Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Intruder2k5 válasza diablo1984 (#297) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A szakmai, a közösségi, és a piaci. Itt van egy kalkulátor, amivel ki tudod számolni a kombinált hozzászólásszámodat, amire a rangot kapod. Az eredményként kiadott rangok most persze nem aktuálisak, de ettől a hsz. számlálásra megteszi.

(#302) #92006144


#92006144
törölt tag

Engem se nagyon érdekel, hogy mi van a nevem alatt, a caps lock egy kicsit zavart a megkülönböztetés miatt, de egy törzstag láttán instant törölném ezt a fiókot is :DDD Ennyire erővel kb hímtag is lehetne.

(#303) orion1025
Van rang editor, valaki majd linkeli, és akkor nem kell nézegetned, amíg eléred a 4000 kombinált hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#303) orion1025 válasza Kalandor (#298) üzenetére


orion1025
őstag

Szerintem meg gusztustalan bármilyen mozgó gif, és más aprózókkal szemben is gerinctelenség.

vásárlow:
Én csak az egyedi arckép miatt nem nyomtam még rá az account delete gombra, mert szívesebben kezdeném újra az egész fiókom, de még alszom rá párat...

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#304) total90


total90
veterán

Kell a változás, jó lett ez.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#305) Cyrin


Cyrin
addikt

az arcképem mindent elmond :)

(#306) diablo1984 válasza Intruder2k5 (#301) üzenetére


diablo1984
veterán

Köszi!
hmm, akkor én a régi rendszer alapján le lettem fokozva..... :O

[ Szerkesztve ]

(#307) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog (1)

Na az új rendszer szerint már Nagyúr rangú lennék, csak hát inkább olvasok, mint írok.

(#308) Freiherr válasza orion1025 (#303) üzenetére


Freiherr
őstag

Szerintem is vicc ez a törzstag, vagy mi a bráner.
Sokaknak nem tetszett már az ötleteléskor sem, semmi eredménye sem volt. Az a lényeg, hogy a jómókásember megmaradt 1-2 ember vergődése miatt, yeah.

XXX

(#309) Lauda válasza diablo1984 (#297) üzenetére


Lauda
félisten

A cikkben lévő linken megtalálod.

(#310) kisza25 válasza gzbotii (#289) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

14 éve vagyok a PH-n
Régebben sokkal aktívabb voltam
Azért akit tizenéve itt látok és sokszor irogatunk egymásnak, sokszor privátban is tárgyalunk, azokkal nagyobb a bizalom;)
Van olyan akivel 200-300 hsz-t is váltottunk privátban, 8-10 emberkével személyesen is találkoztam

[ Szerkesztve ]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#311) Lauda válasza koxx (#276) üzenetére


Lauda
félisten

hasznos is.

Ki tudnád ezt fejteni, hogy szerinted mi a haszna itt a rangoknak? Mitől lesz több a fórumozó, vagy a fórum attól, hogy valami oda van írva a nickje alá? Tehát ha nem lenne semmi odaírva, mi változna negatívan?

Köszönöm.

(#312) orion1025 válasza Freiherr (#308) üzenetére


orion1025
őstag

A lényeg az, hogy ismét a lapcsalád egy fontos része került frissítésre, amivel már egy éve ment a tökölés. Az egész rangrendszer szar, az előzőt kellett volna bővíteni, mert kevéske volt, de alapvetően nem volt bajom az ottani jelzőkkel. Bár az őstag elég búzacsíra jelző, utáltam is, pedig vagy hat éve az voltam, erre itt van egy perui indián helyette, meg sok jellegtelen rang... Ez az egész egy átgondolatlan, bizonyos emberek ötleteire alapuló szarság lett.

Lauda:
Az, hogy ezek a virtuális farok méregetők elbújnának a szoba sarkában, és vagdosnák az ereiket, hogy a nyomorúságos életükben egy senkik, de még a virtuális térben is annak kell maradniuk. Nekem az évek alatt kb. ez jött át ebből.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#313) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Úgy látom, sokaknak az lenne a megoldás, ha a ranghoz szükséges idő és hozzászólások száma közül amelyik hamarabb megvan, azzal meglenne a rang... :DDD

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#314) BITBOYS válasza Lauda (#311) üzenetére


BITBOYS
addikt

Azt nem lehet, hogy kérésre kiszedik a rangot?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#315) orion1025 válasza BITBOYS (#314) üzenetére


orion1025
őstag

Én lennék az első jelentkező!

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#316) B-L-A-C-K válasza BITBOYS (#314) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az nem lehet hogy kérés nélkül befejeznétek a hisztit. :F

Szerintem tök normálisan át lett szerkesztve, de ugye olyan hogy mindenkinek jó legyen nem volt, és nem is lesz. Rang viszont volt, kell, és lesz is, felesleges ezen rugózni.

(#317) kisza25 válasza B-L-A-C-K (#316) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Őket nem érdekli a rang, nem érted, nem azért hisztiznek ;]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#318) orion1025


orion1025
őstag

Tök egyszerűen meg lehetne oldani ezt a kérdést. A saját beállításokhoz bebasztok egy gombot, hogy akarsz rangot látni, avagy senem... De én vagyok az inkompetens hülye... Régen is volt hiszti a rangok körül, meg a szükségességéről, de én még mindig totálisan leszarom, csak ha már van, legalább vegyétek a fáradtságot, hogy értelmessel rukkoltok elő, és nem a sok fogyatékos bólogatós jános helyeslésére hallgattok mindig, mert azért rendszerint a magasabb rangúak fröcsögnek ilyenkor, hogy nekik jó legyen, mert a virtuális ceruza elvesztése náluk élet-halál kérdése, az alattvalókat pedig megalázzátok ilyen szarokkal.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#319) prolad


prolad
őstag

Na végül csak lett valami ebből az egészből, nekem jó, inkább törzstag, mint senior (ha jól emlékszem ennek a kettőnek a sorrendje kérdéses volt).

Csak egy utólagos ötlet/kérdés. Nem kezdődhetnének a rangok nagy betűvel? Vagy direkt van úgy rendezve, hogy a normál rangok kicsivel, az egyedi rangok nagy kezdőbetűvel, a házigazda pl. teljes nagybetűvel (ez utóbbi mondjuk teljesen érthető). Ameddig volt PH a rangok előtt nem volt annyira feltűnő, most olyan furcsa így. És ez még a lezsoidőbe is biztos beleférne megváltoztatni.

(#320) orion1025 válasza prolad (#319) üzenetére


orion1025
őstag

Látom még nem érted. Vannak a senkik, mint te, meg én, és vannak az istencsászárok, akik elképzeltek valamit, és ez lett belőle, reklamálhat bárki bármit. Mint írtam, figyeltem a rangos topikot, de csak bohóc bicikli ment ott.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#321) SyMbioTe válasza prolad (#319) üzenetére

+1
Nagy kezdőbetű szerintem is jó ötlet, annó az ötletelős topikban talán fel is vetettem. Vagy csak akartam :DDD

(#320) orion1025
Látszik, hogy nem érdekel. De azért mégis...

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#322) orion1025 válasza SyMbioTe (#321) üzenetére


orion1025
őstag

A birkák miatt tart ott magyarország is, ahol (szándékos a kis betű)...

És szerintem jogom van a negatív kritikához, mert "megtehetem", aztán majd bannolnak, vagy akármit csinálnak, engem az sem érdekel.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#323) kisza25 válasza orion1025 (#320) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ha ennyire nem érdekel, akkor miért van az, hogy 320- ból 12 hsz a tied, pedig van 800000 tag?
Vagy csak nem hszt gyűjtesz? ;]

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#324) BITBOYS válasza B-L-A-C-K (#316) üzenetére


BITBOYS
addikt

Te valamit itt ebben a témában totálisan félreértesz vagy csak egyszerűen nem értesz. A hiszti részt gondolom nem nekem szántad :U
Látszik, hogy nem ismersz ;)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#325) orion1025 válasza kisza25 (#323) üzenetére


orion1025
őstag

Kitaláltad. hsz. gyűjtésre megy a játék, amit hasonló sorsú törzstagnak adományoznék, hogy szintet lépjen.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#326) B-L-A-C-K válasza BITBOYS (#324) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen én vagyok a hülye, már 80. ember írja be hogy neki ez nem jó, az nem jó, ne legyen rang...stb.

(#327) orion1025 válasza B-L-A-C-K (#326) üzenetére


orion1025
őstag

Ebből is látszik, mennyire átgondolt mutatvány volt ez.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#328) Kalandor válasza prolad (#319) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Vagy direkt van úgy rendezve, hogy a normál rangok kicsivel, az egyedi rangok nagy kezdőbetűvel, a házigazda pl. teljes nagybetűvel (ez utóbbi mondjuk teljesen érthető).
Igen, direkt.

(#329) Szokenesz válasza core i7 (#250) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Azt hiszem felre ertheto lettem. :DDD
Szamomra veszett el a senior, elozo rendszerben mar az voltam, igy most vissza leptem egyet.

(#330) core i7 válasza orion1025 (#312) üzenetére


core i7
addikt

Itt leginkább a rossz az a közép és felső szinten van

Ujoncok jok lettek mert aki nem ír hszt és itt van évek óta meglehet különböztetni

Az a baj túl nagyokat kell ugralni ha már kivégeztük az újjoncos részeket hsz ekben és években. Több rang kellett volna a közép és felső rétegbe. Meglátásom szerint ez lett a legnagyobb baj

[ Szerkesztve ]

(#331) BITBOYS válasza B-L-A-C-K (#326) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez túl magas labda, nem csapom le.
Hol írtam olyat (panaszkodtam), hogy nekem nem felel meg a rangrendszer? Te félrebeszélsz..

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#332) orion1025 válasza core i7 (#330) üzenetére


orion1025
őstag

Ez is egy valós probléma, de mint írtam, itt a magasabb rangon lévők "nyertek", vagyis az ő kedvükre lett alakítva a felsőbb kategória, a többi meg le van ejtve. Vérszegény produktum, hajnalban felkelve is össze tudok dobni egy ilyen kaliberű rangrendszert.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#333) Blasius0704


Blasius0704
tag

A junior tagot 9 év ph után erősnek érzem.

(#334) #77646080


#77646080
törölt tag

Végig követtem az átalakulásról szóló topikot. Szerintem jó lesz ez így.

Pár napig még biztosan szoknom kell a jól ismert arcképekhez társuló új rangokat. 😄

(#335) R3laX


R3laX
addikt

Bele kell.... ez van :D . Én is jelenleg 3 évet kaptam. A maradék 11 év kattintgatás, reklám olvasás nem számít ;] . Nyugdíjra meglesz a Titán. Kitartás!

(#336) koxx válasza orion1025 (#332) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"hajnalban felkelve is össze tudok dobni egy ilyen kaliberű rangrendszert." nézd, a lehetőség ott volt, hogy ötleteket adjál. :U

(#337) orion1025 válasza Kalandor (#298) üzenetére


orion1025
őstag

Mellesleg csak úgy "véletlenül" HA nyitó oldal. Este nyisd meg mobilról, de kurva nehéz kiszűrni, kapásból tele van fosva a kezdőlap is ilyen szarokkal.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#338) Kalandor válasza Blasius0704 (#333) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

[link] -> [link]

[ Szerkesztve ]

(#339) Kalandor válasza orion1025 (#337) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(#340) orion1025 válasza Kalandor (#339) üzenetére


orion1025
őstag

Egyszerű, automata kitiltás a piactérről az ilyennek... Ti mindent túlgondoltok, szörnyű...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#341) B-L-A-C-K válasza BITBOYS (#331) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szóval neked jó a rangrendszer, de azért kérésre kiszedetnéd...Na jó inkább hagyjuk. ;)

(#342) Csepy


Csepy
senior tag

Több, mint 15 éve tag vagyok, minden egyes nap belépek, de mivel nem fosom a szót, továbbra is egy senki vagyok. Az életem tragédiája :( :))

Azt hiszem itt az ideje minden létező topikhoz hozzászólnom valami értelmetlent, hogy pörögjön a hsz számláló és legyen valami rangom is, amit az itt eltöltött idő érdemelne.

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#343) tatu9


tatu9
tag

Pedig jó ötlet lenne a csendes őstag rang. Hiába a 13 év, ha nem sokat irkálok. :B :B

“TRUST. PRAY. OBEY”

(#344) orion1025 válasza Csepy (#342) üzenetére


orion1025
őstag

Ez a szomorú, hogy ilyen hitvány jelzőt kapsz csak ennyi év után. Ugye az okosok mindenre gondoltak!

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#345) kisza25 válasza Csepy (#342) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

:DD remélem szarkazmus volt :DDD

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#346) BITBOYS válasza B-L-A-C-K (#341) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem érted a lényegét? :D
Engem nem zavar, de akit zavar az kérheti a kiszedését. Ennyi.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#347) Lauda válasza BITBOYS (#346) üzenetére


Lauda
félisten

Engem nem zavar, de akit zavar az kérheti a kiszedését.

Hogy mit lehet kérni?

(#348) Csepy válasza kisza25 (#345) üzenetére


Csepy
senior tag

Melyik része?

Regards: Csepy

(#349) B-L-A-C-K válasza orion1025 (#344) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Végül is tök logikus lenne, ha csak beregélsz semmivel nem járulsz hozzá a fórumhoz, és nagy rangokat elérj...:/

(#350) hhenry válasza #77646080 (#334) üzenetére


hhenry
őstag

Ezzel én is így vagyok :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.