Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9251) Fez69 válasza DigitXT (#9249) üzenetére


Fez69
csendes tag

Nem. Hanem, hogy a megjelenés hetétől játszom. Igaz, csak napi negyed órát átlagosan. Amúgy a régi menü nekem sokkal jobban bejött. Ebben a mostaniban össze-vissza be vannak baszkodva a szériak az almenükbe. Alig lehet megtalálni őket.

(#9252) DigitXT válasza Fez69 (#9251) üzenetére


DigitXT
félisten

a megjelenés hetétől játszom.
Oké. És? (Én pl. a OneX-en játszottam 2013-ban... Szerintem a régi menü
volt áttekinthetetlen, amikor már több autód volt. Keresni, hol használható.)

(#9253) ntglaci válasza DigitXT (#9252) üzenetére


ntglaci
tag

Bár én a régi menűs játékot csak videókon láttam, de tény és való hogy az egy átláthatatlan menürendszerű volt. A mostani logikusabb és átgondoltabb.

(#9254) l4ci válasza Fez69 (#9251) üzenetére


l4ci
senior tag

Lehet, hogy összevissza vannak az autók meg a szériák, de annyival több tartalom van benne, hogy a régi menüben már nem férne el, vagyis nem lehetne átlátni. Én arra is emlékszem, amikor összevonták a fő szériákat (Amatőr, Pro, Pro/Am, stb.), azon is kiakadtam, de aztán megszoktam, és jobban át lehet így látni, mintha a Legend végéhez 2 percig kellene scrollozni jobbra... :)

(#9255) Gyurma_13


Gyurma_13
aktív tag

Sziasztok,

Kb 5 hónapja nem játszom, mert elfogyott a gold. :W
Van most valami lehetőség, hogy felzárkozzak? ;)

Sajnos csak ios eszközeim vannak. Gondolom ez probléma...

(#9256) l4ci válasza Gyurma_13 (#9255) üzenetére


l4ci
senior tag

Ja, csodálkoztam is, hogy behoztalak LVL szinten, sőt már le is előztelek, régóta 442-es szinten állsz már.
Sajnos egyre kevesebb legális trükk van aranyhekkelésre. WTTT-n milyen eredményeket szoktál elérni? Ezt lehetne duplázni-triplázni több eszközzel, a napi bónuszokból is elég jól jön manapság hála az Elite státusznak...

(#9257) Aladdin válasza Gyurma_13 (#9255) üzenetére


Aladdin
senior tag

Amikor keves volt nekem, akkor vettem. Nem szegyen...
Egyebkent nem ertem, mert en pl nem farmolok, csak belepek minden nap, ez mar hoz havi mittomen 150-200 aranyat, heti TT ( mar amikor van :) ) 400-at, meg egy-ket verseny, szoval erolkodes nelkul van havi 7-800.

(#9258) Aladdin válasza l4ci (#9256) üzenetére


Aladdin
senior tag

Ebben a honapban az Elite nem is duplaz, hanem triplaz :)

(#9259) DigitXT válasza l4ci (#9256) üzenetére


DigitXT
félisten

Egyébként nem értem, hogy mitől "legálisabb" egy bug kihasználása*, mint
egy kamu vásárlás, amivel elhiteted a játékkal, hogy fizettél a sok aranyért?

*: és itt a lényeg a kihasználáson van, tehát tudatosan arra törekedsz, hogy
a hiba miatt előnyhöz juss, és nem az az első dolgod, hogy a fejlesztők felé
jelented a hibát, amibe véletlenül futottál bele, hogy minél hamarabb javítsák.

Ui: ahogy a "csapatokat" is itt írtátok, hogy hogyan lehet visszaélni hibákkal,
az egyik időt, vagy eredményt, vagy akármit ideoda transzportálva aranyakat
kinyerni a rendszerből, aztán csak be lett foltozva, mert az sem volt "legális".
Ha véletlen futsz bele, akkor áldozat vagy. Ha direkt előidézed, már hekker.;]

(#9260) l4ci válasza DigitXT (#9259) üzenetére


l4ci
senior tag

Nézőpont kérdése. Van aki a bugkihasználást is hekkerkedésnek tekinti. Valóban egyre kevesebb bug van a játékban, amivel aranyat lehetne szerezni. A csapatos aranyesőt valóban kinyírták, ahogy sok minden mást is. De még mindig elég sok lehetőség van nemLPzve bearanyozódni... Pl. a fejlesztők elég régóta tudhatnak a dupla-tripla wttt aranyakról, mégse tesznek ellene semmit. A többi kiskaput pedig elég szépen bezárták már. Nem véletlen áll a wttt második hete...

(#9261) Gyurma_13 válasza l4ci (#9256) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Ha a hetiTT-re gondolsz, sajnos csak a R$-t sikerül elérni, mert nincsenek fullos autóim. Kb csak a pénzes tuningok vannak rajtuk. Úgy nehéz gold közelébe jutni.
Pedig ha fel van tuningolva egy autóm a TT-ben A-ra simán behozom, Top 100-500 közé, ha úgy van.
Ez az Elite ez micsoda? Most látom, hogy az a rangom. Mondom, hogy nem léptem be kb fél éve :)

Akár vennék is aranyat, ha egy tizedes vesszővel arréb raknák 99,99-et 9,99-re.
De ezek még az apple-nél is mohóbbak :D

[ Szerkesztve ]

(#9262) Aladdin válasza Gyurma_13 (#9261) üzenetére


Aladdin
senior tag

Valaszd a 20/378-at, azt ki lehet birni...

(#9263) Gyurma_13 válasza Aladdin (#9262) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Kis szinten az nem rossz, de 22420 goldra nem oszt nem szoroz.
Kb. 5000 kellene, hogy helyre álljon a lelki békém ;)

Azok az autók amikre kellene 50-80 gold egy tuning és nem sokat segítene.

[ Szerkesztve ]

(#9264) Pompi válasza Aladdin (#9257) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Amikor keves volt nekem, akkor vettem. Nem szegyen..."

Nem, valóban nem szégyen, én is vettem nem egyszer. Viszont ami a másik oldalon megy az konkrétan rablás. Nézzünk egy példát. McLaren MP4-X A kocsi ára 1200 gold. Hogy teljesen feltuningold az bele kerül 6.8 millió dollárba és 1600 goldba. Tehát összesen kell 2800 gold és 6.8 millió dollár. 5 millió dollárt kapsz 30499 forintért, ehhez még a 2 millió további 15499 forint, 1019 goldot kapsz 30499-ért ebből kell ugye durván 3x, tehát összesen 137 495 forint. Betűzöm, száz-harminc-hétezer-négyszázkilencvenöt forint. Egy mobil játékban, egy autóért. OK, ha megnyerted a challengben, akkor 1200 golddal beljebb vagy, akkor csak ~90 000 forint. Na ez a szégyen.

Feel Good Inc.

(#9265) Gyurma_13 válasza Pompi (#9264) üzenetére


Gyurma_13
aktív tag

Szívemből szóltál, köszönöm.
Azt nem értem, hogy ha tizedelnék, harmincadolnák az áraikat, akkor lehet 15, vagy 50x annyi ember fizetne érte, mert az talán ingerküszöb alatt lenne, és még csak nem is vesztenének rajta.

Bocs de most jöttem vissza több hónap után és mi is ez az elite rang? Ezt mire adják? Mik az előnyei?

[ Szerkesztve ]

(#9266) l4ci válasza Gyurma_13 (#9265) üzenetére


l4ci
senior tag

LVL 150-es szint felett leszel Elite rangú, ami arra jó, hogy dupla vagy most decemberben tripla annyi aranyat + R$-t kapsz naponta, mint a sima mezei júzerek.

(#9267) DigitXT válasza Pompi (#9264) üzenetére


DigitXT
félisten

Sajna ugyanezt érzem én is. Apránként költöttem rá sokat. De szerencsémre
az újévi akcióból kihagytak (pedig akkor lehúzhattak volna újabb 5K-val), így a
vége az lett, hogy ennyi ráköltés elég volt. Hamarabb kellett volna meglépnem.

Amúgy a hekkelt ("100 millás") profilomat meglepően sokáig hagyták futni, és
szerintem ennek ahhoz lehet köze, hogy korábban is fizettem nekik rendesen
úgy nagyjából 18K értékben, így először azokat bannolták, akik NEM tejeltek!

Amúgy szégyen, vagy se, én pl. NEM a "megjelenés hetétől" játszom.:O Már
csak azért se, mert 2013 áprilisában vettem át a One X-et a Dezire Z helyett...
És az előbbire meg sem próbáltam feltelepíteni a játékot, nem is vitte volna.:D
Sőt, megkockáztatom, hogy nem is ismertem, mivel 3D-s mobiljátékokat csak
az erősebb vason kezdtem keresgélni. Szóval nem játszottam az RR2-vel se...
Azaz biztosan van pár hét "lemaradásom". Igaz, hogy az első profilommal már
elmentem a falig... Konkrétan elakadás akut aranyhiány miatt és szembesülés
a fejlesztők aránytalan pénzéhségével. Utána a "hekkelt" profilt húztam sokáig.
Majd a ban után kezdtem újra tiszta lappal, de iszonyat sokat ráköltve, végül a
brutál ráköltéseket* megelégelve sikerült szerencsésen befoltozni a problémát.

*: szoktam magam nyugtatni, hogy egy-két energiaital árát még kibírom...:R

Szerk: egyébként ezt se felejtem el! A One Maxot ugye sokáig nem támogatta
a játék hivatalosan, és csak azért tudtam rajta játszani, mert közkinccsé tetted
az APK-t.:D De az új pálya, és az F1-es Ferrari motivált az újrakezdésre.:R
Szerk2: amúgy a fene tudja, hogy hány km, meg hány óra van benne... Játszani
szeretek a játékkal, versenyezni, meg időket dönteni. De farmolni... Na azt nem!
A mostani profilomban mindenesetre 126 000 km benne van a "40 nap" alatt...:DDD

[ Szerkesztve ]

(#9268) Fez69 válasza l4ci (#9266) üzenetére


Fez69
csendes tag

Nálam elég volt a LVL 125 is az elithez.

(#9269) Allien válasza DigitXT (#9267) üzenetére


Allien
veterán

Én két napja töröltem a játékot. Az egyik ok pont a McLaren MP4-X. Nem tudtam pont megcsinálni, éppen bele kezdtem. A gold részéig szerencsére nem jutottam el. A gyerek beteg lett, nem tudtam volna végig vinni azokkal a feltételekkel. De előtte tökre élveztem a szervíz bugot. Érdekes, akkor élveztem a játékot, amikor JÁTSZHATTAM vele. :W Nem az a nyominger 3 szerviz hely. Költöttem én is rá, ráadásul bénán indultam, mert nem csináltam normál regisztrációt (franc emléxik, mikor kezdtem igaziból), és persze a köcsög azt nem nézte, hogy erről a telefon számról már elkezdtem játszani, sőt, még fizettem is. De újra kezdette velem. No, nem baj, játszottam. De, hogy megszopattak a béna peccsel, mint másokat is persze, hát, menjenek a picsbe. Más játék is szívesen várja a magam fajta fizetősöket, max nem autóval nyomulok... :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#9270) DigitXT válasza Allien (#9269) üzenetére


DigitXT
félisten

Na erről (3 szerviz max.) speciel én még hálistennek lemaradtam.:K
Bár gyanítom, hogy ha végtelen goldod van, akkor lenyomható az is.
Én azt mondom, ha valaki "eleget" fizetett már, és elakasztották, az
adjon egy esélyt a hekkelésnek.:D Már ha még szereti ezt a játékot.

Szerk: amúgy igen az az első 18K ráköltésem bukta lett a második
profilommal (de ez ott nem számított, mert az végtelen pénzes volt),
viszont a harmadik profilba se számolták be, nulláról kellett kezdeni.

(Egyetlen esetben jönne az azonnali és végleges uninstall, ha netán
a mostani profilom is bannolnák, amibe a 100KHUF belement ugye.)

[ Szerkesztve ]

(#9271) Allien válasza DigitXT (#9270) üzenetére


Allien
veterán

A goldot NEM tudom hekkelni, sajna... Annyi kellene, hogy az szerintem legalább 5 számjegyű (már darabban). Az árban meg ugye legalább 6 számjegy, még ha ki is fog az ember valami speckó vásárlási akciót. ;] Ha az eurojackpot főnyereményét kapnám, akkor se adnék rá ennyit. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#9272) DigitXT válasza Allien (#9271) üzenetére


DigitXT
félisten

A hekkelésnek épp az a lényege, hogy nem fizetted ki érte a jackpotot.;]

(#9273) sqpp


sqpp
őstag

Hogyan juthatnék kb 80 Goldhoz egy nap alatt?:D Kéne a Chargerre upgrade, de annyit kérnek érte.. Lvl 32 vagyok. :O

(#9274) DigitXT válasza sqpp (#9273) üzenetére


DigitXT
félisten

- megnézel 80 reklámot
- kifizetsz 10€-t:))
Szerk: TT-zel 100 goldot
(Igaz, az most épp áll.:()

[ Szerkesztve ]

(#9275) sqpp válasza DigitXT (#9274) üzenetére


sqpp
őstag

TT? nincs Audim :( utálom xd

(#9276) DigitXT válasza sqpp (#9275) üzenetére


DigitXT
félisten

Time Trial. Nekem most adott 50 goldot, állítólagos C csoport miatt,
miközben mutatja, hogy B-ben vagyok (100 gold), de zárva az egész.

(#9277) sqpp válasza DigitXT (#9276) üzenetére


sqpp
őstag

Ezt melyik versenyben kell? Írd már le, hogy hol találom

(#9278) l4ci válasza sqpp (#9277) üzenetére


l4ci
senior tag

Zárva van a wttt, nem lehet menni rajta, valszeg csak a jövő heti frissítés után nyitják ki újra. De ahhoz neked nincs elég kocsid sztem, hogy bekerülj B-C csoportba...

(#9279) sqpp válasza l4ci (#9278) üzenetére


sqpp
őstag

(#9280) Sordoran


Sordoran
addikt

Ez a mostani Gauntlet sajnos rosszul lett kicentizve:

Lejárat előtt töltött volna pont vissza a 2. ticket utolsó boss futamhoz, de nem tudtam, ha elkezdem még időben, de utána fejezem be megadja-e. Illetve nem is mai telefon, simán kidobhatott volna töltőképen, aztán fújhatom. Mondjuk csak R$ 1.000.000 volt a tét, de 5 goldért inkább skippeltem, és így meglett. (illetve lelkem is nyugodt) Ha előre tudtam volna, mennyire kicentizve lesz meg, jobban figyelek, több reklámot nézek ticket töltésre, és a nehéz boss futam után nem tolom le többi versenyt még megnézni következőt, hanem kezdem elölről. (egyszer nem volt olyan, hogy egy nehéz boss futam után egy könnyebb jött volna, mindig újra kellett kezdenem, de a pontokon kívül 4-6 ticket is kuka lett így)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9281) Petya25 válasza Sordoran (#9280) üzenetére


Petya25
addikt

Húúú jó sokáig toltad, nekem nem lett volna hozzá türelmem.
A múltkorit megoldottam simán egy körben pár boss skippel, most is csak két boss skip volt és a végén jártam. Kellett még 4k a 250-hez, mert úgy jönnek ki a futamok. és én barom egy rontás után rámentettem :W , na ezt a 4k-t futottam meg egy új körben. Szerintem 7 napig nem érdemes szívni vele.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9282) Sordoran válasza Petya25 (#9281) üzenetére


Sordoran
addikt

Végül is ráértem, utolsó két napban meghajtottam, de addig csak délben és este videó/stream nézés közben toltam. Csak pénzes tuningot toltam rá, és nem skippeltem semmit, ezért is tartott ilyen sokáig (ha egy feladat úgy éreztem nem megy, end-et toltam). Mivel megkaptam az autót már korábban, így nem voltam annyira motivált, nem akartam goldot költeni rá, de végén mikor már közel voltam becsületbeli ügy lett a dolog, ezért 5 goldot beáldoztam érte.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9283) l4ci válasza Petya25 (#9281) üzenetére


l4ci
senior tag

Nekem szombaton lett meg a Gauntlet, meg a kocsi is. Igaz, hogy kétszer, mert mindkét profilommal végigtoltam, de legalább megvan itt is, ott is. Mindkettőn fullosan. Az egyiken 3x, a másikon 4x kezdtem újra és mindkettőben volt néhány skip, mert a teljesíthetetlen boss feladokkal nem akartam szívni és még tovább húzni...

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem a maradj a pályán és ne ütközz típusú feladatok a rövid 2-3 körös pályákon nem igazán mennek (Pl. Hockenheimring Short, Porsche Dynamic, stb.) Volt ahol meg tudtam csinálni, de azok nem ezek a pályák. Itt általában vagy megnyertem és elskippeltem, vagy végig se mentem és újrakezdtem inkább. Azért megnéznék egy ilyen versenyt felvételről, ha vki esetleg tolna legközelebb egy videót, akkor azt megköszönném! :D

(#9284) Petya25 válasza l4ci (#9283) üzenetére


Petya25
addikt

Két durva boss volt a 30. futam környékén, a többi megcsinálható volt padig most a végén csupa no go-off, no slip, no collation kombó volt.

Almán kint van az új 5.0-ás verzió Formula-E gépekkel, no meg egy új utcai pályával Hong Kongban :F
És műkszik a TT.

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9285) cafatmaister válasza Petya25 (#9284) üzenetére


cafatmaister
csendes tag

nekem is androidon,epp frissitem :)

A1018->5110->3310->k700i->6230i->N70->6500s->6120c->E71->Legend->Defy->BB9700->Neo->Arc->P->N4

(#9286) DigitXT válasza Petya25 (#9284) üzenetére


DigitXT
félisten

Mennyibe kerül az új autók tuningja? Nekem a pénzes fejlesztésekre se volt zsetonom, úgy meg elég nagy szívás volt a gauntlet, nem is csináltam végig (kocsit hozzámvágta korábban, csak az 1MR$ lett volna a tét, persze ahhoz kellett volna kb. ennyi, hogy kivitelezhető legyen skip nélkül:D). Szóval 20MR$ és mondjuk 10K gold elég?:F

(#9287) Petya25 válasza DigitXT (#9286) üzenetére


Petya25
addikt

Még nincsenek kint wikin az "árak", amúgy azok még zárt szériák.
Ma indul az AMG Merci, később lesz 3 E-gép.

Nem tom mi alapján kapta meg valaki ingyen a GT-t, én sajna nem voltam köztük. Így melóba is került mire meglett és a végén nem is kaptam 1 misit. Ez egy ordító geciség volt a részükről, de ez van.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9288) DigitXT válasza Petya25 (#9287) üzenetére


DigitXT
félisten

Mindenesetre ez a Hong Kong nem az igazi...:( Borzasztóan szűk, nagyon
csiki-csuki, nagyon szürke, nincsenek rázókövek, cserébe vannak fél méter
magas beton lassítók. És az alap Mercivel már az Endurance is nehéz volt!
(Na nem a távot megdönteni, hanem utolérni a 15. ellenfelet: tuningolom...)

Szerk: inkább rakták volna bele Monacot, ha már utcai pályát akartak.:R

[ Szerkesztve ]

(#9289) Pompi válasza DigitXT (#9288) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"inkább rakták volna bele Monacot, ha már utcai pályát akartak."

Gondolom nagyobb lett volna a jogdíj, és nincs miből kifizetni ;]

Feel Good Inc.

(#9290) tailor válasza DigitXT (#9288) üzenetére


tailor
őstag

Egyetértek, ez a Hong Kong ultragáz :( A sikánnál pl. a terelőelem miért szürke? Szürke aszfalton, szürke házak között 10 körből 8 alkalommal gyönyörűen beleálltam a szürke terelő betonelembe. 180-nal... :(((

Monaco, Hungaroring - ezek tényleg jól jönnének.

(#9291) 485


485
aktív tag

Van új pálya?! megnézem...

(#9292) Terapeuta válasza DigitXT (#9288) üzenetére


Terapeuta
őstag

És nagyon szaggat. :O

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9293) sqpp válasza Terapeuta (#9292) üzenetére


sqpp
őstag

Hát én az Endurance-t eddig meg se tudtam... valahol mindig neki megyek a kva korlátnak.. Az ellenfelek meg gyorsak..

(#9294) DigitXT válasza Terapeuta (#9292) üzenetére


DigitXT
félisten

iPadon jól szaladt, azzal nincsen gond, de nem túl "szimpi" pálya, és nagyon
sokat kell "tekergetni" a tabot, amitől "némileg" kényelmetlen is. Tudom ilyen
esetben jön nagyon jól a kormányrásegítés - de juszt se kapcsolom be.:R

6,7 km volt amúgy a megdöntendő, kétszer is 7,5 körül voltam (győzelem, lol),
de valahogy a 15. autót nem sikerült utolérni... úgy meg bukta volt a feladat.:U
Felment az első körös pénzes tuning, meg a második kör goldért, na úgy már
"könnyű" volt megcsinálni, 8 km fölötti távval. Nyilván tanulható a pálya. Idővel.

(#9295) Terapeuta válasza sqpp (#9293) üzenetére


Terapeuta
őstag

Én picit próbálgatom a pályát. Leamortizált autóval 11megvan, remélem szervízelt kocsival meglesz. Nekem elsőre tetszik,de hogy mi lesz egy 22-es kupában, azt nemtudom.
Az egyenesekben gyorsak, de kanyarban szerintem nem, szóval ha kanyarban is gyorsak lesznek,akkor lesz ereszd el hajam....
Az zavar, hogy a szűkkanyarokban a hirdetőtáblát látom...lehet nézetet kell váltani...

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9296) Terapeuta válasza DigitXT (#9294) üzenetére


Terapeuta
őstag

Nálam a kormányrásegítés mindig maxon van, utálom rángatni. Magolom a pályát, a kanyarok már nagyjából fejben, de nagyon szűk a pálya, sok kanyarban kényelmetlen az előzés. Zavarnak a "palánkok" is.
Én is rátoltam az első pénzes sort, van 500 aranyam, már megy nálam is a 10 körös, bizakodom.

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9297) sqpp válasza Terapeuta (#9296) üzenetére


sqpp
őstag

Nekem minden off, eddig kormánynézetbven toltam minden pályát, de itt esélytelen mert alig látni valamit plusz bevenni úgy a kanyart.... xd

(#9298) Petya25


Petya25
addikt

Nagyon béna pálya, pénzes kör után minden ment elsőre, de ez akkor is elég gáz színvonal.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9299) Simi37


Simi37
őstag

Android textúrák ... (imgur)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#9300) Pompi válasza Simi37 (#9299) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ettől azért tud valamivel jobb lenni droidon, de ja.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.