Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8651) l4ci válasza Zedco (#8649) üzenetére


l4ci
senior tag

Nos, nálam is volt ebben a Gauntletben egyszer, hogy nem töltötte vissza a mentést, még másodjára sem, többet nem próbáltam, mert kb. 100e pontnál jártam már, onnan már nem gáz újrakezdeni. Pedig összejött volna az a boss másodjára, vagy retry-ra, de korábban mindig működött a visszatöltés. Sőt utána volt még egyszer, hogy visszatöltöttem egy elrontott verseny után és akkor meg működött. Szóval nem értem, hogy miért játszotta ezt, lehet, hogy az eszközre is tett vmi flaget és másik eszközre működött volna a visszatöltés, csak vasárnapig bannolva volt a profilom így azt nem tudtam kipróbálni. Amúgy nem annyira gáz ez a Gauntlet, a szokásos szivatások megvannak persze, de az első 3 boss simán ment nulla tuninggal, csak a negyedikre kellett a 7 pénzes tuning. Később persze felhúztam a többit is, mert a kicsi gyors pályákon esélytelen nyerni lassú, gyenge autóval. De ha vki nagyon türelmes, akkor minimál tuninggal lenyomható 8 nap alatt is, csak sok ticket kell hozzá, nekem tegnap este már reklámért se nagyon akart adni.

(#8652) rumos14 válasza schulzy (#8647) üzenetére


rumos14
nagyúr

úgy vettem észre, hogy csak úgy a 20. versenynél kezdi ezt a szívatást - persze addig nem is nagyon lőttem ki versenyt.a megoldás az, hogy új gauntlet-et kell kezdeni, első verseny legelején quit, end run, majd ezt követően visszatölteni a felhőből. így már megint az x. versenynél leszünk.
a véleményemet most nem írnám le erről az egészről... sajnálom már, hogy belekezdtem, de most 200e pontnál, 7 aranyos tuning után nem éri meg otthagyni a francba az egészet.

(#8653) DigitXT válasza rumos14 (#8652) üzenetére


DigitXT
félisten

Egyébként feltételeiben ez a "legpitébb" gauntlet eddig. Olyanok vannak,
hogy ne hagyd el a pályát több, mint 1-2-3 másodpercig. Nagyon sokáig
nem is volt olyan, hogy egyáltalán ne hagyd el, ami a leginkább szívatás.

Vagy mondjuk olyan, hogy hagyd el min. 1 másodpercre... Vagy csússz
egy másodpercet egyben. Nagy kaland, egy kisebb csúszásból megvan,
meg egy kanyarlevágásból megvan. (Kombinálva meg nincsenek nagyon,
szóval ahogy írod, az első 20 szerintem kifejezetten könnyű mostanság.)

Ui: és még a kormányrángatós feladványban is alig-alig tér ki az autó.:DD

(#8654) l4ci válasza DigitXT (#8653) üzenetére


l4ci
senior tag

Szerintem ráadásul kicsit bugos is. Nekem volt olyan feladat, hogy ne hagyd el a pályát és/vagy ne ütközz. Erre koccantam is, le is mentem a pályáról, és mégsem dobott ki. Akkor vettem észre, hogy alul ment a kis számláló az 1 mp-el, ugyanis addig el lehetett hagyni a pályát. Ez bőven elég 2-3 kisebb levágásra, előzésre. Szerintem is pite ez a Gauntlet. Mondjuk az autó se nagy szám, de sajnos kell, mert az új Porsche szériában az utolsó tier-ben nem nyerhető két verseny a fullos GT4-el. Drag race-en már az elsőt se tudom megnyerni, pedig jól indulok, jól váltok, mégis elhúz a 911. A Speed record-on meg visszafurdulva és nekifutva 313-al csapódok a falba Daytonában és 321 kéne a második helyhez. Persze most mondhatjátok, hogy butítani kellene...

(#8655) DigitXT válasza l4ci (#8654) üzenetére


DigitXT
félisten

A speed record valóban nem futható meg.:N A drag kiugrással igen.:DDD

(#8656) Terapeuta válasza l4ci (#8651) üzenetére


Terapeuta
őstag

az első 3 boss simán ment nulla tuninggal, csak a negyedikre kellett a 7 pénzes tuning

Nálam sajnos a saját verdáim nincsenek felhúzva, itt ment el a történet.

[ Szerkesztve ]

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#8657) rumos14 válasza DigitXT (#8653) üzenetére


rumos14
nagyúr

ebben igazad van, a feltételek nem olyan elcseszettek és végre van vmi újdonság is. első menetben a 26 feladatnál a 3 kör Catalunya Club Circiut-en legyél első, na ott akadtam el. hozzáteszem, nem is full tuningosak a verdáim a sima versenyeken, hanem pl. az 1993-as Porsche csak 18/31.
de az is biztos, hogy az itteni hozzászólokat tekintve átlag alatti RRacer vagyok :U

(#8658) DigitXT válasza rumos14 (#8657) üzenetére


DigitXT
félisten

Mivel a botok erősségét mindig a játékoshoz igazítja, így nincs jelentősége
"normál játék" során, hogy mennyire pengén tolod a TT-t fullos kocsival...:)
(Mondjuk a tuningnak sajnos van, mert ez az Extreme/Easy kijelző full bug:
van mikor extrémnek mondta, de halál könnyű volt, máskor meg töknehéz.)

Sokszor rá akar venni a tuningra, és csak agresszív/kanyarlevágós vezetés
válthatná ki, viszont ha ezt kizárják (no offtrack/no collision stb.), az szívás.
Volt olyan boss futam, hogy sokszor újrapróbáltam - aztán inkább End Run:
nem mondom, hogy lehetetlen volt az adott körülmények közt, de túl nehéz.

Szerintem fullos kocsival is előfordulhat ez a szitu ha olyanok a feltételek...
De szerencsére semmi hátrány nem ér, ha újrakezded, szóval azt érdemes.
Az eleje viszont "tinglitangli", szóval inkább az kihívás, hogy unalmas.:R

[ Szerkesztve ]

(#8659) rumos14 válasza DigitXT (#8658) üzenetére


rumos14
nagyúr

tudom, hogy "carefully selects", ahogy írja, de azért lehet h valaki egy kanyart jobban bevesz, kigyorsít, leelőzi az ellent, én meg beragadok mögötte :U
korábbi gauntlet-eknél második, harmadik újrakezdésnél hamarabb jöttek nehezebb feladatok, és előbb lett a boss futam hard-extreme. nem tudom, most hogy van, még csak 1x kezdtem újra és nem érzem nehezebbnek.
akárhogy is, ez a 8 nap és 360e pont túl sok sztem.

(#8660) l4ci válasza rumos14 (#8659) üzenetére


l4ci
senior tag

De legalább hétvégére tették a kezdést, nem hétköznap kell napközben melóban játszani, hogy legyen elég ticket (mert azokat se adta ész nélkül most, este már alig jött reklám). Szombat-vasárnap meg is lett közel 300e pont, pedig nem játszottam túl sokat, a maradék már hamar megvan. Annak kell a 8 nap, aki nem tolja ilyen extrém sebességgel és/vagy nincsenek feltuningolva az autói és többször is újrakezdi.

(#8661) Tibcsi21


Tibcsi21
csendes tag

Nem tudtam rájönni, hogy itt mit kell csinálni.. Légyszi segítsetek benne. Előre is köszi!

Real Racing 3 :-)

(#8662) DigitXT válasza Tibcsi21 (#8661) üzenetére


DigitXT
félisten

A célvonalon áttolatva (!) győzni. Ha nincs elég sok időd: befarolni...:)

(#8663) Tibcsi21 válasza DigitXT (#8662) üzenetére


Tibcsi21
csendes tag

köszi

Real Racing 3 :-)

(#8664) l4ci


l4ci
senior tag

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem ez a frissítés pozitív egyenleggel zárult. Ami azt jelenti, hogy 400-al több aranyam van, mint a legutóbbi Gauntlet végén, és azóta lett 5 db új fullos kocsim. És még csak nem is farmoltam sokat, mert most csak 7 szintet ugrottam a korábbi 19 és 24-hez képest.

És még nem is kaptam meg a múlt heti TT-ből a 100 aranyat, mert TT cheat miatt bannoltak. És még nem futottam újra 133 db TT-t, amiből szintén több száz arany jött volna. És most futhatnám újra az összes TT-t, mert a ban miatt mindenhol törölték az eredményeimet. De miért is fussam újra, ha minden nehézség nélkül megszerzem az új kocsikat és a heti TT-ből megnyert aranyakkal vígan el lehet lenni?

(#8665) Zedco válasza l4ci (#8651) üzenetére


Zedco
csendes tag

Közben rájöttem, hogy hogyan a legegyszerűbb a visszatöltés!
Egyszerűen skip-peled az adott futamot (persze aranyért, de végül is mindegy, ha úgyis 'restore' lesz...), mert így úgy veszi, hogy megcsináltad, és az nem szankcionálandó! Ez a legegyszerűbb, és ezt most többször is sikerrel alkalmaztam.

(#8666) Zedco válasza l4ci (#8664) üzenetére


Zedco
csendes tag

Szerintem sem volt olyan rossz ez a frissítés! Egyébként is ha megnézzük az elmúlt 1 évet, összességében sok olyan dolog történt fejlesztés és challenge-ek terén (meg új szériák), amelyeknek köszönhetően kimondottan sok aranyra lehetett szert tenni.

Nyilván akkor igazán plusz szaldós a dolog, ha az ember nem húzta fel full-ra az új autókat, hanem gazdaságosan upgrade-elgetett, csak amennyit muszáj alapon!
(közben persze azért néha egy-egy LeMans is befigyelt) :)

(#8667) ntglaci


ntglaci
tag

Na azért a 30. challenge felett már találtam idióta feladatot! Nürburgring, win without braking. Az ötödik próbálkozás után feladtam. Meg ez a tolatva menj át a célvonalon is kiidegelt. Ezt leszámítva egész könnyű autókázás volt ez a gauntlet.

(#8668) oz82 válasza ntglaci (#8667) üzenetére


oz82
senior tag

Könnyű, de hoszabb. Először 27. jutottam, aztán a 33. ig most nyomom 3. jára 5. nél járok. Még kell 65000 pont. Tier 1 es fejlesztlések vannak csak a kocsin, ami azt jelenti hogy a 24. chalenge felett skippeltem a boss futamokat

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#8669) Sordoran válasza ntglaci (#8667) üzenetére


Sordoran
addikt

Ezt a feladatot már 20. környékén beadta nekem. Először azt hittem totál hülye, hogyan mennék végig fékezés nélkül, majd rájöttem, hogy manual gázzal akár sikerülhet is, de nem akartam szórakozni vele. Én már rég feladtam, hogy szenvedjek a feladatokkal Gauntlet-ben, amint gázosakat kapok, megy a end run, és kezdem elsőtől. Lassabb, de nem idegel ki, és tegnap meg is lett már az autó így 5x nekifutással.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8670) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Nekem gyakorlatilag csak nagyon sok hunter és speed recordokat ad, már kezd herótom lenni ezektől :)

Szerk: és igen, most kaptam én is egy ilyen fék nélküli Suzukát, 25. feladatnak (2. nekifutás).

Szerk2: és meg is csináltam elsőre :P

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#8671) Zedco válasza DigitXT (#8638) üzenetére


Zedco
csendes tag

Nos akkor jöjjön a következő, ha már Endurance és 100-as a "Kicsike"! :)
Az első a szériában: Porsche Dynamic Course.
Még nem túl jó idő, de lássuk, meddig lehet elhúzni! Már ha van kedve vkinek...! ;)
(Megjegyzem, az Indy Road Course a vége felé jobban izgat, különösen a féktávok miatt, de csak sorjában!

(#8672) Allien


Allien
veterán

Ezt a nyomi Porche-t kicsit drágán hoztam össze... vagy 70 goldot rá dobtam még, ne vesszen kárba. :W

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#8673) Allien


Allien
veterán

Hogyan lehet kilépni egy "klánból"? Ez a HUNL egy nagy rakás szarkupac... Egyedül tolom a bringát, semmi értelme.... :W

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#8674) 485 válasza Allien (#8672) üzenetére


485
aktív tag

Nekem 520ban állt meg. Ez volt az utolsó gauntlet, amit megcsináltam

(#8675) l4ci válasza Allien (#8673) üzenetére


l4ci
senior tag

Allien: bökj rá a piros x-re a neved mellett a csapatlista alján. Vagy lépj be egy másik csapatba és akkor a másikból kiléptet.

485: én fullra felhúztam, mert a topspeedhez azért kell az. Na nem kerültünk be a top100-ba, csak 140. lett a csapat, de nem is ment nekem a 350-354, csak 344.68-al tudtam a falba csapódni. Nem is nagyon gyakoroltam ezt a Spa visszafele részt, pedig érdekes kihívás. :D

Amúgy mióta fullra húztam az összes kocsit és így be tudok kerülni wttt-n a B-be majdnem minden héten, alig fogy az aranyam. Pedig nem farmolok LeMans-ban napi több órát, csak akkor nyomok 10 köröst, ha fame vagy R$ bónusz nap van. És még így is több goldom van, mint a frissítés előtt. Igaz, hogy végigcsináltam majdnem az összes TT-t újra, és mivel korábban 100%-os volt minden széria, így ebből is jött pár száz arany. Konkrétan múlt héten csak az Elite és Legend szériából jött kb 300 és még nem értem a végére. Hogy fog így elfogyni az arany, ha nincs mire költeni? Már csak a wttt meg csapatversenyek miatt tolom, meg persze az új autók és új küldetések miatt, de utóbbi csak napi max 15-20 perc.

[ Szerkesztve ]

(#8676) DigitXT válasza l4ci (#8675) üzenetére


DigitXT
félisten

Na, itt a magyarázat arra, hogy a "garage value"-t hogyan tudod (nem) feltolni...
Ha odaadják "free" az amúgy sokszáz (!) aranyba kerülő "extrákat", de ekkor a
garage value nem változik, akkor ennyi: ha sok a felesleges arany, elszórhatod!
Amúgy én nem becsülném le a majmócákat: jöhet még kutyára teherautó.:R

(#8677) l4ci válasza DigitXT (#8676) üzenetére


l4ci
senior tag

A garage value akkor is változik (nő), ha a free custom cuccokat rápakolod, kipróbáltam az új autóknál. Hiába van odaírva, hogy free, attól még megnő a garázs összértéke. De attól még mindig nem értem, hogy Neked miért nagyobb 8 misivel a garázsod, amikor nekem is minden fullos már! Ennyi számított a kihagyott fél év, amikor farmoltam az aranyat? Esetleg az a néhány ingyenes matrica számít ennyit, amit én utólag nem kaptam meg, mert korábban szezonális ajándék volt? :)

(#8678) BikaGT


BikaGT
tag

Érdekes lett az új frissítés! A Ferraris challenge-ben az első nap nem volt olyan vészes. Upgrade árakat még nem néztem...

(#8679) 485 válasza BikaGT (#8678) üzenetére


485
aktív tag

Majdnem 200 Mb, jól számoltam?

(#8680) l4ci válasza 485 (#8679) üzenetére


l4ci
senior tag

Első körben nekem 100MB körül szedett le az induló kék képernyőnél, aztán elszállt download error-al. Telefon restart után már csak 14 MB-ot szedett le, most indul a játék, de szokás szerint tetűlassú, szóval várok arra, hogy betöltsön és megnézzem mennyi asset kell még. De most csak azt szedem le, ami fontos az első naphoz, mert mobilneten vagyok... :)

(#8681) BikaGT válasza 485 (#8679) üzenetére


BikaGT
tag

Nem néztem, de kb. annyi.

(#8682) rumos14


rumos14
nagyúr

nekem reggel óta download error, nem indul a játék.

(#8683) DigitXT válasza l4ci (#8680) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem lerántott 1200 MB-ot.:Y De összesen 2,8GB így is, szóval főleg cserék...

(#8684) l4ci válasza DigitXT (#8683) üzenetére


l4ci
senior tag

Akkor én még jól jártam a kb 200 MB-tal, amit eddig leszedett mobilnetről, a többi assetet majd otthon szedem le wifivel... :D

Ez megint az a "nesze semmi fogd meg jól" update lett, kaptunk csúszkálos Ferkát, 2 dobozautót (Nascar?!), meg vmi Nissant Gauntletbe, na meg R$-t reklámokért! Hova lehet még süllyedni?! :W

(#8685) DigitXT válasza l4ci (#8684) üzenetére


DigitXT
félisten

Hova lehet még süllyedni?!
Engem pl. kinevezett "Elite" játékosnak a támogatásért:
ezért mostantól bónusz R$-t és goldot ad. De minek?:DDD
(Oké, el fog fogyni az aranyam, már látszik. De az R$?)

(#8686) 485 válasza DigitXT (#8685) üzenetére


485
aktív tag

ja, igen ezt akartam kérdezni, hogy mindenki "elit" lett? a napi bónuszt kettővel szorozza nálam.

(#8687) cuebler válasza l4ci (#8684) üzenetére


cuebler
senior tag

szerencsére nem f****m nascar, hanem ez: [link] és eléggé izgalmasnak látszik.

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#8688) l4ci válasza cuebler (#8687) üzenetére


l4ci
senior tag

Na ez már érdekesebben hangzik, szeretem a Mount Panoramát! :)
Reméljük az event is jó lesz!

(#8689) ntglaci


ntglaci
tag

Elit lettem én is! De jó, rögtön olcsóbb lett a jéger!
Kaptunk pár újabb exclusive seriest: Gallardo és Regera képében, meg majd az új Ferrari F12TDF is! Na ezekben már akad egy-két necces verseny!

(#8690) l4ci


l4ci
senior tag

Ha már az update-nél tartunk, akkor a 4.6.2-es verzióban (2016.09.21) működik még valakinek a grafika butítás? Ugyanis most csekkoltam le a filerendszert és nekem eltűnt a .depot/eds mappa, a 4.5.2-ben még ott volt, de üresen, most már nincs semmi se. Csak az apk/eds van, meg a res.zip-ben ugyanazok a plist file-ok. Szóval lehet-e még hekkelni Android-on a default beállítást, vagy most már mindenképpen laggolni fog?

[ Szerkesztve ]

(#8691) Sordoran válasza l4ci (#8690) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem csak megint kitakarította az eds mappát, üres volt, de maga a mappa a helyén. Visszamásoltam a low fájlokat, és annak megfelelő asseteket szedte le utána.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8692) Petya25 válasza l4ci (#8690) üzenetére


Petya25
addikt

Hogy lehet az hogy időnként eltűnsz a listákról aztán meg előkerülsz?
Ez még mindig a BAN?

Ezt a szaros Free R$-t aki kitalálta......, tökre felesleges nyomkodni.
Persze goldot csak 2db-ot adott az elején.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#8693) DigitXT válasza Petya25 (#8692) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem is eltűnt, de te is, meg Gyurma_13 is...:F
Kiléptem, beléptem, de semmi. 19 friend maradt.

(#8694) l4ci válasza Petya25 (#8692) üzenetére


l4ci
senior tag

Nem tudom, ez nekem teljesen új. Csak egy hétig voltam bannolva, állítólagos time trial cheat miatt, amúgy nem csaltam, csak a Daytona Speedwayt nagyon jól vette az olcsó gagyi Lenovo telefonom, hogy véletlenül Top3-as időt mentem, 00:45.00 alatt. Pedig múlt héten is Top6 voltam ott és akkor már nem bannoltak, most megint enyém a második idő, szintén 45 alatt. Meglátjuk mi lesz, időközben viszont mint a 6 karrier TT-n mentem egy global top1-es időt Daytonán.

Azóta voltam már egy pár csapatban és továbbra sem értem, hogy mitől függ, hogy milyen csapat tag-et ír a TT-nél az eredménylistába. Ugyanis volt ott a régi csapatom neve (HUNP), de volt már GECI és 60RR is. Nem tudom, hogy mitől függ, hogy mikor melyiket írja. Egyébként facebookon úgy tudom ismerősök vagyunk, tehát be kellene dobjon engem is a lisába, nem csak akkor, ha csapattagok vagyunk.

Nekem ami nagyon nem tetszik az új frissítésben, hogy kegyetlenül lelassult a telefonomon, 4-5 mp-es laggolások vannak verseny közben. Ezért akarom lebutítani a grafikát, de majd csak otthon, mert nincs annyi mobilnetem, hogy a több száz MB-ot napközben töltögessem...

[ Szerkesztve ]

(#8695) DigitXT válasza l4ci (#8694) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem a név/csapat attól függ, hogy akkor, amikor az adott időt
futottad (akár CUP-ot), éppen melyik alteregóddal voltál a játékban.

(#8696) l4ci válasza DigitXT (#8695) üzenetére


l4ci
senior tag

Nem, nem attól függ. Már egy hete a 60RR-be voltam, amikor még bőven futottam TT-ket Elite és Legendben, meg WTTT-n is és mégis a régi csapatneveket dobálta be (HUNP, GECI). De majd most kipróbálom majd Amatőrtől kezdve, hogy milyen tagekkel rak be a listákba, mert csinálhatom újra az összeset Elite előtt, mert a ban miatt törölték az időimet. Nem baj, csak még több arany jön belőle, eddig úgy is több, mint 500 jött csak ebből 1 hét alatt. :D

(#8697) ntglaci válasza l4ci (#8690) üzenetére


ntglaci
tag

Igen működik a grafika butítás! Az eds könyvtárból a low fájl másold a szokott helyre a depot-ba (ami valóban üres) ötször, amiből négyszer átnevezés a megfelelő fájlnevekre. A depotban hozzá létre egy eds könyvtárt és oda mehetnek! Nálam tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

(#8698) rumos14


rumos14
nagyúr

na bakker ezentúl free gold helyett free kétezer R$ lesz? :(((

(#8699) kolos15 válasza rumos14 (#8698) üzenetére


kolos15
csendes újonc

igen... végre nem kell naponta nyomkodni..
cserébe nincs fix havi 600 gold
szerintem számítani lehetett ara, h a gold-szerzési lehetőségeket redukálják, csodálkozom, hogy csak most
lőtték ki a legegyszerűbb aranyszerzést

látható volt az elmúlt hónapokban, hogy matekolnak a makik pl. a 20-30-40% engedményes upgrade-ekkel, igyekeztek belőni a rezervációs árat

+ az is látható, hogy a régi motorosok fullon vannak, nem költenek többet, elég a heti TT gold + a napi ~20, így kellett a goldon húzni, miközben az új játékosok $ hiányban szenvednek és farmolni sem tudnak

(#8700) kolos15 válasza kolos15 (#8699) üzenetére


kolos15
csendes újonc

nem mondanám, hogy hasonló piacon dolgozom (megújuló energia) de ugyanaz az elv... mit fizet meg a paraszt?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.