Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Calibos válasza B-L-A-C-K (#1146) üzenetére


Calibos
addikt

Részemről 1 szavazat , tetszik az ötlet!

(#1152) Speed® válasza B-L-A-C-K (#1146) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem az a cél, hogy magasabb szintekre emeljük a tagokat, hanem a minél inkább reális besorolás. Az, hogy a vita elsősorban azért megy, mert x szintet régen y rang jelentett és valaki "visszafokozódott", igazából egy huszárvágással offolható lenne, teljesen új rangokat bevetve. Valamit megőrizne az oldal finomhangolva, de neeem, kizárt, nem jó semmi senkinek..kész, kiakadtam :DDD

(#1153) tomsolo válasza Calibos (#1151) üzenetére


tomsolo
őstag

az évekre is kellene vmi szorzó, mert vicces amikor 15 éve itt lévő emberke "aktív user" ként rohangál, mert főleg a lokálban épít közösséget.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#1154) Kalandor válasza #20749568 (#1150) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem erről az egy hsz-ről van szó.

(#1155) fokukac válasza Kalandor (#1149) üzenetére


fokukac
nagyúr

Szia.
1, ideiglenesen? a mai napig a lokálban van az On topic. Nem helyezted vissza.

2. nyugodtan olvasd vissza, hogy miket írtál nekem dühödben a fészbúkon, amikor reagálni sem tudtam. Én nem szoktam sértegetni embereket, meg illetlenül vagy bunkón szólni hozzájuk. Van egy véleményem, néha hangot adok neki. Amúgy nem keresem azt, aki így viselkedik velem, és ennyi. Most a fenti eset kapcsán le kellett, hogy ezt írjam.
maradok tisztelettel,

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1157) Calibos válasza tomsolo (#1153) üzenetére


Calibos
addikt

Egyébként ezt egy jóval korábbi beírásomban sérelmeztem is, hogy a 10+ éves regisztrált tagokat akik még aktívak na őket jobban meg kéne becsülni ( bevallom utóbbi években javarészt olvastam)

(#1158) elfelejtette válasza B-L-A-C-K (#1146) üzenetére


elfelejtette
veterán

Szerintem is jó lenne. Valahogy több értelme lenne, ha a blogok/lokál is legalább olyan szorzót kapjon, mint a piaci, vagy ha azok továbbra is nullások lesznek, akkor a piacit SE számolják bele.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#1159) Kalandor válasza fokukac (#1155) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

1, ideiglenesen? a mai napig a lokálban van az On topic. Nem helyezted vissza.
Összekevertem az OFF-fal, amit rég használtok, és az nem a LOKÁL-ban van. Az ON tényleg a LOKÁL-ban van, és azt ~5 éve nem használjátok.

"nyugodtan olvasd vissza, hogy miket írtál nekem dühödben a fészbúkon"
Dühömben (talán volt ráhatásod) és privátban (tehát nem itt) írtam neked, ami miatt sok éve nemecsekezel folyamatosan publikusan. Szerintem megalázó, de szerinted helyes, hogy egy privátban és nem is itt történt összezörrenésért publikusan ezt teszed. Rendben, nem tudok erre mit mondani.

(#1160) Puma K


Puma K
veterán

Haza akarok menni nem bírom ezt a feszültséget :O

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1161) fokukac válasza Kalandor (#1159) üzenetére


fokukac
nagyúr

Igen, még ott van, én tudtam eddig is....
És szerinted miért nem használjuk? Mert áttetted a világ végére. Ezért használjuk a másikat. Ami pedig végig ott volt.

Nem nemecsekezlek, hanem voldemortozlak, nem mondom ki a neved.

Nem csak a privát miatt. Hanem mert réges-rég regisztrált, oszlopos tagokat űztél el, Te, személyesen. Olyanokat, akik régóta aktív tagjai voltak a közösségnek.
Itt egy gyűjtemény, csak neked, hozzászólásaidra való hivatkozással. Érdemes az előzményt, utózmányt is elolvasni sok esetben, ahogy minden érv lepergett.

@ (#1157) Calibos : nyugodtan olvass bele a fenti linkembe Te is.
itt nincs kivételezés a prohardverikumoknak sem! :) Itt csak következetesség van!

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1162) Pakmara válasza Calibos (#1157) üzenetére


Pakmara
őstag

Volt olyan ötlet is hogy külön jelző legyen a hsz szám és időre. Nekem tetszene. Előtag az időre utótag a hsz számra vonatkozna.

(#1163) Kékes525 válasza B-L-A-C-K (#1129) üzenetére


Kékes525
félisten

+1

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1164) Imilenni válasza B-L-A-C-K (#1129) üzenetére


Imilenni
addikt

+1

Press "F" to pay respects.

(#1165) Kalandor válasza fokukac (#1161) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

És szerinted miért nem használjuk? Mert áttetted a világ végére.
Politizáltatok, amit tudtok, hogy tilos, de nem hagytátok abba.

Nem nemecsekezlek, hanem voldemortozlak, nem mondom ki a neved.
Nem az, de mint mondtam, mindegy, tedd ezt.

Hanem mert réges-rég regisztrált, oszlopos tagokat űztél el, Te, személyesen.
Mostmár embereket űztem el személyesen.
Én úgy gondolom, szabályokat tartattam be.

[ Szerkesztve ]

(#1166) Geri Bátyó válasza B-L-A-C-K (#1146) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Azért nem támogatom, mert a piaci nagyon nem ér 0.25-öt szerintem. Azt meghagynám 0.1-nek.
A közösségi is maradhatna 0.25, de hozzáraknám a lokált.
A blogoknak is csak 0.1-et adnék, mert tényleg sok az értelmetlen. Viszont a blogokkal kapcsolatban volt egy ötletem: [link]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1167) Calibos válasza Pakmara (#1162) üzenetére


Calibos
addikt

pedig az is jó ötlet lenne

(#1168) Puma K


Puma K
veterán

Akik itt pörögnek mint táncoslány a rúdon, azoknak nincs amúgy családja, csaja-barátja, haverja, szabadideje hogy mással foglalkozzon mint kardoskodjon a neve alatti pár betűért? :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1169) Donki Hóte válasza Pakmara (#1162) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igen, ezt a metodikát sokan támogatták az előzetes véleményező topikokban, de a döntéshozóknak nem tetszett.

Semmi gond, mi itt leszünk 5 év múlva is, amikor már mások lesznek a döntéshozók :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1170) Cs1csó válasza Geri Bátyó (#1166) üzenetére


Cs1csó
félisten

A kiemelés tetszik, de macerásnak érzem. Ki emeli ki, mi alapján stb.?

(#1171) koxx válasza fokukac (#1161) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Na mondjuk neduddki pont az aki abszolút nem hiányzik. Amint megláttam a nevét egy idő után már automatikusan átugrottam az írásait, rohadtul fárasztó volt számomra.

A piacos hsz-ek bőven jók 0,1-es szorzóval, ami néha ott megy...

(#1172) #00137984 válasza B-L-A-C-K (#1129) üzenetére


#00137984
törölt tag

Ez most egy blogbejegyzés volt, mert akkor mennyi (értéke) értelme van itt a hozzászólásoknak. Nem szólok többet ide, mert nem származik előnye... :)

(#1173) Donki Hóte válasza Puma K (#1168) üzenetére


Donki Hóte
veterán

hogy mással foglalkozzon mint kardoskodjon a neve alatti pár betűért? :))

A múltkor láttam olyan jómunkásembert, aki egy este vagy 25-30 topikba dobott be egy-egy szmájlit, vagy egy-két szavas hozzászólást.

Szóval bevezetnék olyan mutatószámot is, hogy mennyi az egy hsz-re eső karakterszám, és ha ez a szám kevesebb, mint 10, akkor illető "újonc"-nál magasabb kategóriába nem kerülhet :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1174) Kékes525 válasza Donki Hóte (#1173) üzenetére


Kékes525
félisten

A halmozott nulla értékű (üres) hozzászólást büntetik a MODERÁTOROK. 25-30-ért már biztosan szólnak.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#1175) Beretvás válasza Puma K (#1168) üzenetére


Beretvás
addikt

Mondja ezt egy "veterán" akit nem tudom mi okból zavar az itt lévő pörgés, valamit lehet neki nincs családja, csaja-barátja, haverja ,hogy ennyi hsz e lett. Ha már a pörgésnél járunk.. :K :U

(#1176) Calibos válasza Puma K (#1168) üzenetére


Calibos
addikt

az a baj hogy volt asszony lelépett a villanyásszal a kutyusom pedig egerekre vadászik/igen, mindkettő igaz/

(#1177) Agostino


Agostino
addikt

ez ide akart menni -> (#1114) jim bcs

pont erről beszélünk, ez nem ilyen egyszerű ahogy nálad 2 perc alatt lecsengett a leendő megoldás

nyilván nem. ezért is írtam, hogy a helyzet méregfogát. tehát nem en block a rangkérdést. de mindegy.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1178) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nagyon kellett...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1179) HDR123


HDR123
tag

Tudtok valami Tampermonkey-ben futtatható script -ről, ami accountra kattintva a pop-up-ban megmutatja hogy mennyi hsz van hátra a következő rangig? Régebben tudom hogy volt ilyen.

(#1180) Intruder2k5 válasza HDR123 (#1179) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha van is, az most biztosan nem jó, szerintem két nap alatt senki sem aktualizálta.

(#1181) Geri Bátyó válasza Cs1csó (#1170) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Téma alapján lehetne kiemelni, de nyilván csak manuálisan, ahogy eddig is (Nem tudom, hogy ki csinálta a kiemeléseket).
Írtam is, hogy ötletnek jó, de nem biztos, hogy megvalósítható.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1182) Geri Bátyó válasza Donki Hóte (#1173) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"ha ez a szám kevesebb, mint 10"

Tételezzük fel, hogy valaki szakmai topicban megkérdezi, hogy valamit jó gondol-e, mert nem biztos benne.
Ha jól gondolja, akkor a megfelelő válasz az, hogy: igen. A válaszadó ezzel segített, de a karakterszám jóval kevesebb, mint 10.
Nem olyan egyszerű ez. :N

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1183) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Egyre izgibb a topic... Megnézek még két részt a sorozatból és vissza nézek majd, hagyok kis popcornt.

Addig is: Fight :DDD

(#1184) Freiherr válasza INGJOKE (#1183) üzenetére


Freiherr
őstag

Csak tudnám, az ilyen hozzászólásoknak mi értelme van? :F Persze értem én, egy képzeletbeli erkölcsi piedesztálról leszólni a megoldást keresőket, mutatván, mennyivel felettetek állok, szánalom.
Ha nem tetszik, húzz a picsbe innen, köszi.

XXX

(#1185) Renok válasza Synthwave (#421) üzenetére


Renok
senior tag

Én sem tudtam róla, csak most hisztizett be valaki az új rangok miatt az egyik általam látogatott topikban, így kezdtem el keresgélni. :)

Topikhoz:
Nekem tetszik az új rang rendszer amúgy. :K

(#443) Synthwave
Egyetértek ezzel is, pl. logout-on én sem járok kb. soha.

[ Szerkesztve ]

(#1186) F-ECT$


F-ECT$
titán

Végre nem vagyok Jómunkásember. De nem szerettem azt a rangot :)

Dive ever, work never.

(#1187) Sirandrish válasza F-ECT$ (#1186) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kérd vissza Kalandortól :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1188) Chaser


Chaser
titán

ez sem tetszik 100%-ig, de jobb mint a régi
ezeöccáz' lesz ( :
zárható

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1189) INGJOKE válasza Freiherr (#1184) üzenetére


INGJOKE
veterán

Tesa nyugodj meg nincs semmi baj. Értem én hogy frusztrált vagy... én nem haragszom rád. :)

(#1190) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

kedves gyerekek. ez itt nem a homokozó. tekertünk egyet a rangrendszeren és hírt adtunk róla. hogy ez valakiben évszázados sebeket tépett fel, másoknak a tizenharmadik rang negyedik betűjével van baja, nos, ez ilyen, annyian vagyunk, hogy mindig így lesz ez.

némileg mondjuk elkeserít, hogy felnőtt emberek ilyen tényleg lényegtelen dolgokon képesek egymást ütni-vágni, de sejtem, hogy az ütés-vágás apropója igazából mindegy is.

a topikot be fogom csukni, mert hát elég értelmetlenné vált szegényke.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1191) #89309696 válasza Parci (#1190) üzenetére


#89309696
törölt tag

Na végre. Köszi.

(#1192) Puma K válasza Donki Hóte (#1173) üzenetére


Puma K
veterán

Na az csúnya dolog :((

Az ilyet a tények tudatában megfontolandó a moderátorok felé jelezni, aztán megítélésük szerint jutalmazzák az illetőt. Nem szép dolog persze, de aki nem veszi észre magát...

(#1175) Beretvás

2006. óta volt időm ennyit összehozni az eddig eltelt 4695 nap alatt.
De, még ez kevés is adott tagokhoz képest akik abban az évben regisztráltak mint én.

Amúgy mivel szakmai fórum, ami nem kevés elektronikai eszközzel foglalkozik meg az off része is van a fórumnak... így simán összejön több ezer-tízezer hozzászólás ami felnyomja a rangot.

Már csak azért is ha,

pl cserélgeted az asztali gépedben az alkatrészeket viszonylag gyakran és még tuningolod is,

pl a CPU-t, akkor az itteni eszmecserék simán generálnak adott topikban pár száz hozzászólást egy embernek.... és akkor a kis off-os kitérőket meg sem említettem... amiket néha beszántanak és visznek vele értékes hozzászólásokat is de az "most mindegy" :DDD

Az évenkénti telefonújításokról nem is beszélve amit megejtenek adott emberek.
Ehhez jön még a többi ami a telefonnal kapcsolatos: OS, beállítások, javasolt programok, hibajavítások, kiegészítők stb-stb.

Én 2004-2005. óta látogatom az oldalt, csak 2006-ra éreztem magamban a bátorságot, hogy írni is merjek, mert akkoriban olyan mukik voltak itt akiknek minden szava kincset ért számomra aztán én meg ilyen mesterek írásai közé belekontárkodni nem akartam :D

Csak aztán felhígult a töltelék mivel minden létformának internetképes eszköze lett... aztán tessék... odáig jutottunk, hogy most itt sírnak egyesek a rangok miatt és mellre szívják az egészet személyes sértésként kezelve ;]

Ha nem itt rontom a levegőt, akkor van elfoglaltságom ne aggódj értem! :DDD :N :K

Engem nem zavar.

Csak szórakoztató és komikus olvasni az itt leírtakat némely embertől. De amúgy vannak akik röhögni járnak ide úgy hogy csak olvassák a hozzászólásokat :K :B :P ;]

(#1176) Calibos

A nő része kellemetlen, a másik pedig pozitív mert legalább ha van egér akkor hamarosan nem lesz ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#1193) Dr. Romano válasza Parci (#1190) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kb ugyanezt gondolom én is a sztoriról :K

Viszont nyitva lehet hagyni mert legalább generálja a nézettséget ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1194) KAMELOT válasza Parci (#1190) üzenetére


KAMELOT
titán

Papa jól leírtad. Tényleg röhej mit összehordanak itt egy rang végett. :D

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1195) Angel2014


Angel2014
addikt

Nem mindegy kinek milyen rangja van?

Kaptam én már felemelő segítséget az újonctól is és kaptam PH vagy magasabb ragtól ellenmondó segítséget is.

3-vagy 4 Hsz hiányzott a PH rangomhoz az Őstag után, most törzstag lettem és ismét nekivágok az Őstagi rangnak ha kell majd.

Köszönjük meg a Házigazdáknak,hogy létezhet a PH és én külön megköszönöm Kalandor házigazdának hogy visszaengedett annó és itt lehetek köztetek. :R

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1196) Dr. Romano válasza Angel2014 (#1195) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nekem olyan PH-s rangom volt és tudod mi különbség volt a PH-s rang és az őstag rang között?
....
Őstag ranggal fiatalabb voltam. Ennyi. ;]

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1197) Sgr_A válasza lezso6 (#612) üzenetére


Sgr_A
addikt

Na ezt miből vontad le
Én is csak most tudtam meg és ezzel jó pár 10000-en lehetnek akinek a véleményét nem tudod
Itt kb 200 ember szolt hozzá akinek szvsz több mint a fele nemtetszését fejezte ki én nem látom kisebbségnek őket
Létre hoztatok valamit amit lenyomtatok az emberek tokán és most foggal körömmel véditek
Engem nem igazán érdekel mi van a nevem alatt( bár ez a törzstag nem tetszik) már egy 2005-ös 2000 feletti hsz accuntot kukáztam (lehet ez is erre a sorsra jut ha elérem a törzstagot ha marad mert ez nevetséges és inkább újonc mint ez)
De az új accunton már reklám blokkolóval fogom megoldani a fizetés helyett a reklámmentességet
Én mondjuk így fogok tiltakozni

(#1198) Angel2014 válasza Dr. Romano (#1196) üzenetére


Angel2014
addikt

Ez így igaz ! Látod nekem akkor szerencsém is van hogy újra neki állhatok majd. ;) :B

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1199) joey04 válasza #89309696 (#1191) üzenetére


joey04
titán

Neked a bezárás miért lesz jó? HA nem érdekel/zavar nem olvasod. A rang miatt itt sírók meg nem fognak felfelé lépni, mert az itteni kommentek nem számítanak. Szóval miért végre? Komolyan érdekel. A vezetőség szempontjából még van értelme a zárásnak, de egy mezei usernek semmi.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1200) Parci válasza Sgr_A (#1197) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mivel te láthatóan támogattál minket a prémium tagságival, ezért most tegyünk egy próbát: pontosan mit csinálnál másképp az új rangrendszerben? mi az, ami "védhetetlen" szerinted benne?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.