Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Sgr_A válasza Parci (#1200) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nekem csak a törzstag megnevezés nem tetszik mint ahogy valakinek a jómunkásember nem tetszett.
Sokan hözöngenek az őstag miatt is lehet azt is megváltoztatnám
Pl senior>őstag>addikt a mostani
Seniot>törzstag>őstag helyett csak a neveket változtatnám az idő és hsz maradhat
Amúgy nem érdekel a titulus de egy rendszer üzenetnek örültem volna

[ Szerkesztve ]

(#1202) *Mukeey* válasza Sgr_A (#1197) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Irtam tegnap, hogy én minimum megszavaztattam volna.
Volt egy kibeszélő topikja, olvasgattam én is, de azt kb 100an, ha követték, csak a hardcore ph-sok, szóval hogy váltás lesz, kb senki nem tudta szerintem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1203) Popes válasza Parci (#1190) üzenetére


Popes
őstag

Ha ennyire lènyegtelen dolog akkor kár volt tekergetni, senki nem hőzöngene.🙂
Most bezárod csend lesz. Jó módszer.
Így is lehet.
De talán az eddigiekből kiderült hogy lehet rossz felè lett "tekerve". Bár ez csak a hangos "kisebbség". :R

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#1204) Imilenni válasza Parci (#1200) üzenetére


Imilenni
addikt

Énis támogattam már az oldalt, meg szerintem sokan mások innen, nekünk számít a véleményünk? ;)

Press "F" to pay respects.

(#1205) dannyl válasza Parci (#1200) üzenetére


dannyl
addikt

Értsd jól. Mindenki igazából lesz.rja, hogy mi a rangja, az egy új valami. De sokan (mint én pl.) 2 ranggal vissza lettünk sorolva, így azt érezzük, hogy elvettetek tőlünk valamit, amit eddig kiérdemeltünk itt. Amúgy a magam 12 évével lehetnék titán is (5-tel előrébb), de nem beszélek feleslegesen sokat, nincs is annyi időm, de minden nap olvasom a fórumot.

De ha nem törzstag lennék,és nem az őstagot kellene elérnem, ami után tök felüdülés volt a PH! Addikt, hanem mondjuk NEWBIE => USER => SENIOR USER => POWER USER => SUPER USER => GODLIKE USER rangok lennének, és ott épp most csak SENIOR USER lennék, akkor nem éreznék semmi negatívat.

És igen, tökmindegy amúgy, felnőtt emberek vagyunk, és tényleg elfogadjuk, nincs ebből semmi. Csak jó szándékkal jeleztük jó páran, hogy gondoljátok át, mert kicsit igazságtalan lett (azért a régiekre szerintem érdemes egy kicsit hallgatni, és nem erőből tolni, hogy ez van, és kész).

Szóval nem vérpistikék, meg fikázók vagyunk, hanem segítő szándékú fórumozók. Saját élettel, munkával, családdal stb-vel. Mi értünk titeket, ti is próbáljátok meg a helyünkbe képzelni kicsit magatokat.

(#1206) Freiherr válasza Imilenni (#1204) üzenetére


Freiherr
őstag

Persze, nem attól függ.

XXX

(#1207) Cs1csó válasza dannyl (#1205) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mi az hogy "vissza lettünk sorolva" ? Ilyen rang nem is volt korábban, hogy törzstag, de veterán sem.

(#1208) petakpa1


petakpa1
őstag

Nem is tudom...

17 eve vagyok itt, regebben mint 1-2 hazigazda, de csak 1800 hozzaszolassal. Most hirtelen ostagbol visszaminosultem senior tagga. Furcsa...

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#1209) Geri Bátyó válasza *Mukeey* (#1202) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

" de azt kb 100an, ha követték, csak a hardcore ph-sok"
Igazán megtisztelő, hogy én is hardcore ph-s nak minősülhetek! :R

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1210) SyMbioTe válasza Lauda (#1148) üzenetére

Csak a te írásod úgy lehet(ett) értelmezni, hogy szerinted a 10000 szakmai és a 20000 közösségi ugyanannyi kombináltat ér, mint 9k szakmai + 21k közösségi.
Holott ez ugye nem igaz.

"A 9000 -et és a 21000-et mindegy mivel szorzod osztod, a kombináltad ugyan annyira fog kijönni."
(9000*0,25)+21000 = 23250
9000+(21000*0,25) = 14250
:P :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#1211) dannyl válasza Cs1csó (#1207) üzenetére


dannyl
addikt

Nem hiszem el, hogy nem lehet érteni. Átléptem az őstagot régen, most meg majd csak leszek az. Egyszerűbben nem tudom leírni. Vagy ez most direkt flame-elés? Mert akkor inkább hagyjuk.

(#1212) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Akkor egy kis torna.
Törzshajlítás egy-két-há:

[ Szerkesztve ]

(#1213) Cs1csó válasza dannyl (#1211) üzenetére


Cs1csó
félisten

Így már értem - a senior az még ezután lesz -

Aktívabbnak kell lenni, ha számodra ennyire fontos a rang.

(#1214) *Mukeey* válasza Geri Bátyó (#1209) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Téged igy az avatarod miatt amúgy is könnyű megjegyezni😄

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1215) Cs1csó válasza *Mukeey* (#1214) üzenetére


Cs1csó
félisten

Jaja Brandon Lee

(#1216) Geri Bátyó válasza dannyl (#1211) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az a baj, hogy te (meg még páran) nem vagytok képesek azt az egyszerű dolgot felfogni, hogy az őstag most magasabb rang, mint volt (igaz, a határok is feljebb csúsztak.). Ott a táblázat a bejegyzésben, de segítek:

régi -> új
800 senior tag -> 1000 senior tag
1750 őstag -> 2000 törzstag
3500 PH! addikt -> 4000 őstag
6000 PH! kedvence -> 7000 veterán

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1217) Geri Bátyó válasza *Mukeey* (#1214) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Dolgoztak is vele a srácok eleget! :K Nem volt annyira egyszerű megfelelő forrást találni.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1218) tomsolo válasza Cs1csó (#1213) üzenetére


tomsolo
őstag

1. Tök érthető dolog hogy nem megy le az emberek torkán, ha elveszítenek vmit ami már az övék volt.

2. Senki nem azért sírt, hogy miért nincs feljebb, hanem miért ment lejjebb.

3. Egyébként jó páran jelezték, hogy egyáltalán minek ez a rangosdi, ez viszont a __PH részéről__ nem volt elfogadható opció, ennyit erről kinek fontos ez a prohardverikum.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1219) *Mukeey* válasza Geri Bátyó (#1217) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Látszik. Nagyon durva lett kidolgozásra,egyik legjobb arckép a ph-n.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1220) Popes válasza Geri Bátyó (#1216) üzenetére


Popes
őstag

Mit szólnál ha azt mondanák hogy a diplomád mostantól csak egy èretsègi mert emelni kellett a színvonalat.(visszamenőleg)

Intruder

Csak egy hasonlat. Azèrt nincs ilyen súlya, de látod van aki így èli meg.
Lehet sz.r volt.🤔

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#1221) Intruder2k5 válasza Popes (#1220) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez most komoly?

(#1222) Dr. Romano válasza Popes (#1220) üzenetére


Dr. Romano
veterán

és ez hogy kapcsolódik semmit sem érő virtuális ""rangokhoz""?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1223) #00137984 válasza Cs1csó (#1215) üzenetére


#00137984
törölt tag

Eric Draven a karakter neve, akit a The Crow filmben játszott el Brandon Lee.

[ Szerkesztve ]

(#1224) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Holnap lesz egy új tábla az eddigi tapasztalatok alapján.

(#1225) core i7 válasza Kalandor (#1224) üzenetére


core i7
addikt

Na kíváncsi leszek :C

(#1226) Sgr_A válasza Kalandor (#1224) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ha kikerül a törzstag akkor jó lesz ;]

(#1227) *Mukeey* válasza Kalandor (#1224) üzenetére


*Mukeey*
addikt

:R

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1228) lezso6 válasza Popes (#1220) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na de ez bizonyítja azt, hogy a vélt és a valós sérelem rohadtul nem egy ligában van. Ergó elsősorban azokkal van baj, akik így éreznek, mert rossz az ítélőképességük. Persze ettől még a sérelem létezik, csak nem olyan nagy, mint az prezentálva van.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1229) Geri Bátyó válasza Popes (#1220) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Függetlenül attól, hogy a példa kissé abszurd, még csak nem is teljesen igaz abban a formában, ahogy gondoltad.
Ugyanis (legalábbis földmérőknél) diploma után is folyamatosan kell továbbképzésekre menni és kreditpontokat gyűjteni, különben bukod a jogosultságokat. Tehát gyakorlatilag folyamatosan emelik a szintet és dolgozni kell érte, hogy megmaradjanak a jogosultságok. Azok nélkül meg nem nagyon tudsz dolgozni (illetve csak korlátozottan, gyakorlatilag technikusi szinten.).

Szívás az élet is! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1230) Freiherr válasza Kalandor (#1224) üzenetére


Freiherr
őstag

Yeah

;]

XXX

(#1231) fokukac válasza koxx (#1171) üzenetére


fokukac
nagyúr

With all due respect, szerintem irreleváns, hogy Neked hiányzik-e.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1232) Vesa válasza TBMC (#976) üzenetére


Vesa
veterán

"örültem, hogy végre hátra hagyhattam az "őstagot".."

+1
Szintén zenész! Kellett ez?

Az újonc rész jó, ez kellett, értjük, de ennyi miért nem volt elég?

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#1233) DS39 válasza Sgr_A (#1226) üzenetére


DS39
nagyúr

új lista:
rang 0
rang 1
rang 2
....
rang 15

ennyi. lehet zárni a topikot. 😆

[ Szerkesztve ]

(#1234) Vesa válasza DS39 (#1233) üzenetére


Vesa
veterán

Támogatom!
(ráadásul ezt a hülye veteránt rendre úgy olvasom, hogy vaterán)

A tudomány a valóság költészete!

(#1235) KAMELOT válasza Geri Bátyó (#1216) üzenetére


KAMELOT
titán

Marha nehéz itt egyeseknek a gondolkodás. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1236) Kalandor válasza Sgr_A (#1226) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem lesz törzstag.

(#1237) Sirandrish válasza Kalandor (#1236) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah azzal már egy gond egy az egybe meg is lesz oldva! :K
Kíváncsian várom a változtatásokat...nah nem mintha ezzel a verzióval annyi bajom lenne :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1238) koxx válasza fokukac (#1231) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A velemenyemet leirhatom sztem. Btw nem vagyok ezzel egyedul.

(#1239) INGJOKE válasza Kalandor (#1236) üzenetére


INGJOKE
veterán

Kíváncsi leszek az új rangokra. Mikor lesznek meg? :)

(#1240) D1Rect válasza Kalandor (#1236) üzenetére


D1Rect
félisten

Titán se?

(#1241) #89309696 válasza joey04 (#1199) üzenetére


#89309696
törölt tag

Mert felnőtt elvileg értelmes emberek tépik egymás haját, mint az óvodások, közben Parci, Kalandor és a moderátorok idegeit is minden egyes alkalommal, rajtuk meg már látszik mennyire bele vannak fáradva és ez kihatással van ránk felhasználókra is. Úgyhogy közöm van hozzá mezei felhasználóként is, ha már itt dekkolok 10 éve.
Erre a topikra nincs szükség. Tudják jól ők is, csak azért van nyitva hagyva, hogy ide fröcsögjön mindenki és ne az oldal más részeit rinyálja szét, majd mikor lenyugodtak a felhasználók akkor bezárják. Addig meg reménykednek benne, hogy kerül ide pár hasznos komment, amit a szarból ki lehet túrni, te meg jössz a tipikus bunkó, ha nem tetszik akkor nem olvasod dumával tovább növelni a szartengert. Te minek is olvastad el a kommentet amit írtam, ha nem tetszik?
Kurva sok minden megvan itt engedve és ezt sem tisztelik, egy HE-n a tagok fele hónapos kitiltásokat kapott volna azért a viselkedésért ami itt megy és érdekes módon mindenki megértette volna, hogy jogosan kapták, nem megy a hiszti.
Már most előre tudni a végleges dizájn átálláskor 2x ekkora balhé lesz és kénytelenek lesznek nyitva hagyni a csordát beterelni meg odafordítani a moderátori energiát is két hétre. Ez minden csak nem normális, de Parciék ezt a rendszert választották, ez működik nekik hosszú évek óta akkor áldásom adom rá, csak bírják idegekkel.

[ Szerkesztve ]

(#1242) AxBattler válasza Parci (#1190) üzenetére


AxBattler
félisten

(#1236) Kalandor
Jesszus, ez komoly? A rinyáló kisebbség miatt? El kellene már őket engednetek... a törzstaggal sem értem, mi a baj.

A Titán... na, AZ viszont nagyon béna! ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#1243) Speed® válasza AxBattler (#1242) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

(#1244) f(x)=exp(x) válasza Kalandor (#1236) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Pedig már kezdtem megszokni. 😁

(#1245) Sgr_A válasza AxBattler (#1242) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ha visszaolvasol az itt hozzászólók 90%-nak 2 kategóriávak van baja a törzstaggak és az őstaggal ennek a kettőnek az újragondolásával elég sok probléma megoldódna
Engem nem érdekel hogy "vissza lettem sorolva" senior tagnak, de januártól nem szívesen nézegetném a számomra is béna törzstag elnevezést évekig akkor inkább kukázom az accountot és kezdem előről
Sokan meg nem értették mi a baj a jómunkás emberrel számomra a törzstag is a szocializmus törzsgárda tagságát hozza vissza mint a jómunkás ember is azt juttatja eszembe

[ Szerkesztve ]

(#1246) Rimuru válasza Sgr_A (#1245) üzenetére


Rimuru
veterán

Pedig régen és most is az őstag az egyik legjobb. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#1247) Somatom válasza Sgr_A (#1245) üzenetére


Somatom
veterán

Legalább tudom, hogy nem én vagyok az egyetlen, akinek a Jómunkásemberről nem (csak) az a félhülye jut eszébe, hanem a szoci idők szomorú emlékei is. Nem értem, hogy gondolták isteneink, hogy az legyen a legmagasabb rang itt, a PH -n. Én is inkább újraregeltem. Amúgy nem érdekelnek a rangok, de az ne legyen a nickem alatt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1248) diablo1984 válasza Somatom (#1247) üzenetére


diablo1984
veterán

Egykoron a Szalacsis videó minden szava szállóige lett, " Árpád jó munkásember" inkább megmosolyogtaró, mint a vörös csillag ugrik be sok embernek.

(#1249) Sgr_A válasza Rimuru (#1246) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az őstaggal nincs bajom de megértem azokat akik már túlhaladtak rajta és most esetleg még el sem érték azt, lehet hogy értékesebb mint volt de akkor is visszaminősítésnek tünhet egyeseknek

[ Szerkesztve ]

(#1250) Somatom válasza diablo1984 (#1248) üzenetére


Somatom
veterán

Szerinted honnan jutott eszébe ez a kifejezés? Nem ő találta ki. Az a ruha, az a sapka, az egész ember olyan volt, mintha a szoci időkben hibernálták volna.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.