Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) aelod válasza #07282432 (#8250) üzenetére


aelod
veterán

A leírásban ami volt. Igen a configgal nyomom.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8252) #07282432 válasza aelod (#8251) üzenetére


#07282432
törölt tag

Felraktam az R6 P_Gamma verziót+a configot és most jól megy. Köszi még1x.

(#8253) Fall-N válasza dave987 (#8243) üzenetére


Fall-N
veterán

App drawer van már benne hasonlóan az EMUI-hoz? Mert előbb-utóbb beleteszik, vannak már képek a neten. Eddig a kínai ROM-ban bukkant fel a dev verzióban.

(#8254) Milestone2 válasza Fall-N (#8253) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egy darabig választható volt, hogy miui többasztalos...vagy felfelé húzós appdrawer, de aztán kiszedték a kínaiból is (elmentettem azt a verziót, azt használom azóta is, csak nem szabad engednem frissülni)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8255) maczera válasza #07282432 (#8252) üzenetére


maczera
aktív tag

A Profiles Cam konfigurálás után letörölhető, vagy sem?

(#8256) Milestone2 válasza maczera (#8255) üzenetére


Milestone2
nagyúr

ja az alkalmazás, az szerintem simán

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8257) Fall-N válasza Milestone2 (#8254) üzenetére


Fall-N
veterán

Pedig bele fog kerülni, volt is egy cikk Android Police-on vagy valamelyik portálon róla.

Valamelyik kínai Xiaomi fejes osztotta meg a Weibon.

[ Szerkesztve ]

(#8258) Milestone2 válasza Fall-N (#8257) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem mondtam hogy nem fog...
...csak azt mondtam china tesztben fél éve bekerült, majd 3 hét után kikerült.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8259) Fall-N válasza Milestone2 (#8258) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen nem úgy gondoltam csak arra, hogy megint balfékeskednek vele. Az EMUI már pár éve megkapta. Meg amúgy is ott van az indiai fejlesztőktől házon belül a Poco launcher. Elég lenne azt beletenni default és kész is van. Esetleg kicsit butítanak belőle azt üeg is van a MIUI System launcher.

[ Szerkesztve ]

(#8260) Milestone2 válasza Fall-N (#8259) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem örülnék, a POCO-t utáltam...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8261) Fall-N válasza Milestone2 (#8260) üzenetére


Fall-N
veterán

Pedig nem rossz és működnek vele a témák is. Amúgy pár dologban tér elé a gyári launchertől. Egy-két dolog hiányzik (ABC sorrendben mutassa a widgeteket, 7x5-ös rácskiosztás az asztalra, lehessen kitenni alkalmazás actvityt, egyedi app drawer háttérszín, hogy ne csak fehér és sötét legyen stb.)

[ Szerkesztve ]

(#8262) junkpod válasza laca1052 (#8207) üzenetére


junkpod
nagyúr

Múlt héten kocsiban telefonáltam kihangosítóval és közben meg kellett nézni egy weboldalt, de azt írta, ki offline vagyok!
Budapest, rakpart, sim1 Telekom csak hívás, sim2 Vodafone hívás és net, a kettős 4g bekapcsolva, a hívás a Vodafone kártyán jött...

Box's don't touch!

(#8263) Tsebacsi válasza junkpod (#8262) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ma nekem se ment reggel a Telenor kártyáról a hívás és közben android auto-ról az online navi. Csak azután kaptam vissza a netet hogy letettem a telefont. Számomra ez botrány...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8264) Mercutio_ válasza Tsebacsi (#8263) üzenetére


Mercutio_
félisten

+ junkpod: Mindkettőtöknél már az új 11-es miui-val?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8265) Tsebacsi válasza Mercutio_ (#8264) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Igen, Android 9, MIUI 11.0.4.0 (PFGMIXM)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8266) Pityu. válasza aelod (#8225) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ezt telepíthetem nyugodtan HyperCam_R6 (jairo_rossi, 2019-10-25, configs) ? Vagy csak amire a link visz R1 verziót?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8267) #07282432 válasza Pityu. (#8266) üzenetére


#07282432
törölt tag

R6+config

(#8268) Gloob válasza #07282432 (#8267) üzenetére


Gloob
addikt

Szia
Hol van a Note 7 config itt? Én nem találom, csak a 6-osra. Melyiket kell használni? Köszi előre is.

Samsung Galaxy A52S

(#8269) aelod válasza #07282432 (#8267) üzenetére


aelod
veterán

+1 :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8270) wjoe válasza Gloob (#8268) üzenetére


wjoe
tag

XDA-s leírás alapján [GCAM] [HyperCam] Best Gcam for Redmi Note 7 (for me)]
3.- In Profiles Cam go to GB Official > OverLight and select Redmi Note 7
A Profiles Cam alkalmazásban GB Official, majd OverLight és Redmi Note 7 xml letöltés

(#8271) Pityu. válasza aelod (#8269) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Felraktam leírás alapján csak az utolsót nem értem a 6. pontot Restore .XML file Hogyan állítsam vissza vagy mi?

Aha meg lett,nem görgettem lejjebb a képet.És akkor ezután most van egy 6-os gcamom ami veri pl a bulkin féle 7-es verziót?Vagy hol jön ki a különbség?Hasonlítottad össze a kettőt?Ha véletlenül a bulkint raknám vissza ez a buhera nem kavar be?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8272) #07282432 válasza Pityu. (#8271) üzenetére


#07282432
törölt tag

Akkor kavarna be ha a config fájlt betöltenéd a 7 verzióba.

Csináltam azzal a hyper Gcam képet:

[link]

Én nem látok nagy különbséget,de a kedvetekért ezzel fogok fényképezni...

[ Szerkesztve ]

(#8273) Pityu. válasza #07282432 (#8272) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Tehát ha ezt törölném és vissza raknám a bulkin félét akkor semmi gáz nem lenne?Te,hogy látod van különbség?
Én most tegnap pl észre vettem,hogy a szervizben levették a kamera fóliámat is,így hordoztam a telót szóval raktam rá egyet,nem tudom az ronthat e valamennyit a képeken.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8274) #07282432 válasza Pityu. (#8273) üzenetére


#07282432
törölt tag

Fentebb írtam hogy tesztelni fogom a kamerát.

Nem lesz baj,ha a fentebbi módot alkalmazod.

(#8275) Gloob válasza #07282432 (#8272) üzenetére


Gloob
addikt

Hát mem tudom, de nálam a hátsó kamera, és éjszakai módra nem menti el a képet, sőt kilép. A másig gcam is fent van. Bezavarhat?

Samsung Galaxy A52S

(#8276) Pityu. válasza #07282432 (#8274) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nekem most így elsőre ilyen lett.Nem tudom egyszerre lehet fent két gcam?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8277) #07282432 válasza Pityu. (#8276) üzenetére


#07282432
törölt tag

Fent lehet.

(#8278) Bl.Gyo. válasza Pityu. (#8276) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

lehetne egy kinti napfényes kép? persze nappal majd. mert ezek a benti lámpafényes "makrókból" semmit se látni jobb e vagy nem. :R :R :R

(#8280) brugo válasza hzsolee (#8234) üzenetére


brugo
aktív tag

Koszonom Sikerult :DD !
Az segitett hogy a kepen mutattad, a VPN felirat meg kell jelenjen.
Koszonom maczera #8247 -es segitseget az is sikerult :C

(#8281) #22743424 válasza Bl.Gyo. (#8196) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ez egy bug, már írtam is hibajelentést erről. Forgasd el a tartalmat majd vissza és megjavul legalábbis nálam megjavult.

(#8282) Pityu. válasza Bl.Gyo. (#8278) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én csesztem el,mert próba kép és nyitva hagytam a villanyt :) De majd holnap csinálok kinti képet.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8283) junkpod


junkpod
nagyúr

Tegnap óta felkerült a 11.0.4es hozzám is, meglepve tapasztaltam, hogy a mobil töltőmre dugaskor kiírta, hogy gyorstöltés!
Ha ekkor a mobil akksit is tölteni kezdtem akkor vissza állt normál töltésre. De ez utobbi már a mobil töltő ficsőr szvsz.
Lényeg, hogy most már gyors töltő!

Box's don't touch!

(#8284) #22743424 válasza junkpod (#8262) üzenetére


#22743424
törölt tag

A múltkor kitárgyaltuk , hogy ez nem működik mivel nem aktív dual sim-es a készülék. Abban az esetben megy ez ha mind a két kártya VoLTE képes és van mind a kettőn adatmennyiség amit használhatsz.

(#8285) betegphiu


betegphiu
senior tag

Feltettem a hypercamot. A 6-ost.
Működik, talán kicsit zajosnak érzem a képeket, de lehet,hogy csak a kezem remeg. Az viszont fix,hogy sima fényképezőmódban sokáig tartani kell, mert szenved a képkészítéssel.

(#8286) KubanitoS válasza betegphiu (#8285) üzenetére


KubanitoS
veterán

talán kicsit zajosnak érzem a képeket

Nem csak te érzed így, hanem konkrétan durván szemcsések a képek. Én is így láttam, de az XDA-s link alatt is említik. Gyorsan ment is vissza a Gcam. Szerintem ég és föld a különbség.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#8287) kicsi444 válasza Bl.Gyo. (#8196) üzenetére


kicsi444
csendes tag

Én is így jártam, már a 11.0.3-nál is és a 4-nél is. Bármit csináltam a grafikus kijelzés beragadt. Sőt a kezdőképernyőn nem is jelezte. Feloldó képernyőn látszódott, alkalmazásokban látszódott (mondjuk nem a %-nak megfelelőt mutatta).
Kapott többször újraindítást, kikapcsolást, akkumulátor kijelzés állítgatást, témaváltást, sötét mód oda-vissza és full töltést is. Semmi se használt, aztán a frissítés utáni 3-4. napra magától megjavult.

[ Szerkesztve ]

(#8288) Gloob válasza KubanitoS (#8286) üzenetére


Gloob
addikt

Én is töröltem, mivel éjszakai módban a hátsó kamerával fényképezve, nem mentette el a képet, és kilépett. A szelfikamerával jó volt.

Samsung Galaxy A52S

(#8289) fa4hu válasza KubanitoS (#8286) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Én az R1-et próbáltam, azzal teljesen jó.

(#8290) Pityu. válasza KubanitoS (#8286) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szóval zajosabbnak látod a képeket?Én egyenlőre nem tudom mit mondjak,majd holnap jobb fények közt fotózok vele pár képet de valahogy fura,hogy megint hatos gcam szerűség van fent kicsit hiányérzetem van.á

#Gloob

Nekem éjszakai módban elmentette a képet meg nem lépett ki viszont az élőkép szaggat.

#fa4hu

A hatost is próbáltad?

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8291) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Redmi note 7+gcam meg egy kis raw előhívás pici tuning photoshopban,és ment kiállításra :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8292) tomy86


tomy86
addikt

Sziasztok!
Használ valaki olyan autós tartót, ami a szellőzőrácsra rögzíthető?
A jelenleg használt Xiaomi Roidmira már nem mernék rábízni egy ekkora telót.
Ilyesmire gondolok: Baseus Gravity Car Phone Holder

(#8293) lacentos válasza tomy86 (#8292) üzenetére


lacentos
aktív tag

Ebből a fajtából inkább ez lenne a megfelelő stabil tartó. [link]

(#8294) trassher válasza junkpod (#8283) üzenetére


trassher
addikt

Ez érdekes mert nekem mióta a 11 van fent nincs gyorstöltésem. Feltűnt, hogy nem jelzi holott az utólagos adapter és kábel is tudja az 5V - 3A teljesítményt. V/A mérőt bekötöttem a sorba és aszerint sem tölt 2A-nél nagyobb áramerősséggel és valóban lassabban is töltődik a telefon.

Redmi Note 7

(#8295) tomy86 válasza lacentos (#8293) üzenetére


tomy86
addikt

Köszi a tippet, de olyat keresnék, ami másnak már bevált. Amit linkeltél az ugyanúgy rögzíthető a rácsra, mint az általam linkelt Baseus, így nem tudom, hogy miért lenne megfelelőbb. Bár egy próbát megérhet 1,5-2 dollárért (az aliexpressen annyiért kapható ilyen tartó).

(#8296) fa4hu válasza Pityu. (#8290) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Nem, mivel az xda-s fórum linkje az R1-re mutatott, de elvileg a többi ennek a továbbfejlesztése.

[ Szerkesztve ]

(#8297) vargalex válasza lacentos (#8293) üzenetére


vargalex
félisten

Ez a típus nagyon gyenge, nyeklik-nyaklik. Ráadásul Ali-ról jóval olcsóbb, én $1.99-ért vettem.

Alex

(#8298) dave987 válasza Fall-N (#8253) üzenetére


dave987
aktív tag

Igen, tényleg, azért is tettem fel ezt a legújabb beta verziót,mert valami segédprogival elő lehet hozni az app drawer beállítást. Viszont rájöttem hogy úgymond a Poco launcher lehet az beépítve csak minden testreszabhatóságot nélkülöz. Úgyhogy akkor már inkább Poco launcher.

(#8299) Rickeffe


Rickeffe
aktív tag

Hali!
Új tulajként hadd kérdeztem már meg mert a keresés nem adott eredményt:
Az normális, hogy a teló usb csatlakozójába dugva a mellékelt usb kábelt a kábel feje vagy az aljzat ( nem tudom) lötyög kicsit? Kiesni nem akar mert a kontakt jó de lötyög.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#8300) Bl.Gyo. válasza kicsi444 (#8287) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nekem folyamatosan fennál a bug. Ezek szerint mindenkinél megbújik csak mivel mind máshogy használjuk a telefont, valakinél előjön valakinél nem. Remélem javítják majd...

Főképernyőn fekete az egész, nem is látni:

Menüben látni, de be van ragadva:

Zárképernyőn minden jó:

Hm, ezeket a képeket lehet elkéne küldeni a Xiaomi-nak pár szóban a hibáról, mind bug report. 🤔

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.