Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9901) cuebler válasza .Habi (#9900) üzenetére


cuebler
senior tag

nekem konkrétan 16 volt :F

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9902) kolos15


kolos15
csendes újonc

Segítséget kérnék. Frissítettem ipad-ot 9.3.5-re, addig simán futott rajta az rr3, azóta viszont azzal szórakoztat, hogy online nem indul el, offline igen, de azzal meg mire megyek... újratelepítés után 2 hétig működik és utána egyszercsak ugyanezt a hibát hozza. Ki...tt idegesítő. droid ilyet nem csinált :) . Köszi a segítséget.

(#9903) BikaGT


BikaGT
tag

Lehet, hogy hülye kérdésem lesz. A fullos autóknál az extra durability amíg el nem fogy addig max teljesítménye van az autónak (ergo kitolja az amortizációt) vagy már akkor is veszítek a teljesítményből ha a kék sáv lemegy mondjuk félig de az alatta lévő zöld még maxon van? Time trialnál nem lenne mindegy, hogy mikor, mennyit kell szervizelni.

(#9904) l4ci válasza kolos15 (#9902) üzenetére


l4ci
senior tag

Nekem a 10.3.2-vel is csinálta ezt kb két hete. Ha online indítottam, akkor kidobott, nem tudtam mit csinálni, kb egyszer eljutottam a felhő mentésig, utána töröltem a játékot és reinstall lett az egészből. Azóta megint jó. Nem hiszem, hogy iOS verziótól függ, hisz nálad 9.x-el csinálta, nálam meg a legfrissebb volt fent, szerintem csak bugos a játék, néha teljesen megzakkan iOS alatt (is). Nekem régen LM és MP pályákon időnként kidobott droidon is, volt hogy 5. körben LM közben, na az már kicsit idegesítőbb, mint ez...

(#9905) DigitXT válasza BikaGT (#9903) üzenetére


DigitXT
félisten

Amíg nem piros, nem veszítesz semmit.

(#9906) frank75


frank75
csendes tag

a retro rivals végén valaki megkapta a plusz 25 aranyat ha megvolt a verda??

(#9907) Petya25 válasza frank75 (#9906) üzenetére


Petya25
addikt

Nem a végen, hanem közben 5-5 aranyankent.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9908) DigitXT


DigitXT
félisten

Rohadjon meg ez a HKTT meg az összes fostalicska porszívó is.:(((
Vért izzadva, az összes taligát leamortizálva, az utolsóra még némi
aranyat is ráköltve, hogy még többet próbálkozhassak, összejön az
A csoport, meg a barátlista első helye (pár századdal), s mire elég?
Top1000-re se! Szóval elmegy a fenébe az összes kőműves.:W:U
Én csak azért se fogok falazni: van még benne 0.5 mp, de 2.5 nem.

(#9909) l4ci válasza DigitXT (#9908) üzenetére


l4ci
senior tag

Az semmi, az egyik legjobb magyar wttt-s srácot meg ma reggelre bannolták, 10045-ös kóddal, ő volt a második HK-ban, és meg tudta volna verni Radut is, ha hagyják. Elvileg ez a TT cheat kódja, de ő nem csal, mindenki más is falazott az elsők között, nem értjük a majmok banstratégiáját...

(#9910) DigitXT válasza l4ci (#9909) üzenetére


DigitXT
félisten

Hát ez vicces, mert alig egy hónapja beszélgettünk erről. Keresőszó: WR + fal
Nem lennék meglepve, ha felpörög a banhammer, megy levesbe ez a Radu is.
Persze unfair, mert a játék (eddig!) megengedte, hát sokan (ki)használták. De
már számtalan példát láttunk a kiskapuk becsukására. (Hosszú távon persze
nem a bannolgatás a megoldás, hanem a szabályok egyértelműsítése...:R)

(#9911) cuebler


cuebler
senior tag

valaki tud valamit az új frissítésről (5.3.1)?

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9912) l4ci válasza DigitXT (#9910) üzenetére


l4ci
senior tag

Tudom, emlékszem rá, de ha a fal miatt bannolnának, akkor minimum az A csoport első 100-200 résztvevőjére lecsaphatna a banhammer! HK-ban 3 helyen lehet falazni, MP-n a fallal lehet lassítani a balos kanyarban felfelé az emelkedőn, az elsők ott is végig használták, mégse kaptak érte semmit se. Érdekes, hogy Radu hónapok-évek óta elől van mindenhol és sose kap semmit se, mást meg észnélkül bannolnak itt is, ott is, ha csalt, ha nem. Az egyértelmű csítereket (GameGuardian) meg közben nem szedik ki az első helyekről, szóval nem túl konzekvensek. Ha nem lehet falazni, akkor csináljanak olyan update-et, ahol nem lehet a fallal lassítani, egyszer már törölték ezért mindenki idejét, mert Porsche hosszún mindenki lepattanóval vette a visszafordítót. Azóta ezt a fajta ütközést ugyan kitiltották, de más helyen még lehet használni, ha ügyes vagy és jó kőműves. Nekem max az első kanyar megy HK-ban is, a többit már nem tudom jól venni, és nagyon messze vagyok még az A csoporttól is. Ugyan nem hiányzik az a 100 arany (50 bőven elég), mert van bőven mindkét profilon, de az 1000-be én se fogok bekerülni, max még A-ig bekőműveskedem magam, de lehet még az se jön össze, nagyon nem megy nekem ez a pálya. Manuál gáz-fékkel próbáltam amúgy, mert az autógázzal mindig kicsúszott...

(#9913) DigitXT válasza cuebler (#9911) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem 5.3.0 van. Appstore-ban nem mutat frissítést.
Lehet, hogy valami anti-kőműves cucc lesz benne?;]
nem szeretném újrázni
Akkor szerintem egyelőre ne frissíts. Tuti ami fix.:R

l4ci: ha ez a Radu következetesen "nagy spíler", talán
épp azért nem bántják... A csalásdetektálás alapesete,
hogy valami szokatlant észlelsz. (Fakezűbb játékosnál
ilyen a "semmiből jött" WR: kb. az önfeljelentés esete.)

Szóval, ahogy a mondás tartja, lopni is csak "nagyban"
érdemes, azt nem bántják. (Téged tuti tökönvernek, ha
nem fizetsz adót pl. lakás után, más meg stadiont épít.)

[ Szerkesztve ]

(#9914) cuebler válasza DigitXT (#9913) üzenetére


cuebler
senior tag

gyanús, hogy csak android-on van, meg olvastam egy-két thread-et, hogy "megette" a flashback-elt retro rivals sorozatot. csak ippeg a felénél járok az f14t-nek, nem szeretném újrázni ;]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#9915) Sordoran válasza cuebler (#9914) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem szerencsére nem okozott gondot a frissítés. Retro rivals-t tegnap fejeztem be, elkezdtem a másik rövidet és azzal nincs gond. (az meglepne és felidegesítene, ha ezután látnám, hogy a Retro rivals nullás)
Amúgy most, hogy megint 50% sale van Formula-E tuningra, melyiket lenne érdemes feltolni? Melyik a legjobb HK TT-re (vicces, hogy mindegyik neve ugyanaz, de azért még ha minimális különbségek, de vannak)? Nem mintha sok aranyat remélnék tőle, de végül is van két saját szériája autóknak, lehet megengedem magamnak egyikre a full tuningot.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9916) DigitXT válasza Sordoran (#9915) üzenetére


DigitXT
félisten

Én a Renault-val kezdtem neki, aztán a NextEV, aztán az Audi.
Mindegyikkel könnyű volt javítani, hol ezért, hol azért. Tehát, ha
csak azt nézzük, akkor az Audi a "legjobb", mert azzal ment a
legjobb kör, de mivel a végén volt, rengeteg gyakorlás után, nos
lehet, hogy a Renault-val is ugyanazt meg tudnám futni.:))

NextEV: jobban betapadt
Audi: jobban gyorsított:K
Természetesen tizedekről beszélünk... de sok tized az már mp.

(#9917) agyrágóbogár


agyrágóbogár
csendes tag

Én a Retro Rivals lenyomtam, utána frissítettem 5.3.1-re. A kocsi megmaradt, valamint újra elkezdhetem a küldetést +25 aranyért. Frissítés előtt az volt kiírva, hogy a küldetés teljesítve.
Azt meg tudná valaki mondani, hogy a Scuderia Ferrari Championship-hez mennyi arany kell, vagy milyen tuningszint? Sajnos a goldok folyton elfogynak, viszont nagyon kellene az F14-esi, de a C osztályos gépek is (főleg a 962-es).

(#9918) Petya25 válasza DigitXT (#9916) üzenetére


Petya25
addikt

Nekem csak a Next EV fullos (kellett a szériához), de szerintem másikkal sem tudnék a top 1000-be férni. 10e-ig meg mindegy hogy hol vagy.
Elég balfasz ez a megoldás amúgy, meg hogy egy hétig tart, mi a ráknak?
Napi TT kellene, adott autó - adott pálya 1 napig, aztán aki akarja az mutassa mit tud.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9919) Sordoran válasza DigitXT (#9916) üzenetére


Sordoran
addikt

Na elindítottam a tuningot (már csak a pénzesek pörögnek), az ABT-t választottam végül. A jobb gyorsulást fontosabbnak érzem, mint a rövidebb féktávot, vagy nagyobb vég sebességet.
Közbe tolom a Stingray-es Flashback eventet, és nem értem miért ilyen szövegeket tolnak néha. Magnus-nál direkt rájátszanak, hogy mekkora pöcs legyen, de néha tök hülyeség ami kijön tőle: egyik feladat volt az, hogy vagy győzzük le őt, legyünk elsők, vagy Ahmed-et segítsük meg, hogy legyőzze Rusty-t. Mindkettő sikerült, én első, mögöttem Magnus majd Ahmed és Rusty, erre jön a szöveg Magnus-tól, hogy na ez a nap az övék lett, el se hiszi, hogy rosszabb vagyok mint legutóbb. És volt már hasonló bullshit dolog más eventnél is, ahol nem volt feltétel, hogy legyőzzük pl. őt, de ha sikerült is jött nagy pofával, hogy szarok vagyunk. Értem én, hogy ez "scripted", egy opció és ez van, de vehetnék a fáradtságot arra, hogy legalább az ilyen versenyeknél legyen több szöveg opció is amit végén nyomhat. Az meg a másik, hogy unalmas mindig Magnus-t elverni (tudom, ez flashback, nem is erre értem), és mindig úgy jön szembe, mintha nem vertük volna már el nem tudom hány tucatnyiszor. Változatosságot a népnek!

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9920) Petya25 válasza Sordoran (#9919) üzenetére


Petya25
addikt

Az 5/5-ös Stingray a baba.
Drag, ami csak fullos autóval teljesíthető.
A skip többe kerül mint amit az egész széria hoz.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9921) l4ci válasza Petya25 (#9920) üzenetére


l4ci
senior tag

Na igen, az a drag nekem se ment 24/31-es autóval se, így az utolsó két tuningot visszavontam (restore) és skippeltem 35-ért, így "csak" 22 tuninggal lett meg a kocsi. A többi feladat meg tök gagyi, mindenhol ki tudtam lökdösni előlről, hogy Ahmeddel nyerjünk...

(#9922) Kronok


Kronok
aktív tag

lefrissítettem, azóta kilép a játékból egyfolytában, tök jó...

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#9923) .Habi válasza Kronok (#9922) üzenetére


.Habi
csendes tag

Milyen eszközön?

(#9924) Sordoran


Sordoran
addikt

Nem tudom volt-e, de itt van, hogy a Formula-E TT jutalmak mik lesznek pontosan:
- 1st place = 1000 Gold
- 2nd place = 900 Gold
- 3rd place = 600 Gold
- 4 - 10th place = 300 Gold
- 11 - 1000th place = 100 Gold
- 1001 - 10000th place = 50 Gold
- 10001 - 25000th place = 10 Gold
Igazából nem is számítottam többre, 700.000 Goldot osztanak szét 25.000 játékos között, átlag 28 lenne ugye. 50 gold meglesz, holnap kiderül bele férek-e a top 1000-be, még utolsó engine tuning pörög. Falazni meg nem is tudok, nem is akarok, szóval lehet nem lesz meg.
Jah, és minden induló kap e mellé 25.000 R$-t, kell mint egy falat kenyér. ;]

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9925) l4ci válasza Kronok (#9922) üzenetére


l4ci
senior tag

iOS-en nekem is megcsinálta ezt az elmúlt pár hétben kétszer is. Nekem reinstall lett belőle, de van akinek magától megjavult, csak várt egy kicsit. Ha net nélkül indítod, akkor meg persze elindul, de amint engedélyezed neki a netet azonnal kilép. Valamit nagyon elkeféltek ebben az update-ben (is)...

(#9926) Kronok válasza l4ci (#9925) üzenetére


Kronok
aktív tag

itt is reinstall lett, meguntam a folytonos kilépést, net nélkül nem csinálta nálam sem

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#9927) Sordoran válasza Petya25 (#9920) üzenetére


Sordoran
addikt

Én itt fel is adtam. Mikor anno csináltam sikerült PR 47.1-el (RR3 wiki-n is ennyit írtak, és nem rémlik, hogy skippeltem volna akkor), most meg flashback-ben erősebb ellenfeleket adnak be, vicc. Butítani se lehet, Rusty mindig egy autó hossznyival nyer. Megvárom míg lepörög az idő, aztán nekifutok újra Retro rivals-nak (miután azt megcsináltam frissítettem le játékot, így elvileg resetelt), majd utána a ferka jön. Rémlik, hogy az is iszonyat szívatós volt anno, szóval lehet azt se tolom végig majd.
Amúgy azt hittem ma még lehet tolni HK TT-t, kicsit csalódott vagyok, bár a top 1000-nek közelébe se voltam, de tudtam volna javítani 3-4 tizedet még. Nyeremények meg majd gondolom jönnek valamikor, mert most nem kaptam semmit.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9928) Petya25 válasza Sordoran (#9927) üzenetére


Petya25
addikt

Én is hagytam, már az F14 fut. Fullosan csak végig lehet tolni skip nélkül.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9929) Terapeuta válasza Petya25 (#9928) üzenetére


Terapeuta
őstag

Nálam a pénzes fejlesztésen felül egy goldos+a ráköv pénzes volt. Így simán meglett (az imént :K )
A nyolcadik nap eleje, talán 8.2-nél volt rá szükségem.

[ Szerkesztve ]

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9930) Aladdin válasza Petya25 (#9928) üzenetére


Aladdin
senior tag

Pr 119,1-gyel setagalopp volt. :)

(#9931) Kronok


Kronok
aktív tag

tudni, h a Mazda 787B-t meddig kell feltolni PR-ben? már most egy gold temető

Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

(#9932) l4ci válasza Kronok (#9931) üzenetére


l4ci
senior tag

Sajnos még nincs, a 6. nap ajánlott PR 84.4 és eddig 83.3-mal laza volt, nemtom ide elég lesz-e. De így is ráment már egy sor gold tuning 325-ért plusz a következő RS. Szerintem kell még ide, kérdés, hogy mennyi...

(#9933) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

hát igen, elég drága mulatságnak tűnik a Mazda 787B :Y

(#9934) l4ci válasza Unbaised-Ben (#9933) üzenetére


l4ci
senior tag

Na a 6. nap is laza a 83.3 PR-os autóval. A következő nap már biztos pirosban lesz és ha megint lesz vmi topspeed feladat, akkor cinkes és muszáj lesz még költeni egy kicsit fejlesztésre. Itt még könnyű volt a 321-es topspeed, csak ki kell kapcsolni a low fék assistot a célegyenesben és amint villan a speed taposni a féket... :D

(#9935) Aladdin válasza l4ci (#9934) üzenetére


Aladdin
senior tag

5. nap 351-es top speedre tolni kellett egy kis aranyat. 81.9-cel megoldhato volt, holnapra kifut a penzes motor tuning is. Nem annyira szeretnek mar tobb aranyat beletolni. De nyilvan feladni mar innen nem fogom, beletolom ha kell, de nem lesz oszinte a mosolyom...

(#9936) l4ci válasza Aladdin (#9935) üzenetére


l4ci
senior tag

Jó hát én nem szórakoztam, az első sor aranyat rátoltam, arany és RS van bőven, ennyi még belefér. De azért a többivel jó lenne spórolni, mert innen már tényleg drága, de ha már eddig felhúztam, akkor én se hagyom ott. Az RS-es tuningokat meg le szoktam mozizni, ha nagyon kell, nem várom ki az 1-2 napot...

(#9937) Aladdin válasza l4ci (#9936) üzenetére


Aladdin
senior tag

Ha hirtelen kell, akkor en is, de most reer a holnapi versenyig :)
Viszont a hulye fejemmel, nem szervizeltettem le az autot a vegen, szoval holnap kezdhetem azzal :(
Kozben letoltam a Countach-os flasht is...

(#9938) Terapeuta válasza l4ci (#9921) üzenetére


Terapeuta
őstag

&Petya: köszi az infót, rögtön ment a skip...

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9939) McImy


McImy
csendes tag

Sziasztok!

Uj vagyok a topicon, nem is igazán kerestem idáig magyar nyelvű "segítség"forrást, viszont örülök, hogy most sikerült rábukkannom! Viszont a RR3-at az Xperia mini pro megjelenése óta nyomom, hol így, hol úgy... :D

Egy kis segítség most elkelne... Ezt a free Chevrolet Corvette Stringray ZR1-et csinálnám és most az 3. napnál megakadtam. Azt írja: "While the Corvette Stingray is a sports car, it's just as popular for drag racing. Come out on top in this improvised four way drag race". Itt kell drag race-zni. De mi a lényege? Egyszerűen nem értem. Ha 2.-3.-4.-nek fejezem be a gyorsulást, akkor is DNF és a körszámláló 0/1. Addig meg nem tudtam még feltolni az autót, hogy elsőként menjek át a célvonalon.

Mi ennek a lényege, hogy lehet megoldani?

Köszi!
Üdv!
Imre

McImy

(#9940) DigitXT válasza McImy (#9939) üzenetére


DigitXT
félisten

Értelemszerűen meg kell nyerni. Ha nem megy, több tuning kell a kocsira.

(#9941) McImy válasza DigitXT (#9940) üzenetére


McImy
csendes tag

Csak furcsa volt, hogy egész jól el lehetett jutni idáig minden különösebb fejlesztések nélkül és most azt látom, ha ennyit meg ennyit nem tolsz bele akkor nem fogsz továbbjutni :(

Köszi!
Üdv!
Imre

McImy

(#9942) DigitXT válasza McImy (#9941) üzenetére


DigitXT
félisten

És ez még számtalan esetben így lesz, sajnos... Néha meg lehet úszni,
ún. "butítással", amikor direkt sokkal rosszabb eredményt érsz el, mint
amit tudnál és akkor következő nekifutásra könnyebb ellenfeleket ad...

(#9943) Terapeuta válasza McImy (#9939) üzenetére


Terapeuta
őstag

Lesz egy ugyanilyen az 5.4-nél. Én skippeltem.

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9944) McImy válasza Terapeuta (#9943) üzenetére


McImy
csendes tag

Az "5.4-nél" azt jelenti, hogy az 5. napon a 4. futam?

McImy

(#9945) Terapeuta válasza McImy (#9944) üzenetére


Terapeuta
őstag

Igen.
Ha nem ismernéd "A" linket

[ Szerkesztve ]

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#9946) McImy válasza Terapeuta (#9945) üzenetére


McImy
csendes tag

Nem ismertem, köszönöm!
👍

McImy

(#9947) McImy válasza DigitXT (#9940) üzenetére


McImy
csendes tag

Sikerült a 3.3-at 17/31 fejlesztéssel túllépnem 😃

McImy

(#9948) Petya25 válasza l4ci (#9936) üzenetére


Petya25
addikt

Mazda 7. nap nem volt vészes 83.3-mal, a 8. milyen lesz?

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#9949) Sordoran válasza Petya25 (#9948) üzenetére


Sordoran
addikt

8. nap összes feladata Circuit des 24 Heures, szóval neccesek lesznek szerintem (ajánlott PR 85.4, minden verseny skippelése 60 gold fejenként)
1. event: Győzz mielőtt kifogyna az üzemanyagod, és 2 sec-nél ne legyél többet off-track (3 kör)
2. event: Teljesíts 2 kört legalább 3. helyet elérve, 5 sec-nél több pályaelhagyás nélkül (2 kör)
3. event: Érj el 223 mph (359 kph) sebességet és legyél legalább 3. helyezett 3:20-as idő alatt pályaelhagyás nélkül (1 kör)
4. event: Kövessd az előtted lévőt 24 yardon (22 méteren) belül 60 másodpercig, majd vezesd a versenyt 90 másodpercig folyamatosan és győzz (2 kör)
5. event: Nyerd meg a 3 verseny közül az egyiket, vagy érj el mind a három futamon 3. helyezést legalább (1 kör nappali, esti vagy éjszakai viszonyok között)
Ezek alapján lesz köztük skip gyanús, de mivel nem járok itt még, így nem tudom.
Forrás: wiki (az első futam teljesíthető 83.3-al több próbálkozás alatt elvileg, a botok idő után "feladják", bár egyenesben gyorsabbak)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9950) frank75


frank75
csendes tag

azért megjegyezném hogy valaki 78,6-tal végigtolta! 1132321

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.