Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Imilenni válasza koxx (#548) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha véletlenül beleszámolnál:

Nem lesz drágább a kenyér, mert lefokoztak egy fórumon!

Mindössze ritkán van rang revízió, s ezért próbálok "érvelni" emellett az elgondolás mellett :R

Freiherr
Én konkrétan egy játék forum téma hozzászólásának köszönhetően jutottam csak ide...

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#552) Intruder2k5 válasza angyalpc2 (#549) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

És akkor mik lennének azok a tagok, akik nagyjából veled egy időben regisztráltak, de nap mint nap órákat töltenek fórumozással...?

(#553) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Hát nekem a régi rangok jobban tetszettek, főleg a Ph előtagosak. De megszokom majd ezt is✌️

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#554) Popes válasza Freiherr (#550) üzenetére


Popes
őstag

Inkább én nem fejtem ki a véleményem mert úgy is csak az jönne le hogy biztos engem is csak az zavar hogy törzstag lettem. :U (de tényleg nagyon nem adja ez az elnevezés :B )

Deus ex machina

(#555) Freiherr válasza Popes (#554) üzenetére


Freiherr
őstag

Fejtsd csak ki, úgysem válaszolnak, mindenki most ment aludni hirtelen.

XXX

(#556) Csepy válasza Intruder2k5 (#547) üzenetére


Csepy
senior tag

Olvasom is, elhiheted, de egy fél évi fizumat felteszem most itt helyben arra, hogy amiért én kiállok és aminek a kapcsán építő jellegel is (ha te is olvasol, akkor láthatod azt is) hallatom a hangom, nos, abból semmi sem lesz, nulla változás.

Jó éjt mindenkinek, mindjárt holnap van, reggel meló, elteszem magam.

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#557) angyalpc2 válasza Intruder2k5 (#552) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

Hát nem tudom..sokan vannak akik csak hébe hóba kommentelnek, mert mondjuk kevés a kérdés, vagy nem fűznek hozzá semmit, nem spamelnek...vagy inkább Hardver aprón aktívabbak üzletelnek.

...egyébként arra gondoltam csak, hogy van aki még kitart, még mindig megvan a account...főleg hosszabb ideje, tehát nem 1-2-4 évről beszélünk.
Akkor 1 bizonyos idő után mondjuk 5-8-vagy 10 évente 1 plusz szintet kap vagy kap egy finom (alacsony) szorzót a számításkor.
Hogy ha mondjuk már közel lenne a következő szint akkor feljebb ugrik.

Ez csak egy ötlet volt.

Egy statisztikát egyébként dobhatnátok, szintenként hány ember van.
Mennyi kommentel. :C

(#558) #00137984


#00137984
törölt tag

Ez itt a Pandora... Törzstagok és AVATAR-ok repdesnek itt már őssze-vissza. Rövidesen PH! addict rang járt volna nekem, most megint küzdhetek én is az őstag megbecsülésért... Amig másokat a hangulatjelek (idétlen képek) és a linkek beillesztése a több mint 12000 hozzászóláson át a Nagyúr magasságokba emelte. Csak hamú és por, mert mind azok vagyunk mi halandó fórumozók... :)

[ Szerkesztve ]

(#559) jozefgucci1 válasza Popes (#554) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jah ez a törzstag olyan mintha valami pontgyüjtőkártyás akcióban szerepeltem volna :DDD Egyáltalán miért változtattak a már jól működő rendszeren ?Persze gondolom volt pár síró ember aki nyitott egy topikot aztán ez lett belőle :C Annyira nem gáz , mert úgy sincs a rangoknak értelme-jelentősége .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#560) Chris0321


Chris0321
addikt

Visszaestem PH! addikt-ból őstag-ba, de legalább esélyem sincs a közeljövőben elérni a veterán rangot mert túl kevés a hsz-em hozzá és nem fogok csak-e miatt gyártani. A régi és az új rangokat elnézve örültem volna ha az új törzstag helyett maradt volna az őstag és a helyett lett volna más rang (ha már nagy nehezen túlléptem rajta és így 2250 hsz-el került hátrébb míg a későbbi nagyúr csak 2000-el), a többi pedig túl messze van nekem ahhoz, hogy azokon gondolkozzam.
Tudom, nem kívánságműsor csak tettem egy megjegyzést ha már ide is lehet írni.

(#561) B-L-A-C-K válasza #00137984 (#558) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#562) akaido válasza Intruder2k5 (#552) üzenetére


akaido
addikt

Milyen jó nekik, hogy ennyi időt tudnak erre szakítani....munka mellett is. Valamit nagyon tudnak.... :)
A fórumon eltöltött időt szorzóként, támogatnám én is.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#563) #00137984 válasza Csepy (#528) üzenetére


#00137984
törölt tag

+1 :U

B-L-A-C-K (561) lol :D

[ Szerkesztve ]

(#564) *Mukeey* válasza Chris0321 (#560) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Én is arra "gyúrtam", kevés hiányzott, hogy Ph előtagos legyek. Helyette őstagból "lefokozódtam" törzstagra. Mindegy, elengedtem...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#565) Popes válasza B-L-A-C-K (#561) üzenetére


Popes
őstag

Így sírtad ki hogy legyen hová fentebb lépned? ;]

Semmi bajom veled csak magas labda volt és kicsit lenéző is egy top 5 mennyiségű hozásszólással rendelkező titántól. :B
+Utálom az arroganciát bárkitől. :)

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#566) Chris0321 válasza *Mukeey* (#564) üzenetére


Chris0321
addikt

Engem az zavar a legjobban, hogy 2011-10-25 óta vagyok tag és ez idő alatt a kalkulátorral számolva (még a régivel de gondolom nem számít csak a rang változott) alig több mint 4000 kombinált hozzászólást hoztam össze, ami kicsivel több mint a fele a következő ranghoz szükségesnek így miután hónapokkal ezelőtt örülhettem, hogy végre túlléptem az őstagon most legalább 5 évig ha nem tovább újra őstag leszek. :(((

(#567) B-L-A-C-K válasza Popes (#565) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen felnyaltam magam, plusz bunkó paraszt is vagyok, mert viccesnek találom hogy az egyik fél hozzászólást nyög be naponta, és megakarja változtatni az egész rangrendszert, a másik sír mert vissza lett fokozva és mit képzelnek meg amúgy is ő már 65 éves, és még sorolhatnám...:/

(#568) #00137984


#00137984
törölt tag

Gondoltam, hogy szereznem kell egy "bot"-ot, ami automatikusan feljőhetne a PH!-re és random hozzászólásokat gyárthatna temérdek mennyiségben.
Igy még több szabadidőm lehetne, amit értelmesebb dolgokra is fordithatnák.
Igy most manuálisan írhatom itt a hozzászólásokat, amig az Őstag rangra visszaemelkedem megint. Nekem egyelőre a mai norma megvan... :D

[ Szerkesztve ]

(#569) fokukac


fokukac
nagyúr

Sirály. Már háromszor voltam nagyúr. De már megint nem vagyok az... :))

Először úgy 2007 magasságában lettem nagyúr. Majd átvariálták a pontok súlyozását, lefokoztak. Nagyjából 2010-2012 körülre ismét nagyúr lettem. Kb. 2014 magasságában Kalandor átrakta az On topicot a blogoszférába (mert szóba kerültek közéleti események, és hát az tilos, és mit fog ahhoz szólni a hatalom) , és ezzel vesztettem némi hozzászólást, megint lefokoztak.
2015-2016 körül megint nagyúr lettem, erre 2019-ben ismét lefokoznak... Harmadszorra...
Szóval ezúton is üdvözlöm a pontrendszer ötletgazdáit :K

Ui. Ja, és azt már tényleg meg sem merem kérdezni, hogy miért ér pontot a piaci hozzászólás, és miért nem ér pontot a 6-8 éven át igen népszerű On topic?
és hogy ez utóbbinál milyen elvek alapján ér többet mondjuk a "gyúrósok ide!", az "elektromos cigaretta" , a "macska topic" vagy a "képregény topic"? Komoly dolgok ezek, na.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#570) Freiherr válasza #00137984 (#568) üzenetére


Freiherr
őstag

Te ilyen stand up-os gyerek vagy?

XXX

(#571) Popes válasza B-L-A-C-K (#567) üzenetére


Popes
őstag

Igen, sokan túltolják,(néha tényleg vicces) de egy ilyen megnyilvánulás tőled arrogánsnak tűnik azokkal szemben akiket ez negatívan érint.(mindegy, téged nem érint, de na, respect )

Deus ex machina

(#572) B-L-A-C-K válasza Popes (#571) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát sossse vóóótam az a magamban tartom a gooondolataimat fíjú.

(#573) #00137984 válasza fokukac (#569) üzenetére


#00137984
törölt tag

Tartalomgyártás után sem jár senkinek a nagyobb szórzószám, pedig némelyik blogbejegyzésben nagy munka van. Viszont az igényesen kidolgozott írások miatt járnak ide, és nem a fizetett (hirdetések) tesztek után van nagyobb érdeklődés. :)

(#574) Chris0321 válasza B-L-A-C-K (#567) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, te könnyen vagy vele mert már most annyi hsz-ed van amennyi nekem valószínűleg életem végéig nem fog összejönni. Az átlag ember viszont hosszú évekig "küzd" egy tiednél jóval kisebb rangért így szerintem érthető ha neheztel miatta, hogy megint évek kellenek hozzá, hogy elérje a célját.

(#575) #00137984 válasza Freiherr (#570) üzenetére


#00137984
törölt tag

Általában nem, de a feszültség csökkentésre ez a jó megoldás.

(#576) B-L-A-C-K válasza Chris0321 (#574) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De miért így kell ezt felfogni? Ez egy fórum, nem tök mind1 kinek milyen rangja van? Én is sírhatnék hogy maxon voltam, most meg kell vagy 15 ezer vagy mit tudom én mennyi hozzászólás újra, de kit érdekel? Fel kell fogni a PH kinőtte már ezt a rangsort, változtatni kellett rajta kész, ez van. Szerintem az életben vannak sokkal fontosabb dolgok, mint egy ilyen kis pitiáner hülyeség hogy éppen kinek mi van a neve alatt.

[ Szerkesztve ]

(#577) *Mukeey* válasza B-L-A-C-K (#576) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Megoszthatnád velünk is, hogy miért nőtte ki a Ph! a régi rangrendszert...

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#578) fokukac válasza #00137984 (#573) üzenetére


fokukac
nagyúr

Itt most nem is a szorzóról van szó, hanem arról, hogy a kalandos kedvű moderátorunk lenullázott egy 63 ezer hozzászólásos topicot azzal, hogy átrakta...

És mindeközben komoly érvrendszer van, hogy mi miért annyit ér, amennyit, pedig következetlen az egész

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#579) B-L-A-C-K válasza *Mukeey* (#577) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Talán úgy hogy több mint 15 éve megy és ~800 ezer felhasználója van...

(#580) DS39 válasza Chris0321 (#574) üzenetére


DS39
nagyúr

van akinek az a célja, hogy a PH-n magasabb legyen a rangja?
az egyetlen dolog ami ezt indokolja, az egyéni arckép, de az pl neked már megvan. onnantól meg mit számít?

(#581) Popes válasza B-L-A-C-K (#576) üzenetére


Popes
őstag

Kicsit te is felfoghatnád másképp. Látod van akinek számít a rang és ők a rangod alapján lehet rád is másként tekintenek.(jó aki követi a szakmai topikokat az úgy is tudja hogy kinek mennyire lehet adni a véleményére, de egy újonc lehet rang alapján is dönt(pedig hülyeség))
.
Ez az átalakítás meg nagyon nem arról szól hogy kinőtte a PH a rangsort mert akkor egyszerűen bejött volna mondjuk két plusz rang.

Az életben lévő fontosabb dolgokban egyetértek. :K
Viszont itt most ez a téma. :DDD

Deus ex machina

(#582) Chris0321 válasza B-L-A-C-K (#576) üzenetére


Chris0321
addikt

Én csak a magam nevében írom ezt. Kb. 7 év alatt sikerült túllépnem az őstag rangon, amire büszke voltam hisz egy számomra komoly hsz számon léptem túl. Mivel mostanában kevesebb hsz-t szoktam írni így lehet 7-10 évig egy már letudott rangban ragadtam ami engem azért zavar mert úgy érzem vissza léptem és kicsit úgy is, hogy hátrébb lettem rangsorolva. Ha annyi hsz-em lenne mint neked, lehet inkább kihívásként élném meg a dolgot, hogy lássuk mikor érek megint a csúcsra de így, hogy alig halladok így rám ez másképp hat.

(#583) B-L-A-C-K válasza Popes (#581) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Bocs de egy ilyen nonszensz dolgot nem tudok felfogni másképpen, de lehet velem van a baj...:/

Chris0321: De ha neked ez annyira fontos akkor miért nem fogsz ki 1-2 szakmai topikot amiben otthon vagy, és ott segítséget nyújthatsz, közbe meg nő a hozzászólásod, és eléred a "célod". Bár ez tényleg hihetetlen számomra hogy valaki erre hajt, de legyen így, tegyél érte akkor. Ez olyan mint mikor sír valaki nincs pénze, de sose tesz érte semmit hogy esetleg több legyen, hanem sodródik az árral.

[ Szerkesztve ]

(#584) *Mukeey* válasza B-L-A-C-K (#579) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez gyenge válasz nekem😒
#583 talán nem mindenki akar két szavas hsz-okból feltörni. (Nem rád gondoltam)
De volt itt példa olyanra,, aki minden cikket csak megköszönt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#585) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Hát...úgy látom, ebből megint csak a balhé van.
Törölni az egészet a francba: modi, házigazda, topikgazda aztán kifújt. A többiek rang nélkül, aztán nincs vita, ki-mikor-hányszor-mennyi ideje.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#586) joey04 válasza wwenigma (#71) üzenetére


joey04
titán

+1 :D

Én mondjuk kihasználtam volna a sírást és csak pénzért adtam volna vissza a jómunkásember rangot.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#587) joey04 válasza Atomgeszi (#118) üzenetére


joey04
titán

+1

---

btw szerintem eddig is túl sok rang volt, most meg aztán pláne. Kéne 5 rang, aztán helló.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#588) #16514048 válasza B-L-A-C-K (#576) üzenetére


#16514048
törölt tag

Full jelentéktelen a rangrendszer, teljesen mindegy kinek mi van a neve alá írva. De azért muszáj volt már változtatni rajta, mert kinőtte a PH a régit.

Azért én érzek ebben némi ellentmondást. :D

Oké, hogy nem jelent semmit. De ha már van ilyen rendszer és fontos annyira, hogy az "új igényekhez szabjuk", akkor azt lehetett volna korrektebb módon is tenni.

Tudom, korábban kellett volna véleményt nyilvánítani, jogos.

(#589) DigitXT válasza #16514048 (#588) üzenetére


DigitXT
félisten

Tudom, korábban kellett volna véleményt nyilvánítani, jogos.
Volt vélemény nyilvánítós kör, igaz, de pl. többen fújtunk a titánra, de mégis lett.
Még szerencse, hogy a pejoratívabb verziója az ún. "ifjú titán" végül kimaradt.:DDD

A magam részéről lefokozás, hogy megint nagyúr lettem, de nem zavar: lesz itt
még félisten rang (következő), alig 1000 HSZ múlva, a Jómunkásember messze.
Szóval nem fenyeget a veszély, hogy nagyon hülye rangom lesz hamarosan, lol.

(#590) meganers


meganers
csendes tag

Pedig a csendes őstagnak örültem volna... Hsz-ek tekintetében lehetne párhuzamosan futtatni a Junior taggal, és csak utána kerülne át az ember, immáron a Tag státuszba.

(#591) hamizoli


hamizoli
tag

Akkor csak csendben csendesen olvasgatok még 1X évig és meg is lesz a következő rangom /tag/ néha hozzászólva valamihez.. Úgylátszik mindenhez is hsz-t kell írni, nem elég az összefoglalókat, topikokat olvasni keresőt használni. Aki csak olvas, tájékozódik az nem is létezik itt. /Ja a csendes ranghoz meg már sokszor írtam/

[ Szerkesztve ]

régi név:hammer1

(#592) gzbotii válasza hamizoli (#591) üzenetére


gzbotii
veterán

De miért olyan fontos a "rang"? Főleg, ha sokat nem is írsz, senki nem látja.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#593) Luck Dragon válasza Kalandor (#499) üzenetére

Látom ebből sem lett semmi.
Vajon a nyolcszázezer főből mind úr? Csak kérdem hogy ez egyáltalán a téma volt a tervezésnél? Mert úgy emlékszem ez komoly beszéd téma volt a tervezésnél is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#594) Zsolaf válasza koxx (#548) üzenetére


Zsolaf
addikt

Mi az hogy nem úgy alakultak a dolgok ahogy mi elgondoltuk? Ezt magyarázd el, mert nem értem. Engem 2-3 év után vissza tettek őstagnak. Ilyet nem lehet csinálni ezen nincs mit beszélni.

(#595) lezso6 válasza Zsolaf (#594) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem történt lefokozás. Jelenleg konkrétan feleannyi őstag sincs már, mint régen, szóval az őstag rang erősen fel lett értékelve, a régi PH! addikthoz képest is magasabb rangnak számít.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#596) Zsolaf válasza lezso6 (#595) üzenetére


Zsolaf
addikt

Egy ezredesnek ha vissza fokozzák alezredesnek ezt hiába mondod! Ezt kellene megérteni...

(#597) lezso6 válasza Zsolaf (#596) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Rossza a hasonlat, mivel a rangnak egyetlen funkciója az arcképigénylést leszámítva. De utóbbiak se változtak, ugyanaz kell hozzá. Te csak az elnevezésen rugózol, miközben exkluzívabb rangot kaptál.

Ha mindenképp rendfokozati hasonlatot akarsz, akkor kb olyasmi történt most, hogy a rangfokozati nevek megváltoztak, amitől az ezredeseket már alezredeseknek hívjuk, de funkcionálisan és tisztességben nem történt semmi csökkentés a régi ranghoz képest. Sőt, az új rendszerben az alezredes picivel még több hatalmat is kapott a régi ezredes ranghoz képest.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#598) Zsolaf válasza lezso6 (#597) üzenetére


Zsolaf
addikt

Pontosan jól mondod az elnevezéssel van a bajom, de ezt írtam is már az elején. Egy olyan elnevezést kaptam vissza amit már rég túl léptem. És hiába magyarázzátok bármivel h jobb meg szebb lett, akit érint annak rosszul esik. Nyilván akit nem érint az most mondja h milyen jó persze, mert nem kapta vissza a régi rangnevét. Ez elvi kérdés, ilyet nem lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#599) lezso6 válasza Zsolaf (#598) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De nem származik belőle semmi hátrányod, te meg olyan sérelemként kezeled, mintha megcsonkítottak volna. Persze, hát nem kellemes visszakapni egy régi rangot. De ettől még nem szentségtörés, nem dől össze a világ tőle. Nem kéne a bolhából elefántot csinálni.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#600) koxx válasza Zsolaf (#596) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Na ez egy bazirossz hasonlat. Itt miben er hatranyos megkulonboztetes? Semmiben, naugye.

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.