Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) pecccccccca válasza Gloob (#8948) üzenetére


pecccccccca
senior tag

De gondolom.

Humorban nincs helye tréfának!

(#8952) gabor9991 válasza darkmann (#8943) üzenetére


gabor9991
őstag

Akkor az enyém is selejt.
Ugyanezt csinálja.

(#8953) rebla válasza togvau (#8940) üzenetére


rebla
aktív tag

Nem tapasztalok ilyet....
Ime:
[link]
Van egy kis szünet, de az az én hibám...

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.1.0.UMOEUXM

(#8954) bogyobacsi válasza Riegerr (#8936) üzenetére


bogyobacsi
csendes tag

Hát reggel óta ugyanez nálam is. Össze vissza kapcsolgatja a kijelzőt töltés közben... Google beállítások és úgy kapcsoltam ki a segédet, hogy előtte minden funkció kikapcs, majd a segéd is. Aztán újraindítás, és most jónak tűnik. Remélem nem jön vissza...

Xiaomi Redmi 3 Pro / Xiaomi A1 / Redmi Note 7 / Redmi Note 10s /

(#8955) rebla válasza bogyobacsi (#8954) üzenetére


rebla
aktív tag

Melyik Note 7 ? 32/3 vagy a 64/4? Nekem nincs ilyen egyenlőre.... :DD
És melyik rom?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.1.0.UMOEUXM

(#8956) Mercutio_ válasza darkmann (#8949) üzenetére


Mercutio_
félisten

+1

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8957) Fall-N válasza rebla (#8955) üzenetére


Fall-N
veterán

Nálam sincs. Volt pár kisebb gondom, de ez az én user errorom volt (vagy a MIUI bonyolultsága). Ez volt a külső launcheres dolog. Egy bug viszont van, de ez is lehet hogy a Macrodroid hibája. Mindig elfelejti a rendszerbeállítások módosítása jogot. Állandóan meg kell újra adnom az engedélyt.

[ Szerkesztve ]

(#8958) #22743424 válasza bogyobacsi (#8954) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ha jól emlékszem én is ezt csináltam a gugli hülyesége. :)

(#8959) rebla válasza #22743424 (#8958) üzenetére


rebla
aktív tag

Szia! Nem teljesen értem... Töltés közben felvillan és a googl a hibás, vagy mi ez? Leírnád ha megkérlek. Köszi!

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.1.0.UMOEUXM

(#8960) #22743424 válasza rebla (#8959) üzenetére


#22743424
törölt tag

Fentebb leírták csak egy picit kell visszaolvasni. Nem engedi, hogy elaludjon a kijelző töltés közben. Elalszik felvillan, elalszik, felvillan folyamatosan. :)

(#8961) snakebait válasza zorzy4 (#8930) üzenetére


snakebait
senior tag

Nem azért,de nálam is az átlag 24 óra. Ha már másfél napig kibírja az csoda. Igaz én ezen élem az életem,mindent ezen csinálok,pl.számítógépet nem tudom megmondani mikor kapcsoltam fel.🙄😎

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#8962) rebla válasza #22743424 (#8960) üzenetére


rebla
aktív tag

Ok! Csak azt nem értem hogy jön a képbe a google... Mindegy nekem ilyen nincs eddig... Köszi!

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.1.0.UMOEUXM

(#8963) Gloob válasza snakebait (#8961) üzenetére


Gloob
addikt

+1 nálam is így van. Én sem tudom mikor használtam sz.gépet, talán van 2 hónapja is, vagy több. 😀 Naponta töltöm,, van hogy tizenpár %, de van hogy huszon % felett. Igaz van általában 8-9-10 óra kijelző idő, főleg most, hogy itthon vagyok táppénzen.

Samsung Galaxy A52S

(#8964) #22743424 válasza rebla (#8962) üzenetére


#22743424
törölt tag

Az úgy jön a képbe, hogy a gugli segéd álltal lehet például hangutasításokat is adni a telefonnak kikapcsolt kijelző mellett vagy töltés közben is azt hiszem képeket is tud változtatni stb Ez nem igazán működik valami jól egyelőre.

(#8965) snakebait válasza Gloob (#8963) üzenetére


snakebait
senior tag

Miui 11-en hol tudom megnézni a képernyő időt? 🤔Beállításoknál keresőbe hiába írom,nem dobja ki. Úgy rémlik máskor valahol az akku állapotnál volt🙄

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#8966) #22743424 válasza snakebait (#8965) üzenetére


#22743424
törölt tag

Akkuhasználati statisztikák

(#8967) Gloob válasza snakebait (#8965) üzenetére


Gloob
addikt

Beállítás - akkumulátor és teljesítmény - akkuhasználati statisztikák
vagy beállítások - képernyőidő, ha van ilyen.
Nálam van a Xiaomi.eu Dev romon. 😀

Samsung Galaxy A52S

(#8968) Gloob


Gloob
addikt

No meg valami eszembe jutott. Ma olvastam, hogy a kínai dev rom, a 19.12.16 megkapja az android 10-et! No kíváncs leszek Xiaomi.eu mikor fog jönni vele. Elméletileg a számozás szerint a héten, holnap, vagy péntek. Várom! 😀

Samsung Galaxy A52S

(#8969) rebla válasza #22743424 (#8964) üzenetére


rebla
aktív tag

köszönöm mester! :R

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.1.0.UMOEUXM

(#8970) Gloob válasza Gloob (#8967) üzenetére


Gloob
addikt

Mérföldkő! Mit tudsz erről?

Samsung Galaxy A52S

(#8971) Milestone2 válasza Gloob (#8970) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nálam is van kínai romon. (Settings/Battery & performance/Battery usage stats)
Sajnos most egyik telefonomon sincs globál rendszer...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8972) #22743424 válasza rebla (#8969) üzenetére


#22743424
törölt tag

Na attól én nagyon távol állok :) Igazán nincs mit

(#8973) Milestone2 válasza Gloob (#8968) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Meg szokták próbálni, azonnal kiadni, de ha a tesztereknél nem stimmel bármi, akkor nem adják ki, bááááár az utbbi időben párszor volt már olyan, hogy hiúságból csakazértis kiadták....a felhasználókat szivatva...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8974) azimut válasza G48 (#8931) üzenetére


azimut
aktív tag

Eddig még nem hallottam ilyen hangot (akku 15% alatt), elsőre nem találtam ilyen beállítást. Miért, szokott ilyen hangot kiadni?

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#8975) azimut


azimut
aktív tag

Bocs, hogy kéretlenül próbálok összeesküvés elméletet gyártani, de nem lehetséges, hogy egy csomó bugért a Google alkalmazások a felelősek? Nekem már eleve az is gyanús, hogy a g-k varázslója napokig, hetekig nem hagyott békén, valamit még mindig elfelejtettem beállítani - állítása szerint. Mióta varázsló nélküli bitgappsot (asszem csak play látszólag, meg talán egy kereső?, már a gmailt is külön kell telepíteni) használok, ez teljesen eltűnt.

Egyáltalán létezik élet a g-k nélkül? Gmail levelezőt használok, nyilván Play, Vanced-en keresztül youtube, és névjegyzék. Mi ezek alternatívája?

Ha az RN 7-en használt rendszerekből kivonnánk a g-ket, a hibák megszűnnének? Hogy nézne ki egy kiherélt miui? Egyáltalán, ez megvalósítható, vagy már az android is működésképtelen lenne a g-k nélkül? Izé, bocs a laikus agymenésért.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#8976) Dika22


Dika22
tag

Sziasztok! Másnak is ilyen kicsiben mutatja a teló a YouTube a videót? Vagy csak eddig nekem nem tűnt ez fel?

"Samsung s23 ultra®

(#8977) KubanitoS válasza Dika22 (#8976) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez egész pontosan milyen videó? ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#8978) azimut válasza Dika22 (#8976) üzenetére


azimut
aktív tag

Tény, hogy a csajból kevés látszik, a pasiért nem kár.

[ Szerkesztve ]

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#8979) vond válasza Dika22 (#8976) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Valójában 21:9-es videó 16:9-esként feltöltve, alul-felül fekete csíkkal. Ezért ilyen.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#8980) Dika22 válasza vond (#8979) üzenetére


Dika22
tag

Köszönöm. Úgy hogy szinte a teljes kijelzőt kitöltse, azt be lehet valahogy állítani, vagy ez felejtős?

"Samsung s23 ultra®

(#8981) vond válasza Dika22 (#8980) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ha bele lehetne nagyítani a Youtube ablakba, akkor igen, de szerintem nem lehet.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#8982) Dika22 válasza vond (#8981) üzenetére


Dika22
tag

Rendben, köszi mégegyszer!

"Samsung s23 ultra®

(#8983) Milestone2 válasza KubanitoS (#8977) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szalagavatói ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8984) aelod


aelod
veterán

Fejlesztői beállításoknál a Bt hangcodeket miért állítja vissza mindig alapértelmezettre?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8985) junkpod válasza Riegerr (#8884) üzenetére


junkpod
nagyúr

Jajj, ezt én is megszivtam!
Jött az értesítés, hogy milyen frankó dolgokat tud a Google segéd mostantól és bekapcsolom-e a zárképernyő infókat? Mondtam, hogy ok.

Később mikor töltőre raktam akkor jött a meglepetés: töltő megy erre elindul a zárképernyő kijelzés, de az aktív arc felismerés elkezd dolgozni, de sötétben autóban nem talál ezért lekapcsol, majd fel, majd le...

Most keresem hol kellene ezt kikapcsolni, de még nem találtam meg. :W :W :W

Box's don't touch!

(#8986) Tibi8 válasza junkpod (#8985) üzenetére


Tibi8
csendes tag

Én is, de úgy néz ki, megtaláltam a megoldást:
Discover, Több, Beállítások, Google Segéd, Assitant, alul Assistant devices, Telefon, Személyre szabás, Ambient mód kikapcsolása és kész! ;)

(#8987) Gloob válasza junkpod (#8985) üzenetére


Gloob
addikt

Én ma reggel jártam ugyan így! 😀 Elindítottam a Google appot, beállítások, majd google segéd - Assistant-majd lent az Assistant eszközök, ott a telefon - és ott az Ambient mód! Jól el van dugva! 😀

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#8988) junkpod válasza Tibi8 (#8986) üzenetére


junkpod
nagyúr

You are the Best! Köszönöm!

Amúgy gyanús nekem ez a teljes frontos Google Assistant támadás. A teljes személyre szabás elérhető lett miközben még azt írja, hogy nincs meg Magyarországon, Magyar nyelven támogatva. Nem lennék meglepődve ha hamarosan (január 1?) aktiválnák ezt.

Ez a beállítás tenger meg kb 1 napomat el fogja vinni mire elkezdem majd átlátni:)

Egyébként én inkább Google párti lennék mint MIUI. Örülnék neki ha a kezdő lapról balra lépve nem a miui haszontalan vacakok, hanem a Google Discover jelenne meg.
Illetve ha a 3 ujjas keresésre is a Google szolgáltatás jelenne meg a miui böngésző helyett.
Ezekre tud valaki megoldást?

Box's don't touch!

(#8989) aelod válasza junkpod (#8988) üzenetére


aelod
veterán

Én meg nem örülnék neki...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8990) jimmedly válasza junkpod (#8988) üzenetére


jimmedly
senior tag

Én meg annak örülnék ha eldönthetném hogy használni akarom vagy nem. Nem erőszakoskodna a google. És ha bekápcsolom de nem jön be akkor egyszerűen megszabadulhatnék tőle.

(#8991) Oldman2


Oldman2
veterán

Van itthon két Xiaomi telóhoz adott "USB <=> Type-C" kábel, melyik lehet az RN7-hez való?

Az egyiken K1 a másikon L1 jelölés van, egyébként látszólag tök ugyanolyan a kettő.

(#8992) cappa72 válasza Oldman2 (#8991) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az a jelölés a föccsöntőszerszám azonosítója. Tehát ez alapján nem lehet erre vonatkozóan döntést hozni (szerintem).

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#8993) #22743424 válasza Tibi8 (#8986) üzenetére


#22743424
törölt tag

Na , köszönjük a franc esne bele :R

(#8994) maczera válasza Oldman2 (#8991) üzenetére


maczera
aktív tag

Én K1 feliratosat kaptam az RN7-hez.

(#8995) Plug Life válasza Oldman2 (#8991) üzenetére


Plug Life
aktív tag

Gondolod minden telefontípushoz más USB kábel kell?

(#8996) Oldman2 válasza Plug Life (#8995) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem, de mivel különböző (a fröccsöntő szerszám azonosítója), nem eszement a kérdés.

(#8997) tbc2


tbc2
tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy Redmi Note 7-et. Még egy ideig a régi Note 4-emen lakom, idővel szépen át fogok költözni, de egy érdekességre felhívnám a figyelmet. Én a Note4-en még a 9.6.3-on ragadtam (MIUI 9 Global Stable), és az utóbbi pár napban nekem is sokkal jobban fogy a szufla az akksimból, mint szokott. Fele-harmada annyi az üzemidőm, mint szokott.

Tudom, hogy nagyon összeesküvéselmélet-szagú, amit írok, de nem gondoljátok, hogy Kínának szüksége volt az elmúlt pár napban "némi" compute powerre, és distributed módon be-besegítettünk nekik egy backdooron keresztül? :)

Ugyanezt a jelenséget tapasztalják a Note4 topicban lakók is, akik MIUI ROM-on vannak és az esetem bizonyítja, hogy NEM a 11-es MIUI az oka, hanem 2019 december eleje-közepe az az időszak, amikor a MIUI user típustól függetlenül lassulást/pörgő procit/csökkent akkuidőt tapasztalnak.

Ha tippelnem kéne, szerintem nem a pí értékét számolják ki még pontosabbra :)

A Redmi Note 7-ben tegnap nem volt SIM kártya, nem volt Wifin sem, és alig-alig merült, pedig használtam fényképezésre elég komoly mértékben. MIUI 11-en van. Tehát önmagában a MIUI 11 nem indok arra, hogy gyorsan merüljön a telefon. Ezzel ellentétben a MIUI 9-es Note4-em konkrétan töltőre dugva is merült (jó, nem 2A-es "gyors"töltő volt)...

(#8998) tbc2 válasza tbc2 (#8806) üzenetére


tbc2
tag

Na megvettem a Note 7-et. A kamerával kapcsolatban mindenkit megnyugtathatok, hogy nagyon frankó (GCAM-mel), a videófelvétel szintén. A videófelvételben egy komoly bug van, de erről már tudtam a vásárlás előtt, és sajnos régóta nem javítja a Xiaomi: a hangos hangok torzítva kerülnek felvételre. Pl. koncerten, dizsiben konkrétan használhatatlan lesz a felvétel.

(#8999) Milestone2 válasza tbc2 (#8998) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem arra van kitalálva... :(( :( :N

Ellenben a vájtfülűek szerint van már Sáomi, ami jól veszi fel a koncerthangot is.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#9000) jmuranyi válasza tbc2 (#8997) üzenetére


jmuranyi
tag

Szia, itt van a fiókban a Note 4 is, majd ránézek..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.