Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Lauda válasza B-L-A-C-K (#349) üzenetére


Lauda
félisten

Mert ugye a fórumhoz való hozzájárulás az abból adódik, hogy nagy számok vannak a hozzászólásszámoknál.

[ Szerkesztve ]

(#352) B-L-A-C-K válasza Lauda (#351) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom ez szarkazmus akart e lenni vagy komoly, de igen amit írsz az így van.

(#353) essexboy válasza orion1025 (#340) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Gondolod hogy nekünk van időnk 19034 hirdetést átnyálazni naponta, hogy vajon ma ki rakott be mozgó gif-et a hirdetésébe?

Kicsit bele kellene képzelni magadat abba, hogy mások kiteszik a lelküket önkéntesen hogy ezeket az oldalakat, hirdetéseket karbantartsák.

A rangokkal kapcsolatban: Volt lehetőséged, pontosan 5 hónap, hogy a véleményedet érvényre juttasd az Átalakítanánk a rangrendszert... topicba, de te nem tetted. 1678 hsz-en keresztül ment az ötletelés. Erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#354) Lauda válasza B-L-A-C-K (#352) üzenetére


Lauda
félisten

1. Ír valaki 20 ezer szakmait, aminek nagy része üres duma, lényegében semmit nem tesz hozzá a topikokhoz.

2. Ír valaki ezer szakmait, ami mögött tudás és szakmai hozzáértés lakozik és valóban segíti a topikot.

A kettő közül melyik tesz hozzá többet a fórumhoz?

[ Szerkesztve ]

(#355) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kezdem úgy érezni magam mint pár hónapja mikor arról ment a vita hogy kell-e a jómunkásember rang vagy sem.
Most már a rang mint olyan felesleges sokaknak...

Csak így tovább skacok...a jómunkásért is csak egy ember küzdött, és maradt, szóval ne adjátok fel :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#356) Csepy válasza Lauda (#351) üzenetére


Csepy
senior tag

Nem, véletlenül sem, csak ez a rendszer nagyon is ferdít.

A pécsi közösség egyik alapítója, sokáig egyik, majd egy ideig az egyetlen összetartója voltam, vagy 10 évig, szervezutük a helyi ph-s találkozókat, rendszeresen segítek a mobilos topikokban, lévén szervizes vagyok, aktívan segítek a Samsung TV-s topikban, de mivel nem szólok valami baromságot és/vagy értelmetlent hozzá minden egyes hírhez/teszthez mint elég sokan, kevesebb vagyok a rangrendszerben, mint azok, akik így tesznek.
Eddig legalább volt valami esélyem őstaggá válni, több úgysem lettem volna soha, de most erre már csak úgy van esélyem, hogy elkezdek értelmetlenségeket/baromságokat hozzászólni mindegy egyes hírhez/teszthez. Esetleg várok még vagy 25 évet a jelenlegi értelmes, építő jellegű fórumozóként.

Szóval kár azért a csendes őstagért. Bár lehet, hogy több, mint 1000 szakmai (összesen kb 5.000.-) hsz-el ahhoz meg túl sokat beszélek...

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#357) BITBOYS válasza Lauda (#347) üzenetére


BITBOYS
addikt

..a rang kiszedését és akkor megnyugszik az illető, bárki legyen is az.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#358) B-L-A-C-K válasza Lauda (#354) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Aki 20 ezer szakmait ír, nem hinném az egész f@szság, én szakmaimnak is 75% kb segítség volt.

(#359) Lauda válasza BITBOYS (#357) üzenetére


Lauda
félisten

Mióta lehet kiszedetni a rangot?

B-L-A-C-K Nem hinnéd. Ez mindent megmagyaráz végülis. Mondjuk a nem válasz is válasz, szóval értelek.

[ Szerkesztve ]

(#360) Muerte68


Muerte68
addikt

Hát én úgy látom hogy a jómunkást sokan visszakérnék-a titán tényleg gáz kicsit,meg ez a törzstag ami népszerűtlen nagyon.
Én pont túlléptem rajta hálistennek de nekem sem tetszene annyira.
Meg szerintem a fölsőbb rangok között túl nagy a lépcső főleg évek számában.
De hátha lesz javító csomag :D
Bár mint mondtam engem nem érint egyik sem hálistennek :)

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#361) Calibos


Calibos
addikt

Régóta inaktív vagyok és átváltottam "only-read" ezt elismerem. Szerintem több mint 14 év tagság után jobban meg kéne becsülni az öregeket. Másodszorra fokoztatok le, valójában nem ez zavar!
Viszont van az a pont ahol a nem tetszésemnek hangot adok! Idáig kettő vagy három alkalommal lettek a PH-án az apróhirdetési értékeléseimből levonva az átalakítások miatt, amit nem tettem szóvá!
Át kéne ezt gondolnotok mert nekem az a benyomásom , ha" aki olvas és nem ír" akkor az le van szarva...

(#362) orion1025 válasza essexboy (#353) üzenetére


orion1025
őstag

Ne szórakozz velem, komolyan, kiemelt hirdetések, amik már egy éve így vannak fent. De ezt pofáztam, hogy aki fizet, annak mindent lehet. A rangrendszer is a sok okos miatt lett olyan, amilyen. Megint nagy lett az oldal mellénye, amióta nem látom a jaj ne blokkoljátok a hirdetéseket, mert mi sem leszünk sokáig dumát, erre még azt is össze fossátok, ami részben életképes volt, csak picit igazítani/bővíteni kellett volna rajta, vagy adott esetben TELJESEN eltörölni.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#363) enginev3.0 válasza Muerte68 (#360) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem az évek és a hszek számával nincs gond, azért kelljen már tenni érte ha valaki akar egy nagyobb rangot

Persze ha nem akar nagyobbat a mostaninál, akkor azért gáz, hogy többé nem szól hozzá semmihez, ne hogy átváltson :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#364) orion1025 válasza B-L-A-C-K (#349) üzenetére


orion1025
őstag

Nem azt mondtam, hogy félistenhiperharcos legyen az ilyen, de már most be lehetett volna vezetni ilyen jellegű rangokat azoknak, akik kevésbé aktívak.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#365) BITBOYS válasza Lauda (#359) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nemáár, olvas vissza kérlek...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#366) kisza25 válasza Csepy (#348) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

továbbra is egy senki vagyok. Az életem tragédiája

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#367) Csepy válasza kisza25 (#366) üzenetére


Csepy
senior tag

Nyilván nem volt komoly. Valahol mindig bántott kicsit, de nem halok bele. Azért örülnék egy jobb rangnak. De ehhez egy idiótának kelle lennem, akinek akkora verbális hasmenése van,mint szilvalére túrós tésztát enni. Hát, ha máshogy nem megy :D

Regards: Csepy

(#368) kisza25 válasza Csepy (#367) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ha esz vígasztal 500 hsz kellett volna a következő rangomhoz, ami most 5500 lett, az 500 meg lett volna idén, az 5500 5 év múlva

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#369) orion1025 válasza kisza25 (#368) üzenetére


orion1025
őstag

Tehát te egy ranghuszár vagy! Én speciel nem számolgattam mikor mennyi kell az új ranghoz, ami már az sem tudom mi volt az őstag után.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#370) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Ha valakinek van kis ideje, nézze már végig, hogy jelen topicban ki az első 5 helyezett hsz-kat tekintve. Nagyjából sejtem a végeredményt, (rang szempontjából) Aztán erről ennyit.

(#371) Csepy válasza kisza25 (#368) üzenetére


Csepy
senior tag

Nem vígasztal. Ha másnak jó, annak örülök én is, de attól, hogy másnak is a lábára esett a zongora nem lesz nekem jobb.

Én szerettem volna egy akármilyen őstag rangot, mert igenis őstagnak érzem magam a prohardveren. Eléggé az elején lettem tag, lettem a közösség tevékeny tagja. Aztán idővel úgy döntöttem, hogy akkor segítek, amikor tudok, nem szófosok, mint oly nagyon sokat, akik rang szerint őtgaok, de igazából fabatkát sem ér a jelenlétük, mert vagy nem segítenek, vagy egyenesen idegesítőek. Tudnék egy jó marék példát mondani név szerint.

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#372) Lauda válasza BITBOYS (#365) üzenetére


Lauda
félisten

Megmutatod mit nem látok? :)

(#373) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na jó, látom hiszti az fog menni még egy darabig, de jelzem úgyis ez fog maradni, de azért még 2-3 napig mindenképpen nyomjátok ez nem jó meg az nem jó óbégatást. ;)

Na kellemes hétvégét!

Sirandrish: Sorry, én már szabin vagyok... ;]

[ Szerkesztve ]

(#374) Sirandrish válasza B-L-A-C-K (#373) üzenetére


Sirandrish
legenda

Há hun van még a hétvége héééj :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#375) hhenry válasza orion1025 (#369) üzenetére


hhenry
őstag

Sztem nincs azzal baj ha valakit érdekel a minél magasabb rang inkább az a gond ha értéktelenek a hozzászólásai

(#376) R3laX


R3laX
addikt

Két tulajdonsággal kell meghatározni a rangot. Egyik az időt fejezi ki, másik az aktivitást vázolja. Problem solved. :)

(#377) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ez a törzstag elég vicces ,rendesen le lettem fokozva , bár ahogy nézem megint nemsoká őstag leszek :C :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#378) orion1025 válasza B-L-A-C-K (#373) üzenetére


orion1025
őstag

Ennyi, hűen tükrözi a lapcsalád minőségét az emelt szintű hozzáállásod! Szerintem csinálj magadnak egyedi rangot, ami mondjuk fulleszarom legyen légyszi.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#379) Intruder2k5 válasza Gézengúz (#370) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

orion1025 22
BITBOYS 20
Intruder2k5 18
kisza25 15
koxx 13
Kalandor 12
Sirandrish 12
.LnB 11
B-L-A-C-K 11
Boar 11

(#380) Muerte68 válasza enginev3.0 (#363) üzenetére


Muerte68
addikt

Erre mondjuk megoldás lenne,ha lenne rá mód hogy ha valaki nem akar feljebb lépni akkor ne legyen muszáj.
Jobb mint a rang nem kiírás bár az is valamilyen megoldás,bár én szeretem látni ki az aki nem két napja van itt :)

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#381) B-L-A-C-K válasza orion1025 (#378) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Bocs mester, tudom neked kellene dirigálnod azzal a napi fél szakmai hozzászólásoddal amit eddig összebüfögtél. Na de sebaj, 2-3 nap után neked is lefog esni hogy feleslegesen hisztizel. ;)

Na BUÉK! ;)

(#382) BITBOYS válasza Lauda (#372) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem! :D

(#379) Intruder2k5 Hsz gyűjtő lettem és ranghuszár :DDD Feladom! :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#383) orion1025 válasza B-L-A-C-K (#381) üzenetére


orion1025
őstag

Örömmel látom a színvonalat amit képviselsz, ez a chat.hu-ra elég lesz, köszönjük.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#384) Lauda válasza BITBOYS (#382) üzenetére


Lauda
félisten

:D :D

(#385) kisza25 válasza orion1025 (#369) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Akkor néztem meg, mikor véletlen felleltem ezt a topikot
Semmit nem tettem, hogy elérjem a jómunkásember rangot.
Van, hogy napokig nem szólok hozzá, van, hogy egy témában többször is, ahogy jól esik.
Napi átlag 5db hsz-em van, ha kiszámolod.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#386) Intruder2k5 válasza orion1025 (#383) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Aztán lassan be lehet fejezni az ámokfutást!

(#387) orion1025 válasza Intruder2k5 (#386) üzenetére


orion1025
őstag

Mert, miért is? kommunizmus van az oldalon? Mint írtam, nyugodtan törölhetitek az accom, ha nem tetszik...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#388) kisza25 válasza Csepy (#371) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Neked kellene egy csendes őstag rang

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#389) core i7


core i7
addikt

Jó van az mindent elkell fogadni úgy ahogy van a világban sose tudunk tenni semmit érte főleg utolag (egyébként én sem tudtam ,hogy akarnak változtatni forum van) Lehet jött róla e-mail stb de én voltam figyelmetlen

Lényeg hogy itt már akkora szakadékok (annyi sok hsz kell) vannak a rangok közt ,hogy kedvem nincs tenni érte főleg mert nem tetszenek a rang nevek. Így marad az őstag legalább látják régi tag vagyok már aprón nekem ennyi elég is

(#390) gzbotii válasza orion1025 (#378) üzenetére


gzbotii
veterán

Ezt egy kicsit túlpörgöd, nem? Ennyire zavar, vagy ennyire nincs más problémád az életben, hogy ezen tudsz rúgozni egész nap?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#391) Intruder2k5 válasza orion1025 (#387) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Kommunizmus az nincs, de szabályok vannak. A felhasználói fiókodat pedig csak te magad tudod törölni.

[ Szerkesztve ]

(#392) kisza25 válasza Intruder2k5 (#379) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ebből is látszik, hogy orion1025-öt nem érdekli ;]
Sirandrish: az élet apró örömei:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#393) Sirandrish válasza Intruder2k5 (#379) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még benne vagyok a TOP10be :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#394) Pkc83


Pkc83
őstag

Most komolyan ez érdekel valakit? És ki dönti el , hogy mi hasznos
és mi nem? Én nem vagyok itt túl rég óta de tuti tudnék 5-10
olyan fórumozót mondani aki mást nem hajt csak "2080ti"! Például!
Ez lenne a hasznos hozzászólás vagy az ami , aki az adott
kérdésre elmondja a saját véleményét még ha az nem is
személyes tapasztalatra van alapozva! Én pont le.....m milyen rang
van a nevem mellett/alatt! :))

(#395) orion1025 válasza Intruder2k5 (#391) üzenetére


orion1025
őstag

De Ti a mi támogatásunkból éltek, nemde? Ennyire telibe van szarva az ember, de támogasson titeket...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#396) orion1025 válasza Pkc83 (#394) üzenetére


orion1025
őstag

Ez itt nem számít, ha rangod van, akkor te vagy a verbál orál fasz, ha nincs, csak egy hülye gyerekként létezel.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#397) Gézengúz válasza Gézengúz (#370) üzenetére


Gézengúz
addikt

Moderátori hozzászólásoktól eltekintek.

(#398) hhenry válasza orion1025 (#395) üzenetére


hhenry
őstag

Ezek a modik és társaik csak hülyeséget csinálnak ;]

[ Szerkesztve ]

(#399) Calibos válasza orion1025 (#396) üzenetére


Calibos
addikt

Bakker ez nem a világ vége. Jótanácsként mondom, hagyd mára a fórumozást holnap másképpen fogod látni az egészet. Peace :R

(#400) Pkc83 válasza orion1025 (#396) üzenetére


Pkc83
őstag

Azt mondjuk észrevettem én is az elején pár helyen válaszra
sem méltattak! De láttam már "ph félisten"-től teljesen szakmaiatlan
hozzászólást! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.