Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) #64315648 válasza lacentos (#8700) üzenetére


#64315648
törölt tag

Köszönöm!

(#8702) miqlas válasza #64315648 (#8699) üzenetére


miqlas
őstag

... vagy ez Bakeey

42

(#8703) Postas99


Postas99
senior tag

Sziasztok!

Aki tokot keres:
NILLKIN, ez eredeti dobozban jött meg. Tökéletes darab.
[link]
Aki viszont csajos tokot szeretne:
Ez nem csúszós,enyhén érdes hátulról.: [link] és ez sem [link]
Ezeket vettem meg a lányomnak. Mindegyik védi a kemerát egyik tokból sem lóg ki.

Jelneleg még ezen a tokon gondolkodom, mert kellemes tapintású szilikon tok amolyan szivacsosnak tűnik. [link]
Ezekeből is van csajos. De pasis szinnek ott a fekete,kék, szürke és a sötét zöld.

[ Szerkesztve ]

(#8704) Pityu. válasza #85713152 (#8686) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem tudom te mit vettél de eddig nekem három ilyen tokom volt redmi note 5-ön volt egy meg egy pót tok meg most a redmi note 7 en is,nálam már bizonyított is ez a tok és szerintem egyáltalán nem ronda legalábbis nekem ez tetszik a legjobban az összes közül.Mondjuk egyszer rendeltem egy ilyet kétes kezek közül az kiderült bóvli volt és még csak nem is hasonlított erre csak nyomokban,lehet olyat kaptál ki vagy nem tudom.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8705) rebla válasza Grecky (#8695) üzenetére


rebla
aktív tag

Azé csak dolgoznak a srácok.... :DD :C

Redmi Note 12 Pro 5G 256/8 hyperos 1.0.3.0.UMOEUXM

(#8706) Tiby_83


Tiby_83
tag

Sziasztok!

Tudom, hogy nem a topik témája, de ha lehet, akkor szeretném a véleményeteket kérni. Érdemes szerintetek egy redmi note 7-ről redmi note 8-ra váltani? Hozna valami komolyabb előrelépést? Főként a kamerára gondolok, jobb minőségű képeket készít?

Segítségeteket előre s köszönöm!
Üdv
Tibi

(#8707) Zsoltpeter válasza Tiby_83 (#8706) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Én maradok...

(#8708) Mercutio_ válasza Tiby_83 (#8706) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vannak kétségeim, ugyanakkor az automatikus hívásrögzítés hiánya nagyon tudna fájni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8709) fradi81 válasza Tiby_83 (#8706) üzenetére


fradi81
veterán

Ha jól rémlik nem sok különbség van közöttük így értelmetlen, akkor már note 8 pro legalább.

moto g72, Ninebot d28e

(#8710) Reverting válasza Tiby_83 (#8706) üzenetére


Reverting
őstag

Note 8T lett a csaladban, szerintem nem erdemes cserelni... ;) kamera ugyanaz, de valahogy megsem(gyengebb, lehet szoftveresen majd gyurnak), nem csinal jobb kepeket, (mert csinalna? :) ) gyari appot neztem csak, viszont van ugye tobb lehetoseg benne, macro, es szeleslatoszog, de azok felbontasa felejtos, max nagyon jo fenyviszonyok mellet van ertelme. Sebessegben semmit nem vettem eszre, a nagy kamera dudor meg kenyesebb.... En nem valtanek, de biztos lesz akinek mas a velemenye. ;)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#8711) Milestone2 válasza fradi81 (#8709) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Note 8 Pro soha, nekem az MTK CPU szóba sem jöhet. Egy Snapdragonos telóm se halt meg...minden MTK-som agyhalott lett.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8712) miqlas válasza Tiby_83 (#8706) üzenetére


miqlas
őstag

Csatlakozom az elõttem hozzászólókhoz annyi extra megjegyzéssel, hogy én kb. két hete reggel megrendeltem egy RN8T-t, majd este lemondtam a rendelést, mert a sok bemutatóban két, számomra fontos fícsör hiányáról halgattak. Egyedül Tech2 Laci ismerte el, hogy tévesen mondta, hogy BT5.0 van a RN8T-ban, és egyedül õ jelezte a videóban, hogy értesítési led pedig nincs. Ezek nekem fontosak!

Amiben több a RN8T, az UFS 2.1-es háttértár (talán ez hiányzik a legjobban nekem), az NFC, és az extra kamerák, sajnos OmniVision alapokon a legtöbb, a fõszenzor meg, ugyanaz, mint ami a RN7-ben is van + a fejletteb proci/gpu.

42

(#8713) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Hát én azt mondom egy előnye lenne max egy RN8 pro-nak egy RN7-el szemben az pedig a nagyobb akkumulátor és azt írják olyan 8 óra képernyő idő,de az én szempontomból max ennyi előnye lenne.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8714) #64315648 válasza Pityu. (#8704) üzenetére


#64315648
törölt tag


Az alsó a hirdetés, a felső a kiszállított tok. Kértem, hogy küldjön egy rendeset, olyat, mint ami a képen van. Azért rendeltem EU-s helyről, mert gyorsan szerettem volna jó minőséget, bíztam benne, teljesen elégedett vagyok a tőle rendelt MiA1 tokkal, de a Note 7-é nekem nem megfelelő.

(#8715) Pityu. válasza #64315648 (#8714) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ez valami kicsit gagyinak tűnik a kamera kivágás is fura meg a sok sorja,az enyém pont olyan mint lent a képen. Nekem sürgősen kellett ezért itthon vettem 1250Ft volt meg ugye postaköltség de még mást is vettem.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8716) aelod


aelod
veterán

Ajánlott alkalmazásokat hol lehet kikapcsolni mappáknál? Van egy games mappám amiben egy darab játék van és MIUI11-nél teleqrta ajánlottakkal...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8717) #07282432 válasza aelod (#8716) üzenetére


#07282432
törölt tag

Amikor átnevezed a mappát ott lesz egy kapcsoló ;)

(#8718) aelod


aelod
veterán


Én itt nem látom...

Megvan. Sorry :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8719) KubanitoS válasza #64315648 (#8714) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez eléggé átverésszagú. Én is ezt a tokot rendeltem meg és olyat kaptam, mint amilyen Pityunak is van. Te valami kínai koppincsnak a koppincsát kaphattad meg. Azért ez nem semmi.

Itt van egy link, ezt rendelve olyat kaptam, mint amit Pityu is linkelt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#8720) #64315648 válasza KubanitoS (#8719) üzenetére


#64315648
törölt tag

Köszönöm mindkettőtöknek a képet/linket. Igen, ilyet szeretnék kapni, és ezek szerint nem csupán a stock fotókon létezik ez a minőség, hanem gyártották is. :K
A [link] koenig-shopping_de "gyors megoldásként" visszautalt 5 EUR-t, de úgy tűnik, hogy javaslatom ellenére se változtatták meg az "áru" képét a valósra.
Rendeltem egy szarvasost, most az általad linkeltet, és egyet az aliról, valamelyik csak jó lesz már.

(#8721) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

Olyan bugot? fedeztem fel a rendszerben, hogy ha be van állítva ébresztés, de be van kapcsolva a ne zavarjanak mód is, akkor nem jelenik meg az ébresztés a kijelzőn, nem tudod a hangerő vagy bekapcs gombbal szundiztatni, fel kell oldani a telefont és a felső állapotsávot lehúzva lehet csak kilőni azt. :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8722) aelod válasza Tsebacsi (#8721) üzenetére


aelod
veterán

Ébresztés bugom nekem is van. Játék alatt a beúszó értesítés az ébresztésről nem kikapcsolható. Üres a mellőz gomb rajta, többszöri megnyomásra sem csinál semmit, később ugrik a képernyő az ébresztésre ahol felfelé simítással lehetett kilőni. MIU10-en ez nincs volt gond.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8723) Pityu. válasza #64315648 (#8720) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én pl most utoljára itt vettem a tokot

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#8724) #64315648 válasza Pityu. (#8723) üzenetére


#64315648
törölt tag

Igen, kezdhettem volna itt is. :U

Köszi!

(#8725) A_Papa válasza #64315648 (#8714) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Szia!

Te honnan rendelted?

Köszi a választ!

Papa

(#8726) tomy86


tomy86
addikt

Ilyen Baseus autós tartót senki se vegyen! Semmi tartása, már attól kiesik belőle a telefon, ha tüsszentek mellette.

(#8727) wanted5 válasza Tsebacsi (#8721) üzenetére


wanted5
őstag

egyedi eset lehet, nekem nincs ilyen gond vele

(#8728) aelod válasza tomy86 (#8726) üzenetére


aelod
veterán

Nekem fém lap+mágnes tartó van. Tökéletesen működött a R4x-el és ezzel is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8729) Tsebacsi válasza wanted5 (#8727) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Letesztelted? Érdekelne, hogy másná isl ilyen-e, hogy az ébresztő nem "lelőhető" ne zavarj módban.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8730) wanted5 válasza Tsebacsi (#8729) üzenetére


wanted5
őstag

Nekem este mindig be van kapcsolva a dnd, nem volt még gond soha az ébresztéssel (bár mással se)

(#8731) Tsebacsi válasza wanted5 (#8730) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

És reggel ébreszt, és csak utána lövöd ki a dnd-t?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8732) tomy86 válasza aelod (#8728) üzenetére


tomy86
addikt

Nekem is van olyan (Redmi 2-vel azt használtam). De most egy ilyen Nillkin tokban van a telefon és ennél már hiába teszem a fémlapot a tok és a hátlap közé, nem bírja el. TRob1 ajánlására már úton van egy ilyen tok, de gondoltam kipróbálok egy olyan tartót, ami más telefonokhoz is jó lehet. Amúgy is rendeltem több mindent a Baseustól, így tettem egy próbát vele, de nagy csalódás.

(#8733) aelod válasza tomy86 (#8732) üzenetére


aelod
veterán

Nekem elbírja igaz a gyári zokkal használom. Két oldalú ragasztóval rajta van a tokon a fém lapka h ne csúszkáljon.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8734) pimi50


pimi50
aktív tag

Segitséég! Most vettem észre, hogy nem tudok új névjegyet létrehozni, a híváslistából sem.
A szám mezőben mindenre "piros" lesz. Nem tudom, hogy mióta és miért van ez, de nagy baj.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#8735) Mercutio_ válasza pimi50 (#8734) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem a sim-kártya van beállítva, és az megtelt?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8736) zsola32


zsola32
őstag

Addig totojáztam a vásárlással, hogy az összes hivatalos garis helyről elfogyott a telefon.
Mit javasoltok a beszerzéssel kapcsolatban?
(ez már a harmadik lenne, anyám és én is ezt használjuk, és a párom is beszállna a sorba)
esetlegesen Xiaomi vonalon 60ezerig más alternatíva?

köszi

(#8737) aprokaroka87 válasza zsola32 (#8736) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Pl Redmi note 8T, pont ma jelent meg a teszt itt az MA-n.

(#8738) pimi50 válasza Mercutio_ (#8735) üzenetére


pimi50
aktív tag

A SIM teljesen üres, az MI fiók és a google fiók az opció. Ha egy meglévő névjegyet akarok szerkeszteni, akkor is kiteszi a szám végére a kis pirosat és nem engedi menteni.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#8739) #22743424 válasza pimi50 (#8738) üzenetére


#22743424
törölt tag

Egy képernyő képet tudnál esetleg betenni?
Én még nem is láttam ilyet :)

(#8740) pimi50 válasza #22743424 (#8739) üzenetére


pimi50
aktív tag

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#8741) #22743424 válasza pimi50 (#8740) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ó bakker :W alt="" title=""
A guglira sem engedi menteni? Egy telefon restartot csinálj már.

[ Szerkesztve ]

(#8742) aprokaroka87 válasza pimi50 (#8740) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az app engedélyei rendben vannak?

(#8743) Milestone2 válasza pimi50 (#8740) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az az érdekes, hogy nekem is kiírja a piros jelet.
De engedi menteni, mentődik is, és kereshető is. MiFiókhoz.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8744) aprokaroka87 válasza Milestone2 (#8743) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Most csináltam egy gyors tesztet, nekem is ott a piros jel és engedi menteni.

(#8745) #22743424 válasza aprokaroka87 (#8744) üzenetére


#22743424
törölt tag

Most ha nem mondja észre sem veszem azt a piros jelet :DD Nem is foglalkoztam vele eddig. Azt megnyomva törlődik az egész számsor. Ott valami a szinkronizálással lesz gond szerintem vagy nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#8746) Tiby_83


Tiby_83
tag

Nagyon köszönöm a választ mindenkinek a Redmi note 7 vs. redmi note 8 ügyében. Maradok a jól bevállt note 7-nél!

(#8747) wanted5 válasza Tsebacsi (#8731) üzenetére


wanted5
őstag

Nyilván, hiszen alszok, amíg nem ébresz.

(#8748) Tsebacsi válasza wanted5 (#8747) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem annyira egyértelmű, hiszen a dnd-t lehet időzíteni is :U :) De oké értem egyedi hibának tűnik.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#8749) G48


G48
senior tag

azimut: crD-on van fülhallgató kimeneted? Szól?

(#8750) Gloob válasza #22743424 (#8745) üzenetére


Gloob
addikt

Hát pedig az a piros behajtai tilos 😀 tábla elég régóta ott van már. A kollégának nem azzal lesz a problémája. Ott valami más gubanc van.

Samsung Galaxy A52S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.