Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) gyuri2008 válasza koxx (#650) üzenetére


gyuri2008
veterán

Meg köszönöm ha belinkelnéd ahol le van írva.

(#652) Kalandor válasza Zsolaf (#596) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egy ezredesnek ha vissza fokozzák alezredesnek ezt hiába mondod! Ezt kellene megérteni...
Ha lefokoznak valakit, akkor csak az ő rangja változik, de itt mindenki rangja változhatott.
Én megértem, ha te ebből azt látod, hogy a te rangod megváltozott, akkor téged lefokoztak, de kérlek szépen gondold már át, hogy ez nem így van.

[ Szerkesztve ]

(#653) lezso6 válasza Digital (#646) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Még mindig felfújod a dolgot. Az újonccá lefokozás nagyon nem egy kategória azzal, hogy megszűnt az addikt és őstag lett helyette. És az utóbbi még mindig nem szivatás, max kellemetlenség.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#654) Digital válasza lezso6 (#653) üzenetére


Digital
addikt

Neked sem szívatás lenne, csak kellemetlenség! :)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#655) lezso6 válasza Digital (#654) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Így van. Mármint ha addikt lettem volna a régi rendszerben és az újban most őstag.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#656) Zsolaf válasza Kalandor (#652) üzenetére


Zsolaf
addikt

Átgondoltam! Írtam is, más nevet kellett volna adni akkor ennek a rangnak.

(#657) Agostino válasza Kalandor (#652) üzenetére


Agostino
addikt

ezt a lefokozás dolgot, ami valahol érthető, hogy így lehet érezni, könnyen kezelni lehetett volna mindössze annyival, hogy nem keverednek a régi és az új titulusok... vagy minden marad ahogyan volt és csak a szükséges hsz számok változnak, vagy minden változik. ez a mostani megoldás megkavarta a dolgokat.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#658) MasterMark


MasterMark
titán

Azt hittem itt értelmesebb emberek vannak. Hogy nem képes valaki felfogni, hogy ez nem lefokozás... Nem került senki lejjebb... Egymáshoz képest mindenki majdnem ugyanott van.

Switch Tax

(#659) lezso6 válasza Agostino (#657) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most egy ideig kellemetlen, aztán pár hét vagy hónap múlva tök normális lesz. Anno volt tényleges lefokozás sok tagnál (a blogos és lokál hsz-eket elkezdtük nullának számolni), ami szintén kellemetlen volt jópár tagnak, de mégis sikerült feldolgozni. A mostani meg kb semmi ahhoz képest.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#660) Madoc válasza Agostino (#657) üzenetére


Madoc
veterán

Pontosan!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#661) lezso6 válasza MasterMark (#658) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jaj, mit beszélsz itt, te félisten vagy, pofádat befogod. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#662) kalanchoe válasza Imilenni (#613) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Egy topik volt , de ha nem írtad be 100x a kérésed, elsiklottak felette. De végülis, aki olvasta, az tudhatta, hogy kb. milyen lesz a végeredmény, és mik az új rangok.

[ Szerkesztve ]

(#663) Kalandor válasza Agostino (#657) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha nem keverednek a régi és az új dolgok, akkor a "régi dolgokból nem maradt semmi" mentén még nagyobb lenne egyesek elégedetlensége. Egyszerűen 20 éves a PH, és muszáj volt a rangokat is átállítani, mert a PH élettartama lassan egy emberöltő.
Régen az őstag 270 nap volt (9 hónap). Mert amikor az ki lett találva, kevesebb volt a PH teljes időintervallum, és az úgy jónak tűnt.

Egyet ígérhetek, ha rajtam múlik: a mostani rangrendszer kb. már így marad, ha lesz még 5-10 év múlva is PH, akkor maximum új rangokat teszünk a végéhez, a többi szerintem a helyén van.

[ Szerkesztve ]

(#664) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

"Lefokoztak", "ilyet nem lehet megtenni", "nekem a korom miatt is járna...", stb. Ép ésszel nehéz felfogni ennek a maroknyi embernek az óvodás szintű "vergődését".
Persze érthető, h nem tetszik mindenkinek az új rendszer, de ekkora hisztit csapni miatta?! Rendkívül kínos. :U
Én pár napra biztosan bezárnám ezt a topikot. Amíg csillapodnak a kedélyek.

(#665) jozefgucci1 válasza wwenigma (#71) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Olyan jó , hogy ezt írod , mert anno a Wot-ON/OF topiknál is történt hasonló , nem ismerős ? Öngól

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#666) elfelejtette válasza Kalandor (#663) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ennyi erővel mindegy lett volna az előző rendszert meghagyni, és annak a végére kitalálni pár új rangot.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#667) Csepy válasza Kalandor (#663) üzenetére


Csepy
senior tag

Köszönjük a csendes őstag rangot. :R Ja, várj... :W

Hiába, nem is vártam, hogy valaki egy követ is arrébb tesz ez ügyben. Hozták a szintet. Maradok akkor a szófosásnál. Ez sajnos nem szakmai topik, nem vesztegethetem az időmet süket fülekre (és itt minden "PH official" fül sajnos az). Ez idő alatt már 3 "szakmai" hsz-em is lehetne.

Kellemes napot mindenkinek. Találkozunk 5 év múlva, a következő lefokozáskor. Akkor várhatóan minden senior tag juniorrá fejlődik. Viccet félretéve, reméljük, nem.

Regards: Csepy

(#668) Calibos válasza Kalandor (#663) üzenetére


Calibos
addikt

Hogy elszállt az idő, azt a....,2000-ben jött létre a Ph .

(#669) Intruder2k5 válasza elfelejtette (#666) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez kevés lett volna, mert most pl. az újoncoknál volt az egyik lényeges változás, és ahogy tegnap is írtam, nem jó, ha a tagok nagyon nagy hányada 1-2 rangban van.

(#670) Kalandor válasza elfelejtette (#666) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, mert pl. az őstag 9 hó / 20 év arányánál vicces. 4 év / 20 évnél viszont már kb. helyes és az is marad.

[ Szerkesztve ]

(#671) kisza25 válasza Pkc83 (#509) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem mert én legenda:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#672) elfelejtette válasza Intruder2k5 (#669) üzenetére


elfelejtette
veterán

Akkor legyen, amit a #412-ben leírtam, és vége a lefokozás, meg a "törzstag" miatti hisztinek.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#673) kisza25 válasza Freiherr (#534) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szerintem azért, mert átfedés lenne és a rendszer nem tudná eldönteni, hogy csendes tag vagy, vagy pl. törzstag és a kettő váltakozva lenne a neved mellett attól függően, hogy írsz, vagy éppen nem írsz egy darabig

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#674) L4mie


L4mie
veterán

Üdv az új rendszernek,
meglepődtem :D, fene pedig már nem voltam túl messze a nagyúrtól :D
na sebaj eltelik pár év és ismét közel leszek.

Örülök neki, hogy törődtök ilyen dolgokkal. :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#675) kisza25 válasza Chris0321 (#566) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem számításaim alapján a következő ranghoz 5 év kell, a rákövetkezőhöz 15, az elmúlt 14 év átlaga alapján:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#676) AMD Power


AMD Power
titán

Titán.... nem tudtam hirtelen mi történt! 😁

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#677) Luck Dragon

Megpróbálom újra feltenni a kérdést , hátha kapok érdemben végre választ. Mert látom nagyon beindult itt a "cica harc" a rangok miatt.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#678) MasterMark válasza Luck Dragon (#677) üzenetére


MasterMark
titán

Ezt komolyan gondolod?

Switch Tax

(#679) Kleroo


Kleroo
veterán

Király lett.
Szokni kell, de már régi az oldal, egyre többen érnek el magas rangot, hülyén nézett ki, hogy boldog boldogtalan PH! előtagú ranggal bírt, és minden második user senior szint környéke volt minimum.
Meg az új hsz írási fül is bizonyos oldalakon.

Legenda fölé kéne még valami, ami elérehetetlen, de még emberi léptékű
200k hsz, 20év = GOD v Isten v IDDQD :D

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#680) L4mie válasza MasterMark (#678) üzenetére


L4mie
veterán

Akkor most a gender kúrzus elkezdi itt is a hadműveletet....
sztem, hogy mindenki boldog legyen, legyen a rank nagylény...

hópehely népség....akik vasalónak képzelik magukat azokkal mi legyen?
Szerintem legyen nekik is rankjuk.

[link] ezek szerint LMQBTFATRSD tagok megnyugodhatnak, de mi lesz szegény vasalókkal? O.o

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#681) Kalandor válasza Luck Dragon (#677) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

(#682) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ahogy nézem a legnagyobb problémát az okozza, hogy az Őstag kiemeltebb szerepet kapott és aki ezen már túl lépett fordítva éli meg. Lehet minden rang titulust meg kellett volna változtatni. Így senki sem gondolná azt, hogy visszalépett :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#683) Pkc83 válasza kisza25 (#671) üzenetére


Pkc83
őstag

Az se rossz! :D

A tegnap este se volt rossz , konkrétan sirtam a röhögéstől de , hogy még ma
is ez a téma...… :D Nem is tudtam , hogy fizetés jár a rangok után! :D

(#684) Reaper


Reaper
őstag

No, az életben nem leszek én őstag, pedig már hű de régóta itt vagyok, de alig szövegelek, most tuti kevesebbet ér az életem :D
Viccet félretéve először meglepődtem az új rangokon, de igazából így talán jobban szét lett osztva. Mondjuk ha engem érdekel valaki rangja, akkor általában max csak a reg dátumot nézem, mert abból jó eséllyel lehet tudni a korosztályt :)

(#685) MasterMark válasza kisza25 (#682) üzenetére


MasterMark
titán

Ennyi erővel aki eddig túl volt már a félistenen most megint félisten lett. Akkor engem is lefokoztak. Közben meg nem, csak mi fel tudjuk fogni...

Switch Tax

(#686) kisza25 válasza MasterMark (#685) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

még ~300 hsz és jómunkásember vagyok, most meg 5300 a titánig, akkor most mi van? semmi, forog a föld tovább. :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#687) joey04 válasza Luck Dragon (#677) üzenetére


joey04
titán

Szerencsére nem változott.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#688) sutyesz96 válasza core i7 (#209) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ja, meg ez a titán valahogy nem illik a képbe. :(

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#689) L4mie válasza sutyesz96 (#688) üzenetére


L4mie
veterán

Ti tán eléritek :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#690) Zsolaf válasza L4mie (#689) üzenetére


Zsolaf
addikt

vaterán :Y

(#691) SyMbioTe válasza Pkc83 (#683) üzenetére

A poén az, hogy ugye itt senkit nem érdekelnek a rangok.
Mi lenne ha érdekelné is őket? ;]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#692) Pkc83 válasza SyMbioTe (#691) üzenetére


Pkc83
őstag


:D :D :D

(#693) Zsolaf válasza Pkc83 (#692) üzenetére


Zsolaf
addikt

Én is csak röhögnék rajta a helyedben 1 éves regisztrációval!

[ Szerkesztve ]

(#694) BITBOYS válasza SyMbioTe (#691) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ha üzemeltető lennék megoldanám a problémát azzal, hogy fizetős rangokat ajánlanék a rászorulóknak :)
Lehet túl nagy meló megoldani és kevesen dolgoznak az üzemeltetésen, nem tudom.

Nem neked:

Azt esetleg lehet tudni hány Házigazda van összesen?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#695) m0h0senator válasza Zsolaf (#693) üzenetére


m0h0senator
őstag

An odyssey through the realm of consciousness.

(#696) Chris0321 válasza lezso6 (#618) üzenetére


Chris0321
addikt

Az a kérdés, hogy ti miből gondoljátok azt, hogy az emberek többségének megfelel az új rendszer? A vita fórumról sem hallottam pedig minden nap többször is feljövök valamelyik oldalra ha más nem elolvasni az új hsz-eket. Ezt az oldalt is úgy találtam meg, hogy az egyik fórumon be lett linkelve mert szóba került az új rang rendszer (innen tudtam meg miért is lett más kiírva a nevem alatt) és így találtam ide. Lehet, hogy ha nem pont lefekvés előtt keveredtem volna ide hanem hamarabb nem is írtam volna le a véleményem mert láttam volna, hogy nem számít semmit mit gondolok de mivel nem akartam olvasással húzni az időt mert már elég fáradt voltam voltam olyan szemtelen, hogy nemtetszésemnek hangot mertem adni.

(#697) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Annyit azért hozzátennék én is, hogy azért mert valaki nem szól hozzá, vagy nem úgy hogy az asztalt csapkodja, attól még nem biztos hogy tetszik neki az új rendszer, csak éppen teljesen feleslegesnek tartja hogy a parttalan vitákkal órákat elb*sszon a saját szabadidejéből.
Vagy épp csak beletörődik csendesen az illető, de az is lehet hogy úgy véli hogy felesleges elmondania a véleményét, mert úgy sem lesz változás...

Engem annak idején megtisztelt a PH és kaptam Szakértő rangot, majd egyik napról a másikra, se szü, se beszéd, elvették. Ezután TG lettem 2 számomra nagyon nagyon fontos topikba, majd egy nevetséges félreértés miatt attól is megfosztottak. Mégsem sírtam tele a forumot.
Egyik sem tetszett, az aktuális "futárnak", az első Kalandor, a második Intruder2k5 volt, le is írtam nemtetszésemet, de tovább léptem.

Ennyi idő után már bőven megtanultam hogy nincs értelme napokig pörögni valamit.
Nyilván elmondhatja mindenki a véleményét, de ha a válasz nem olyan amilyenben reménykedtünk, attól még nem kell napokon keresztül 20-30 alkalommal leírni ugyanazt újra és újra...

Tartom annyira értelmesnek a vezetést, hogy egy hsz is elég ahhoz hoyg felfogja amit mondani szeretnénk, nem kell leírni 100szor.

Értem én hogy sz*r, nekem is az volt mindkét fent említett dolog, de szerintem mindenki számára vannak ennél fontosabb dolgok is...legalábbis őszintén remélem!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#698) Pkc83 válasza Zsolaf (#693) üzenetére


Pkc83
őstag

Én kérek elnézést! :R
A hozzászólásodból is látszik , hogy ez a rang téma nem a megbecsülésről
szól hanem a hierarchiáról! :U

(#699) MZsoltee válasza BITBOYS (#694) üzenetére


MZsoltee
veterán

Egyetértek!

A statisztikára én is kíváncsi lennék, hogy milyen rangból hány felhasználó van az oldalon.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#700) Zsolaf válasza Pkc83 (#698) üzenetére


Zsolaf
addikt

És ez téged miben érint?

Azt sem értem, hogy akiknek nincs gondjuk az új rangokkal azok minek irkálnak ide, ha már minket csesztetnek hiszti miatt? Azoknak akkor rendben van felesleges ide írniuk.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.