Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8551) Aladdin válasza rumos14 (#8550) üzenetére


Aladdin
senior tag

Az hány arany volt?

(#8552) rumos14 válasza Aladdin (#8551) üzenetére


rumos14
nagyúr

3*20=60.
ez egy elég elcseszett struktúra, olcsóbb a skip mint a fejlesztés. a saját szériájában pedig az F40-et olcsóbban lehet fejleszteni.

(#8553) cuebler válasza Sordoran (#8549) üzenetére


cuebler
senior tag

1,2,4 sikerült pénzes tuninggal. a hármast skippeltem (második helyig jutottam csak, de az f1 a kigyorsításoknál láthatóan stabilabb, az egyenesbeli sebességről nem is szólva), az ötödiket három próbálkozásra is 180-200 méter híján nem tudtam megcsinálni, úgyhogy skip lett az is. már csak 53k goldom maradt :W ;]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8554) rumos14 válasza cuebler (#8553) üzenetére


rumos14
nagyúr

53e gold? akkor minek spórolsz a fejlesztésekkel?
az autocross-nál elsőre 1mp hátrányom volt az első helyhez (44,083s), nem éreztem magamban a potenciált, hogy meglegyen.
a speeddnap-nél 296 helyett 281 körül mentem, na mondom...
a két körön át ne ronts el semmit mókához pedig semmi kedvem nem volt.
az endurance 10,4km bőven teljesíthetőnek tűnt és meg is lett 11,4km.

(#8555) cuebler válasza rumos14 (#8554) üzenetére


cuebler
senior tag

mert sváb gyerek vagyok.
tudjátok, kik azok a skótok?
azok a svábok, akiket a többi sváb elzavart a mérhetetlen pazarlása miatt :DDD

meg miért verjek el 800 goldot egy egysorozatos gép fullra húzására? igyekszem spórolni az arannyal, mert van még 56 autó amit meg kell vennem (és esetleg fel is kell fejlesztenem). főleg, hogy ezek az autók mind-mind a legend meg elite sorozatban vannak. plusz a várható frissítések. elnézve a tendenciákat (fejlesztések árai), ennyi arany sem fog sokáig tartani ;]

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8556) oz82 válasza ntglaci (#8548) üzenetére


oz82
senior tag

az új verzióban alapból nincs is ilyen könyvtár, csak az apk ban van eds

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#8557) oz82 válasza oz82 (#8556) üzenetére


oz82
senior tag

létrehoztam, bemásoltam és verseny közben mindig kifagy....
Az apk/ eds-t valahonnan így is visszaállítgatja!

[ Szerkesztve ]

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#8558) ntglaci válasza oz82 (#8556) üzenetére


ntglaci
tag

Pedig ez a megoldás! Nálam is így müködik. A depotban létrehozol egy eds könyvtárat, abba bemásolod az 5 plist fájlt, mindegyiknek a androidlow legyen a tartalma. Ezután ha elindítod és minden jó, letölt egy pár 10 megabájtot az rr3, ezután újra indítod és működik.

(#8559) oz82 válasza ntglaci (#8558) üzenetére


oz82
senior tag

Újraraktam az rr3 at. egyenlőre nem piszkálom a filéket, így szaggat az SP-n.. (A files/ apk ban van egy res.zip is. itt is megvannak a .plist-ek, lehet innen állítja mindíg vissza?). Majd holnap megpróbálom még egyszer, de lehet hogy az AndroidMed.el. Nem tdom mennyit számít. Ha akkor is kifagyogat akkor valami más lesz a hiba.

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#8560) DigitXT válasza Zedco (#8544) üzenetére


DigitXT
félisten

Na, ezt az 5-ös kanyaros dolgot még sosem próbáltam, pedig nagy ötlet...:DD
Atomos Endurance-ban volt l4cinak elérhetetlennek tűnő, 23 km eredménye.
Bevetettem ezt a vágást is, de csak nem sikerült 22 fölé menni, kellőképpen!

Na ekkor stratégiát váltottam: elkezdtem tisztán gyorsköröket menni figyelve
persze a számlálóra, beleértve a 26 mp célbónuszt. A negyedik körig nem is
kellett sehol vágni! A spájzolt idő max. környékén táncolt. Onnantól kezdtem
a szokásos levágásokat, majd pont úgy alakult, hogy ezt az újat nem tudtam
alkalmazni, így is meglett 25 km, s az utolsó másodperceket arra fordítottam,
hogy kellően lelassítsam az autót a célegyenesre való "féktelen" ráfordulásra.
Sikerült, úgyhogy 75 kmh-val átgurultam a célvonalon: +26 mp! 27.39 km lett.

Az első pár (sikertelen) próbálkozásra azt hittem elég lesz pár átlagos kör és
sok vágás, még talán hibák és kicsúszások is beleférnek. Nos 22 km-re elég.

[ Szerkesztve ]

(#8561) ntglaci válasza oz82 (#8559) üzenetére


ntglaci
tag

Csinálj a depotban egy eds könyvtárat. A res könyvtárból válaszd ki a kivánt felbontású fájlt, pl:AndroidMed. Ezt másold 5ször a létrehozott eds-be. (pl:total commanderrel). Ott lesz: AndroidMed.plist, AndroidMed(1).plist, AndroidMed(2).plist, AndroidMed(3).plist és AndroidMed(4).plist. A számokat tartalmazó fájlnevűeket átnevezed AndroidLow, AndroidMed2, AndroidHigh, AndroidXtraHigh.plist-re. (Másoláskor ne a felülír-t válaszd hanem az átnevez). Nem értem én se hogy miért kutyultak bele a fejlesztők, és miért nem képesek a program menűjében csinálni egy grafikai beállítást, kb úgy mint ahogy a hangot lehet állítani egyszerű csúszkával.

(#8562) l4ci válasza DigitXT (#8560) üzenetére


l4ci
senior tag

Szép teljesítmény, én már meg sem próbálom megdönteni, mert ezek az utolsó utáni másodpercben még célvonalon átgurulások nekem általában nem jönnek ki. Ezért is szoktam mindig előszőr arra hajtani az új szériákban, hogy az Endurance-okat lenyomom amint lehet, hogy ne kelljen más eredményét megdöntögetni, mert van amiért én is vért izzadtam! :D

(#8563) oz82 válasza ntglaci (#8561) üzenetére


oz82
senior tag

Thx, ezt a részét vágom. De ezek után kezd el fagyogatni. Illetve az apk/eds mappa tartalmát megpiszkálja mindíg! A total comm ban látom a dátumok alapján hogy ott lemódosítja a többi plist et és az 5 android plist közül 4 et (az eredeti pl. low ot hagyja, de a módosítottakat visszateszi eredeti állapotukba)

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#8564) Sordoran válasza oz82 (#8563) üzenetére


Sordoran
addikt

Miért jössz mindig az apk/eds-el? Azt a mappát hagyd a fenébe, nem kell, ne törődj vele! Csak a Android/data/com.ea.games.r3_row/files/.depot/eds mappába kell bemásolni a low fájlokat átnevezve. Ha nincs ott mappa, létrehozod. Fogod az AndroidLow.plist fájlt, lemásolod többször, és átnevezed a többire. Én biztos ami biztos az összes fájlt megcsinálom, még ha hozzá se nyúl az iphone meg ipad-esekhez se. Innentől működnie kell, belépsz, és menüből leszedeted vele all assetet, vagy hagyod hogy verseny előtt leszedje ha kell.
Ha így csinálod (és csak ezt), ahogy leírtam, és fagy, akkor ott valami nem jó.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8565) Zedco válasza cuebler (#8553) üzenetére


Zedco
csendes tag

A skip-ek helyett én inkább bevállaltam egy gumi-upgrade-et (talán 36 arany) + az utána következő pénzes upgrade-et és így csak a Speed snap-et kellett skippelni!

Mellesleg le a kalappal, ha a többit arany nélkül megcsináltad! Nekem kb. 8km/h hiányzott az SS-nél (3.) a gumi UG-ket követően!!! Az itt rengeteg, főleg ha azt már tökéletesnek éreztem (magamtól legalábbis).

Fő ok az UG mellett: 10 próbálkozásból csak 1x adta meg a 337 km/h-t (az 1.-n), bár én mindannyiszor látni véltem a kijelzőn a 337-et..., akkor meg épp a csattanás nem volt szerencsés és kezdhettem elölről. Belefáradtam, és az upgrade mellett döntöttem, aminek hála gyorsabb lett a ráfordulóm a hosszú egyenesre és a többinél is nyilván segített.

Meglepő, hogy az Endurance-t meg skippelted! Ott egész jól be lehetett vágódni féktávokon a +10 mp-ekért! :)

Sváb-os mondás zseni volt, még most is hörgök rajta! :))

[ Szerkesztve ]

(#8566) Zedco válasza DigitXT (#8560) üzenetére


Zedco
csendes tag

Ez az Atom-os az Exclusive-ban vagy a saját Master-seriesben van? Rápróbálnék, csak sajnos 24/28-as vagyok...

(#8567) oz82 válasza Sordoran (#8564) üzenetére


oz82
senior tag

Valamiért beakadt, dev mi más gebasz lesz mert ha létrehozok a .depotban/ eds ben. plisteket nekiáll és a verseny kezdete után kifagy... Már 1x újraraktam az RR 3 at

[ Szerkesztve ]

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#8568) DigitXT válasza Zedco (#8566) üzenetére


DigitXT
félisten

Exkluzív.:(

(#8569) ntglaci válasza oz82 (#8567) üzenetére


ntglaci
tag

Ha módosítottad a fájlokat a leírt helyen, indítás után töltött le az rr3 xxx megabájtot, frissítésként? Próbáld meg újraindítani a készüléked! Ha így sem működik akkor gáz!

(#8570) Zedco válasza DigitXT (#8568) üzenetére


Zedco
csendes tag

na most nagyon :( lettem én is... az még 148 arany-nyi invesztíció, hogy full-os legyen a verda, meg hogy futhassak egy endurance-t a brutál 27km-ed ellen.
megmondom őszintén, ha nem az Atom V8-ról lenne szó, nem is foglalkoznék vele, de ezt a "gokartot" még szeretem is!
hmmm... szóval valószínűleg jövök... a héten megpróbálok azért 100 aranyra szert tenni az összesített TT-ben (talán menni fog, mert most B-s vagyok, és a "csík" láttán talán már nem is esek ki belőle)

úgyhogy most :DD lettem! (gyorsan megy ez)

(#8571) l4ci válasza Zedco (#8570) üzenetére


l4ci
senior tag

Ha tegnap egész nap farmoltál volt a Jaguárral az Indy 6 körös futamon autopilottal, akkor szerezhettél volna még 60 aranyat is akár. Óránként csak 3x6 gyors koppintást igényelt a feladat. :)

(#8572) Zedco válasza l4ci (#8571) üzenetére


Zedco
csendes tag

lehet (sőt biztos), hogy bennem van a hiba, de ebből egy kukkot sem értek... :N
hol farmoltam volna? milyen 6 körös Indy? Milyen Jaguar? Mi az, hogy autopilot? 3 * 6 gyors koppintás az mi?
bocs a néhány kérdésért... ;)

(#8573) l4ci válasza Zedco (#8572) üzenetére


l4ci
senior tag

Semmi gond. Tegnapelőtt volt a Jaguar XJ220 Team Distance challange. Itt az a cél, hogy minél nagyobb távot menj a csapatoddal. Egy személyes csapatként is lehet indulni és 1900 km után adta a 20+40 aranyat, ami nem is olyan rossz. Csak ehhez rohadt sok 6 körös Indianapolist kell menni, mert egy verseny 24.3 km csak. De ha beállítod a kormány és a fékrásegítést maximumra, az irányítást pedig kormány vagy billentyűzetre (bal-jobb nyíl), akkor auto gázzal simán körbemegy 7-8 perc alatt, hozzá sem kell érned. A végén csak nyomsz egy retry + continue + continue gombot és megy tovább magától. Így egy óra alatt kb 6 versenyt tudsz lenyomni, én 1600 km körül mentem egyedül, de ha korábban kezdem, akkor egyedül is összejött volna az 1900. A telefon persze egy ideig töltőn volt, mert azért rendesen merül közben. Ennyi az autopilot lényege... :D

(#8574) oz82 válasza ntglaci (#8569) üzenetére


oz82
senior tag

Hosszú kínlódás után az lett a megoldás hogy a .plisteket az AndroidMed.plist ből hozom létre. A Low nál mindíg kifagyott futam közbe.

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#8575) ntglaci


ntglaci
tag

Samsung Champions limitált széria! Még ilyet! Merci AMG gt3-mal nem is rossz 4 nap alatt.

(#8576) 485 válasza ntglaci (#8575) üzenetére


485
aktív tag

Ja, ez reggel meglepett...80 arany ajándékba

(#8577) alces


alces
tag

Szép a 80 arany! A viki fórum szerint akinek nem volt meg a játékszer annak grátiszba pottyant az ölébe az AMG...

(#8579) Kronok


Kronok
aktív tag

na most ilyenkor mi van?

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#8580) Janek0516 válasza Kronok (#8579) üzenetére


Janek0516
újonc

Nálam is ugyanez a probléma.

(#8581) Petya25


Petya25
addikt

Tegnap én is itt tartottam, de éjjel eldobta az utolsó futamot és átváltott "Earn 1 more trophy"-ra, amit letudva megnyítl a vége.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#8582) Kronok válasza Petya25 (#8581) üzenetére


Kronok
aktív tag

mára nekem is jó lett

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#8583) rumos14


rumos14
nagyúr

még csak párszor csináltam ilyet, azt is volt, hogy utólag megbántam, de lehet h nem tolom végig ezt az F Type event-et. egy aranytemető lesz egy abszolút kihagyható autóért.

(#8584) Petya25 válasza rumos14 (#8583) üzenetére


Petya25
addikt

Az 5 napot szerintem a második csupa arany kör (kb 320) + utána a pénzesekből meg lehet oldani. Ez a fullos szériában is ott van, tehát aki be akar szállni az a maradékot is beletolja (sum 1015, azért ezt elég szar leírni :O ). Onnan azért egy része visszajön majd, ahogy az FFX-K is sokat adott vissza, meg a Porschéval közös széria is hoz majd vissza valamit.

Persze nem kötelező elkezdeni, de később 400(320) gold lesz csak a megvétele.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#8585) kolos15 válasza Petya25 (#8584) üzenetére


kolos15
csendes újonc

az ekszklúzív széria 67 gold
a porséval közös 57
a cselendzs 60
a mérleg nem jó
én is rátoltam most az első körös aranyakat, aztán reméljük jön majd egy 99%-os diszkáunt az ápgréjdekre

mellesleg, nyilván a való életben ennyit soha nem költené(n)k el egy ilyen célra, főleg hogy nyilván a porsche-s körben a 100%-hoz szükséges PR 56 elérhető kb. 120-150 arannyal, ha meg nagyon aranyra optimalizálunk, akkor 1, max 2 goldos fejlesztéssel megvan a 75% és vaszleg ott van az arany optimum

de ebben a játékban nem (sem) arról szól a történet, hogy kocsit fejlesztesz vagy kaját veszel...

(#8586) Petya25 válasza kolos15 (#8585) üzenetére


Petya25
addikt

A mérleg szinte egy szériánál sem pozitív, nyilván a lehúzásról szól az egész, de végigtolható pénz nélkül is.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#8587) l4ci válasza Petya25 (#8586) üzenetére


l4ci
senior tag

A mérleg már másfél éve is nagyon negatív volt, azóta csak romlott a helyzet a sok új autóval. Viszont ha megnézem az utóbbi 13 autóval előtti kasszát, akkor "csak" 1400 arannyal van kevesebb most, 158 autóval a garázsban, mint pár hónappal ezelőtt 145-tel. Tehát mégis csak elég jól lehet farmolni, pedig mindegyik új kocsit fullra húztam, csak a két újabb Jaguárra kell még tenni kb 1000 aranyat, ha fullozni akarom őket... :)

(#8588) Petya25 válasza l4ci (#8587) üzenetére


Petya25
addikt

Nekem hasonló autó arányoknál 3000-rel több gold van készleten, minden gép garázsban és a lehetséges futamok kijátszva. Persze én nem tolom fullig az összes gépet és nem farmolok egy éve.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#8589) ntglaci


ntglaci
tag

Nagy rakás sz..r volt az összes Jaguár. Irányíthatatlan és csúszkál. Az egyik feladat jellemző volt az egész sorozatra: 3 rövid körös pályán 14szer skiddeljen de ne hagyd el a pályát. Aha, virágot ne szedjek?

(#8590) l4ci válasza ntglaci (#8589) üzenetére


l4ci
senior tag

Szerintem is egy rakás fos ez a Jaguár. Full tuninggal is úgy csúszkál, mintha taknyon menne. De nekem kb. most lett elegem a majmokból. Mentem egy top10-es időt a bugos Daytona Speedway-en, tegnap már 3. voltam, de visszacsúsztam 4. helyre, erre bannolnak 10045-tel (Time Trial Cheat). Pedig semmit sem hekkeltem, csak az óccsó gagyi Lenovo telefonommal mentem egy 45 másodperc alatti időt. A tablettel nem tudtam, de a telefon adta. Több 45.050 alatti időt is mentem, bármikor reprodukálom bárkinek. A bugos pályájuk meg játékuk miatt meg kivágnak egy hétre? Inkorrekt.

(#8591) rumos14 válasza l4ci (#8590) üzenetére


rumos14
nagyúr

szóval a semmi miatt bannoltak? vmi indoklást kaptál?

nekem a nemtomhányadik nap, hogy érjél el Melbourne-ben 5x 222km-t, az elérem-visszalassítok-újra elérem módszer nem ment, pedig 225 megvolt, de csak 1x adta meg.

(#8592) l4ci válasza rumos14 (#8591) üzenetére


l4ci
senior tag

A suspension code 10045 volt, ami a Time Trial time cheat, vagyis időmérő csalás. De nem csaltam, csak mentem egy top3-top4 időt, ami szerintük lehetetlen?! Pedig a telefon adta, csomószor mentem 45.020 alatti időket, de mindig pluszosra hozta ki a végén, mert nem annyit írt ki, mint ami a célvonálnál a számlálón állt, hanem +0.040, +0.100 másodperccel többet. De sokszor indult negatív idővel, ilyenkor tudtam sokat hozni rajta. Nem csak engem bannoltak top10-ből, hanem még legalább 3 másik profilt is, akik szintén hasonló időket mentek.

(#8593) cuebler válasza rumos14 (#8591) üzenetére


cuebler
senior tag

azt én is próbáltam, nem jött be. igazából kétszer az egyenesben, meg háromszor az első sikán utáni második egyenes szakaszon simán meg lehet csinálni, de én is bepróbálkoztam a lassítás-gyorsítással :D

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8594) DigitXT válasza l4ci (#8592) üzenetére


DigitXT
félisten

ami szerintük lehetetlen?!
Ha eddig soha nem voltál ilyen "jó", és most is azt mondod, hogy egy bug miatt
ment ennyire jól, akkor a válasz sajnos igen: szerintük lehetetlen, mert "normál"
körülmények között nem ment volna. Attól függetlenül igazságtalan, hogy téged
bannolnak, hogy "kihasználtad a bugot", inkább hegesztenék meg a szarjukat...

Ui: pár napig nem volt érkezésem elindítani sem a játékot. Már lement az utolsó
Jaguáros challenge? Vagy van még esély esetleg ma este elkezdeni, lenyomni?

(#8595) Pompi válasza DigitXT (#8594) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

5 nap volt rá elkezdeni, ha elindítod a játékot kiderül, hogy benne vagy-e még ebben ;)

Feel Good Inc.

(#8596) rumos14 válasza cuebler (#8593) üzenetére


rumos14
nagyúr

nekem csak pénzes tuninggal nem sikerült.

(#8597) l4ci válasza DigitXT (#8594) üzenetére


l4ci
senior tag

Tegnap estig lehetett elkezdeni. Amúgy lehet, hogy bug, lehet, hogy nem, nemtom, de a tableten az istennek se sikerült úgy indulnom, hogy mínuszos idővel kezdjem, a telefonon meg tízből legalább kétszer. Ennek ellenére rengetegszer adott hozzá tizedmásodperceket az eredményhez. Van amikor nem, ebből lett a rekord. De nem csak nekem, hanem másnak is. Ennek ellenére 4-en maradtak 45 sec alatt, őket nem bántották, csak a többieket bannolták. Aki tisztán játszott, azt is. Bullshit az egész.

(#8598) cuebler válasza rumos14 (#8596) üzenetére


cuebler
senior tag

elbeszéltünk egymás mellett :DDD én csak azt vettem észre, hogy hiába lassítottam 222-ről majd gyorsítottam vissza, csak egyszer számolta, nem kétszer. amúgy én már rávertem a "nehezen megszerzett" aranyaimból a goldos tuningsorra is hirtelen felindulásból ;]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8599) rumos14 válasza cuebler (#8598) üzenetére


rumos14
nagyúr

pont erre gondoltam én is. korábban ilyen feladatoknál ilyen esetben annyiszor számolta ahányszor elérted az adott sebességet.

(#8600) Sordoran válasza rumos14 (#8599) üzenetére


Sordoran
addikt

Az nem általános hiba, mert nekem sikerült ezzel a kicsit visszalassítok módszerrel többször is elszámoltatni a 222 km/h-t. Hogy miért számolja el valakinek jól, másnak nem, nem tudom.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.