Hirdetés

2019. augusztus 17., szombat

Gyorskeresés

(#1) Cucuska2

Cucuska2
(őstag)

Ugyanúgy a kombinált hsz-ek számítanak, vagy lett valami új súlyozás is?

És amúgy jajj lefokozódom.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) Kalandor válasza Cucuska2 (#1) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ugyanaz a kombinált hsz lesz.

A topikot holnap kinyitom majd.

(#3) .LnB

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Szerintem jó lett. Ami kicsit fura nekem, hogy az új tagoknak 2 héten belül háromszor változik a rangjuk. De az rám nem vonatkozik, és nem is zavar.

A rang kalkulátor is frissülni fog? Vagy azt nem ti csináltátok?

Furcsa volt elsőre, hogy kisbetűvel kezdődik a rangom, aztán leesett, hogy a PH! prefix miatt volt nagybetű eddig. :)

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#4) zolee5016

zolee5016
(őstag)

nah megtörzsölődtem... :DDD
Most ugyanúgy gyárthatom a hsz-eket az őstag-ért......ja nem ..nem hiszem,hogy ez bármit is befolyásolna...
viszont az újoncos változtatás eléggé tetszik..és főleg az aprózásnál számíthat valóban... :C

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5) Bird

Bird
(addikt)

Jó lett!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:. Btag: Bird#21416 Xbox tag: Bird HUN

(#6) -secret- válasza Bird (#5) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Szerintem is jók lettek, de igazából mindegy a rang.

Rang kalkulátort valaki frissíti majd?

[ Szerkesztve ]

(#7) Intruder2k5

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

A rang kalkulátor nem hivatalos PH "alkalmazás", így annak frissítésébe nem tudunk beleszólni.

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#8) twollah1976

twollah1976
(őstag)

En beszantanam ezt a rangrendszert, a hozzaszolas szamolgatast es a regisztracio talan a regisztracio datumat is.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) Intruder2k5 válasza twollah1976 (#8) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Valamilyen rangrendszer szerintem minden fórumon van, így a PH-nak is megvan a sajátja. Szerintem egyébként jó ha van, ösztönöz az aktivitásra és jutalmazza azt, bár az igaz, hogy néha egyesek hajlamosak megtévedni, és azt gondoljni ha az ő rangjuk magasabb, akkor többet megengedhetnek maguknak az alacsonyabb rangúval szemben. Ez viszont nem a rangrendszer hibája, csak azé az egy-két megtévedt tagé.

[ Szerkesztve ]

(#10) Luck Dragon válasza zolee5016 (#4) üzenetére

Luck Dragon
(veterán)

Az újoncos résszel egyetértek, az tényleg jó ötlet lett.

Közben felfedeztem Amerikát, én meg veterán lettem , hát érdekes .

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro Lte. Android One.

(#12) Intruder2k5 válasza Luck Dragon (#10) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Bizony, egyrészt szembetűnő ha valaki tényleg friss - 1-2 napos - reg, ami az aprón jól jöhet. Ha csak pár embert nagyobb óvatosságra ösztönöz, már megérte. Másrészt a keveset hozzászólók gyorsabban előre tudnak lépni valamelyest.

Ugyanakkor elismeri azokat is, akik szinte csak az aprón vannak jelen, hozzászólásuk kevés van, így a rangjuk sok év alatt sem fejlődött. Nekem is van személyes ismerősöm aki nagy aprós, 13 éves regje van, így újoncból most Ő is csendes tag lett.

[ Szerkesztve ]

(#13) .LnB válasza Intruder2k5 (#12) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Aprón nem az értékeléseket szoktad nézni? Én inkább arra adok, sőt csak arra. Ez majd a nyereményjátékoknál lesz jó, mikor friss újonc nyeri folyamatosan a fődíjat. :)

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#14) FoxiestFox

FoxiestFox
(nagyúr)

Jó lett. :D Végre nem para, hogy egyszer jómunkásember leszek.

http://www.flickr.com/photos/sansphoto/ - https://www.instagram.com/alxreedxx/

(#15) Intruder2k5 válasza .LnB (#13) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Is. Nyilván ha egy üzleti szándék komolyabbra fordul, akkor lehetőség szerint mindent megnéz az ember amit tud, így az elsők között az értékeléseket is. De az értékelés mellett a másik legkönnyebben csekkolható és legszembetűnőbb az a rang.

(#16) SyMbioTe

SyMbioTe
(addikt)

Ehh, sose leszek PH! kedvence :O :))
Amúgy szerintem jó ötlet volt, rangok se rosszak, a PH előtag nekem kicsit hiányozni fog, az vitt bele egy kis plusz egyediségét.

(#6) -secret-
"...de igazából mindegy a rang"
Arcképgyárosnak könnyű ;] :P

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#17) -secret- válasza SyMbioTe (#16) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Jah igaz, mondjuk a maszk alatt pedig lassan félisten leszek. Még vagy 1700 hsz. :))

[ Szerkesztve ]

(#18) elfelejtette

elfelejtette
(veterán)

De azért szerencsére a 0 napos újoncok még mindig tudnak új, teljesen felesleges szakmai topicot nyitni... :(((

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### LG Q6

(#19) Kalandor válasza elfelejtette (#18) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Még igen...

(#20) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Végre a jómunkásember fenyegetése nélkül hozzá lehet szólni a hírekhez.

[ Szerkesztve ]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#21) .LnB válasza Kalandor (#19) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Az arckép jogosultságok változtak ezzel valamit? (Azon felül, hogy a senior tag rangot tovább tart elérni.)

Nincs olyan terv esetleg, hogy a esetleg a félistenek 2 évente kérhetnek újat? :)

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#22) Somatom válasza D1Rect (#20) üzenetére

Somatom
(senior tag)

Nem volt ott semmiyen fenyegetés. Csak a privikért volt kár, mert újraregelésnél azt bukta az ember. De, most már ez is elmúlt, nem kell többet újraregelnem. Az egy kicsit fals, hogy akkor most mióta is vagyok a PH -n, meg hány hsz. -t írtam, de végül is mind1. :)
De, azért kíváncsi lennék rá. Sajnos, elfelejtettem felírni. Vki meg tudná írni, hogy előző életemben mikor regeltem? Köszi!

[ Szerkesztve ]

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a #79335424 "Nick" alatt olvasható.

(#23) kisza25 válasza Kalandor (#2) üzenetére

kisza25
(félisten)

azt, hogy hogyan lehet számolni, nem raknátok bele a posztba? :R
rang kalkulátor
mondjuk itt még a régi rangok vannak

[ Szerkesztve ]

A stessz oka, nem sz@rod le eléggé! Dr. Bubó

(#24) .LnB válasza kisza25 (#23) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

[link]
A kalkulátor nincs még frissítve. EmberXY majd gondolom megcsinálja valamikor.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#25) Kalandor válasza kisza25 (#23) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Belinkeltem azt is.

A rang kalkulátort nem mi csináljuk :(

[ Szerkesztve ]

(#26) Bird válasza kisza25 (#23) üzenetére

Bird
(addikt)

Ha jól emlékszem korábban arról volt szó, hogy a számítási metodika is változik a blogok hozzászólásainál (0,1). :)

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:. Btag: Bird#21416 Xbox tag: Bird HUN

(#27) kisza25 válasza .LnB (#24) üzenetére

kisza25
(félisten)

köszi, konkrétan a kalkulátorra gondoltam :R
Ja olvastam közben, hogy külsős csinálta :)

[ Szerkesztve ]

(#28) MZsoltee

MZsoltee
(veterán)

Arról nincs valami statisztikátok, amiben benne van, hogy az egyes rangokhoz hány felhasználó tartozik?
Érdekes lenne szerintem.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#29) -secret- válasza .LnB (#24) üzenetére

-secret-
(Arcképgyáros)

Dobj neki egy privátot!

(#30) .LnB válasza -secret- (#29) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Én nem zaklatom ilyesmivel. Aktív tag, ma is volt már itt, fogja látni.

Homo Ludens

(#31) Cucuska2 válasza Kalandor (#2) üzenetére

Cucuska2
(őstag)

Bocs, hogy tegnap hozzászóltam, nem akartam a záródó topikhoz hozzászólni, csak későn vettem észre.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#32) AxBattler

AxBattler
(nagyúr)

Nem árt néha egy kis frissítés, az Újoncok és Csendes tagok különösen jók/kellettek!

Félistenből Nagyúr lettem, de nem bánom, mert jobban tetszik... Titán viszont nagyon béna, nem lehetett volna helyette valami más? Szerencsére azt kb. soha nem fogom elérni.... :N

[ Szerkesztve ]

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#33) Somatom

Somatom
(senior tag)

Kicsit utánaszámolva sztem az aktivitást pont nem ösztönzi az új rangrendszer. Akkor is három ranggal feljebb lépnék, ha a következő három évben egyetlen hsz. -t sem írnék.

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a #79335424 "Nick" alatt olvasható.

(#34) MaxxDamage

MaxxDamage
(veterán)
LOGOUT blog

Furcsa így elsőre, de megszokható.
Kell néha egy kis újítás meg hasonlók és ez a változtatás is egy jó és segítő dolog. :K

◄◄LG® V10 4/32GB "Black" -ELADÓ- & V20 DS 4/64GB "Silver" & V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."►►

(#35) kisza25 válasza AxBattler (#32) üzenetére

kisza25
(félisten)

én a legendára gyúrok, még 15 év és meglesz:D

(#36) palfitom válasza MaxxDamage (#34) üzenetére

palfitom
(veterán)

Igen, fura, de szokható.
A PH-előtag nekem is hiányzik...

The life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel ne privátban keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#37) kisza25 válasza palfitom (#36) üzenetére

kisza25
(félisten)

nekem is, állítólag páran azt hitték staff-ok vagyunk

(#38) AxBattler válasza kisza25 (#35) üzenetére

AxBattler
(nagyúr)

Nyugdíjasként lesz időnk kommentelni, mint Vakegérkének... azok lesznek ám a Legendás Idők! :DDD

[ Szerkesztve ]

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#39) kalanchoe

kalanchoe
(junior tag)
LOGOUT blog

csodálkoztam, mikor megláttam a nevem alatt az új feliratot. :D
ez a junior tag nekem nem tetszik, a fanatikus szvsz jobb volt, ettől függetlenül még mindig nem érdekel különösebben, hogy mi van a nick alá írva.

ˢᵃᵐˢᵘⁿᵍ ᶜᵒʳᵇʸ

(#40) B-L-A-C-K

B-L-A-C-K
(titán)

Szerintem jó lett, hozzászólások számolása ugyan az maradt?

(#41) MasterMark

MasterMark
(félisten)

Hogy lehet megtartani a jómunkásembert?

Tempus fugit

(#42) macilaci78 válasza .LnB (#21) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Pont az egyéni arcképek jutottak eszembe nekem is, ami szintén ranghoz van kötve.
Ha jól rémlik, aki már jogosult, 3 évente kérhet cserét, így egy nagyúrnak is megvan ez a lehetősége.

Én nettó baromságnak tartom ezt, sok a rang. A korábbi rendszer az aktív tagoknak kedvezett: 2 év alatt nagyúr lehetett egy aktív fórumozó, most elérheti a senior tagi rangot. A korai rangokat is széthúztuk, de a megszokott lelkes újonc rangot könnyebb elérni: beír tíz "tetszik"-et címlapos írás kommentjébe, vár két hetet és kész.
De legalább széthúztuk az elejét is megbélyegezve az ifjakat, hogy vélhetően csaló...

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#43) Geri Bátyó válasza Bird (#26) üzenetére

Geri Bátyó
(senior tag)

Ha jól emlékszem, az ötleteléskor csak a Lokálnál merült fel, hogy lehetne pontozni, a Blogoknál nem.

A hírhez: Sajnos nekem a törzstag nem tetszik (anno kifejtettem, hogy miért), de jobb nekem sem jutott az eszembe. Ez van. Viszont pár hónapig lehettem őstag! A tempómat figyelembe véve, még 15 év és meglesz megint! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#44) sgergi válasza MasterMark (#41) üzenetére

sgergi
(veterán)

(#45) SLYM

SLYM
(veterán)

Van legenda rangú fórumtárs?

(#46) fant0mi válasza Kalandor (#2) üzenetére

fant0mi
(őstag)

Jó lett!
(Kéne valami csendes legenda rang is.) :D

(#47) adamssss

Pedig nagyon vagytam a PH!nagyur rangra, de a nagyur is jo lesz. Csak az a plusz 2000 hsz. Hat nem ebben az eletben lesz... :D

(#48) SyMbioTe válasza fant0mi (#46) üzenetére

SyMbioTe
(addikt)

Az milyen? 30 éve regisztrált, de meg se mukkan? :DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#49) Geri Bátyó

Geri Bátyó
(senior tag)

Azon gondolkodtam, hogy a régi xxxx tag lettem topicokat zárni kellene, mert erősen aktualitásukat veszítették. Lehet majd csinálni újakat, az új rangokhoz.

(#48) SyMbioTe: kyrabaybee-re és az :L topicra passzolna a csendes legenda! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#50) .LnB válasza macilaci78 (#42) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Megmondom őszintén, hogy én szinte sose nézem a rangot senkinél. Nekem az semmit sem számít. A kommentek tartalma a lényeg. Én is félisten vagyok, aztán mégis sokszor egy idióta.

Sokkal jobban érdekelnek az arcképek. Jó lenne ha lehetne megint 2 évente cseréni, akár egy adott rang felett csak. Mert elvileg az arcképgyárosok túl vannak terhelve. Lehetne nagyobb kiváltság az egyéni, és ezzel díjazni akár a magasabb rangot. Persze az arckép se mond el sokat a felhasználóról, de jó az egyediség.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.