Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) ntglaci


ntglaci
tag

Uninstall rr3, total commanderrel töröltem az com.ea.games.r3_row könyvtárat. Újra feltelepít playáruházból, assisstok leszed (0-ról kezdi el az 1580 valahány megabájt letöltést), felhőből a mentés visszatölt! Szűz telepítés után nincsen a .depot-ba eds könyvtár!!!!!! Nem onnan veszi a graf beállításokat.

(#8452) ntglaci


ntglaci
tag

Próbáltam az apk/res/eds könyvtárban lévő plist-ekkel ügyeskedni, de továbbra is akad, a grafika továbbra is extra magas! Ötlet valakitől?

(#8453) nexus6


nexus6
aktív tag

a kb. 1 év játék alatt eddig nekem sosem fagyott le vagy lépett ki. na ma a jaguár verseny alatt kétszer is. a mostani versenyt 3 nap alatt kell megcsinálni? ezt könnyű volt fullra fejleszteni és érdekesek a feladatok (1 nap).

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#8454) ntglaci válasza nexus6 (#8453) üzenetére


ntglaci
tag

Teljesen más a fájlszerkezet, sok minden új könyvtárba került (vehicles, track stb.) Gondolom összeakad a régi verzióval ha az nincs rendesen eltávolítva.

(#8455) l4ci válasza ntglaci (#8454) üzenetére


l4ci
senior tag

De ha egyszer upgrade van, akkor miért nem távolítja el azokat a könyvtárakat, file-okat, amik már nem kellenek? Ez így nagyon gáz. Tegnap este töltöttem csak le a tabletre is, ott egyelőre még nem akadt, pedig ott szokott jobban, majd megyek este valami éjszakai pályán, mert ott jobban szokott laggolni.

Lassan érik az az iPad...

(#8456) cuebler válasza nexus6 (#8453) üzenetére


cuebler
senior tag

nekem nem fagyott a jaguar-os sorozat, pedig most fejeztem be.
amúgy nekem ez a sorozat nagyon tetszett, mert végre csak versenyezni kellett, nem pedig mindenféle agyament fánkokat csinálni meg ablakokat zúzni, nem az volt a cél, hogy befuss a 13. helyen de ne előzzenek meg :W

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8457) Pompi válasza cuebler (#8456) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Jó volt valóban ez az E Type challenge, olcsón fullra lehetett húzni, és tényleg csak versenyezni kellett. Ezért jó lett volna ha nem csak három napos, hanem legalább öt, főleg, hogy elvileg idő is lenne rá, a következő event kilenc nap múlva.

Feel Good Inc.

(#8458) l4ci válasza Pompi (#8457) üzenetére


l4ci
senior tag

Lehet, hogy addig betolnak egy time limited sorozatot is. Vagy az későbbre lett tervezve? Nem nagyon néztem utána, hogy mit-mikor lehet megnyerni, unlock-olni...

(#8459) cuebler válasza Pompi (#8457) üzenetére


cuebler
senior tag

legalább lesz időm fejlődni... :C még csak ma értem a lvl100-at.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8460) ntglaci


ntglaci
tag

Nektek már megvan a Jaguár? Nekem csak holnap lesz meg! Úgy látszik 1 nappal később frissítettem mint ti! A team race-t sem engedi, mivel még nem saját az autó. Mintha optimalizálták volna a grafikát, nem akadozik annyira magas beállítással, mint régebben.

(#8461) 485 válasza ntglaci (#8460) üzenetére


485
aktív tag

A mechanikai hangok sokkal jobbak lettek. Pontosabban lettek.

(#8462) Pompi válasza ntglaci (#8460) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem már tegnap meg volt :P én már hétfő este elkezdtem.

Amúgy én is a hangokat vettem észre, tegnap mentem a Nascar szériában és elég dög hangok lettek ott pl.

Feel Good Inc.

(#8463) l4ci válasza ntglaci (#8460) üzenetére


l4ci
senior tag

Megvan. Igaz én csak kedden kezdtem, de már tegnap este megvolt időzóna ugrással. Jövő héten lesz a time limited széria, ahol a pokolmacskát lehet megnyerni, a 22-én kezdődő héten pedig a következő Jaguár széria lesz.

(#8464) ntglaci


ntglaci
tag

Most már értem miért exkluzív a széria az rr3-ban. Mert már 50%-nál anyáztam, nagyjából a föld összes ismert és kihalt nyelvén. Eléggé húzósak az eventek a vége felé!

(#8465) 485 válasza ntglaci (#8464) üzenetére


485
aktív tag

ja, nekem meg most esett le, hogy csak úgy enged be a szériába, ha fullra van húzva a kocsi :Y
ez elég genya dolog.

(#8466) l4ci válasza ntglaci (#8464) üzenetére


l4ci
senior tag

Melyik szériát kezdted el? Meddig jutottál benne? Az FXX-K-nál nincs esetleg vmi jó kis húzós farmolós futam a vége felé? :)

(#8467) ntglaci válasza 485 (#8465) üzenetére


ntglaci
tag

Hidd el, kelleni fog a full upgrade. Sőt! Néha még az is kevésnek tűnik. A Speed Snap-ek már az event felénél nem sikerültek. Kikapcsol assisstok, aztán jól össze kell rakni azt a 20-40 másodpercet!

L4ci: A Nissan GTR-t kezdtem el, gondolván lazulok egyet a lassabb kategóriában. Aha! Annyira nem vészes, de azért nem egy unalmas megszokott langyos körözgetés! Eddig csak egy 2 körös LeMans volt ebben a Nissan szériában.

(#8468) Allien


Allien
veterán

Volt már arról szó, hogy vannak ezek a fullos autók. Namármost, ezzel az ÖSSZES kiegészítőt INGYEN használhatjuk ezekhez. Ha végig léptetitek pl festést, rá kattintani a free feliratra, ezzel "megszerzitek". Csakhogy, ezért aranyat kapunk, ugyan ez a felniknél is! :B
(ha volt ez, sorry)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#8469) Pompi válasza Allien (#8468) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A játék achievement rendszerével tisztában vagy? Bizonyos dolgok teljesítése után jár jutalom, pl. x darab futam teljesítése assistok nélkül, x sebesség elérése, x előzés stb. és van achievement customizációs dolgokra is, ezek szerint eddig te ezt nem teljesítetted, azért kaptad meg a pontot és az ezzel járó aranyat.

Feel Good Inc.

(#8470) Allien válasza Pompi (#8469) üzenetére


Allien
veterán

Nem, tévedsz! Pontosabban egy részét persze, megkaptam eddig is. De ez MÁS! Nézd meg! A fullos autóidra ráállsz, kiválasztod a szint, megjelenik felette a "FREE", rákatt, és már úgy veszi, mintha megvetted volna! Erre van külön ugye achi, azaz, megveszel x mennyiségű festést, kapsz érte aranyat. De ugye, itt NEM veszed meg konkrétan, mert ingyé adják. :B
Eddig legalábbis nem vettem észre, hogy bármely autómnál az ÖSSZES cucc ingyenes legyen, festés, felni, ültetés IS! :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#8471) cuebler válasza Pompi (#8469) üzenetére


cuebler
senior tag

úgyis megmagyarázza :))

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8472) Pompi válasza Allien (#8470) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Azt tudjuk, hogy ingyenes mindenféle customizáció a fullos autóra, ezzel a mostani frissítéssel jött, itt írtam is [link].

Feel Good Inc.

(#8473) rumos14


rumos14
nagyúr

sanszos, hogy minden második körös Gold upgrade + az utána következő pénzes fejlesztés kelleni fog a Hellcat time limited széria megnyeréséhez.
nekem nem igazán szimpi ez az autó, 127 arany kell a második körösökhöz, 50 arany nyerhető, végülis annyira nem rossz befektetés.

(#8474) Pompi válasza rumos14 (#8473) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nekem se szimpi, csúszkál, mintha jégen mennék.

Feel Good Inc.

(#8475) DigitXT válasza Pompi (#8474) üzenetére


DigitXT
félisten

Menjél lassabban.:DDD

(#8476) rumos14 válasza Pompi (#8474) üzenetére


rumos14
nagyúr

sztem csak simán ronda és már volt egy rakás ilyen autó.
az XJ220 viszont nagy gyerekkori kedvenc volt, az musthave. jó drágák az upgrade-ek rá...

(#8477) cuebler


cuebler
senior tag

el van baxva a pokolmacska sorozat. 9.1-nél van egy le mans autocross, a leggyorsabb bot állítólag 0:35.566-ot ment. lmp1-es időt :C facén már többen is visszaigazolták, úgyhogy most pokolmacska kergetés helyett marad a malmozás :))

szerk: mondjuk wikián valakinek állítólag bejött a butítás/net off kombó :C

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8478) Sordoran


Sordoran
addikt

Na megtaláltam a plist fájlokat. Eddig ugyebár itt voltak:
Android/data/com.ea.games.r3_row/files/.depot/eds
Viszont ez a mappa kiürült a frissítéskor, de a fájlok átkerültek ide:
Android/data/com.ea.games.r3_row/files/apk/res/eds
A probléma az, hogy hiába módosítom kézzel szépen őket ahogy eddig is (az android_low plist fájlt másolom át több példányba és nevezem át) ez már nem működik, mert minden indításnál felülírja őket. Így nem lehet butítani (vagy másoknak szépíteni) a grafikát. Ezzel eléggé meglettem személy szerint lőve, mert a mostani special eventet nem tudom így teljesíteni, mivel be se tölt a Le Mans-i verseny nálam már. Éljen a sony elcseszett kernel szintű memória kezelése. :W

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8479) ntglaci válasza Sordoran (#8478) üzenetére


ntglaci
tag

Szebben le se tudtam volna írni... Az új helyén én is módosítottam a szokott módon, de semmi változás. Minden csillog-villog, nincs farkasfog, minden szép, de akad. Nem nagyon, de érezhetően, a jó köridőknek annyi, mert általában pont akkor akad meg, mikor pl: fordulni vagy lassítani-gyorsítani kellene.

(#8480) Pompi válasza DigitXT (#8475) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Jó tanács, de inkább azt áruld el, hogy a dubai national tracken ahol a skyline endurance futam van ott hol kell vágni :) egyszerűen nem tudok 13.4-nél jobbat menni és téged ugyan már téged (14.2) kivett előlem a rendszer amikor egy 5. helyet futottam, de l4ci még előttem van egy 13.6-tal és egyszerűen nem megy 13.4-nél jobb, a kanyargós, emelkedő résznél lesz vége és sehol a közelben egy autó, tehát még az sincs, hogy valakit utolérhetnék - tuti vágni kell valahol ;)

Feel Good Inc.

(#8481) Aladdin válasza cuebler (#8477) üzenetére


Aladdin
senior tag

Gyonyoruen lehet butitani. A 9/1-en 1.11-es idot kaptam... :)

(#8482) Petya25 válasza Aladdin (#8481) üzenetére


Petya25
addikt

Mindenféle butítás nélkül végig lehetett tolni.
47-es a legmagasabb PR.

A saját szériájában meg 42-es. :)

[ Szerkesztve ]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#8483) Aladdin válasza Petya25 (#8482) üzenetére


Aladdin
senior tag

Lehet, de csak minimal aranyat akarok beletolni es nem mindig van ledvem kuzdeni...

(#8484) l4ci válasza Sordoran (#8478) üzenetére


l4ci
senior tag

Mivel sokan írtátok, hogy nem butul a grafika, most már én is kipróbáltam: nálam igen is butul!
Felülírtam a .depot/eds könyvtárban található file-okat, újraindítottam, letöltött megint vmi 100-200MB-nyi assetet, ami már amúgy is le volt töltve, de működött. Onnan tudom, hogy működött, hogy a szériák alján a tier lista kisebb ikonokból áll és kipróbáltam a leglaggolósabb pályát is: LeMans éjszaka, egy szem röccenés nélkül futott. Igaz, hogy a fullhd kijelzőn elég gáz volt a pixelhalmaz (paca) autó, de legalább pörgött (mint a csócsóbábu by DigitXT!). Amúgy a /apk/res/eds könyvtár ugyanaz, ami a res.zip-ben van, innen csomagolja ki szerintem a játék indítás után. Hogy a .depot/eds nálatok miért üres és miért nem veszi figyelembe, azt nem tudom, lehet, hogy típusfüggő lett a grafikai beállítás, ezen a régi Sony Tablet Z-n még működik, ebben Snapdragon proci van Adreno grafikai gyorsítóval. Nektek mi van benne?

Pompi: bocs, nem akartam neked betenni, de az a pálya már nekem is offline lett meg :D
Először próbálkoztam online, de vmi olyan TSM ellenfelet dobott be (nem barát), aki 14 km körül ment, na az már nekem se ment. Kiléptem hát fb profilból, újraindítottam és futottam egy 13.6-ot ezek szerint egyedül. Sehol sem vágtam, így jött össze. Mindig megvártam a 79-80. másodpercet előzéskor, a cél előtt kicsit többet hagytam és úgy rémlik, hogy a végén még éppen átértem a célon és utána féktávon még becsúszott az utolsó kocsi - tök jó, mert ha letelik az idő, akkor már se a fékre, se a gázra nem reagál, csak gurul tovább motorfékkel, ilyenkor be lehet még vetődni a kanyarodó autó elé... :)

(#8485) rumos14 válasza l4ci (#8484) üzenetére


rumos14
nagyúr

ez régóta érdekel, hogy akkor most mi a frankó módszer endurance-nál, megvárni, ahogy írod, a 79-80 mp-et, vagy tolni, ami kifér a csövön. én ez utóbbit szoktam, olyan megfontolásból, hogy ha kivárok, akkor az előrébb lévő autók egyre távolabb kerülnek, egyre romlik az esélyem, hogy leelőzzem őket, kapjak +10 mp-et. de nem tudom, hogyan osztja az AI a megelőzendő autókat. neked van valami gyakorlati tapasztalatod, hogy a te módszered hatásosabb?
ja, érdekesség, hogy a Hellcat szériában az Indy Speedway endurance-nál úgy 30 km felett megjelentek MÖGÖTTEM is autók, és szépen megelőztek...

(#8486) l4ci válasza rumos14 (#8485) üzenetére


l4ci
senior tag

Én általában meg szoktam várni a 79-80-at, mert minél több autót előzök meg, annál gyorsabbak az előrébb lévők. Nem kisebb nagyobb távot tartanak, hanem gyorsabbak! Ezt legjobban a Speedway-en lehet tapasztalni, bár olyat még én se láttam, hogy megelőznek, max a leelőzött autók ghostjai, amik még nem tűntek el... :D
Egyedül egy LaFerrari LeMans Endurace-on kellett tolnom, ami a csövön kifér, mert csak ott tudtam megdönteni a 30+ km TMS távot...

[ Szerkesztve ]

(#8487) Petya25 válasza l4ci (#8486) üzenetére


Petya25
addikt

A 2 eszköz + heti TT kombó hogy megy nálad manapság?
Nálam egy ideje következetesen csak egyre ad nyereményt.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#8488) ntglaci válasza l4ci (#8484) üzenetére


ntglaci
tag

Samsung Galaxy S5, proci: Snapdragon 801 és gpu: Adreno 330.
Sima frissítéskor eleinte üres volt az eds könyvtár, eltávolítás-új telepítés után meg már nincs is ilyen könyvtár a .depot-ban.
A szériák alatt a tier lista bazi nagy ikonokból áll, a butítás utáni régi kicsik helyett.

(#8489) Petya25 válasza Pompi (#8322) üzenetére


Petya25
addikt

Találtam egy cikket a Vezess-en, a lényeg:

"Haryanto támogatói így is 7,5 millió euróval egészítették ki a Manor költségvetését. Az indonéz versenyző 12 futamon vett részt, ezeken 611 versenykört tett meg, vagyis egyetlen körért 12 274 eurót fizetett.
Ez átszámítva 3,8 millió forintnak felel meg, vagyis minden egyes kör árából vehetett volna egy új autót is."

Kicsit drágább kaland volt mint az Euroring. :D

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#8490) Pompi válasza Aladdin (#8481) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én elsőre egy 53-as időt kaptam, azt simán meg lehetett ugrani.

Petya az szép summa körönként :P

Feel Good Inc.

(#8491) Sordoran válasza l4ci (#8484) üzenetére


Sordoran
addikt

Eszembe se jutott, hogy az üres eds mappába rakjam át plist fájlokat, de most megnéztem, és valóban, nekem is butult a grafika. Logikusnak tűnt, hogy ha üres lett a mappa, már nem onnan nézi a dolgokat. Viszont szépen bemásoltam a low grafikai fájlokat, és nekem is nekiállt verseny előtt leszedni asseteket, és így tudom folytatni a mostani eventet. (az más kérdés, hogy ez kicsit sietős lesz, mert még elején járok nagyon, és tegnap emiatt, hogy nem indult el Le Mans-i már semmit nem haladtam, ma és holnap pedig családi program miatt kevés időm lesz tolni, tehát 2 napom alig van rá)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8492) SoldierL


SoldierL
senior tag

Ez a legujab verzió laggol, szaggat ios-on. Nálatok milyen?

(#8493) Pompi válasza SoldierL (#8492) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nálam iPad Mini 4-en olyan, mint eddig. Jó :D

Feel Good Inc.

(#8494) gabe8719


gabe8719
senior tag

Sziasztok!

Nemigazán írtam még ide, csendben toltam a játékot. :)
Viszont kb. fél évet kihagytam, szeretném folytatni, de képtelen vagyok visszaállítani a cloud mentésem. :W

A google+ fiókra volt minden lementve, és belépéskor a google játékok jelentkezett be. Új a telefonom, letöltöttem a legfrissebb verziót, erre eltűnt a g+ a bejelentkezési lehetőségekből.. :(((

Ez most komoly, vagy én csinálok rosszul valamit? Légyszi segítsetek, ha elölről kell kezdeném 3 év munkáját, biztosan a földhöz vágom....

(#8495) l4ci válasza Petya25 (#8487) üzenetére


l4ci
senior tag

Legutóbb, azaz most hétfőn nem ment a dupla arany, de múlt héten nem is nagyon TT-ztem, csak egy C-t sikerült összehozni, nem volt időm rámenni a B-re. Viszont csak egy eszközön játszottam TT versenyt, lehet, hogy ez az oka. Ezen a héten mindkét kütyün toltam egy-egy versenyt legalább, jövő hétfőn meglátjuk, hogy sikerül-e mindkét eszközről bezsebelni az aranyakat, vagy esteleg javították ezt a bugot.

(#8496) ntglaci válasza Sordoran (#8491) üzenetére


ntglaci
tag

Its my life! Bingó! Szupi! Thx! Az általad leírt módszer működik! Butul a graf. Hogy mi értelme volt így megkeverni a dolgokat, azt nem tudom. Utólag logikusnak tűnik a megoldás, de akkor is kapják be. Minden esetre nagyon átírták az rr3-at, majdnem olyan fájlszerkezete van mint egy pc-s játéknak. Szokatlan androidon a millió könyvtár, alkönyvtár stb.

(#8497) DigitXT válasza SoldierL (#8492) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem jobb mint volt.:R Egyre többször fix 60 fps.:K (9.3.4 alatt.)
Viszont bizonyos hangokkal volt már gond: darabos fogaskerékzaj...

[ Szerkesztve ]

(#8498) cuebler


cuebler
senior tag

másnak nem nullázódtak az achi-k? :W
gondoltam 50% fame, le mans 10 laps, elindulok, előzők és jönnek fel a táblák sorra... 103-as szint, achi szerint még az lvl5-t sem értem el ;]
mondjuk az ultimate velocity-t a legelső versenyen megszereztem, talán világrekord :DDD

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8499) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Semmi extra, de ha már Hellcat meg piros számlapos műszerfal meg free customizáció, akkor

Feel Good Inc.

(#8500) ntglaci


ntglaci
tag

Másnak is feldobja a 4.5.1 frissítést a play áruház? Frissítsek vagy se egy azonos verziót?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.