Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9102) 485 válasza DigitXT (#9098) üzenetére


485
aktív tag

Most már kíváncsi voltam, hogy nálam milyen, z2tab:

én mondjuk ebben a nézetben játszom:

(#9103) l4ci válasza DigitXT (#9101) üzenetére


l4ci
senior tag

Igen, erre a két képre emlékeztem én is régről. Nemhiába almával reklámozzák a játékot. Nem is tudom, hogy van-e olyan droidos eszköz, ahol van élsimítás. Ha van is, akkor az már az alma árával vetekedhet. Minden esetre iOS-t semmi sem übereli ebben, ilyen minőségben sose fog futni droidon - ugyanannyi pénzért persze...

(#9104) DigitXT válasza l4ci (#9103) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem alapvetően arról van szó, hogy almás vasból jóval kevesebb variáns van, tehát arra jóval egyszerűbb optimalizálni, és ennek látjuk az eredményét.:R (Lásd másodperces várakozások a percek* helyett, továbbá szebb grafika.) Ahogy írod, hogy "ugyanannyi pénzért", azt arra is lehetne érteni, hogy kellene egy zsák pénzt adni a fejlesztőknek, hogy egy adott droidos vasra optimalizáljanak, és akkor működne. Azon. Aztán még egy zsák pénzt, hogy egy másikra is. És így tovább. Anno az a MiPad, amiről a másik kép származik úgy tudom eléggé csúcsközeli hardver volt (droidos fronton), aztán mégsem lehetett almás szintű grafikát kisajtolni belőle, pedig a vas bírta volna, csak a szoftver nem volt alá kész, hogy meghajtsa. Egyébként nekem a 4:3 fáj egy kicsit, meg a 30 fps sem annyira a barátom. Szóval reklámozzák almával, de azért messze nem tökéletes rajta.:W Ha csak és kizárólag (!) az RR3-ra használnám az iPadot, akkor valószínűleg megbántam volna a megvásárlását. De mivel másra is jó, elviselem a problémáit.:B

*: azért több perc nálam sosem volt, inkább 40-50 mp csak, de lehet, hogy azóta tovább romlott a helyzet, hiszen minden frissítéssel bekerül valami új -> nőnek a pályák, az eszközön foglalt hely, jönnek a különböző pályavariánsok (délután, este, stb.), amik persze egyre jobban néznek ki, de ezek egyszerűen megeszik a vasakat reggelire. A One Maxon pl. már nem is tudnék versenyezni, mert hiába butítanám a sárga földig a grafikát, ha akkor is 10-15 fps-t tol az már édeskevés.:O (És ez az, amin anno ment a 60 fps is... Nem vicc! Persze lebutítva minimumra!:DDD)

[ Szerkesztve ]

(#9105) Pompi válasza DigitXT (#9098) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hja, fogytán volt a dropbox helyem és törölnöm kellett, de ha kell előtúrok még, vagy akár csinálok

De amúgy - és ez nem neked szól, mert te tudod, hanem a többieknek - totál felesleges, el kell hinni és kész. Sose lesz olyan droidon, mint almán. Többször megénekeltük már itt. Én végigküzdöttem a droid vonalat és elég jó vasakkal és elég jó felbontású (QHD, WQHD) cuccokkal. Alapvetően droid párti vagyok, de játékra csak iPad - főleg ha erről a játékról van szó.

Feel Good Inc.

(#9106) l4ci válasza DigitXT (#9104) üzenetére


l4ci
senior tag

Egyértelmű, hogy azért tudnak ilyen szinten optimalizálni, mert kevés a vas, a droidhoz meg azért kell 2x erősebb, mert sokkal széttöredezettebb a platform. De ez a Lenovo telefon se volt ilyen foslassú korábban, csak egy pár hónapja kezdte el ezt. Van hogy eldobja az SD kártyát, ilyenkor újraindul, mert ugye arról futna minden. De emiatt nem küldöm vissza szervízbe, mert úgy se csinálnak vele semmit se. Lenovot soha többet...

A Sony tab még úgy ahogy bírja, kicsit lassabban tölt be, mint korábban, és ha játék közben kikapcsolom a wifit, akkor már nem is laggol annyira. A sok háttérben futó program fogná le az erőforrásokat. Ami meg nagyon zavar, hogy már nem tudom butítani a grafikát, mert hiába módosítom a plist file-okat nálam már nem butul, egyik eszközön se.

Engem nem zavarna a 30 fps, az is pont kétszer annyi lenne, mint ami most van! :D
De legalább látnám a táblákat meg a részleteket a pályán, amihez be tudom lőni a féktávokat. Meg ha nem laggolna, akkor talán az irányítás is könnyebb lenne... :)

(#9107) Mezcal


Mezcal
addikt

[link]
Droidon Nvidia Shielddel lehet kihozni a legtöbbet a játékból, stabil 60fps Full Hd-ban.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#9108) Pompi válasza Mezcal (#9107) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Droidon nincs élsimítás, sose lesz olyan, mint almán. Nekem volt Shielddel megeggyező hardverű cuccom (Mipad).

Itt vannak 485 #9102-ben posztolt scenéi iPadról.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.