Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) tbc2 válasza sepsi0 (#8846) üzenetére


tbc2
tag

A kollégának tudtál segíteni, és a kolléga köszöni szépen :)

(#8852) rebla válasza sepsi0 (#8846) üzenetére


rebla
aktív tag

Ez nem támadás :) De ha az tetszik a 4, jobban mint a 7 akkor miért ne, még egyszer... Lehet nem jól fogalmaztam, és bocsánat ezért! Olyan dolgokat mondasz amiben nem hiszek, nehogy már ne reagálhassak rá... Ez meg az én véleményem. Na ez a demokrácia.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#8853) sepsi0 válasza tbc2 (#8851) üzenetére


sepsi0
őstag

Ez a lényeg.
Szívesen! :R
Amúgy jó telefon ez, csak lehet többet vártam tőle, én vagyok telhetetlen....

(#8852) rebla
Jogos, amit írsz.
Én sem hiszek benne, hanem tapasztalom, kicsit csalódott vagyok ez miatt. De objektív vagyok szerintem.
Jobban tetszik az RN7, többet vártam tőle...

[ Szerkesztve ]

(#8854) rebla válasza sepsi0 (#8853) üzenetére


rebla
aktív tag

Ott valami gáz van. Ha én fellógatom a töltőre 100% ra, nem egész éjjelre! Repülőgép üzemmódban. Reggel 100% -on van! Reggeli szükségleteim elvégzése közben, repülő mod ki, beleolvasok pár dologba ,5-10 perc olvasgatás max 98% Ha nem sokat gyötröm, internet stb..olyan 70% körül du 3. Ha sokat, akkor olyan 40% mire haza érek... De ott akkor videó is megy ... Remélem megoldódik! :)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#8855) Pityu. válasza sepsi0 (#8835) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez fura,sosem figyelem,hogy rakom a fülemhez a telefont de én minden pozícióban rendesen hallom amit mondanak :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8856) sepsi0 válasza rebla (#8854) üzenetére


sepsi0
őstag

Repülő módot nem használom soha, mert ha gond van nem tudnának elérni, a Telekomos kártya céges.
Neked is Miui 11 van?
Remélem nem az átköltözés kavart be valamit az elején. Szerintem tuti nem megy le a telefon deep-be.
Nálam sem tőlt egész éjjel, még elavás előtt lehúzom.
De wifi meg hálózat az megy éjjel, de a 4-esen is ment.

Hangszóró.
Ha eltalálom a megfelelő pozíciót, utána jó, de RN4-nél nem kellett ilyenre figyelnem. Lehet még a teló formája új nekem.

[ Szerkesztve ]

(#8857) Pityu. válasza sepsi0 (#8846) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát igen,kérdés ki.hogy használja nekem utoljára ennyi lett :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8858) miqlas válasza Pityu. (#8857) üzenetére


miqlas
őstag

... én most dugtam töltõre (35%-on volt) - 3 nap, 18 óra után, és azt írta, hogy van még kb. 16 órányi szufla benne ...
Eddig mindig összejött a ~4 nap! Legközelebb lesz screenshot is ...

[ Szerkesztve ]

42

(#8859) Pityu. válasza miqlas (#8858) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Régebben nekem se volt ennyi,ugyan a képernyő idő még mindig nem redmi note 5 de már hozzá szoktam :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8860) miqlas válasza Pityu. (#8859) üzenetére


miqlas
őstag

... nekem a Lumia 640 után mennyország! :D

42

(#8861) Pityu. válasza miqlas (#8860) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Azt nem ismerem

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8862) vargalex válasza sepsi0 (#8856) üzenetére


vargalex
félisten

Nálam sincs repülő mód, de egy éjszaka 2-3%-ot merül és a 2 nap üzemidő is bőven megvan. Note 4X-en, Note 4-en és Note 5-ön is hasonló volt.

Alex

(#8863) sepsi0 válasza vargalex (#8862) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia! :D
Akkor nem tudom nálam mi lehet.
Holnaptól szabadnaps leszek, majd utána olvasgatok, de nincs ötletem.

Azt hol lehet megnézni, hogy melyik alkalmazás mennyit fogyaszt? Nem találtam.
Bugreportot nemrég csináltam, majd rábézek holnap.

Már 55%-on vagyok, pedig csak itt írkáltam. Plusz lte meg Bluetooth. Telefonálás sem volt. Délután 4-kor vettem le töltőről 100%-on.

[ Szerkesztve ]

(#8864) Fall-N válasza sepsi0 (#8863) üzenetére


Fall-N
veterán

Pedig a hiba valamelyik alkalmazásban van, amelyik ébresztgeti a telefont. Nálam jól bírja az akksi. Elég sokat nyomkodtam ma és fél kilenc körül kellett tölteni mert 25%-on volt az akksi. Éjjel a TP-LINK Smart Plug okoskonnektor tölti az aktiválás után 3 óráig vagy amennyi kell. Reggelre is 100%-on áll az akku pedig hajnalban lekapcsol feltöltődés után a dugalj.

AccuBattery és a GSam ami meg tudja mutatni mi ébreszti sokat a telefont.

(#8865) azimut


azimut
aktív tag

És akkor még nem beszéltünk a custom romokról. Mármint az akkuidőről. Nem tudom összehasonlítani mások felhasználási szokásaival, de esti feltöltés 100%, reggel 98-99%, semmi trükközés, csak tétlenség.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#8866) Fall-N válasza azimut (#8865) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez attól függ mik vannak telepítve. Nálam elég sok minden, de mégsem eszik az akkut. Pedig sok ki van véve az optimalizáció alól. Nincs két olyan ember itt aki ugyanazokat telepíti fel.

[ Szerkesztve ]

(#8867) #07282432


#07282432
törölt tag

Nálam is jól bírja az akksi. Alkalmazasok amiket használok a Chrome,FB,Messenger,Viber,Telegram. 8-9 óra SOT megvan ha wifiről netezek otthon.

(#8868) rebla válasza sepsi0 (#8856) üzenetére


rebla
aktív tag

Igen miui 11. Nálam tegnap 613 MB internet. Este amikor néztem 20.20 kor 54% aztán még kicsit olvastam wifiröl, nem töltöttem este, most reggel 49%. Csináltam képeket de most nem töltögetem fel. Sokan írtak hasonlot, szerintem jók az akksi idők....

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#8869) telefon6310


telefon6310
tag

Hogyan tudom beállítani alapértelmezett böngészőnek a Chrome-ot? Idegesít, hogy messenger alkalmazásokból alapba a Xiaomi böngészőt indítja el, meg se kérdezi, hogy mivel szeretném megnyitni a linket.
Köszi :R

(#8870) miqlas válasza telefon6310 (#8869) üzenetére


miqlas
őstag

Beállítások --> Alkalmazások --> Alkalmazáskezelés --> jobb felsõsarokban 3 pötty --> Alapértelmezett alkalmazások --> Böngészõ! :)

42

(#8871) telefon6310 válasza miqlas (#8870) üzenetére


telefon6310
tag

Nem tudom, mennyit szívtam vele, kerestem mindenhol :W
De így megvan, sikerült is beállítani.
Nagyon köszönöm a segítséget! :K

(#8872) rebla válasza tbc2 (#8848) üzenetére


rebla
aktív tag

Nálam ez nincs. De hasznos infó! Köszi! Ami fura hogy nagy a szórás a telefonok közt. Vagy a szoftver nem mindig jó, vagy a hardver,nem tudom.... Egy- egy darab problémás, vagy csak user error?! :)

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#8873) Pityu. válasza #07282432 (#8867) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez képernyő idő? Én elég ritkán látok 8 órát max 6 szokott lenni nagyon ritkán 8 körül.de tétlenségi idők jók szoktak lenni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8874) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Új rekord :)

Viszont a képernyő idő sajnos nem kimagasló

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8875) infectedmann válasza infectedmann (#8819) üzenetére


infectedmann
őstag

(#8819) infectedmann
Ezzel a problémával kapcsolatba várnék tippet egy xiaomi.eu rom usertől, hátha valaki ugyan ezzel küzdött és van rá megoldás. Végső esetben visszatérek gyári rom-ra.

(#8876) fa4hu válasza #07282432 (#8867) üzenetére


fa4hu
Topikgazda

Tényleg vannak olyan alkalmazások, amik eléggé tudják szívni az aksit a rendszer ébrentartásával. Emellett a RN7-nél én azt vettem észre, hogy a gyakori helyváltoztatás (és az ezzel együtt járó toronyváltogatás) vagy a gyengébb térerő a korábbi Xiaomi telefonokhoz képest jobban meríti a RN7-et.

(#8877) junkpod válasza miqlas (#8870) üzenetére


junkpod
nagyúr

És az alapértelmezett keresőt hol lehet beállítani?
Úgy értem, hogy a felhuzos módszerrel a xiaomi böngésző nyílik meg, abban már Google engine megy, de a böngésző a xiaomi. Ezt szeretném Chrome-ra állítani.

Box's don't touch!

(#8878) #07282432


#07282432
törölt tag

CrDroid v6.0 elvileg nem BETA hanem STABLE:

[link]

Nikgapps: [link] Dec 03 Build:

(#8879) sepsi0 válasza junkpod (#8877) üzenetére


sepsi0
őstag

Alkalmazások - alkalmazás kezelés - jobb felső három pötty, alapértelmezett alkalmazások.

(#8880) dave987 válasza Pityu. (#8874) üzenetére


dave987
aktív tag

4 naphoz ez durva jó kijelző idő. Akkor 1 nap alatt 10-12h is összejöhet.

(#8881) azimut válasza #07282432 (#8878) üzenetére


azimut
aktív tag

Észleltem, frissítve. OTA megint nem jó, csak a tiszta telepítés működik :F

A már jól bevált Bitgapps...

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#8882) Pityu. válasza dave987 (#8880) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez fura,mert olyat még nem láttam. Sőt van olyan is ,hogy max 6 óra vagy 5 óra 1 vagy másfél naphoz.Szóval néha nem értem a dolgokat csak úgy megtörténnek :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8883) SyMbioTe

Sziasztok!

Egyik barátom Note 7-esének a beszédhangszórója nagyon elhalkult, maxra feltekerve egy csendes szobában is nagyon keveset lehet hallani a másik félből.
Ez hardveres hiba, vagy valami szoftveres gebasz van? Egy gyári visszaállítást megéri megpróbálni?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#8884) Riegerr


Riegerr
tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni.
Eddig semmi baja nem volt a telefonomnak. Pár napja kezdte azt csinálni, hogy töltés közben folyamatosan be akarja kapcsolni és feloldani a kijelzőt. Ha feloldom akkor a google kereső jön be és nem a főoldal. Zavaró, hogy fel-fel villan a kijelző a töltés egésze alatt.
Szerintetek mi lehet a baj?
A fejlesztői módban ki van kapcsolva a töltés közbeni kijelző ébren tartás.

Előre is köszönöm.

(#8885) jimmedly


jimmedly
senior tag

Előjött nálam egy olyan probléma hogy ha a telefon mobilneten van a hangouts egyáltalán nem kommunikál, a messenger meg nagyrészt csak ha megnyitom. Wifin minden rendben. Engedélyeztem a háttéradat használatot, nem vonatkozik rájuk az akku kímélő beállítás, autómatikus indulást megkapták, a prioritást normálra emeltem. Így se jó. További ötleteket kérek mert kifogytam!
Voda kártya, feltöltős.

(#8886) Gloob válasza Riegerr (#8884) üzenetére


Gloob
addikt

Esetleg másik kábel, vagy inkább másik töltőfej? Ki kéne próbálni.

Samsung Galaxy A52S

(#8887) rebla


rebla
aktív tag

Android 10 mikorra várható? Kiváncsi leszek a változásra....

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#8888) rebla válasza Gloob (#8886) üzenetére


rebla
aktív tag

Én is erre gondoltam.

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#8889) Gloob válasza rebla (#8887) üzenetére


Gloob
addikt

Állítólag 2020 I. negyedév során

Samsung Galaxy A52S

(#8890) miqlas válasza rebla (#8887) üzenetére


miqlas
őstag

... én is kíváncsi vagyok rá, de lehet, hogy megvárom a tapasztalatokat! :D

42

(#8891) Gloob válasza miqlas (#8890) üzenetére


Gloob
addikt

Ha mindenki a mások tapasztalataira várna, akkor soha semmilyen új dolog nem lenne kipróbálva. 😀 😀

Samsung Galaxy A52S

(#8892) miqlas válasza Gloob (#8891) üzenetére


miqlas
őstag

Egyetértek veled, de ebben az estben inkább meghagyom a tapasztalt kollégáknak a tesztelést - az Android ismeretlen terep számomra ... még! :)

42

(#8893) G48


G48
senior tag

Hogy oldható meg MIUI 11 (xiaomi.eu) alatt hogy az alkalmazásokat ne altassa el?
A MIUI akkukímélőből kivéve, az akku optimalizálásból szintén. Futó alkalmazásoknál "belakatolva".

(#8894) Gloob válasza G48 (#8893) üzenetére


Gloob
addikt

Még kapcsold be az autostartot is. Nálam, amit leírtál, azzal együtt ennyi elég.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#8895) rebla válasza Gloob (#8889) üzenetére


rebla
aktív tag

Köszi! Én a miui 11 is úgy voltam, megvárom a tapasztalatokat, aztán végül is azonnal telepítettem. :DD

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#8896) Gloob válasza rebla (#8895) üzenetére


Gloob
addikt

Én általában nem szoktam várni. Amikor megjelenik a frissítés, megy is fel. Nem nagyon szoktam megbánni. 😀 Persze hozzáteszem, hogy Xiaomi.eu Dev romot használok, ott pedig max 1 hét az esetleges javítás, de ha valami nagyon nem jó, akkor akár következő nap, vagy volt már pár óra is.

Samsung Galaxy A52S

(#8897) rebla válasza Gloob (#8896) üzenetére


rebla
aktív tag

na úgy könnyű... :D

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#8898) azimut válasza G48 (#8893) üzenetére


azimut
aktív tag

Baxus! Elfelejtettem tegnap szólni, hogy Crdroid build-et frissítek. Természetesen megint bootsplash-ig jutott :W Maradt a tiszta telepítés, így minden rendben. Próbálkoztam az xda-n is, de válasz nem nagyon akadt.

A rendszer ezt leszámítva szuper. A korábbi hozzászólók panaszait hírből sem ismerem.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#8899) azimut válasza SyMbioTe (#8883) üzenetére


azimut
aktív tag

Olvass vissza, telefon6310 fórumtárs drámája innen kezdett kibontakozni.

"Az kizárt, mert nem tudom."

(#8900) snakebait


snakebait
senior tag

Sziasztok!
Megtelt a MI Cloud felhő tárhelyem az 5GB-os. Látom lehet bővíteni,az első opciónak nálam az 50GB-ot ajálja fel. Ha azt akarom akkor nekem kidob olyat,hogy PayHK$90,ez 12 hónapra.Ha tovább lépek akkor az orrom elé teszi,hogy MI kredit 98. Ez mi akar lenni? Tovább nem mertem nyomni.Most akkor 12hónap 98$ lenne? Vagy hogy van ez?Mit akar a MI kredittel? Ti hogyan csináljátok,mármint akinek elfogyott a felhő tárhelye,de mégis szüksége van rá?!

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.