Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

alt="" title=""

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#656) Szilu


Szilu
tag

Hello!
Sikerült nyomogatnom a telefont picit.
Kamera: Szuper, hogy sokan sok képet megosztottatok. Persze szerintem néha nehéz az összehasonlítás a teljesen eltérő beállításokkal (pl. HDR nélkül alap kamera vs 15-ös HDR-es, 2x-es fájlméretű GCAM app-pal) készült képek között, de így is nagyon hasznosak voltak számomra. Végül BSG utolsó javasolt (piros, bold) verzióját próbáltam ki. (Ő is tesztel Note 7-tel, és állítólag sokan az ő verzióit moddolják tovább.) Minden rendben van vele, eddig tökéletesen működik. ;)
Mikrofon: Nem csak a kameránál, hanem más alkalmazásoknál is állandóan feljön használat után a figyelmeztetés, hogy a háttérben sunnyog a mikrofon. Letiltani nem akarom (hiszen akkor hogyan lesz videó), de mi a fenét kezdjek ezzel az információval? :F
Google backup: Most tapasztaltam, azt az elvileg rengeteg telónál előjövő problémát, hogy a google backup nem működik (várakozik), ha az arcfelismerés, vagy az ujjlenyomat aktiválva van. Ilyen olyan megoldások helyett egyből ezt próbáltam, és működött: guide-google-backup-waiting-to-backup :K
Eszközfigyelő: Mivel nem szerettem volna ezredik acc-ot (ezúttal MI fiókot), így bukom a cloudot (le is töröltem), a mentést, és még sok mindent. A "biztonsági állapot" beállításon belül a Készülékkeresés is a Xiaomi ugye? Feltettem a Google-ét, de az tök máshol van. :)

Ez a beállítás menü néha amúgy is megizzaszt, hogy mi merre, pláne az ajánlások (reklámok) kikapcsolásának lehetősége bukkan fel ezer helyen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.