Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Cs1csó válasza Dr. Romano (#950) üzenetére


Cs1csó
félisten

GRAFOMÁNIA, csúnya trópusi betegség, gyors lefolyású, de gyakran visszatér.

(#952) Dr. Romano válasza Cs1csó (#951) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ha fertőző, akkor ide se jövök többet... ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#953) poci76 válasza Cs1csó (#949) üzenetére


poci76
aktív tag

Szerintem viszont nem lehet egy dimenzióban kezelni az időt és a hozzászólásszámot, mert az óhatatlanul kezdőnek fogja bélyegezni a régóta regisztrált, de keveset hozzászóló tagokat. Kéttagú rangggal viszonylag egyszerűen megoldható lenne a dolog, pl.:

1. tag:
0-1 hónapos: kezdő
1 hó - 1 év: junior
1 év - 5 év: -
>5 év: senior

2. tag:
0-999 hozzászólás: tag
1000-4999: fanatikus
5000-9999: addikt
10000-19999: nagyúr
20000-29999: félisten
30000-: jómunkásember

Így aki nagyon szorgalmas, lehetne akár junior addikt is.

(#954) Cs1csó válasza poci76 (#953) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tetszik! Két rang együtt, kiváló ötlet!

(#955) hamizoli


hamizoli
tag

Azért még ezeken a csendes rangokon még jó lenne valamit alkotni ha egyszer már változások vannak-voltak. Itt vagyok például én 4307 napommal és 119 hsz-el junior tag lettem, na most egy friss reg ha írogat 60 nap alatt itt van. Akkor legalább már 'csendes junior tag' lettem volna. Akik csak olvasnak és keveset írnak azok is részesei a közösségnek nem csak a sok hsz-el rendelkezők.

régi név:hammer1

(#956) Vesa


Vesa
veterán

Ó bazz, így 10év után végre hátrahagytam az "őstag" rangot, erre most visszakevertetek ide, ráadásul további minimum 3évre, ahogy a hsz. határokat nézem. Nem mintha olyan marha fontos lenne, szerintem az egész egy értelmetlen marhaság, de hogy erre mi szükség volt -ha már van ilyen rendszer-, azt nem teljesen értem. Az egyetlen értelmes húzás az újonc részleg, a többit hagyni kellett volna, max. a PH! előtagot még kiszedni.

poci76

Egyetértek! Én is 11éve vagyok itt, ráadásul jellemzően szakmai dolgokhoz szólok hozzá (Topikgazdaként is tevékenykedem), de mivel nem csücsülök reggeltől estig a PH-n, le vagyok pontozva rangilag. Nem igazán reális ez így, vagy jobban kéne súlyozni a szakmai hozzászólásokat és az időt, vagy az általad javasolt kettús rangot.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#957) joey04 válasza Geri Bátyó (#924) üzenetére


joey04
titán

Nem is értem minek súlyozni a kommenteket amúgy. Szakmaiban is lehet 0 értékkel bíró komment, meg lokálban is lehet hasznos. Szerintem ez egyáltalán nem kéne. Az meg tényleg hab a tortán, hogy a piaci meg számít, a gamepod meg teljesértékű. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#958) R3laX


R3laX
addikt

Én még mindig ezt érezném a legkorrektebbnek :R Idő/hsz : [link]

[ Szerkesztve ]

(#959) koxx válasza joey04 (#957) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mert pl a szolanc topikban napi szinten ossze lehetne fosni 3-400 postot is es hat valljuk be sokat nem tesz hozza az oldalhoz.

(#960) joey04 válasza koxx (#959) üzenetére


joey04
titán

Kirívó példák vannak persze, de szerintem a súlyozás a fentiek miatt nem működik. Ahogy pl. régebben az off kommentek számolása is kérdéses volt, de sokszor az off tartalom hasznosabb. Nem a rangok gyorsabb elérése miatt vetettem fel, mert mondjuk akkor lehetne úgy, hogy minden komment egyet ér, legendához meg 100k komment kell (és persze a többihez is több). Mondjuk eleve túl van bonyolítva meg gondolva szvsz ahogy korábban mondtam, lenne 5 rang, mondjuk (a mostani komment számokkal) újonc 1 év és 1000 kommentig, tag 1-5 év között 5000 kommentig, törzstag 5-10 év között 20000 kommentig, veterán 10-15 között 50000 kommentig, legenda 15 év felett 50k komment felett és ez elég is. Tudom ez marketing miatt nem jó, mert az újakat ösztönözni kell a kommentelésre, ehhez meg az kell, hogy az elején gyorsan haladjanak. Csendes embereket nem jelölném külön, ott van az adatlapon a regidő, hardveraprón meg a pozitív üzletek száma dönt, nem az, hogy valaki újonc vagy legenda.

Hibátlan meg teljesen igazságos sehogy nem lenne, csak a kevesebb a ranggal és egységes komment számlálással egyszerűbb és átláthatóbb. De nekem jó így is, csak a véleményemet írtam le. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#961) Calibos válasza Dr. Akula (#921) üzenetére


Calibos
addikt

igaz,valóban nem

(#962) Luck Dragon válasza koxx (#959) üzenetére

Még jó hogy elindítottam az Asszociációs topicot. 😀

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#963) -secret- válasza Luck Dragon (#962) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Még jó, hogy megtaláltam. ;]

(#964) totya694


totya694
őstag

Üdv!

Őszintén sajnálom,hogy ilyen lényegtelen dolgokra tudjátok elpazarolni azt az energiát,munkát amit épp a rég óta fenn álló hibák javítására fordíthatnátok. :(((

Üdv:Attila

(#965) Luck Dragon válasza -secret- (#963) üzenetére

Ugye :P

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#966) KAMELOT


KAMELOT
titán

Én sem értem miért ez a rangom, mikor idáig Ph félisten voltam!?!?!

Sirandrish: értem. Tehát 10év az 3650 nap. Köszi szépen! :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#967) Sirandrish válasza KAMELOT (#966) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért mert eddig megvolt ami a félistenhez kellett, most viszon nincs.
Ha jól látom még olyan 150 nap kell, és újra félisten leszel

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#968) -secret- válasza KAMELOT (#966) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ugyanúgy vagy mint én csak én 1 nappal fiatalabb vagyok.

(#969) KAMELOT válasza -secret- (#968) üzenetére


KAMELOT
titán

Problem solved! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#970) INGJOKE válasza KAMELOT (#969) üzenetére


INGJOKE
veterán

Neked legalább nem kell felesleges kommenteket gyártanod csak várni... :D

(#971) rosejbli


rosejbli
senior tag

Hogy ne csak a folyamatos hurrogás legyen:
Nekem tetszik, hogy folyamatosan épül-szépül fejlődik az oldal és örülök, hogy ennyi év után is foglalkozva van vele.
Akik hurrognak:
[link]
Ezzel bármit be tudsz írni saját magadnak, ahogy olvasom a legtöbb embernek elég lenne, ha nem látná azt ami most van.

[ Szerkesztve ]

(#972) Somatom válasza poci76 (#953) üzenetére


Somatom
veterán

Senior félisten? Hááát.... :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#973) INGJOKE válasza Somatom (#972) üzenetére


INGJOKE
veterán

Junior félisten... :D :D :D

(#974) R3laX


R3laX
addikt

Junior lábfejtag

(#975) Pakmara válasza Somatom (#972) üzenetére


Pakmara
őstag

junior félisten:

ifjú, serdülő, kamasz, suhanc, tinédzser, siheder, pelyhes állú, tini, kiskorú, ifjonc, nebuló, zsenge, tizenéves, gyerek, nővésben levő :) , kölyök, süldő, fiatalkorú, gyerkőc
...... félisten

senior félisten:

öreg, molyrágta, ócska, ósdi, idejétmúlt, elavult, régi, antik, ódon, ó, ősi, avítt, avatag, ódivatú, porlepte, ősrégi, divatjamúlt, korszerűtlen, ókori, archaikus, vén, hajdani, ásatag, valamikori, letűnt, ezeréves
.....félisten

Pár alternatíva :D

[ Szerkesztve ]

(#976) TBMC


TBMC
addikt

ettől még a korábbi is sokkal jobb volt :(
örültem, hogy végre hátra hagyhattam az "őstagot"..
az újonc rész jó. ennyi.

________

bár gondolom ez most így marad... :U

[ Szerkesztve ]

markbellus.hu 

(#977) KAMELOT válasza INGJOKE (#970) üzenetére


KAMELOT
titán

Általában a témához szólok hozzá. Régen kezdtem, akkor egy jó kis C2D procival. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#978) joey04 válasza totya694 (#964) üzenetére


joey04
titán

Természetesen nem egy “energia forrásból” táplálkozik a 2 terület, vagyis nem a fentiek kárára foglalkoznak inkább a rangokkal...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#979) Somatom válasza INGJOKE (#973) üzenetére


Somatom
veterán

Az nem reális, annyi idő alatt nem lehet a szükséges hsz. mennyiséget összehozni. De, senior félisten (5 év) már lehet. Sajnos, nem tudom, hogy mikor regeltem, de ha jól emlékszem, akkor kb. ez lehetett az első hsz. -em. Szóval, hét év alatt símán lehet 35 ezer hsz.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#980) Sirandrish válasza Pakmara (#975) üzenetére


Sirandrish
legenda

Molyrágta félisten-t adom :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#981) Sirandrish válasza Somatom (#979) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semmisenem :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#982) kisza25 válasza Somatom (#979) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

2017-05-12 12:51, azaz 818 napja

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#983) Sirandrish válasza kisza25 (#982) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt másoltam be én is, de rájöttem hogy a törölt accjára gondolt amit linkelt is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#984) dannyl


dannyl
addikt

Végül is ez lett a hsz gyűjtő, mérgelődő topic :)) Ha a kedves pH!-nak ez kell...

(#985) Sirandrish válasza dannyl (#984) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hozzászólások:
- blogok, lokál: a Logoszféra, a LOKÁL és a Blogout hozzászólásait nem számoljuk

Írhatsz bármennyit..nem léphetsz szintet :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#986) dannyl válasza Sirandrish (#985) üzenetére


dannyl
addikt

:DDD Akkor mégjobb :C Igazából akkor zárható is a topic. A javaslatokat nem hallgatják meg, dühöngő meg már van...

(#987) Sirandrish válasza dannyl (#986) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hozom a lakatot :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#988) TTomax válasza Cs1csó (#954) üzenetére


TTomax
nagyúr

Csak tudnám,hogy akkor hol voltatok amikor én ezt anno felhoztam a témainditó topikjában,mert akkor ott éppen senkinek sem tetszett.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#989) Chris0321 válasza Somatom (#979) üzenetére


Chris0321
addikt

Ahhoz, hogy ennyi hsz-t összegyűjts az kell, hogy nagyon képben legyél valamilyen témában vagy sokat tudj írni a semmiről.

(#990) Pakmara válasza Sirandrish (#980) üzenetére


Pakmara
őstag

Kérvényezd a titán elé. :) Bár a rendszer túlbonyolítása, de nekem tetszik a két külön jelőz. Egy a hsz-ra egy a reg, időre. Így a csendes rész is integrálható az alap sémába.

Ez már az über továbbgondolás: Valaki azt javasolta legyenek csak számok ha jól rémlik.Ez meg lehet még csavarni egy kicsit. Lehetne 1-1 szám (hsz kategória -regidő kategória, pld: 0-0 -->a jelenlegi friss újonc; 0-6 ->csendes tag vagy hasonló) így lenne egy ránézésre értelmezhető megjelölés. A rangszámokhoz meg lehetne választani egy X elemű listából meghatározásokat. Így valaki molyrágta lenne valaki meg avétos ugyanabban a kategóriában, kinek mi a szíve vágya. Az meg, hogy ténylegesen milyen rangú a számból kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#991) Somatom válasza kisza25 (#982) üzenetére


Somatom
veterán

Az előtt három nappal lettem olyan "rangú", amit nem akartam a nevem alatt látni. Három nap szünet kell az újraregeléshez, így jött ki az a 2017 -es dátum. De, attól még ugyanaz vagyok, mint előtte. Ugyanazzal a nick -kel és adatokkal regeltem vissza, és a büntiket is automatikusan örököltem, tehát a nagybetűsök szerint is ugyanaz vagyok.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#992) INGJOKE válasza Somatom (#979) üzenetére


INGJOKE
veterán

lol

Én nem tudom mi volt az első hozzáoszlásom 9 évvel ezelőtt, de a nickem azóta is ugyan az csak az avatar változott, de két év alatt a 10.000 hsz az igen szép teljesítmény... én mondjuk kihagytam jó pár évet és utána léptem csak be újból aktívan, de akkor is... :D

(#993) Somatom válasza Chris0321 (#989) üzenetére


Somatom
veterán

Van benne blogos pofázás, de túlnyomóan szakmai hsz. -ek. Ezért írtam, hogy az új rendszer egyáltalán nem a valós teljesítményt ösztönzi, inkább az eltelt időt. A régi rangrendszerben nagyjából arányos volt az eltelt idő alatt elérhető rang. Az új számítás alapján az eltelt idő hiánya miatt három ranggal vagyok hátrébb, mint amiben a hsz. -eim alapján lennék. Ez azt is jelenti, hogy ha a következő három évben egyetlen hsz. -t sem írnék, akkor is lépkednék fel a ranglétrán, egészen veteránig. Sztem ez a matek aránytalan.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#994) napoleon2323


napoleon2323
tag

Nekem sajnos még mindig igencsak esélytelen az egyéni arcképhez szükséges rang. :/ :(

Régóta vagyok fenn, elég aktívan olvasom, követem bizonyos fórumtémákat, nem is voltam tiltva soha, de hozzászólni pedig ritkábban szólok hozzá, gyűjtögetni a hozzászólásokat meg nem akarom (meg nyilván nem is lehetne)... :(

With every conflict I grow stronger!

(#995) Cs1csó válasza TTomax (#988) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sorry mint írtam, kevésbé követtem főleg mikor egy nap után ránéztem és 500 komment volt el is ment a kedvem. Amúgy pikk-pakk lehet ezt módosítani, főleg úgy, hogy sokan vagy nem tudtak erről és most szembesültek vele vagy mint én alig követték a dolgokat ahogy emlékszem kb. a vita felénél, harmadánál lett berekesztve a fórum. Tehát most nagyobb az érdeklődés.

Ez kicsit olyan mint a Brexit, anno sokakat nem érdekelt nem foglalkoztak vele, nem hitték el, hogy megtörténhet most meg kapálóznak, annyi különbséggel, hogy itt egy változtatás ahogy írtam pikk-pakk megvan egyszerűbb mint egy új Brexit szavazás.

(#996) tomsolo


tomsolo
őstag

zseniális, őstagból - törzstag. Gondolom kellett volna a 15 év alatt minden cikk mellé tenni egy smileyt hogy legenda legyek :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#997) dannyl válasza tomsolo (#996) üzenetére


dannyl
addikt

Én pH! Addikt-ból törzstag... Gratulálok nekik.

(#998) INGJOKE válasza tomsolo (#996) üzenetére


INGJOKE
veterán

Alap hogy minden cikkhez teszel egy smile-t, nem olvastad még a házirendet hogy kötelező? :D :D :D

(#999) aero. válasza dannyl (#997) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Csak 233 szakmai hsz kell még és rangot léphetsz. Azért reméljük tudsz aludni:D

Szvsz túl kicsi volt a gap a régi rangok között.

[ Szerkesztve ]

(#1000) B-L-A-C-K válasza tomsolo (#996) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Érdekes hogy megint egy olyan ember sír aki naponta 0,4 szakmai hozzászólást büfizett be, gondolom már az se lenne jó ha legenda lennèl...:/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.