Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#764) Chris0321 válasza mepet (#759) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért azt tegyük hozzá, hogy az egész probléma csak a vezetőség fejében létezik. Nem tudom ki tartozik közéjük és azt sem kik találták ki az új rangrendszert és ez nem lázítás akar lenni. Csak ők látják melyik rangból mennyi van, az embereket a legkisebb mértékben sem érdekli az általa elért rangot 1 vagy 1 milliárd emberrel osztja meg. Ha jól értettem, a legmagasabb rangból volt 20. És? Legyen. Rengeteg hozzászólást kellett ezért leírniuk, megérdemelték. Egy normál fórumon, teljesen lényegtelen a rang. Adhat jó választ új tag és régi is. A harveraprón pedig aztán tényleg mindegy a rang, ott úgyis az értékeléseket nézte mindenki akit érdekelt. Én is. Azt pedig végtelenül egyszerű votl megnézni mikor regisztrált az eladó és hány hozzászólása volt csak egyet kellett kattintani. Azt így sem úgy sem tudod megmondani miért ennyi. Nem ért rá, nem érdekelte, nem volt mit eladnia, stb.
Még egyszer leírom: ezzel a hsz-el nem akartam senki irányába semmilyen indulatot megfogalmazni csak azt szeretném nyílvánvalóvá tenni, hogy ennek az egész változtatásnak nem volt értelme.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.