Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Bizsu1st válasza Bizsu1st (#8045) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag


Most itt tartunk. Ha le akarom tölteni a frissítővel újra, hiba. Ujratelepítettem a kézzel letöltöttet, nem engedi megnézni a változásokat és utána ugyanúgy nem tudja letölteni a frissítő...

(#8052) vond


vond
MODERÁTOR

Napközben feldobta nekem is a 11.0.4-es frissítést a 10.3.6-ra, de elhalasztottam, mert nyugiban, itthoni wifin akartam megcsinálni. Erre most meg már megint nem talál frissítést. Még ott volt egy piros 1-es is a telefonverziónál, hogy helló, frissítés. De amikor bemegyek, már nem találja. Ezt a lökött rendszert. :D

Na mindegy, nem létszükséglet, csak remélem, azért nem játsza majd el minden nap. :DDD

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#8053) 30z.Samu válasza vond (#8052) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pont ezért böktem rá a frissítésre, amíg még találta. :D

Sic Parvis Magna

(#8054) vond válasza 30z.Samu (#8053) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Én ráérek a frissítéssel. :) Csak nem akarok minden nap ezzel szórakozni. :D

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#8055) 30z.Samu válasza vond (#8054) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem sem, de azért pont ma akartam szóvá tenni a topikban, hogy egy hónapot késik az ígért frissítés, erre brahiból rányomtam a keresőre és ott volt. :D

Sic Parvis Magna

(#8056) bankapeter válasza Bl.Gyo. (#8050) üzenetére


bankapeter
csendes tag

Redmi 5-öt cserelném le.Az nem bírja,lowba is néha behal. :R

(#8057) Plug Life válasza vond (#8052) üzenetére


Plug Life
senior tag

Nem sokat vesztesz... 😂

(#8058) TRob1 válasza vond (#8052) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem ma pont ugyanezt csinálta, csak a 11.0.3-ra a 11.0.4-et. Mire hazaértem, már nem volt. :)

¤ R'n'R ¤

(#8059) Bl.Gyo. válasza bankapeter (#8056) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Hát igen, SD450. Nem csoda...

(#8060) Fall-N


Fall-N
veterán

Gmail hiba sajnos nem a telefon vagy a rendszer hibája. Sok telefon típuson előjön random, bár nekem még sosem volt vele bajom. Mondjuk én pár éve Aquamailt használok, mert sokkal profibb levelező.

(#8061) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ma jól el csesztem,jött a 11.0.4.0 update pont egy helyen voltam kevés akkumulátor százalékkal,letöltöttem a frissítést de nem tudtam telepíteni mert keveselte az akkumulátor százalékot.Na siettem haza de annyira össze kavarodtam mert siettem volna valahova,hogy ki kellett vennem a sim kártyát én hülye meg kikapcsoltam a telót mint régi telefonoknál szokták,és oda is lett az update.Vajon mikor küldik ki legközelebb?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8062) Grecky


Grecky
senior tag

Na én gyorsan lekaptam ma a 11.0.4-et nehogy eltűnjön. :)
Az általám jelzett két apróbb bug nem lett javítva (miui 10 óta):
- ne zavarjanak módban, ha "bárkitől"-re állítom a bejövő hívásokat, akkor a chat értesítések valamiért hanggal jönnek meg (vagy már egyből vagy egy idő után) ->igy semmit nem ér ez a funkció

- viber és facebook app ikonok az alkalmazáskezelőben valamiért másmilyenek mint egyébként ->ez csak esztétikailag gáz

Egyelőre más bug nálam nem jelentkezik, sőt úgy tűnik javították a wifi ki-be kapcsolás visszajelzését (bekékült gyorskapcsoló) , ami eddig elég lassú volt miui 11 alatt.

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#8063) vargalex válasza Fall-N (#8060) üzenetére


vargalex
félisten

Ahogy írtam, gyári global rom alatt nem volt ez a probléma.

Alex

(#8064) vadászcsiga válasza Grecky (#8062) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Utóbbi nem bug hanem fícsör. Nyomj rá hosszan és valami homályosítás kikapcsolása lesz ott.

[ Szerkesztve ]

(#8065) vargalex válasza vadászcsiga (#8064) üzenetére


vargalex
félisten

A kolléga az ikont írta, nem az előnézeti képet.

Alex

(#8066) vadászcsiga válasza vargalex (#8065) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja értem.

(#8067) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ma írtam,hogy meg jelent a 11.0.4.0 update nálam le is töltöttem csak nem volt elég akku százalékom,hogy telepíteni is tudjam és haza érve kapkodásba kezdtem pár dolog közbe jött és nem tudtam lefrissíteni a telót mert én hülye a simkártya kivételéhez kikapcsoltam a telót ezzel kilőve a frissítést.Aztán eltűnt a frissítés sehol semmi.
De megoldottam máshogy most este :DD

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8068) #07282432


#07282432
törölt tag

Gcam v7.2.014 V4 (Android 10)

[link]

Changelog: [link]

(#8069) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Mivel ota-n még mindig nem kaptam meg a 11.0.4-et, ezért gondoltam arra hogy letöltöm a megfelelő zip-et.

link

a fenti kép alapján elég az ota-s zipet letölteni, majd a frissités appban telepiteni a dolgokat, vagy a teljes zipet szedjem le?

(#8070) maczera válasza Grecky (#8062) üzenetére


maczera
aktív tag

" úgy tűnik javították a wifi ki-be kapcsolás visszajelzését (bekékült gyorskapcsoló)"
Nekem ellenkező tapasztalatom volt tegnap este: egyszerűen nem lehetett kikapcsolni a WiFit a gyorsgombbal, s a gomb néhány megnyomkodása után a Beállítások is behalt, a menüjét sem tudta kiírni, csak üres fehér képernyőt mutatott. Reméljük, hogy csak a csillagok pillanatnyi állása volt kedvezőtlen, s nem valami új feature...

(#8071) Fall-N válasza maczera (#8070) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem ilyen probléma sosem jött elő. Csinálj egy gyári visszaállítást.

Nekem olyan bug jött elő múlt héten, külső launcherrel ha ráböktem egy widgetre akkor nem történt semmi. Csináltam egy FR-t és azóta kevesebb alkalmazást tettem fel, mert sokat nem használtam. Launcherből is a Poco ment csak fel, nem telepítettem a Nova, Smart, Action hármast. Anno megvettem mind, amikor kísérleteztem melyik jön be. De nem rossz a Poco így elég.

(#8072) Pityu. válasza aprokaroka87 (#8069) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én már tegnap megtettem :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8073) Mikszi


Mikszi
tag

Elérhető a xiaomi.eu-s [link] 11.0.4. Már rakom is felfele. :)

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#8074) Mikszi


Mikszi
tag

Nahh megy vissza a 11.0.3, már ezen sem müxik a telekomos Volte......

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#8075) maczera válasza Fall-N (#8071) üzenetére


maczera
aktív tag

"Csinálj egy gyári visszaállítást."
Nincs nekem időm ilyenekkel szórakozni. Nyomtam egy sima újraindítást és remélem, hogy így jó lesz...

(#8076) Grecky válasza vadászcsiga (#8064) üzenetére


Grecky
senior tag

Legutóbb valaki ajánlotta, h ha screenshotot csinálok alkalmazáskezelőben, homályosítsam el a privát tartalmat, h legyen értelme ennek a funkciónak is. Na látom egyből sikerült is félreérteni a problémát. :D
A nevezett appok IKONJA fura (bármilyen témára állítva), de már MIUI 10 óta, bízom benne, h főverzió váltáskor lesz vmi javítás erre.
A ne zavarjanak funkcióról meg már letettem, hogy csak a bejövő hívásoknak legyen hangja.

(#8070) maczera
Frissítés utáni ki-be kapcsolást próbáltad? És nem újraindításra gondolok. Ezt minden rendszer update után megteszem.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#8077) maczera válasza Grecky (#8076) üzenetére


maczera
aktív tag

"Frissítés utáni ki-be kapcsolást próbáltad?"
Most egyelőre nyugvópontra jutottunk, de ha újra szemétkedne a telefon, akkor a ki/bekapcsolás következik.

(#8078) vargalex válasza Mikszi (#8074) üzenetére


vargalex
félisten

Köszi, akkor nem teszem fel feleslegesen.

Alex

(#8079) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Hali,

nekem tegnap éjjel minden kérdés nélkül lefrissítette a rendszert 11.0.4.0-re (biztos így van beállítva, nem tudom). Remélem jó lesz :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#8080) Henker2


Henker2
addikt

Végre nekem is tegnap megérkezett a telóra a 11-es MIUI Global Stabil ROM :C :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#8081) Bl.Gyo. válasza Henker2 (#8080) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

... én már meg is untam. jöhetne a 12. ;]

(#8082) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Nekem is megérkezett a 11 és eddig nagyon meg vagyok elégedve. Szerintem egyértelműen jobb lett. Nem vagyok egy hardcore user, nem buherálom a telefonjaimat, a MIUI 11 esetében is az apróbb, de lényegesebb javítások a szembetűnőbbek.

Pl. Végre nem tűnnek el az értesítések, autós bluetooth kihangosítón ha felvettem a telefonom, kellett várni kb egy másodpercet, hogy a telefon is reagáljon a parancsra, ez most megszűnt és instant kapcsolja a hívó felet. Xperia vidget végre normálisan kijelzi az ébresztőórát, messenger képek küldése esetén a folyamat egy lépéssel egyszerűsödött ja és végre a kijelző sem kapcsolgat ki-be telefonálás közben. Szóval sok kicsi sokra megy, de én nagyon meg vagyok elégedve eddig. Most lett olyan a telefon, mint amilyennek lennie kellett volna áprilisban is.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#8083) tobias40


tobias40
veterán

Sziasztok!

Milyen üvegfóliát vettetek az ilyen telefonhoz,itthoni és Ali-s is érdekelne ami jó minőségű!
Még a tokok is érdekelnének ki milyet javasol hozzá?

Köszi!

(#8084) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Én Deer tokot vennék, bejövős. És nem lóg ki belőle a kamera! A Finominfón van is, de nem tudom mit történt velük mert durván elszálltak az árakkal. :((

(#8085) sanyo68


sanyo68
újonc

Nekem is a Deer jött be legjobban. Azok közül, amiket próbáltam, ez az egy védi a kamerát. Az alin 500.- ft körül beszerezhető.

https://s.click.aliexpress.com/e/eoCzTv1m

(#8086) vlevi válasza sanyo68 (#8085) üzenetére


vlevi
nagyúr

Még egy szavazat a szarvasos tokra.
Nekem is az van.
Azóta már nem is zavar az üveg hátlap :)
[link]

(#8087) KubanitoS válasza tobias40 (#8083) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én ilyet használok, ebből sem lóg ki a kamera, szerintem nagyon jó tok.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#8088) tobias40


tobias40
veterán

Köszi mindenkinek az ajánlást.
Feleségemnek lenne ezek meg nem annyira csajosak,vagy élőben másabb?

(#8089) fradi81 válasza tobias40 (#8088) üzenetére


fradi81
veterán

Ebből van több színben is. Esetleg jobbféle szilikon tok nem játszik?

moto g72, Ninebot d28e

(#8090) tobias40 válasza fradi81 (#8089) üzenetére


tobias40
veterán

Ez se látszik nőiesnek,de majd az asszony választ.
Tuti beletalál valami 10 ezres tokba,van érzéke hozzá! ;]

(#8091) azimut


azimut
aktív tag

Makoj24 kollégának (és custom rom buherátoroknak): Ugyan nem-e próbálnátok tiszta telepítéssel Havoc 3.0-át installálni? Mindenhogy próbáltam, még odáig is süllyedtem, hogy beraktam egy sd kártyát, és arról is, és belső tárhelyről is próbáltam. Most a 128 Gb mellett még 34 Gb, ezen már a egész életem elfér.

Install közben 7-es hibakód, igen firmware frissítés megvolt: momentán fw_lavender_miui_LAVENDERGlobal_V10.3.10.0.PFGMIXM, már ha ez jó. Azért, hogy telefonom legyen, visszatértem a jó öreg Crdroid 6.0-ra. Ez kifogástalan, + az általad linkelt legújabb gcam.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#8092) vond válasza tobias40 (#8090) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Vegyél neki piros Nillkin Frosted Shield-et. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#8093) Pityu. válasza KubanitoS (#8087) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez a legjobb,nekem is ilyen van,meg ilyen volt a redmi note 5-ösömön is meg a samsung j5 2016-osomon is :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8094) KubanitoS válasza Pityu. (#8093) üzenetére


KubanitoS
veterán

Olyan anyagból van, hogy nem igazán akar kopni és a fogása is jó. Kövi telómon is ilyen lesz asszem.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#8095) birka1001


birka1001
csendes tag

11 frissítés után Bluetooth gyengeséget tapasztalok, más is járt így? Bekapcsoltam egy kis sony hangszórót ami eddig hibátlanul működött, ~8m távolságig kb. Hát 2m-en belül szaggatott. Sebaj, biztos régi öreg stb. menjen a nagy tesó. Ugyanazt tapasztaltam, rajtam nem megy át a jel, max 2m. Eléggé bosszant a dolog, így olyan mint ha kábeleznék :( remélem csak a frissítés miatt van, gearbestes garit nem járnám végig.

(#8096) szergely86 válasza azimut (#8091) üzenetére


szergely86
csendes tag

Vasárnap végre lesz időm kipróbálni, max maradok crdroidon ha nem sikerül a havoc os. :D

(#8097) azimut válasza szergely86 (#8096) üzenetére


azimut
aktív tag

Köszi! :R Csak szeretném megérteni, hogy mit rontottam el, valamint egy kis összehasonlítás lenne a cr-el. Amíg használtam (kb. 2.8-ig) nem volt rossz, de elcsábultam. Havoc-ban tetszett az abszolút fekete háttér, tehát nemcsak egyszerűen sötét mód.

Amúgy gyanítom, hogy nincsenek nagy különbségek az AOSP alapú romok között. Gondolom, hogy az Android rendszer és a firmware a meghatározó elem, a többi a csicsa, esetleg néhány extra.

Ami számomra döntő: jól működő proximity, bt felismerés csatlakozás, hatótáv, minőség tuti, gps is másodpercek kérdése, továbbá az, hogy a korábban hozzászólók problémái számomra ismeretlenek. Gyorsak, pörgősek.

Custom romot a népnek!

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#8098) Pityu. válasza KubanitoS (#8094) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Igen,elég jó a redmi note 5-ösön 1 év múlva sem kopott meg ez a tok,nagyon fasza.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8099) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok !
A MIUI Cameraban, hogy tudnám használni a camera2apit ?
Nem szeretnék külső camera appot használni. S lehet fura de nekem nem igazán jött be a gcam se :(

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#8100) Henker2 válasza Bl.Gyo. (#8081) üzenetére


Henker2
addikt

:DDD :DDD :DDD :C

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.