk én nem gondolom, hogy ez ügyben tesztek a fejünkre, de ha már felvetetted, akkor én is leírom a véleményem.
Alapvetően tetszik az új rendszer, de a törzstaggal erős fenntartásaim vannak. Annak idején az ötleteléskor említettem, de csak "mellékesen" OFF ban.
Azt könnyebben elfogadnám, hogy fel legyen cserélve a törzstag és a szenior tag (az eredeti felvetésben is így szerepelt), mert akkor reménykednék, hogy nem túl sokára túl vagyok rajta, de így az lebeg a fejem fölött, hogy a következő 10 évben ezt nézegethetem a nevem alatt.

Jó megoldás lenne a többször is felvetődött csendes őstag. Persze azt nem adnám "olcsón". Én 1200, vagy akár 1500 hsz és 8, vagy akár 10 év után adnám. Szerintem ez jól lefedné.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#720) fokukac válasza Sanya (#718) üzenetére


fokukac
nagyúr

dettó. de végre lehet új célunk. : )

Tök motiváló amúgy, hogy én például már ~13 éve küzdök a nagyúr címmel (először akkor lettem az), eddig háromszor fokoztak le, de egy-két év múlva tuti meglesz negyedjére is. :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#721) Beretvás


Beretvás
addikt

Ha már azt írjátok ,hogy a rangoknak nincs jelentősége akkor eggyeseknek mi jogon adjátok vissza a "jómunkásember" rangot????

(#722) kisza25 válasza Imilenni (#714) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak a csalók is előszeretettel vennének magasabb rangot, hogy megbízhatóbbnak tűnjenek a piacon

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#723) Zsolaf válasza #16514048 (#717) üzenetére


Zsolaf
addikt

+1 :K

(#724) Sirandrish válasza Beretvás (#721) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem eggyeseknek, hanem azoknak akik már egyszer elérték, és szeretnék megtartani. Ajándékba senki sem kapja meg.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#725) Kalandor válasza Sirandrish (#697) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Engem annak idején megtisztelt a PH és kaptam Szakértő rangot, majd egyik napról a másikra, se szü, se beszéd, elvették.

Ezzel szemben a valóság az, hogy előzetesen, hosszasan elmagyarázva a részleteket értesítettem én személyesen, minden szakértőt:

(#726) #00137984 válasza Sirandrish (#697) üzenetére


#00137984
törölt tag

Két topikban alaptagnak számitottam és napi szinten válaszoltam a nekem feltett kérdésekre. Alapitó tagnak számitottam a Házomozi Belépőszinten topikban, de a másik topikból a fórumozók tönkrevágtak mindent. Sznobizmus és a leszólások miatt a topikot otthagytam, ami a hozzászólásaim csökkenését hozta magával. Találtam magamnak egy új topikot idővel, de a retró konzol topikban történt változások ezt a topikot is szétzúzták. Az adminok mindkét topikban rossz következtetéseket és döntéseket hoztak, aminek a következményei negativan érintették a PH! közösség egy nagyobb részét. A felforgatókat ez nem zavarta, még mindig temérdek gyártják a téves elgondolású hozzászólásokat. Egyelőre Ronin vagyok, mert állandó topikra az érdeklődési körömben nem találtam itt már semmi érdekeset...
Ez a blog sem érdekel a továbbiakban, mert többen elmondták az Őstag rang besorolása a rangrendszerben nem sikerült. PH! addikt helyett (ami már kiemelt rangnak számit a fórumozóknak), visszafokozodtak Törzstag rangra az eddigi Őstag rangról. Elnevezése sem a legszerencsésebb, de a következő lépcső a rangsorban újra az Őstag lenne... Ez itt a kiindulási alap, ami több fórumozónak nem tetsző döntés volt.

[ Szerkesztve ]

(#727) Spet válasza Beretvás (#721) üzenetére


Spet
addikt

Egyenlők között is vannak egyenlőbbek.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#728) Sirandrish válasza Kalandor (#725) üzenetére


Sirandrish
legenda

Félreértettél.
Nem úgy értettem hogy nah bumm elvettétek...hanem hogy azzal sem tudtunk mit csinálni, változás történt, és bele kelett törődni.
Egyébként leírtam hogy erről te, még a TG-s cuccról Intruder értesített...
Ti lennétek a "futárok" a fent említett szösszenetben.

Bocsánat ha félreérthető voltam.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#729) ro_bert17 válasza Geri Bátyó (#719) üzenetére


ro_bert17
őstag

+1
Ma reggel láttam olyan topikot, ahol szintén rácsodálkoztak az új elnevezésekre, és a törzstag másnak is bizarr volt.

(#730) Beretvás válasza Spet (#727) üzenetére


Beretvás
addikt

Ja ,hogy ez így működik itt is? Ő elérte megtarthatja én elértem amim volt elvették?? Nesze neked egyenlőség. Mivel különbek ők mint a másik???

(#731) Kékes525 válasza lezso6 (#612) üzenetére


Kékes525
félisten

"A többségnek tetszik az új rendszer, a kisebbségnek nem."

Ezt miből gondolod? Nem volt szavazás, vagy előzetes felmérés. Aztán az sem mindegy, hogy mekkora is az a kisebbség. Aki most írogat az csak a jéghegy csúcsa. Általában minden tiltakozásnál az érintetteknek csak a kis százaléka tiltakozik akkor is, ha nem ért egyet vele, feltéve, ha nem létfontosságú kérdésről van szó és a rang az nem létfontosságú.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#732) Bird válasza Spet (#727) üzenetére


Bird
addikt

+1 :R

Ugyanezen a szálon: Remélem emlékszel még az ominózus gyümölcspárlat topikban történtekre, ami miatt a lelkesedésünk is alább hagyott anno? :) Nos azóta már egy klán offolós topikjának is van külön topikgazdája. :D :B

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#733) Geri Bátyó válasza Beretvás (#730) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Rosszul fogod fel. Ők annak idején az elérhető legmagasabb rangot birtokolták, ami azt is jelenti, hogy rengeteg hsz-el és rengeteg idejükkel járultak hozzá a fórumhoz. Ezért kaptak egy ilyen lehetőséget.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#734) Imilenni válasza kisza25 (#722) üzenetére


Imilenni
addikt

Persze, de ellenőrizhető is lenne akár.
Esetleg hozzá kötni sikeres üzletekhez is, ezáltal aki inkább ott aktív az is látható lenne az ember profilján.

Press "F" to pay respects.

(#735) Beretvás válasza Geri Bátyó (#733) üzenetére


Beretvás
addikt

Semmit sem fogok fel rosszul, mert a modik szerint mindenki egyenlő. Akkor nekik miért is járna más bánásmód???

(#736) Kalandor válasza Beretvás (#730) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

~20 ember jutott el addig, akik közül többeknek hiányzott az a rang, ami a PH indulása körüli legütősebb mém volt. Az a rang eleve egy poén volt, én nem is gondoltam anno, hogy azt valaki eléri. Nem ők különben, hanem az, amit elértek.

(#737) Kékes525 válasza Geri Bátyó (#733) üzenetére


Kékes525
félisten

"Ők annak idején az elérhető legmagasabb rangot birtokolták,"

Ez nem így van, legalábbis nem mindegyik moderátornál. Nézd meg a moderátorok adatlapját, ott láthatod. Adminisztrátorok és segítők a PH!-n

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#738) Geri Bátyó válasza Kékes525 (#737) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ezt most nem értem. Hogy jönnek a modik a jómunkásokhoz? :F

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#739) Spet válasza Geri Bátyó (#733) üzenetére


Spet
addikt

Azért lehetne embert mondani, akinek a legtöbb hozzászólása nem a szaktekintély/szaktudás miatt gyűlt :U

Bird: Persze, hogyan lehetne nem elfelejteni :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#740) Kékes525 válasza Geri Bátyó (#738) üzenetére


Kékes525
félisten

Ezer bocsánat! :R Ezt jól elnéztem. :B Valamiért azt hittem a moderátorokról beszéltek...

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#741) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Mai jelszavam:

Kérem vissza az epéniszem!!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#742) fokukac válasza Dr. Romano (#741) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez kurvajó, ezt berakom aláírásnak. :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#743) Dr. Romano válasza fokukac (#742) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Csak tessék :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#744) Kalandor válasza Bird (#732) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Úgysem fogod megérteni / elfogadni, de azért elmondom:
- 3 éve, a topikgazda rendszer indulásakor még nem akartuk mindenhova kinevezni Topikgazdát halott topikokba, mert még mi is csak tanultuk, hogy mire való az egész
- az a topik full halott volt, 111 hsz 9 év alatt, több éves kihagyásokkal
- ti pedig odamentetek páran és csináltatok több tucat hsz-t pár óra alatt majd egyből kértetek egy Topikgazda kinevezést; ezen meg lehet sértődni, ha szeretnél, de nekünk nem tűnt jó ötletnek belemenni ebben akkor, abban a fázisban
- hogy miért van Topikgazda most egy klán off topikjában? Mert már ismerjük a Topikgazda rendszert, mert már mi is lazábban vesszük, de legfőképpen azért, mert már technikailag, adminisztratíve sokkal több dologra alkalmas egy TG mint régen, nem ismerem azt a klán off topikot, lehet hogy volt oka.

[ Szerkesztve ]

(#745) Spet válasza Kalandor (#744) üzenetére


Spet
addikt

Well, ha észrevetted volna igencsak megszaporodott a hasznos információt tartalmazó hozzászólások száma ott az érintett topikban. (na meg idénytermék)

Ennyi erővel lehetne az alábbit mondani: klánnak meg minek topik (főleg topik gazdával)? Vannak kliensek (amin játszanak), amik rendelkeznek csoport létrehozási jogosultsággal, és csak az látja/szól hozzá/lép be akinek van joga.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#746) Bird válasza Kalandor (#744) üzenetére


Bird
addikt

Hagyjuk, mert mindig csak az a szűrő lehet jó/értelmes/elfogadható/racionális amin keresztül Te látod/érzékeled a világot. Ezt már rég elfogadtam, csak Spet barátom mondandójára reflektáltam... :R

A topikgazda intézményét is csak azért erőltettük ha visszaolvasol, hogy tudjunk egy értelmes téma összefoglalót készíteni. Ha végig pörgeted a topikot nem egy olyan bejegyzés született -a megjelenésünket követően - ami körüljárja a témát.

Peace.

Spet:Megelőztél, egymástól függetlenül ugyanazt írtuk. Ez számomra az önigazolás. :K
Az ominózus klán offtopiknak rögtön lett gazdája... Csak a miheztartás végett, de tudom úgysem fogom megérteni azt amit kellene. :U

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#747) Beretvás válasza Kalandor (#736) üzenetére


Beretvás
addikt

Értem tehát ennyire vaunk mi itt "egyenlőek".. Kivételezés ez semmi más....

Az meg ,hogy mert elérték.. Na de meglehetne számolni mennyi értelmes hsz-t hoztak össze a sok értelmetlen fröcsögés közepette. :U

[ Szerkesztve ]

(#748) Kalandor válasza Spet (#745) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Well, ha észrevetted volna igencsak megszaporodott a hasznos információt tartalmazó hozzászólások száma ott az érintett topikban. (na meg idénytermék)
Kértétek az utóbbi 3 évben? Mert azt megírtam, hogy 3 éve akkor miért nem.

Ennyi erővel lehetne az alábbit mondani: klánnak meg minek topik (főleg topik gazdával)?
Minek klánnak topik amikor külön fórumcsoport van Klánok, Ligák, Versenyek néven? TG meg azért van hogy a TIR-t szerkessze.

Ekkora sértődést :(

(#749) Dr. Romano válasza Beretvás (#747) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Mennyit vágtak le?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#750) Kalandor válasza Bird (#746) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A topikgazda intézményét is csak azért erőltettük ha visszaolvasol, hogy tudjunk egy értelmes téma összefoglalót készíteni.
Erre kifejezetten írta a moderátor a válaszában, hogy a topik elhagyatott, ezért nem nevezünk ki oda Topikgazdát, de ha szeretnél TIR-t szerkeszteni, azt megteheted és betesszük neked oda.
Mint írtam, a TG rendszer full új volt, mi is próbálgattuk, hogy mi lesz belőle, akkoriban pörgős topikokba tettünk TG-t, egy TIR miatt önmagában nem, mert az ment másképp is.

Azóta, 3 éve nem kérted a Topikgazdaságot. Ha szeretnél a sértődöttségen túl lépni, és mivel aktív vagy ott, szereted azt a topikot és értesz hozzá, kérd a kinevezést most és ugyan nem én döntöm el, de láthatóan jó eséllyel indulsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.